Ludogorets – Slavia Sofia Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Ludogorets — Slavia Sofia, Σάβ 22 Αυγ 19:00

LudogoretsΙΝΝΝΙΙΝΝΝΙ

Πρώτη Λίγκα Βουλγαρίας

1–1

Ημίχρονο 1–1

Slavia SofiaΗΝΙΗΗΗΝΙΗΗ

Παίκτες

Ludogorets — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#12Βραζιλία25 ετώνRwan CruzCruzΕπιθ.96262193420171%03614546%1011110004507,05
#18Βουλγαρία33 ετώνIvaylo ChochevChochevΚ. μέσος1051517104022087%081125554%20079004606,95
#37Γκάνα29 ετώνBernard TekpeteyTekpeteyΔεξ. εξτρέμ843417721390567%14305654%0001511004307,15
#42Βουλγαρία20 ετώνSimeon ShishkovShishkovΑρ. οπισθ.1011140021811379%1154724354%00028004706,94
#20Γουινέα25 ετώνAguibou CamaraCamaraΕπ. χαφ1011111421360289%18516463%100314004506,93
#9Ελβετία29 ετώνKwadwo DuahDuahΚ. επιθ.610114601100—02211029%00022003306,84
#11Βραζιλία25 ετώνCaio VidalVidalΑρ. εξτρέμ51013207415—01001655%10026001006,79
#6Ουκρανία25 ετώνIvan ZhelizkoZhelizkoΑμ. χαφ11010000000—00000—00000001006,69
#39Γερμανία32 ετώνHendrik BonmannBonmannΤερμ.10000000000086%00001—100012084706,73
#3Βουλγαρία33 ετώνAnton NedyalkovNedyalkovΑρ. οπισθ.7010210010090%092723056%10014002606,69
#15Σουηδία26 ετώνEdvin KurtulusKurtulusΚ. αμυν.8000100000090%093432158%20061003406,68
#2Σουηδία29 ετώνJoel AnderssonAnderssonΔεξ. οπισθ.9000000051483%062402651%10054004506,51
#26Τσεχία26 ετώνFilip KalocKalocΜέσος9000200411086%05901944%00073003606,50
#7Ισπανία26 ετώνAlberto SalidoSalidoΚ. επιθ.7010510620369%03412349%00045003406,62
#14Σερβία25 ετώνPetar StanicStanicΕπ. χαφ8000920680485%04003245%100314003306,65
#23Πράσινο Ακρωτήριο27 ετώνDeroy DuarteDuarteΚ. μέσος8000200020088%311701747%10061002406,65
#4Αίγυπτος25 ετώνHossam AbdelmaguidAbdelmaguidΚ. αμυν.5000210100088%071961676%20012001306,89
#17Ισπανία32 ετώνSonSonΔεξ. οπισθ.6000320570173%02501354%10014002106,61
#77Βραζιλία22 ετώνErick MarcusMarcusΔεξ. εξτρέμ40105209113—02001655%00030001106,86
#10Βραζιλία21 ετώνNathan FernandesFernandesΔεξ. εξτρέμ30001100010—00107—10013001106,46
#8Βοσνία - Ερζεγοβίνη29 ετώνA. HadziahmetovicHadziahmetovicΑμ. χαφ10100000000—00000—00000001006,61
#22Βουλγαρία19 ετώνMihail PolendakovPolendakovΑμυν.10000000000—02201—00001000106,49
#27Βραζιλία24 ετώνV. de Oliveirade OliveiraΑρ. οπισθ.20000000000—00000—00000002006,46
#91Βουλγαρία27 ετώνStanislav IvanovIvanovΔεξ. εξτρέμ10000000000—00101—00020001006,36
Slavia Sofia — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#77Βουλγαρία30 ετώνEmil StoevStoevΔεξ. εξτρέμ102128307611064%18914539%400114004606,67
#73Βουλγαρία35 ετώνIvan Minchev MinchevΕπ. χαφ9212630590176%16412436%20067003406,75
#1720 ετώνVasil KazaldzhievKazaldzhievΕπιθ.102023309103—11212243%10054004306,63
#4Σερβία25 ετώνNikola SavicSavicΚ. αμυν.11101520000086%0175775161%10067004906,79
#7Βουλγαρία20 ετώνRoberto RaychevRaychevΕπιθ.11111520660172%241425249%000614004306,64
#9Βουλγαρία22 ετώνYoan BornosuzovBornosuzovΚ. επιθ.91114313101—00312146%10053003306,60
#99Βουλγαρία22 ετώνIvan AndonovAndonovΤερμ.11000000000071%02002—0000335164906,90
#87Βουλγαρία34 ετώνDiego FerraressoFerraressoΔεξ. οπισθ.11000400320570%0224325353%3001414004906,54
#5Μοζαμβίκη31 ετώνDavid MalembanaMalembanaΚ. αμυν.100001232100079%12770156561%200103004806,95
#10Βουλγαρία25 ετώνVladimir NikolovNikolovΚ. επιθ.110101432860066%138110047%3002317004706,70
#95Σερβία23 ετώνVladimir MileticMileticΑμ. χαφ8000100210078%082284545%500143003606,47
#27Πορτογαλία27 ετώνUmaro BaldéBaldéΑρ. εξτρέμ11010620541271%26613745%100116004606,47
#26Βουλγαρία29 ετώνDimitar BurovBurovΑρ. οπισθ.6000110200167%231931548%10011002406,52
#11Ακτή Ελεφαντοστού24 ετώνMouhamed DossoDossoΑμ. χαφ10020200230081%08602242%30043004506,53
#20Γαλλία23 ετώνJordan SemedoSemedoΑρ. οπισθ.8000200231779%0102422049%10046002506,68
#71Βουλγαρία23 ετώνKristiyan StoyanovStoyanovΚ. μέσος8000420410083%03312945%10037003506,44
#24Βουλγαρία32 ετώνLazar MarinMarinΚ. αμυν.50002010000—04602—10010001306,41
#6Βουλγαρία19 ετώνBoris TodorovTodorovΑμ. χαφ40002001100—02217—10011002206,41
#23Βουλγαρία21 ετώνIlian AntonovAntonovΔεξ. εξτρέμ30000001000—00111—00000001006,46

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Ludogorets10 αγώνεςSlavia Sofia11 αγώνες
Ludogorets6 αγώνεςSlavia Sofia6 αγώνες
Ludogorets4 αγώνεςSlavia Sofia5 αγώνες
1010Αγώνες1111
8-2-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-5-4
80%80%Νίκες18%18%
2,121ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,360,829
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
1,212Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,550,273
0,99Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,810,556
12,8115ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,26,571
5,953Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,42,629
0,676ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,2400
5,146ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,43,943
12,8115Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,910,4114
0,111ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,10,091
66Αγώνες66
5-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-4-2
83%83%Νίκες0%0%
2,1713ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,490,674
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
1,6710Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,730,332
0,53Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,332
12,261ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,76,539
525Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,9318
15ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,3300
4,221ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,84,225
13,266Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,610,362
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,120,171
44Αγώνες55
3-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-2
—Νίκες40%40%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,24κάτω από 5 αγώνες (4/5)15
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,21
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,88κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,84
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,7κάτω από 5 αγώνες (4/5)6,432
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4κάτω από 5 αγώνες (4/5)2,211
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4κάτω από 5 αγώνες (4/5)3,618
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)10,452
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
0,44Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,250,364
0,77Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,340,829
0,76ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1,11,213
11,7105ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 12,212,2134
0,53Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,270,332
0,53Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,2216
0,63ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1,11,710
12,462ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 11,913,883
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,22κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,42
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,46κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,63
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,63
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 12,5κάτω από 5 αγώνες (4/5)10,251
9,888Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,813,6149
1,7816Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,263,0934
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 000
0,222Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0900
11,859Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,112,776
1,68Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,2318
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 000
0,42Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1200
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,5κάτω από 5 αγώνες (4/5)14,673
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,32κάτω από 5 αγώνες (4/5)3,216
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (4/5)00

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Ludogorets10 αγώνεςSlavia Sofia11 αγώνες
Ludogorets6 αγώνεςSlavia Sofia6 αγώνες
Ludogorets4 αγώνεςSlavia Sofia5 αγώνες

Γκολ ομάδας

100%Over 0,564%
70%Over 1,59%
20%Over 2,59%

Γκολ αγώνα

90%Over 1,555%
50%Over 2,527%
20%Over 3,50%
20%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

80%Over 0,5 α′ ημιχρόνου27%
30%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου36%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

70%Νίκη & Over 1,59%
10%Νίκη & Under 1,59%
50%Νίκη & Over 2,59%
30%Νίκη & Under 2,59%
40%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

100%Over 0,567%
67%Over 1,50%
17%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,567%
50%Over 2,533%
17%Over 3,50%
17%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

100%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
50%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

67%Νίκη & Over 1,50%
17%Νίκη & Under 1,50%
50%Νίκη & Over 2,50%
33%Νίκη & Under 2,50%
33%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,560%
4 αγ.Over 1,520%
4 αγ.Over 2,520%

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,540%
4 αγ.Over 2,520%
4 αγ.Over 3,50%
4 αγ.Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,520%
4 αγ.Νίκη & Under 1,520%
4 αγ.Νίκη & Over 2,520%
4 αγ.Νίκη & Under 2,520%
4 αγ.G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ45%

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου18%
30%G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

40%G/G & Νίκη0%
40%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου17%
17%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

33%G/G & Νίκη0%
50%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ20%

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου20%
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη0%
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη18%
20%Ισοπαλία45%
100%Νίκη ή ισοπαλία64%
100%Νίκη χωρίς την ισοπαλία33%
40%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Αποτέλεσμα αγώνα

83%Νίκη0%
17%Ισοπαλία67%
100%Νίκη ή ισοπαλία67%
100%Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
50%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη40%
4 αγ.Ισοπαλία20%
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία60%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό40%

Κόρνερ αγώνα

22%Over 9,545%
11%Over 10,545%
0%Over 11,536%
0%Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

56%Over 4,5 υπέρ45%
33%Over 5,5 υπέρ27%
33%Over 6,5 υπέρ18%
22%Over 4,5 κατά45%
0%Over 5,5 κατά45%
0%Over 6,5 κατά36%

Συνδυασμοί

33%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ36%
11%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ18%

Κόρνερ αγώνα

20%Over 9,533%
0%Over 10,533%
0%Over 11,533%
0%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ50%
20%Over 5,5 υπέρ33%
20%Over 6,5 υπέρ17%
40%Over 4,5 κατά17%
0%Over 5,5 κατά17%
0%Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

40%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,560%
4 αγ.Over 10,560%
4 αγ.Over 11,540%
4 αγ.Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ40%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ20%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ20%
4 αγ.Over 4,5 κατά80%
4 αγ.Over 5,5 κατά80%
4 αγ.Over 6,5 κατά60%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

78%Over 1,5100%
78%Over 2,5100%
56%Over 3,582%
44%Over 4,555%
33%Over 5,536%
22%Over 6,527%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

56%Over 15 πόντοι91%
44%Over 25 πόντοι64%
11%Over 35 πόντοι36%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

56%Over 15 πόντοι82%
56%Over 25 πόντοι36%
33%Over 35 πόντοι27%

Κάρτες αγώνα

80%Over 1,5100%
80%Over 2,5100%
40%Over 3,583%
20%Over 4,550%
20%Over 5,517%
20%Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι100%
40%Over 25 πόντοι67%
20%Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

40%Over 15 πόντοι67%
40%Over 25 πόντοι17%
20%Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,5100%
4 αγ.Over 3,580%
4 αγ.Over 4,560%
4 αγ.Over 5,560%
4 αγ.Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι80%
4 αγ.Over 25 πόντοι60%
4 αγ.Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι100%
4 αγ.Over 25 πόντοι60%
4 αγ.Over 35 πόντοι40%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.