Mladost Lučani – Ερυθρός Αστέρας Στατιστικά αγώνα

Mladost Lučani — Ερυθρός Αστέρας, Σάβ 20 Μαρ 02:00

Mladost LučaniΗΝΗΝΙΗΝΗΝΙ

Παίκτες

Mladost Lučani — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#88Σερβία19 ετώνVasil TasovskiTasovskiΕπ. χαφ1140419821660182%1510745148%10011190051006,95
#22Σερβία18 ετώνM. TodosijevićTodosijevićΚ. επιθ.113031752861366%103404737%100169005906,63
#30Σερβία34 ετώνNikola ĆirkovićĆirkovićΚ. αμυν.11202220211082%15107464265%100470051206,83
#25Σερβία19 ετώνJovan ĆirićĆirićΑρ. εξτρέμ111211981652176%45202438%0001112005606,71
#1Σερβία41 ετώνSaša StamenkovićStamenkovićΤερμ.11000000000055%001904—00002502751207,37
#7Σερβία34 ετώνNikola AndrićAndrićΔεξ. οπισθ.11000412030082%16186794255%2001060051206,94
#17Σερβία35 ετώνA. VarjačićVarjačićΔεξ. μέσος1104052061662565%13102644556%3008160051007,00
#29Σερβία35 ετώνDusan JovancicJovancicΑμ. χαφ9000500740080%21122117161%3001725004506,87
#12Σερβία36 ετώνMilan JoksimovićJoksimovićΚ. αμυν.9000000131277%264171335%20080004606,68
#5Σερβία27 ετώνV. KijevčaninKijevčaninΑμ. χαφ10020621761178%154933945%4002311004806,67
#39Καμερούν33 ετώνJ. UzuegbunamUzuegbunamΚ. επιθ.110001221540072%301313539%1001510005506,57
#44Σερβία36 ετώνMilos CvetkovicCvetkovicΔεξ. οπισθ.5000000230083%1061611565%00013002706,68
#33Σερβία30 ετώνVukasin JovanovicJovanovicΚ. αμυν.4000000020085%141829—00021002606,50
#18Σερβία24 ετώνFilip ŽunićŽunićΚ. μέσος7000310231071%21521444%10058003606,48
#9Σερβία35 ετώνPetar BojićBojićΔεξ. εξτρέμ80003110200—40101746%200610004506,44
#24Σερβία25 ετώνVukasin MarkovicMarkovicΕπ. χαφ70003101400—84521953%20086003406,69
#37Σερβία35 ετώνFilip MladenovicMladenovicΑρ. οπισθ.20000002205—236011—10025001106,91
#32Σερβία33 ετώνB. JovičićJovičićΑμ. χαφ20000000001—12202—10021001006,40
#3Σερβία34 ετώνNemanja PetrovićPetrovićΑρ. οπισθ.20000000201—12001—00000001106,51
#10Σερβία21 ετώνOgnjen KrsmanovićKrsmanovićΚ. επιθ.50001001100—20004—10011003006,60
#14Ουκρανία34 ετώνTaras BondarenkoBondarenkoΚ. αμυν.30000000000—10102—00000001106,26
#36Σερβία17 ετώνDavid DjokicDjokicΔεξ. εξτρέμ30001001001—00001—00000000206,42
#27Σερβία18 ετώνNenad RadicRadicΔεξ. οπισθ.20000000000—10002—00000001106,49
Ερυθρός Αστέρας — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#2218 ετώνVasilije KostovKostovΕπ. χαφ84241673252384%72311552%00036005307,17
#15Ισραήλ28 ετώνMohammed Abu FaniFaniΚ. μέσος8222194122331287%43302048%300514006107,47
#20Πορτογαλία25 ετώνTomás HändelHändelΑμ. χαφ7202640492387%104202563%10029006007,18
#4Μαυροβούνιο33 ετώνMirko IvanicIvanicΕπ. χαφ82221584685379%22611352%00011005207,09
#75Κύπρος23 ετώνLoizos LoizouLoizouΔεξ. εξτρέμ721212521082186%41101951%10046006007,09
#9Σενεγάλη26 ετώνBamba DiengDiengΚ. επιθ.620211420640—20402655%000815004206,98
#4520 ετώνStefan GudeljGudeljΚ. αμυν.9111420430093%15143935568%500106006307,25
#13Σερβία31 ετώνMilos VeljkovicVeljkovicΚ. αμυν.5101210220094%031342053%20078004107,32
#10Σερβία35 ετώνCristian ChambianChambian8141301676143273%20401646%00045006007,09
#14Γκάνα27 ετώνOsman BukariBukariΔεξ. εξτρέμ71216218102283%73602142%00084004206,93
#8Βουλγαρία20 ετώνKristiyan BalovBalovΑρ. εξτρέμ51112104634—42201241%00034004007,03
#1Βραζιλία34 ετώνMatheusMatheusΤερμ.10000000000081%00804—0000324157307,03
#60Βόρεια Μακεδονία19 ετώνMatej GashtarovGashtarovΑμ. χαφ8000610362390%1881524960%200721006207,11
#21Σλοβενία28 ετώνTimi Max ElsnikElsnikΚ. μέσος1001011213111287%1861213356%200101007206,96
#3Ιαπωνία29 ετώνYuta NakayamaNakayamaΚ. αμυν.5000110120193%841421845%000103004107,07
#70Αυστρία26 ετώνMuhammed ChamChamΕπ. χαφ80003204123683%91002760%100214005206,97
#32Γκάνα31 ετώνDerrick LuckassenLuckassenΚ. αμυν.4000200000093%521121761%10045003107,00
#6Γκάμπια22 ετώνMahmudu BajoBajoΑμ. χαφ5000210320088%43111452%10056003106,69
#7Νότια Κορέα27 ετώνYoung-woo SeolSeolΔεξ. οπισθ.3000300074589%14914—00032002107,34
#30Νιγηρία26 ετώνFranklin TeboTeboΚ. αμυν.4000000000093%5212110—00031002106,83
#27Σερβία17 ετώνMatej StrikaStrikaΑρ. οπισθ.4000310330188%73211250%20020004006,80
#37Σερβία24 ετώνVladimir LucicLucicΑρ. εξτρέμ5010621592484%92301768%00013004107,07
#16Σερβία25 ετώνStrahinja ErakovicErakovicΚ. αμυν.3000100110098%324211—20012002107,01
#5017 ετώνSavo RadanovicRadanovicΤερμ.20000000000—00100—00110322006,70

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Mladost Lučani11 αγώνεςΕρυθρός Αστέρας11 αγώνες
Mladost Lučani5 αγώνεςΕρυθρός Αστέρας6 αγώνες
Mladost Lučani6 αγώνεςΕρυθρός Αστέρας5 αγώνες
1111Αγώνες1111
4-5-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)10-1-0
36%36%Νίκες91%91%
0,9110ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,332,4527
0,88ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,961,9121
0,364Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,591,1813
0,556Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,741,2714
9,393ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,917,6193
3,333Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,67,582
0,22ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,556
3,131ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,34,651
15,2152Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,814,2156
0,11ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,110,182
55Αγώνες66
2-3-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)6-0-0
40%40%Νίκες100%100%
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,593,1719
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,15κάτω από 5 αγώνες (4/6)2,515
0,63Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,761,8311
0,63Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,831,338
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,6κάτω από 5 αγώνες (4/6)20120
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,1κάτω από 5 αγώνες (4/6)8,853
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,54κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,53
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (4/6)530
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,3κάτω από 5 αγώνες (4/6)11,368
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,171
66Αγώνες55
2-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-1-0
33%33%Νίκες80%80%
0,674ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,081,68
0,53ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,751,26
0,171Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,42
0,53Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,631,26
6,237ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,114,673
1,811Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,25,829
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,350,63
2,213ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,84,221
14,285Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,417,688
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,080,21
0,455Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,320,738
1,0912Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,330,273
13,8138ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,514,4158
990ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,77,785
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,674
0,63Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,070,332
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,6κάτω από 5 αγώνες (4/6)12,374
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,2κάτω από 5 αγώνες (4/6)8,853
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,230,84
1,59Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,60,21
14,386ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,516,884
8,551ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,26,432
14140Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,811,1122
2,424Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,682,3626
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,091
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,4κάτω από 5 αγώνες (4/6)11,871
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,82κάτω από 5 αγώνες (4/6)318
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (4/6)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,171
1484Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,110,251
2,3314Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,531,68
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0900
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1400

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Mladost Lučani11 αγώνεςΕρυθρός Αστέρας11 αγώνες
Mladost Lučani5 αγώνεςΕρυθρός Αστέρας6 αγώνες
Mladost Lučani6 αγώνεςΕρυθρός Αστέρας5 αγώνες

Γκολ ομάδας

55%Over 0,591%
27%Over 1,582%
9%Over 2,545%

Γκολ αγώνα

55%Over 1,582%
36%Over 2,564%
27%Over 3,527%
9%Over 4,59%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

27%Over 0,5 α′ ημιχρόνου73%
9%Over 1,5 α′ ημιχρόνου36%
36%Over 0,5 β′ ημιχρόνου73%
18%Over 1,5 β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

18%Νίκη & Over 1,582%
18%Νίκη & Under 1,59%
18%Νίκη & Over 2,564%
18%Νίκη & Under 2,527%
18%G/G & Νίκη27%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,5100%
40%Over 1,5100%
20%Over 2,567%

Γκολ αγώνα

40%Over 1,5100%
40%Over 2,583%
40%Over 3,550%
0%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου100%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου67%
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου83%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,5100%
20%Νίκη & Under 1,50%
20%Νίκη & Over 2,583%
20%Νίκη & Under 2,517%
20%G/G & Νίκη33%

Γκολ ομάδας

50%Over 0,580%
17%Over 1,560%
0%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,560%
33%Over 2,540%
17%Over 3,50%
17%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

17%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,560%
17%Νίκη & Under 1,520%
17%Νίκη & Over 2,540%
17%Νίκη & Under 2,540%
17%G/G & Νίκη20%

Βασική αγορά

36%Γκολ/Γκολ27%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου27%
27%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη27%
18%Νίκη χωρίς παθητικό64%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ33%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου33%
40%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη33%
20%Νίκη χωρίς παθητικό67%

Βασική αγορά

33%Γκολ/Γκολ20%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου20%
17%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη20%
17%Νίκη χωρίς παθητικό60%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη91%
45%Ισοπαλία9%
82%Νίκη ή ισοπαλία100%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία100%
18%Νίκη χωρίς παθητικό64%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη100%
60%Ισοπαλία0%
100%Νίκη ή ισοπαλία100%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία100%
20%Νίκη χωρίς παθητικό67%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη80%
33%Ισοπαλία20%
67%Νίκη ή ισοπαλία100%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό60%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,518%
40%Over 10,50%
30%Over 11,50%
20%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

30%Over 4,5 υπέρ55%
20%Over 5,5 υπέρ45%
10%Over 6,5 υπέρ18%
70%Over 4,5 κατά27%
60%Over 5,5 κατά0%
30%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ36%
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ18%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,517%
4 αγ.Over 10,50%
4 αγ.Over 11,50%
4 αγ.Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ50%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ50%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ33%
4 αγ.Over 4,5 κατά33%
4 αγ.Over 5,5 κατά0%
4 αγ.Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,520%
33%Over 10,50%
33%Over 11,50%
17%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

17%Over 4,5 υπέρ60%
17%Over 5,5 υπέρ40%
0%Over 6,5 υπέρ0%
83%Over 4,5 κατά20%
67%Over 5,5 κατά0%
50%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

90%Over 1,5100%
90%Over 2,582%
60%Over 3,555%
50%Over 4,545%
50%Over 5,536%
30%Over 6,518%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι73%
50%Over 25 πόντοι36%
20%Over 35 πόντοι18%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

70%Over 15 πόντοι64%
40%Over 25 πόντοι27%
30%Over 35 πόντοι18%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,583%
4 αγ.Over 3,567%
4 αγ.Over 4,550%
4 αγ.Over 5,533%
4 αγ.Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι83%
4 αγ.Over 25 πόντοι50%
4 αγ.Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι50%
4 αγ.Over 25 πόντοι17%
4 αγ.Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

83%Over 1,5100%
83%Over 2,580%
67%Over 3,540%
50%Over 4,540%
50%Over 5,540%
17%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι60%
50%Over 25 πόντοι20%
33%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

83%Over 15 πόντοι80%
33%Over 25 πόντοι40%
17%Over 35 πόντοι20%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.