Κόνιασπορ – Ερζουρούμσπορ Στατιστικά αγώνα

Κόνιασπορ — Ερζουρούμσπορ, Κυρ 14 Φεβ 02:00

ΚόνιασπορΗΗΝΙΙΗΗΝΙΙ
ΕρζουρούμσπορΙΝΗΝΙΙΝΗΝΙ

Παίκτες

Κόνιασπορ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Τουρκία33 ετώνDeniz TürüçTürüçΔεξ. εξτρέμ7101155071321374%80212447%20052003507,17
#19Γκάμπια26 ετώνEbrima ColleyColleyΑρ. εξτρέμ61015213100—22101148%00023002506,58
#77Αυστρία26 ετώνMelih İbrahimoğluİbrahimoğluΚ. μέσος7000601230091%125722246%200117003706,79
#11Κονγκό - Κινσάσα27 ετώνJackson MulekaMulekaΚ. επιθ.7000820660472%40514848%1001417003806,72
#4Τουρκία28 ετώνAdil Demirbağ DemirbağΚ. αμυν.7000410120089%652561750%30064003806,77
#7Πορτογαλία29 ετώνDiogo GonçalvesGonçalvesΕπ. χαφ70107301112489%43401139%00066003606,88
#5Τουρκία27 ετώνUğurcan YazğılıYazğılıΚ. αμυν.6000310050182%83921941%000128003506,58
#8Σερβία33 ετώνMarko JevtovicJevtovicΑμ. χαφ7000420020083%1161142766%200610003306,92
#13Τουρκία30 ετώνBahadır GüngördüGüngördüΤερμ.5000000000074%00303—000021283107,30
#26Κονγκό - Κινσάσα32 ετώνArthur MasuakuMasuakuΑρ. οπισθ.6000100541282%741211853%00023003306,78
#17Κονγκό - Κινσάσα29 ετώνYhoan AndzouanaAndzouanaΔεξ. οπισθ.5010210382487%59101346%00033001806,77
#22Τυνησία27 ετώνRayyan BaniyaBaniyaΚ. αμυν.6000410000087%4102311257%20051003206,76
#15Νιγηρία29 ετώνChidozie AwaziemAwaziemΚ. αμυν.5000200100085%642251763%20014002706,73
#1Τουρκία21 ετώνDeniz ErtaşErtaşΤερμ.30000000000—00000—000001260717,07
#3Τουρκία23 ετώνArif BoşlukBoşlukΑρ. οπισθ.10000001000—50506—00020000106,80
#10Βόρεια Μακεδονία31 ετώνEnis BardhiBardhiΕπ. χαφ50001101111—20004—10131002106,26
#94Τουρκία24 ετώνEnis DestanDestanΚ. επιθ.30002001000—00104—00020000206,51
#42Αίγυπτος28 ετώνMostafa MohamedMohamedΚ. επιθ.40003000000—00015—00012003006,59
#91Γαλλία31 ετώνJean-Luc DompéDompéΑρ. εξτρέμ30001004203—01005—00001002006,68
#45Τουρκία21 ετώνEmir BarsBarsΑρ. εξτρέμ20001001000—10004—00001000106,69
Ερζουρούμσπορ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Τουρκία35 ετώνEren TozluTozluΚ. επιθ.72021563540079%411103352%1001014003906,92
#20Πορτογαλία32 ετώνMiguel Cardoso CardosoΑρ. εξτρέμ61017401502—51101439%10056003306,89
#4Κοσσυφοπέδιο24 ετώνAmar GerxhaliuGerxhaliuΚ. αμυν.7000300010089%873261365%100200031106,76
#6Βέλγιο25 ετώνBrandon BaiyeBaiyeΑμ. χαφ7000322260092%176512453%100940031106,73
#18Βοσνία - Ερζεγοβίνη28 ετώνNihad MujakicMujakicΚ. αμυν.7000100520185%1641532960%100550031006,63
#53Τουρκία37 ετώνOrhan OvacıklıOvacıklıΔεξ. οπισθ.7000210640478%2151124772%100515003906,98
#65Χιλή32 ετώνMartín RodríguezRodríguezΕπ. χαφ70009105103583%37101733%10078003906,74
#42Γκάνα28 ετώνElisha OwusuOwusuΑμ. χαφ6000100111086%89511338%200124003806,57
#22Τουρκία39 ετώνMustafa Yumlu YumluΚ. αμυν.5000400020086%262621461%10024003406,81
#1Τουρκία36 ετώνErtuğrul TaşkıranTaşkıranΤερμ.5000000000057%00404—0000415113407,00
#15Γεωργία30 ετώνGuram GiorbelidzeGiorbelidzeΑρ. οπισθ.5010210171287%971801639%00064003406,90
#99Τουρκία25 ετώνMustafa FettahoğluFettahoğluΑρ. εξτρέμ60006119511—42101740%00023002806,43
#3Τουρκία23 ετώνYakup KırtayKırtayΚ. αμυν.5000200010087%02632—00000001806,24
#31Κροατία26 ετώνMatija OrbanicOrbanicΤερμ.20000000000—00300—00000220705,68
#8Τουρκία26 ετώνSefa AkgünAkgünΚ. μέσος50001000406—20303—00011003306,62
#9Κάτω Χώρες30 ετώνGyrano KerkKerkΔεξ. εξτρέμ40001105211—20007—00051001506,58
#19Ακτή Ελεφαντοστού26 ετώνIbrahim DiabateDiabateΚ. επιθ.50007022000—01201042%00052003106,52
#2Ιρλανδία24 ετώνFesty EboseleEboseleΔεξ. οπισθ.50001101000—31205—00010001306,37
#90Αζερμπαϊτζάν22 ετώνNariman AkhundzadaAkhundzadaΚ. επιθ.30002101000—01103—10012000106,59

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Κόνιασπορ7 αγώνεςΕρζουρούμσπορ7 αγώνες
Κόνιασπορ4 αγώνεςΕρζουρούμσπορ3 αγώνες
Κόνιασπορ3 αγώνεςΕρζουρούμσπορ4 αγώνες
77Αγώνες77
1-2-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-3
14%14%Νίκες29%29%
0,574ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,470,433
0,292ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,141
0,433Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,670,292
0,141Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,790,141
11,379ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,19,969
3,424Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,72,920
0,715ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,460,574
2,618ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,73,122
1284Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,712,185
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1700
44Αγώνες33
1-1-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,06κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,86κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,2κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,3κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,53κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,1κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,3κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,26κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
33Αγώνες44
0-1-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-2-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,56κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,69κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,37κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13,2κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,09κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
0,433Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,433
1,148Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,471,5711
12,990ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 13,814,7103
7,150ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,48,962
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,26κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 13,4κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,3κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,26κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,7κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,4κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
12,789Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,711,379
2,6716Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,111,4310
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0900
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,2κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,12κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,3κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,12κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (3/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Κόνιασπορ7 αγώνεςΕρζουρούμσπορ7 αγώνες
Κόνιασπορ4 αγώνεςΕρζουρούμσπορ3 αγώνες
Κόνιασπορ3 αγώνεςΕρζουρούμσπορ4 αγώνες

Γκολ ομάδας

43%Over 0,543%
14%Over 1,50%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

29%Over 1,557%
29%Over 2,543%
14%Over 3,514%
14%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

43%Over 0,5 α′ ημιχρόνου29%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
14%Over 0,5 β′ ημιχρόνου14%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,50%
14%Νίκη & Under 1,529%
0%Νίκη & Over 2,50%
14%Νίκη & Under 2,529%
0%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,53 αγ.
4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,54 αγ.
3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

29%Γκολ/Γκολ14%

G/G ανά ημίχρονο

14%G/G α′ ημιχρόνου0%
14%G/G β′ ημιχρόνου14%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη0%
14%Νίκη χωρίς παθητικό29%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

14%Νίκη29%
29%Ισοπαλία29%
43%Νίκη ή ισοπαλία57%
20%Νίκη χωρίς την ισοπαλία40%
14%Νίκη χωρίς παθητικό29%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη3 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη4 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

43%Over 9,514%
0%Over 10,514%
0%Over 11,50%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

0%Over 4,5 υπέρ14%
0%Over 5,5 υπέρ0%
0%Over 6,5 υπέρ0%
71%Over 4,5 κατά43%
57%Over 5,5 κατά14%
43%Over 6,5 κατά14%

Συνδυασμοί

71%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ71%
14%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ14%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,53 αγ.
4 αγ.Over 10,53 αγ.
4 αγ.Over 11,53 αγ.
4 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,54 αγ.
3 αγ.Over 10,54 αγ.
3 αγ.Over 11,54 αγ.
3 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,571%
100%Over 2,571%
83%Over 3,557%
83%Over 4,557%
33%Over 5,514%
17%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

83%Over 15 πόντοι43%
83%Over 25 πόντοι29%
33%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι71%
67%Over 25 πόντοι57%
17%Over 35 πόντοι14%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.
3 αγ.Over 5,53 αγ.
3 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.
3 αγ.Over 5,54 αγ.
3 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.