Mladost Lučani – Čukarički Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Mladost Lučani — Čukarički, Κυρ 09 Αυγ 22:00

Mladost LučaniΗΝΗΝΙΗΝΗΝΙ

Σούπερ Λίγκα Σερβίας

2–2

Ημίχρονο 0–1

ČukaričkiΗΗΙΗΙΗΗΙΗΙ

Παίκτες

Mladost Lučani — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#88Σερβία19 ετώνVasil TasovskiTasovskiΕπ. χαφ1140419821660182%1510745148%10011190051006,95
#22Σερβία18 ετώνM. TodosijevićTodosijevićΚ. επιθ.113031752861366%103404737%100169005906,63
#30Σερβία34 ετώνNikola ĆirkovićĆirkovićΚ. αμυν.11202220211082%15107464265%100470051206,83
#25Σερβία19 ετώνJovan ĆirićĆirićΑρ. εξτρέμ111211981652176%45202438%0001112005606,71
#1Σερβία41 ετώνSaša StamenkovićStamenkovićΤερμ.11000000000055%001904—00002502751207,37
#7Σερβία34 ετώνNikola AndrićAndrićΔεξ. οπισθ.11000412030082%16186794255%2001060051206,94
#17Σερβία35 ετώνA. VarjačićVarjačićΔεξ. μέσος1104052061662565%13102644556%3008160051007,00
#29Σερβία35 ετώνDusan JovancicJovancicΑμ. χαφ9000500740080%21122117161%3001725004506,87
#12Σερβία36 ετώνMilan JoksimovićJoksimovićΚ. αμυν.9000000131277%264171335%20080004606,68
#5Σερβία27 ετώνV. KijevčaninKijevčaninΑμ. χαφ10020621761178%154933945%4002311004806,67
#39Καμερούν33 ετώνJ. UzuegbunamUzuegbunamΚ. επιθ.110001221540072%301313539%1001510005506,57
#44Σερβία36 ετώνMilos CvetkovicCvetkovicΔεξ. οπισθ.5000000230083%1061611565%00013002706,68
#33Σερβία30 ετώνVukasin JovanovicJovanovicΚ. αμυν.4000000020085%141829—00021002606,50
#18Σερβία24 ετώνFilip ŽunićŽunićΚ. μέσος7000310231071%21521444%10058003606,48
#9Σερβία35 ετώνPetar BojićBojićΔεξ. εξτρέμ80003110200—40101746%200610004506,44
#24Σερβία25 ετώνVukasin MarkovicMarkovicΕπ. χαφ70003101400—84521953%20086003406,69
#37Σερβία35 ετώνFilip MladenovicMladenovicΑρ. οπισθ.20000002205—236011—10025001106,91
#32Σερβία33 ετώνB. JovičićJovičićΑμ. χαφ20000000001—12202—10021001006,40
#3Σερβία34 ετώνNemanja PetrovićPetrovićΑρ. οπισθ.20000000201—12001—00000001106,51
#10Σερβία21 ετώνOgnjen KrsmanovićKrsmanovićΚ. επιθ.50001001100—20004—10011003006,60
#14Ουκρανία34 ετώνTaras BondarenkoBondarenkoΚ. αμυν.30000000000—10102—00000001106,26
#36Σερβία17 ετώνDavid DjokicDjokicΔεξ. εξτρέμ30001001001—00001—00000000206,42
#27Σερβία18 ετώνNenad RadicRadicΔεξ. οπισθ.20000000000—10002—00000001106,49
Čukarički — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Σερβία22 ετώνUros MiladinovicMiladinovicΕπ. χαφ104343011122123374%122825540%60020170031607,13
#3Σερβία26 ετώνZlatan SehovicSehovicΑρ. οπισθ.11121620082667%13162534749%20018180031706,68
#5Σερβία33 ετώνMarko DocicDocicΚ. μέσος11101136121011076%12102852955%3106100031206,83
#26Σερβία23 ετώνMilan DjokovicDjokovicΚ. αμυν.8101410010078%8145073154%3001430031006,82
#20Σενεγάλη22 ετώνAboubacar CisséCisséΑρ. εξτρέμ910110215504—87601938%20085003606,63
#72Σερβία32 ετώνUros NikolicNikolicΕπ. χαφ7101411060075%6030840%000310011406,50
#99Σερβία27 ετώνDjordje JovanovicJovanovicΚ. επιθ.41015300200—0251517%10063000506,68
#25Ελλάδα29 ετώνFiorin DurmishajDurmishajΚ. επιθ.41012100300—12302356%00068003006,85
#18Εσθονία21 ετώνKarel MustmaaMustmaaΚ. επιθ.41017301401—50212251%000211000207,04
#51EN20 ετώνRemy Rees-DottinRees-DottinΑρ. εξτρέμ31113102512—43101034%10071000206,94
#23Ακτή Ελεφαντοστού22 ετώνIsmael MaigaMaigaΚ. αμυν.11000410121083%18126265365%1009110032006,69
#14Μάλι26 ετώνSambou SissokoSissokoΑμ. χαφ10000512520079%24102244753%4001530031806,67
#73Σερβία35 ετώνNemanja MiletićMiletićΚ. αμυν.100102004121583%683132043%1001060031606,61
#81Σερβία19 ετώνVladan CarapicCarapicΤερμ.6000000000067%20804—00002221011406,77
#1Σερβία29 ετώνĐorđe NikolićNikolićΤερμ.5010000011156%00602—0000018142617,33
#8621 ετώνV. RadosavljevicRadosavljevicΑρ. εξτρέμ600010400200—34312254%10043003106,77
#24Σερβία23 ετώνNikola StankovicStankovicΔεξ. οπισθ.30102001112—54809—00022000506,64
#920 ετώνLuka DjordjevicDjordjevicΚ. επιθ.50004201300—12411441%10097000506,63
#7Μαυροβούνιο23 ετώνLazar MijovićMijovićΔεξ. εξτρέμ40005311102—10105—00043002506,31
#77Μαυροβούνιο23 ετώνAndrej BajovicBajovicΚ. μέσος60004110200—5651630%10091001906,51
#50Σερβία32 ετώνMilan PavkovPavkovΚ. επιθ.70002101000—20508—20063003306,52
#16Σερβία18 ετώνStrahinja AndjelicAndjelicΑρ. οπισθ.30000001000—00003—00011000406,28
#19Ακτή Ελεφαντοστού20 ετώνAssane OuedraogoOuedraogoΚ. αμυν.20000000000—11402—00021000406,21
#4Σερβία39 ετώνNenad TomovicTomovicΚ. αμυν.20001000000—12215—00011000306,47

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Mladost Lučani11 αγώνεςČukarički11 αγώνες
Mladost Lučani5 αγώνεςČukarički6 αγώνες
Mladost Lučani6 αγώνεςČukarički5 αγώνες
1111Αγώνες1111
4-5-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-3-5
36%36%Νίκες27%27%
0,9110ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,331,2714
0,88ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,96111
0,364Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,59111
0,556Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,740,273
9,393ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,911,9131
3,333Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,64,145
0,22ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,182
3,131ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,33,539
15,2152Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,812,4136
0,11ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,110,182
55Αγώνες66
2-3-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-2
40%40%Νίκες33%33%
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,591,338
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,15κάτω από 5 αγώνες (4/6)1,177
0,63Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,761,177
0,63Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,830,171
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,6κάτω από 5 αγώνες (4/6)12,776
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,1κάτω από 5 αγώνες (4/6)4,728
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,54κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,171
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (4/6)3,823
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,3κάτω από 5 αγώνες (4/6)1484
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,171
66Αγώνες55
2-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-3
33%33%Νίκες20%20%
0,674ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,081,26
0,53ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,84
0,171Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,84
0,53Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,630,42
6,237ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,11155
1,811Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,23,417
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,350,21
2,213ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,83,216
14,285Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,410,452
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,080,21
0,455Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,320,273
1,0912Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,331,8220
13,8138ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,513,9153
990ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,79,3102
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,332
0,63Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,071,59
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,6κάτω από 5 αγώνες (4/6)1378
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,2κάτω από 5 αγώνες (4/6)6,841
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,230,21
1,59Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,62,211
14,386ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,51575
8,551ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,212,261
14140Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,815,4169
2,424Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,682,9132
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,091
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,4κάτω από 5 αγώνες (4/6)15,593
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,82κάτω από 5 αγώνες (4/6)3,1719
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (4/6)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,171
1484Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,115,276
2,3314Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,532,613
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0900
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1400

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Mladost Lučani11 αγώνεςČukarički11 αγώνες
Mladost Lučani5 αγώνεςČukarički6 αγώνες
Mladost Lučani6 αγώνεςČukarički5 αγώνες

Γκολ ομάδας

55%Over 0,573%
27%Over 1,545%
9%Over 2,59%

Γκολ αγώνα

55%Over 1,591%
36%Over 2,564%
27%Over 3,545%
9%Over 4,59%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

27%Over 0,5 α′ ημιχρόνου64%
9%Over 1,5 α′ ημιχρόνου27%
36%Over 0,5 β′ ημιχρόνου27%
18%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

18%Νίκη & Over 1,527%
18%Νίκη & Under 1,50%
18%Νίκη & Over 2,59%
18%Νίκη & Under 2,518%
18%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,567%
40%Over 1,550%
20%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

40%Over 1,583%
40%Over 2,550%
40%Over 3,533%
0%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου33%
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου17%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,533%
20%Νίκη & Under 1,50%
20%Νίκη & Over 2,517%
20%Νίκη & Under 2,517%
20%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

50%Over 0,580%
17%Over 1,540%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,5100%
33%Over 2,580%
17%Over 3,560%
17%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

17%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,520%
17%Νίκη & Under 1,50%
17%Νίκη & Over 2,50%
17%Νίκη & Under 2,520%
17%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

36%Γκολ/Γκολ45%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου18%
27%G/G β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη0%
18%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ33%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου33%
40%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη0%
20%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

33%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
17%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη0%
17%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη27%
45%Ισοπαλία27%
82%Νίκη ή ισοπαλία55%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία38%
18%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη33%
60%Ισοπαλία33%
100%Νίκη ή ισοπαλία67%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη20%
33%Ισοπαλία20%
67%Νίκη ή ισοπαλία40%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,545%
40%Over 10,527%
30%Over 11,527%
20%Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

30%Over 4,5 υπέρ27%
20%Over 5,5 υπέρ18%
10%Over 6,5 υπέρ9%
70%Over 4,5 κατά55%
60%Over 5,5 κατά45%
30%Over 6,5 κατά27%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ45%
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,533%
4 αγ.Over 10,517%
4 αγ.Over 11,517%
4 αγ.Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ17%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ17%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ17%
4 αγ.Over 4,5 κατά33%
4 αγ.Over 5,5 κατά33%
4 αγ.Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,560%
33%Over 10,540%
33%Over 11,540%
17%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

17%Over 4,5 υπέρ40%
17%Over 5,5 υπέρ20%
0%Over 6,5 υπέρ0%
83%Over 4,5 κατά80%
67%Over 5,5 κατά60%
50%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

90%Over 1,5100%
90%Over 2,5100%
60%Over 3,591%
50%Over 4,555%
50%Over 5,545%
30%Over 6,536%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι82%
50%Over 25 πόντοι55%
20%Over 35 πόντοι27%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

70%Over 15 πόντοι91%
40%Over 25 πόντοι45%
30%Over 35 πόντοι18%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,5100%
4 αγ.Over 3,5100%
4 αγ.Over 4,550%
4 αγ.Over 5,533%
4 αγ.Over 6,533%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι100%
4 αγ.Over 25 πόντοι67%
4 αγ.Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι83%
4 αγ.Over 25 πόντοι17%
4 αγ.Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

83%Over 1,5100%
83%Over 2,5100%
67%Over 3,580%
50%Over 4,560%
50%Over 5,560%
17%Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι60%
50%Over 25 πόντοι40%
33%Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

83%Over 15 πόντοι100%
33%Over 25 πόντοι80%
17%Over 35 πόντοι20%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.