Mačva Šabac – Železničar Pančevo Στατιστικά αγώνα

Mačva Šabac — Železničar Pančevo, Σάβ 27 Φεβ 02:00

Mačva ŠabacΙΙΗΗΙΙΙΗΗΙ
Železničar PančevoΗΝΗΝΝΗΝΗΝΝ

Παίκτες

Mačva Šabac — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Σερβία26 ετώνMilan VidakovVidakovΚ. επιθ.93032052560059%1031016342%30016180031006,94
#30Σερβία21 ετώνDjordje DjordjicDjordjicΕπ. χαφ1110194017120571%153215053%20010150031506,79
#27Σερβία27 ετώνLuka PejovićPejovićΑρ. εξτρέμ1110117411182770%2371216046%20020170031406,77
#10Σερβία24 ετώνMitar ErgelašErgelašΔεξ. εξτρέμ8111720371667%34501338%00067003506,78
#99Σερβία20 ετώνNikša DelibašićDelibašićΚ. επιθ.91011101000—2150827%00023001706,54
#55Σερβία32 ετώνStefan ČolovićČolovićΔεξ. εξτρέμ21011100201—10103—00022000106,88
#15Σερβία24 ετώνS. SladojevićSladojevićΚ. αμυν.10010320211076%91373134852%4001480031706,73
#8Σερβία31 ετώνBoško VraštanovićVraštanovićΚ. μέσος10010610341380%138863545%3011513003906,65
#22Βοσνία - Ερζεγοβίνη26 ετώνKristijan TojcicTojcicΚ. αμυν.9000110400082%14182494056%50019120031306,66
#19Σερβία38 ετώνIgor RistivojevićRistivojevićΚ. αμυν.10000300010068%686292852%300103003906,72
#44Σερβία25 ετώνNemanja StevanovicStevanovicΑρ. οπισθ.9010411251266%22101813946%1001011002906,47
#17Σερβία24 ετώνNikola LainovićLainovićΔεξ. οπισθ.100007201381685%1182603953%1007130031006,77
#4Σερβία27 ετώνVladimir IlićIlićΔεξ. οπισθ.9000200840273%652544050%20016180031506,41
#89Σερβία19 ετώνVukasin JovanovicJovanovicΤερμ.6000000000069%00500—0000024122717,27
#5Σερβία27 ετώνDarko TerzićTerzićΑμ. χαφ10000800440075%441121433%1001340031206,44
#12Σερβία21 ετώνKosta RakonicRakonicΤερμ.6000000000072%00304—00003181121206,72
#1119 ετώνVladimir RakicRakicΕπ. χαφ90005103211—104622036%200920031206,39
#33Σερβία24 ετώνUroš BlagojevićBlagojevićΑρ. οπισθ.30001001000—51708—00012000806,31
#34Σερβία22 ετώνDanilo KneževićKneževićΑμ. χαφ30000000000—40207—00012000306,60
#26Σερβία24 ετώνUros Drezgic DrezgicΚ. αμυν.20000000000—01721—00010000306,48
#35Issa KoneKoneΑμυν.10000001000—21708—00002000206,56
#6ΣερβίαJakša JevremovićJevremovićΑμ. χαφ20000000000—12002—00011000206,38
#21Σερβία28 ετώνVasilije DjuricDjuricΕπ. χαφ20101000210—10003—00002000006,89
#50Σερβία34 ετώνBojan MatićMatićΚ. επιθ.10000000000—00000—00000000106,41
Železničar Pančevo — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#90Γκάνα24 ετώνKarikari KwakuKwakuΚ. επιθ.8424181044821—03502355%00068002407,22
#20Σερβία22 ετώνJanko JevremovicJevremovicΕπ. χαφ1021218849100388%197715355%00011180031007,00
#1020 ετώνSimão PedroPedroΑρ. εξτρέμ10242247211103991%32203245%100616003807,11
#11Σερβία22 ετώνNikola JovanovicJovanovicΔεξ. εξτρέμ10212156012112684%63402948%200107003607,02
#14Σερβία19 ετώνDavorin TosicTosicΕπ. χαφ62024201410—20206—10043003006,91
#33Σερβία26 ετώνNikola DjuricicDjuricicΑρ. οπισθ.1010115306111390%10122115155%2001290031007,18
#6Μαυροβούνιο24 ετώνMirko MilikicMilikicΚ. αμυν.8101911030085%544053957%100109002806,93
#21Νιγηρία24 ετώνDavid AnkeyeAnkeyeΚ. επιθ.910112543510—51202244%000911002606,61
#17Σερβία22 ετώνAleksa KuljaninKuljaninΔεξ. εξτρέμ1011112411571575%91003652%200510003206,82
#95Σερβία30 ετώνSrdjan PlavsicPlavsicΑρ. εξτρέμ6111730291781%24001445%10028002406,92
#5Σερβία22 ετώνNemanja VidojevicVidojevicΚ. αμυν.10010200060092%8105074859%30024150031007,01
#1Σερβία38 ετώνZoran PopovicPopovicΤερμ.10000000000072%00402—0000020931016,75
#19Σερβία20 ετώνUros TegeltijaTegeltijaΔεξ. οπισθ.90205115124787%1081423545%4101612003906,79
#77Ελβετία22 ετώνKristian SekularacSekularacΕπ. χαφ100001121780292%126614061%000817003906,76
#26Νίγηρας22 ετώνMamane SaboSaboΑμ. χαφ80004005102588%102512668%40056001706,94
#88Γαλλία23 ετώνClément LhernaultLhernaultΚ. μέσος5000100031487%42311257%00056003206,73
#12Γκάνα25 ετώνAbdul YusifYusifΔεξ. οπισθ.10000002101—12216—11031000106,80
#320 ετώνC. TchouanteTchouanteΚ. αμυν.20000001100—01321—00020000106,72
#7Σερβία23 ετώνMarko CuricCuricΑμ. χαφ30000000101—00100—00010000106,38
#9Σερβία28 ετώνLuka AdžićAdžićΑρ. εξτρέμ20003111412—00002—00011001006,90
#19Βουλγαρία25 ετώνSylvester JasperJasperΑρ. εξτρέμ10100000200—10003—00002000007,08
#47Ιταλία23 ετώνYassin SbaiSbaiΑρ. οπισθ.20000001201—00101—00000001006,62
#27Σερβία24 ετώνΜίλος ΠάντοβιτςΠάντοβιτςΚ. επιθ.10000000000—00001—00000001006,36
#70Βραζιλία21 ετώνLéo AgostinhoAgostinhoΔεξ. εξτρέμ10001100000—00001—00001001006,72

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Mačva Šabac11 αγώνεςŽelezničar Pančevo10 αγώνες
Mačva Šabac5 αγώνεςŽelezničar Pančevo6 αγώνες
Mačva Šabac6 αγώνεςŽelezničar Pančevo4 αγώνες
1111Αγώνες1010
2-3-6Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-2-3
18%18%Νίκες50%50%
0,738ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,331,717
0,455ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,961,313
0,273Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,55
0,455Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,741,212
999ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,916,6166
2,325Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,65,454
0,091ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,33
2,528ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,35,555
14,9164Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,816,5165
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,110,11
55Αγώνες66
2-1-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-1-1
40%40%Νίκες67%67%
0,84ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,59212
0,21ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,151,59
0,42Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,332
0,42Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,831,6710
11,256ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,620,8125
315Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,16,237
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,540,53
420ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,86,539
15,879Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,31696
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,140,171
66Αγώνες44
0-2-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-2
0%0%Νίκες—
0,674ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,08κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,674ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,171Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,45κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,53Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,63κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
7,243ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,1κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
1,710Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
1,38ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,8κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
14,285Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,4κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,273Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,320,33
1,7319Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,33110
14,9164ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,510,8108
999ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,77,171
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,332
15Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,070,835
15,276ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,610,563
9,648ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,27,243
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,23κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
2,3314Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,6κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
14,788ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,5κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
8,551ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,2κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
16,3179Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,814,1141
333Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,682,626
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,22
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,22
19,296Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,414,587
420Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,822,6716
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0100
0,21Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1400
13,883Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,1κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
2,1713Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,53κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,09κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (6/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Mačva Šabac11 αγώνεςŽelezničar Pančevo10 αγώνες
Mačva Šabac5 αγώνεςŽelezničar Pančevo6 αγώνες
Mačva Šabac6 αγώνεςŽelezničar Pančevo4 αγώνες

Γκολ ομάδας

64%Over 0,570%
9%Over 1,560%
0%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

73%Over 1,580%
45%Over 2,560%
27%Over 3,520%
9%Over 4,510%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

27%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου10%
45%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,550%
18%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,540%
18%Νίκη & Under 2,510%
0%G/G & Νίκη30%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,583%
0%Over 1,567%
0%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

40%Over 1,583%
40%Over 2,567%
20%Over 3,517%
0%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,567%
40%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,550%
40%Νίκη & Under 2,517%
0%G/G & Νίκη50%

Γκολ ομάδας

50%Over 0,54 αγ.
17%Over 1,54 αγ.
0%Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

100%Over 1,54 αγ.
50%Over 2,54 αγ.
33%Over 3,54 αγ.
17%Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

17%Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,54 αγ.
0%Νίκη & Under 1,54 αγ.
0%Νίκη & Over 2,54 αγ.
0%Νίκη & Under 2,54 αγ.
0%G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

45%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

9%G/G α′ ημιχρόνου30%
27%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη30%
18%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου33%
20%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη50%
40%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
33%G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη4 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

18%Νίκη50%
27%Ισοπαλία20%
45%Νίκη ή ισοπαλία70%
25%Νίκη χωρίς την ισοπαλία63%
18%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη67%
20%Ισοπαλία17%
60%Νίκη ή ισοπαλία83%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία80%
40%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη4 αγ.
33%Ισοπαλία4 αγ.
33%Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

18%Over 9,520%
0%Over 10,50%
0%Over 11,50%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

18%Over 4,5 υπέρ50%
9%Over 5,5 υπέρ40%
0%Over 6,5 υπέρ30%
64%Over 4,5 κατά20%
45%Over 5,5 κατά20%
27%Over 6,5 κατά10%

Συνδυασμοί

36%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
18%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

20%Over 9,533%
0%Over 10,50%
0%Over 11,50%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ67%
20%Over 5,5 υπέρ67%
0%Over 6,5 υπέρ50%
60%Over 4,5 κατά33%
20%Over 5,5 κατά33%
0%Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κόρνερ αγώνα

17%Over 9,54 αγ.
0%Over 10,54 αγ.
0%Over 11,54 αγ.
0%Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

0%Over 4,5 υπέρ4 αγ.
0%Over 5,5 υπέρ4 αγ.
0%Over 6,5 υπέρ4 αγ.
67%Over 4,5 κατά4 αγ.
67%Over 5,5 κατά4 αγ.
50%Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

17%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
82%Over 2,590%
73%Over 3,590%
64%Over 4,570%
55%Over 5,560%
45%Over 6,550%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

82%Over 15 πόντοι80%
64%Over 25 πόντοι50%
36%Over 35 πόντοι30%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

73%Over 15 πόντοι90%
55%Over 25 πόντοι70%
36%Over 35 πόντοι30%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,5100%
80%Over 3,5100%
80%Over 4,567%
80%Over 5,550%
60%Over 6,533%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

100%Over 15 πόντοι83%
100%Over 25 πόντοι50%
60%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι100%
80%Over 25 πόντοι67%
40%Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,54 αγ.
67%Over 2,54 αγ.
67%Over 3,54 αγ.
50%Over 4,54 αγ.
33%Over 5,54 αγ.
33%Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι4 αγ.
33%Over 25 πόντοι4 αγ.
17%Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι4 αγ.
33%Over 25 πόντοι4 αγ.
33%Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.