Λιλ – Τουλούζ Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Λιλ — Τουλούζ, Σάβ 10 Απρ 03:00

ΛιλΙΝΝΗΝΙΝΝΗΝ

Λιγκ 1

ΤουλούζΙΗΙΝΙΙΗΙΝΙ

Παίκτες

Λιλ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#22Πορτογαλία24 ετώνTiago SantosSantosΑμυν.6202960352886%1151703160%000414004407,29
#7Γαλλία24 ετώνDilane BakwaBakwaΔεξ. εξτρέμ5212620361583%93201840%00075003307,05
#18Ιαπωνία28 ετώνAyase UedaUedaΚ. επιθ.42029731200—2040629%00080003206,86
#10Ισλανδία23 ετώνH. HaraldssonHaraldssonΕπ. χαφ61018404101287%63702146%10069004106,99
#9Γαλλία40 ετώνOlivier GiroudGiroudΚ. επιθ.61215221400—20201956%10013004306,77
#8Γαλλία19 ετώνEthan MbappéMbappéΔεξ. εξτρέμ51019627522—21211554%00026003106,93
#4Βραζιλία27 ετώνAlexsandroAlexsandroΚ. αμυν.6000300010092%854672670%00055004407,25
#1Τουρκία26 ετώνBerke ÖzerÖzerΤερμ.6000000000072%00404—0000319124407,22
#6Αλγερία31 ετώνNabil BentalebBentalebΑμ. χαφ6010520172186%641611846%00075004407,04
#15Γαλλία29 ετώνRomain PerraudPerraudΑρ. οπισθ.6000400410286%1141822250%20054004406,73
#3Βέλγιο23 ετώνNathan NgoyNgoyΚ. αμυν.5000000400091%573031961%00055003406,98
#17Κονγκό - Κινσάσα21 ετώνNgal'ayel MukauMukauΑμ. χαφ6000110200089%54611042%00040004206,65
#21Γαλλία36 ετώνBenjamin AndréAndréΑμ. χαφ4000000240087%92622160%10065002107,01
#19Κάτω Χώρες22 ετώνBaşar ÖnalÖnalΕπιθ.40001101312—30201032%00025003106,51
#14Δανία23 ετώνMaurits KjærgaardKjærgaardΚ. μέσος30203120520—11212—20021002106,92
#28Γαλλία30 ετώνGaëtan PerrinPerrinΔεξ. εξτρέμ40001002000—40208—00021003206,52
#11Νορβηγία25 ετώνOsame SahraouiSahraouiΑρ. εξτρέμ40002103300—02007—00004003106,67
#27Πορτογαλία25 ετώνFélix CorreiaCorreiaΑρ. εξτρέμ20001010000—13212—00021001006,61
#23Γαλλία24 ετώνTanguy NianzouNianzouΚ. αμυν.10101000110—01300—00000001007,48
#24Κάτω Χώρες29 ετώνCalvin VerdonkVerdonkΑρ. οπισθ.40001000000—50505—00010003206,38
#3818 ετώνMaxima GoffiGoffiΚ. αμυν.10000000000—20105—10012001006,63
#26Γουαδελούπη19 ετώνIsaac CossierCossierΚ. αμυν.10000000000—10201—00000001006,53
Τουλούζ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Δανία26 ετώνCasper TengstedtTengstedtΚ. επιθ.441413421310—10206—00013000407,28
#8Δανία21 ετώνThomas JørgensenJørgensenΚ. μέσος621212624122276%106102340%000960001007,21
#12Ακτή Ελεφαντοστού20 ετώνChrist TapéTapéΑρ. οπισθ.6101522771187%442632145%100840001106,74
#13Καναδάς24 ετώνJacen Russell-RoweRussell-RoweΚ. επιθ.610111513201—1151719%00051000806,66
#11Γκάνα19 ετώνSion OppongOppongΑρ. εξτρέμ51011105000—30111357%10003000306,69
#23Βενεζουέλα26 ετώνC. Jr.Jr.Κ. μέσος60406119196785%2761935468%20013110001108,04
#3Ηνωμένες Πολιτείες27 ετώνMark McKenzieMcKenzieΚ. αμυν.6000000022092%853242563%000850001106,91
#16Γαλλία21 ετώνGuillaume RestesRestesΤερμ.5000000100088%01504—0000216100806,90
#22Αλγερία23 ετώνRafik MessaliMessaliΔεξ. οπισθ.6000100732283%910802452%00095000706,68
#37Γαλλία18 ετώνIlyas AziziAziziΑρ. εξτρέμ5000810640183%80002343%00095000706,66
#5Γουινέα19 ετώνSeny KoumbassaKoumbassaΚ. αμυν.4000000000091%521331043%10061000706,30
#2Δανία29 ετώνRasmus NicolaisenNicolaisenΚ. αμυν.3000400010095%252051862%10042000507,10
#6Γαλλία18 ετώνAlexis VossahVossahΚ. μέσος5000300200086%83511646%00053000406,54
#31Γερμανία28 ετώνNiklas SchmidtSchmidtΚ. μέσος4000200060292%42516—20040000606,85
#9Αργεντινή21 ετώνSantiago HidalgoHidalgoΚ. επιθ.60009522100—21311036%10065000506,55
#7Αργεντινή19 ετώνJulián VignoloVignoloΚ. επιθ.30004104101—20301043%00053000306,64
#10Γαλλία25 ετώνYann GbohoGbohoΑρ. εξτρέμ20102013410—12201042%00036000306,79
#94Γαλλία23 ετώνIsmail DialloDialloΔεξ. οπισθ.50001002000—508111—00013000306,45
#14Καναδάς23 ετώνNiko SigurSigurΑμ. χαφ30001111200—13717—10035000206,80
#60Γαλλία19 ετώνMathys NifloreNifloreΤερμ.20000000000—00000—00000320306,11
#15Νορβηγία28 ετώνAron DønnumDønnumΔεξ. μέσος10000000100—00000—00000000006,64

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Λιλ6 αγώνεςΤουλούζ6 αγώνες
Λιλ3 αγώνεςΤουλούζ3 αγώνες
Λιλ3 αγώνεςΤουλούζ3 αγώνες
66Αγώνες66
4-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-3-2
67%67%Νίκες17%17%
1,59ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,451,59
1,177ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,051,177
0,835Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,60,171
0,674Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,851,338
11,569ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,813,883
5,533Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,84,527
0,332ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,390,53
318ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,84,527
13,782Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,912,776
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,332
33Αγώνες33
2-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-0-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,74κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,9κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,4κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,54κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
33Αγώνες33
2-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-3-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,19κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,22κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,7κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,15κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
0,674Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2300
0,674Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,451,8311
15,593ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,616,7100
7,344ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 108,350
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,25κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,4κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,9κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,68κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,8κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
11,770Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,916,7100
1,338Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,681,6710
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0800
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,6κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,74κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,07κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,54κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,09κάτω από 5 αγώνες (3/3)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Λιλ6 αγώνεςΤουλούζ6 αγώνες
Λιλ3 αγώνεςΤουλούζ3 αγώνες
Λιλ3 αγώνεςΤουλούζ3 αγώνες

Γκολ ομάδας

100%Over 0,567%
50%Over 1,567%
0%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,583%
33%Over 2,567%
17%Over 3,567%
0%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

67%Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

33%Νίκη & Over 1,517%
33%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,517%
67%Νίκη & Under 2,50%
0%G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,53 αγ.
3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,53 αγ.
3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

33%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου17%
33%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη17%
67%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

67%Νίκη17%
17%Ισοπαλία50%
83%Νίκη ή ισοπαλία67%
80%Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
67%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη3 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη3 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,533%
17%Over 10,533%
0%Over 11,517%
0%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

17%Over 4,5 υπέρ50%
17%Over 5,5 υπέρ50%
17%Over 6,5 υπέρ0%
83%Over 4,5 κατά50%
33%Over 5,5 κατά33%
17%Over 6,5 κατά33%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,53 αγ.
3 αγ.Over 10,53 αγ.
3 αγ.Over 11,53 αγ.
3 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,53 αγ.
3 αγ.Over 10,53 αγ.
3 αγ.Over 11,53 αγ.
3 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κάρτες αγώνα

67%Over 1,567%
67%Over 2,567%
50%Over 3,550%
17%Over 4,517%
0%Over 5,50%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

50%Over 15 πόντοι50%
0%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι50%
33%Over 25 πόντοι0%
17%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.
3 αγ.Over 5,53 αγ.
3 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.
3 αγ.Over 5,53 αγ.
3 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.