Λεχ Πόζναν – Zagłębie Lubin Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Λεχ Πόζναν — Zagłębie Lubin, Κυρ 08 Νοε 21:15

Λεχ ΠόζνανΝΗΝΝΙΝΗΝΝΙ

Εκστρακλάσα

Zagłębie LubinΙΝΝΗΗΙΝΝΗΗ

Παίκτες

Λεχ Πόζναν — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#17Ιράν25 ετώνA. SayyadmaneshSayyadmaneshΔεξ. εξτρέμ85051690640173%82502744%100128003407,12
#21Ισπανία25 ετώνPablo RodríguezRodríguezΕπ. χαφ943427708234176%169715161%000924003607,56
#10Σουηδία24 ετώνPatrik WålemarkWålemarkΔεξ. εξτρέμ94342410571531070%50313352%300418003707,21
#7Ακτή Ελεφαντοστού23 ετώνYannick AgneroAgneroΚ. επιθ.910119667320—00501538%00044003606,52
#9Σουηδία33 ετώνMikael Ishak IshakΚ. επιθ.712118760820—30401238%20067003106,77
#77Ονδούρα26 ετώνΛουίς ΠάλμαΠάλμαΑρ. εξτρέμ812113434103671%23501033%10033003406,83
#43Πολωνία22 ετώνAntoni KozubalKozubalΑμ. χαφ5101540150084%47921752%00022002406,94
#24Πολωνία29 ετώνFilip JagiełłoJagiełłoΕπ. χαφ8101621171290%20315—10040002306,77
#14Σουηδία28 ετώνLeo BengtssonBengtssonΑρ. εξτρέμ61016202400—2050729%00060002206,64
#20Πολωνία28 ετώνRobert GumnyGumnyΔεξ. οπισθ.61016202300—33211239%00052002006,72
#5318 ετώνKarol DelikatDelikatΕπ. χαφ11011100000—00000—00000001007,22
#27Πολωνία19 ετώνWojciech MońkaMońkaΚ. αμυν.9000000330093%3103352269%20052003806,89
#1Πολωνία29 ετώνMateusz LisLisΤερμ.9000000010077%101207—000041973806,85
#15Πολωνία20 ετώνMichał GurgulGurgulΑρ. οπισθ.9010800492683%682821652%20055003806,91
#2Πορτογαλία30 ετώνJoel PereiraPereiraΔεξ. οπισθ.903010082361179%1572034564%2001312003807,30
#22Πολωνία32 ετώνRadosław MurawskiMurawskiΑμ. χαφ9000920150188%2110903653%1001813003506,89
#72Πολωνία26 ετώνMateusz SkrzypczakSkrzypczakΚ. αμυν.7010100010094%262441231%10064002606,69
#59Γκάνα25 ετώνTerry YegbeYegbeΚ. αμυν.3000100020094%221417—00020002206,93
#5Σουηδία29 ετώνGustav BerggrenBerggrenΑμ. χαφ50004001300—44411045%00031001406,70
#11Φινλανδία25 ετώνDaniel HåkansHåkansΑρ. εξτρέμ40202100210—21305—00001001206,82
#4Πορτογαλία28 ετώνJoão MoutinhoMoutinhoΑρ. οπισθ.10001000000—01101—00000000006,69
Zagłębie Lubin — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#5Πολωνία27 ετώνAleks LawniczakLawniczakΚ. αμυν.102121952151281%6106995258%000690031207,14
#44Πολωνία19 ετώνM. RegułaRegułaΕπ. χαφ10202301041380367%2361307546%20026240031206,94
#39Πολωνία21 ετώνFilip KocabaKocabaΑμ. χαφ10101611440081%19101764360%20013160031006,88
#25Πολωνία33 ετώνMichał Nalepa NalepaΚ. αμυν.81111351131180%4104174260%200840011306,95
#4Πολωνία28 ετώνDamian MichalskiMichalskiΚ. αμυν.10101521061085%374941958%10044003806,89
#16Βοσνία - Ερζεγοβίνη31 ετώνJosip CorlukaCorlukaΔεξ. μέσος7121510551368%1482633254%100112002706,91
#7Πολωνία25 ετώνJakub SypekSypekΕπ. χαφ81118314413—31701832%00095003406,66
#9Ελλάδα24 ετώνMichalis KosidisKosidisΚ. επιθ.71017410210—10711939%10067003406,60
#7119 ετώνKamil NowogońskiNowogońskiΕπ. χαφ51014200201—50201757%10037002206,67
#17Ουγγαρία27 ετώνLevente SzabóSzabóΚ. επιθ.31012100000—11101045%10013001106,75
#33Σερβία35 ετώνZlatan AlomerovicAlomerovicΤερμ.9000000000068%00906—20002261731006,94
#3Ουκρανία25 ετώνRoman Yakuba YakubaΚ. αμυν.7020200074576%853023148%20063002906,79
#8Πολωνία34 ετώνDamian DąbrowskiDąbrowskiΑμ. χαφ800070011001083%781311037%200310011106,82
#13Πολωνία30 ετώνMateusz GrzybekGrzybekΔεξ. μέσος7010430262469%1181913052%200814003306,86
#18Πολωνία24 ετώνFilip SzymczakSzymczakΚ. επιθ.900010205301—62312640%200125003606,68
#37Γερμανία32 ετώνSebastian KerkKerkΕπ. χαφ90004110150977%931111343%00011003706,75
#6Κροατία26 ετώνDavid ColinaColinaΑρ. μέσος70003001101174%651101040%30062001706,63
#26Πολωνία22 ετώνJakub KolanKolanΑμ. χαφ8000510141278%731011844%10088003306,67
#31Πολωνία20 ετώνIgor OrlikowskiOrlikowskiΔεξ. μέσος40100001312—22717—00011000406,59
#1Βοσνία - Ερζεγοβίνη39 ετώνJasmin BuricBuricΤερμ.10000000000—00202—00000520307,29
#19Πολωνία20 ετώνSzymon ŁyczkoŁyczkoΔεξ. μέσος40001001000—510110—00014001406,38
#20Πολωνία19 ετώνM. DziewiatowskiDziewiatowskiΑμ. χαφ20001000000—02002—00021001106,48

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Λεχ Πόζναν9 αγώνεςZagłębie Lubin10 αγώνες
Λεχ Πόζναν5 αγώνεςZagłębie Lubin5 αγώνες
Λεχ Πόζναν4 αγώνεςZagłębie Lubin5 αγώνες
99Αγώνες1010
7-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-3-3
78%78%Νίκες40%40%
2,3321ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,511,212
1,8917ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,88
1,1110Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,33
1,2211Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,99
18,7168ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,913,8138
6,357Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,64,242
0,676ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,22
6,962ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 53,636
13,1118Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,912,8128
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1700
55Αγώνες55
4-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-1-1
80%80%Νίκες60%60%
2,211ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,651,26
1,89ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,1115
0,84Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,560,21
1,47Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,0915
21,4107ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,115,879
735Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 54,824
0,42ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,4600
7,638ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,85,226
13,668Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,71470
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1900
44Αγώνες55
3-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-2
—Νίκες20%20%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,36κάτω από 5 αγώνες (4/5)1,26
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,63
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,58κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,42
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,78κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,84
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,6κάτω από 5 αγώνες (4/5)11,859
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (4/5)3,618
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,42
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3κάτω από 5 αγώνες (4/5)210
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13κάτω από 5 αγώνες (4/5)11,658
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
0,333Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,33
0,898Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,51,313
1090ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,514,1141
7,769ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,38,989
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,240,42
0,42Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,330,84
11,256ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,210,854
840ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 89,447
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,19κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,21
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,63κάτω από 5 αγώνες (4/5)1,89
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,8κάτω από 5 αγώνες (4/5)17,487
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6κάτω από 5 αγώνες (4/5)8,442
11,9107Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,913,7137
1,7816Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,942,7825
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
11,859Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,113,266
1,47Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,72,814
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (4/5)14,271
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,13κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (4/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Λεχ Πόζναν9 αγώνεςZagłębie Lubin10 αγώνες
Λεχ Πόζναν5 αγώνεςZagłębie Lubin5 αγώνες
Λεχ Πόζναν4 αγώνεςZagłębie Lubin5 αγώνες

Γκολ ομάδας

89%Over 0,570%
67%Over 1,540%
44%Over 2,510%

Γκολ αγώνα

78%Over 1,580%
78%Over 2,550%
33%Over 3,530%
33%Over 4,510%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

67%Over 0,5 α′ ημιχρόνου30%
33%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
33%Over 1,5 β′ ημιχρόνου30%

Συνδυασμοί

67%Νίκη & Over 1,540%
11%Νίκη & Under 1,50%
67%Νίκη & Over 2,530%
11%Νίκη & Under 2,510%
56%G/G & Νίκη30%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,560%
60%Over 1,560%
40%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,580%
60%Over 2,540%
20%Over 3,50%
20%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
80%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

60%Νίκη & Over 1,560%
20%Νίκη & Under 1,50%
60%Νίκη & Over 2,540%
20%Νίκη & Under 2,520%
40%G/G & Νίκη40%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,580%
4 αγ.Over 1,520%
4 αγ.Over 2,520%

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,580%
4 αγ.Over 2,560%
4 αγ.Over 3,560%
4 αγ.Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,520%
4 αγ.Νίκη & Under 1,50%
4 αγ.Νίκη & Over 2,520%
4 αγ.Νίκη & Under 2,50%
4 αγ.G/G & Νίκη20%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

33%G/G α′ ημιχρόνου10%
22%G/G β′ ημιχρόνου30%

Συνδυασμοί

56%G/G & Νίκη30%
22%Νίκη χωρίς παθητικό10%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

40%G/G α′ ημιχρόνου0%
0%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

40%G/G & Νίκη40%
40%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ80%

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου20%
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη20%
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

78%Νίκη40%
11%Ισοπαλία30%
89%Νίκη ή ισοπαλία70%
88%Νίκη χωρίς την ισοπαλία57%
22%Νίκη χωρίς παθητικό10%

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη60%
20%Ισοπαλία20%
100%Νίκη ή ισοπαλία80%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
40%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη20%
4 αγ.Ισοπαλία40%
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία60%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

56%Over 9,550%
44%Over 10,540%
33%Over 11,530%
33%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

78%Over 4,5 υπέρ40%
67%Over 5,5 υπέρ20%
56%Over 6,5 υπέρ10%
44%Over 4,5 κατά60%
33%Over 5,5 κατά40%
11%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

78%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
56%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,540%
40%Over 10,520%
40%Over 11,520%
40%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

100%Over 4,5 υπέρ80%
80%Over 5,5 υπέρ40%
60%Over 6,5 υπέρ20%
40%Over 4,5 κατά20%
40%Over 5,5 κατά20%
0%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,560%
4 αγ.Over 10,560%
4 αγ.Over 11,540%
4 αγ.Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ0%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ0%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ0%
4 αγ.Over 4,5 κατά100%
4 αγ.Over 5,5 κατά60%
4 αγ.Over 6,5 κατά60%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ20%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,589%
44%Over 3,556%
33%Over 4,544%
33%Over 5,533%
11%Over 6,522%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

44%Over 15 πόντοι89%
22%Over 25 πόντοι56%
11%Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

89%Over 15 πόντοι56%
33%Over 25 πόντοι22%
11%Over 35 πόντοι22%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,580%
40%Over 3,560%
20%Over 4,540%
20%Over 5,540%
0%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

20%Over 15 πόντοι80%
20%Over 25 πόντοι60%
0%Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι60%
40%Over 25 πόντοι20%
0%Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.
4 αγ.Over 5,54 αγ.
4 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.