Mačva Šabac – Zemun Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Mačva Šabac — Zemun, Σάβ 03 Απρ 03:00
Mačva Šabac
Zemun
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Milan VidakovVidakovΚ. επιθ. | 9 | 3 | 0 | 3 | 20 | 5 | 2 | 5 | 6 | 0 | 0 | 59% | 10 | 3 | 10 | 1 | 63 | 42% | 3 | 0 | 0 | 16 | 18 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0 | 6,94 |
| Djordje DjordjicDjordjicΕπ. χαφ | 11 | 1 | 0 | 1 | 9 | 4 | 0 | 17 | 12 | 0 | 5 | 71% | 15 | 3 | 2 | 1 | 50 | 53% | 2 | 0 | 0 | 10 | 15 | 0 | 0 | 3 | 15 | 0 | 6,79 |
| Luka PejovićPejovićΑρ. εξτρέμ | 11 | 1 | 0 | 1 | 17 | 4 | 1 | 11 | 8 | 2 | 7 | 70% | 23 | 7 | 12 | 1 | 60 | 46% | 2 | 0 | 0 | 20 | 17 | 0 | 0 | 3 | 14 | 0 | 6,77 |
Mitar ErgelašErgelašΔεξ. εξτρέμ | 8 | 1 | 1 | 1 | 7 | 2 | 0 | 3 | 7 | 1 | 6 | 67% | 3 | 4 | 5 | 0 | 13 | 38% | 0 | 0 | 0 | 6 | 7 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 6,78 |
| Nikša DelibašićDelibašićΚ. επιθ. | 9 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 5 | 0 | 8 | 27% | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,54 |
Stefan ČolovićČolovićΔεξ. εξτρέμ | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,88 |
| S. SladojevićSladojevićΚ. αμυν. | 10 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 76% | 9 | 13 | 73 | 13 | 48 | 52% | 4 | 0 | 0 | 14 | 8 | 0 | 0 | 3 | 17 | 0 | 6,73 |
Boško VraštanovićVraštanovićΚ. μέσος | 10 | 0 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 80% | 13 | 8 | 8 | 6 | 35 | 45% | 3 | 0 | 1 | 15 | 13 | 0 | 0 | 3 | 9 | 0 | 6,65 |
Kristijan TojcicTojcicΚ. αμυν. | 9 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 82% | 14 | 18 | 24 | 9 | 40 | 56% | 5 | 0 | 0 | 19 | 12 | 0 | 0 | 3 | 13 | 0 | 6,66 |
Igor RistivojevićRistivojevićΚ. αμυν. | 10 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 68% | 6 | 8 | 62 | 9 | 28 | 52% | 3 | 0 | 0 | 10 | 3 | 0 | 0 | 3 | 9 | 0 | 6,72 |
| Nemanja StevanovicStevanovicΑρ. οπισθ. | 9 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 1 | 2 | 66% | 22 | 10 | 18 | 1 | 39 | 46% | 1 | 0 | 0 | 10 | 11 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 6,47 |
| Nikola LainovićLainovićΔεξ. οπισθ. | 10 | 0 | 0 | 0 | 7 | 2 | 0 | 13 | 8 | 1 | 6 | 85% | 11 | 8 | 26 | 0 | 39 | 53% | 1 | 0 | 0 | 7 | 13 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0 | 6,77 |
| Vladimir IlićIlićΔεξ. οπισθ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 8 | 4 | 0 | 2 | 73% | 6 | 5 | 25 | 4 | 40 | 50% | 2 | 0 | 0 | 16 | 18 | 0 | 0 | 3 | 15 | 0 | 6,41 |
| Vukasin JovanovicJovanovicΤερμ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 69% | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | 12 | 2 | 7 | 1 | 7,27 |
| Darko TerzićTerzićΑμ. χαφ | 10 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 75% | 4 | 4 | 11 | 2 | 14 | 33% | 1 | 0 | 0 | 13 | 4 | 0 | 0 | 3 | 12 | 0 | 6,44 |
| Kosta RakonicRakonicΤερμ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 72% | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 18 | 11 | 2 | 12 | 0 | 6,72 |
| Vladimir RakicRakicΕπ. χαφ | 9 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | — | 10 | 4 | 6 | 2 | 20 | 36% | 2 | 0 | 0 | 9 | 2 | 0 | 0 | 3 | 12 | 0 | 6,39 |
Uroš BlagojevićBlagojevićΑρ. οπισθ. | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 7 | 0 | 8 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 6,31 |
| Danilo KneževićKneževićΑμ. χαφ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 2 | 0 | 7 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,60 |
| Uros Drezgic DrezgicΚ. αμυν. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 7 | 2 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,48 |
| Issa KoneKoneΑμυν. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 7 | 0 | 8 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,56 |
| Jakša JevremovićJevremovićΑμ. χαφ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,38 |
| Vasilije DjuricDjuricΕπ. χαφ | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,89 |
Bojan MatićMatićΚ. επιθ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,41 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Đorđe PetrovićPetrovićΚ. μέσος | 11 | 2 | 0 | 2 | 6 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 76% | 9 | 3 | 1 | 1 | 17 | 35% | 2 | 0 | 0 | 13 | 8 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6,62 |
Vasilije BakicBakicΚ. αμυν. | 8 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 88% | 16 | 9 | 51 | 20 | 44 | 66% | 4 | 0 | 0 | 13 | 5 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 7,16 |
| Novak PetrusićPetrusićΚ. επιθ. | 9 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 | 2 | 5 | 4 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 2 | 0 | 34 | 46% | 2 | 0 | 1 | 13 | 14 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6,56 |
| Mykhailo MeskhiMeskhiΑμ. χαφ | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 10 | 11 | 11 | 4 | 22 | 63% | 0 | 0 | 0 | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 7,08 |
Ivan OstojicOstojicΚ. αμυν. | 11 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 80% | 8 | 7 | 71 | 17 | 45 | 61% | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0 | 6,65 |
| Ognjen IlicIlicΚ. μέσος | 10 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 9 | 4 | 1 | 4 | 85% | 22 | 12 | 9 | 3 | 58 | 69% | 1 | 0 | 0 | 7 | 20 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | 6,89 |
Nemanja BelakovicBelakovicΑρ. εξτρέμ | 11 | 0 | 2 | 0 | 11 | 4 | 1 | 13 | 14 | 3 | 11 | 77% | 15 | 5 | 2 | 2 | 67 | 59% | 3 | 0 | 0 | 7 | 30 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 | 6,89 |
Mladen Zivkovic ZivkovicΤερμ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 57% | 0 | 0 | 8 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 49 | 39 | 0 | 16 | 1 | 7,38 |
| D. TabakovicTabakovicΑρ. εξτρέμ | 11 | 0 | 0 | 0 | 13 | 4 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 69% | 11 | 10 | 6 | 2 | 27 | 32% | 1 | 0 | 0 | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | 6,49 |
| A. KadijevicKadijevicΑρ. οπισθ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 76% | 17 | 8 | 23 | 0 | 36 | 61% | 3 | 0 | 0 | 9 | 14 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 | 6,44 |
| Sasa KnezevicKnezevicΔεξ. εξτρέμ | 10 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 2 | 71% | 17 | 6 | 25 | 3 | 24 | 39% | 2 | 0 | 0 | 12 | 4 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | 6,46 |
| Nemanja KalatKalatΑρ. εξτρέμ | 11 | 0 | 0 | 0 | 11 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 73% | 6 | 2 | 8 | 0 | 24 | 44% | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | 6,54 |
| Godswill VadzeVadzeΕπ. χαφ | 9 | 0 | 1 | 0 | 10 | 4 | 1 | 7 | 8 | 0 | 3 | 73% | 6 | 9 | 2 | 0 | 24 | 38% | 0 | 0 | 0 | 9 | 10 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 6,71 |
Uros LjubomiracLjubomiracΚ. μέσος | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 6 | 9 | 0 | 0 | 77% | 4 | 1 | 6 | 3 | 35 | 56% | 2 | 1 | 0 | 4 | 17 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 6,50 |
Dejan ParadjinaParadjinaΔεξ. οπισθ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | — | 8 | 8 | 15 | 3 | 14 | 58% | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 6,34 |
Milan SpremoSpremoΑρ. οπισθ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 5 | 5 | 0 | 8 | 71% | 10 | 4 | 17 | 1 | 26 | 54% | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,62 |
Marko SaricSaricΚ. επιθ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 3 | 0 | 18 | 33% | 1 | 0 | 0 | 7 | 9 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,51 |
| Đorđe JovanovićJovanovićΚ. αμυν. | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 28 | 5 | 15 | 58% | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,69 |
Marko KneževićKneževićΤερμ. | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 7 | 0 | 5 | 0 | 6,99 |
Milan JokicJokicΑμ. χαφ | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 1 | 85% | 8 | 1 | 1 | 1 | 12 | 48% | 3 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,51 |
| Andrej MilosevicMilosevicΚ. μέσος | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 5 | 3 | 3 | 1 | 15 | 63% | 1 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,52 |
| Ž. BogdanovićBogdanovićΑμ. χαφ | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,30 |
Nikola DovedanDovedanΔευτ. επιθ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 3 | 1 | 0 | 0 | 11 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,93 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.




















