Κόνιασπορ – Αλάνιασπορ Στατιστικά αγώνα

Κόνιασπορ — Αλάνιασπορ, Κυρ 25 Απρ 03:00

ΚόνιασπορΗΗΝΙΙΗΗΝΙΙ
ΑλάνιασπορΗΝΙΝΙΗΝΙΝΙ

Παίκτες

Κόνιασπορ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Τουρκία33 ετώνDeniz TürüçTürüçΔεξ. εξτρέμ7101155071321374%80212447%20052003507,17
#19Γκάμπια26 ετώνEbrima ColleyColleyΑρ. εξτρέμ61015213100—22101148%00023002506,58
#77Αυστρία26 ετώνMelih İbrahimoğluİbrahimoğluΚ. μέσος7000601230091%125722246%200117003706,79
#11Κονγκό - Κινσάσα27 ετώνJackson MulekaMulekaΚ. επιθ.7000820660472%40514848%1001417003806,72
#4Τουρκία28 ετώνAdil Demirbağ DemirbağΚ. αμυν.7000410120089%652561750%30064003806,77
#7Πορτογαλία29 ετώνDiogo GonçalvesGonçalvesΕπ. χαφ70107301112489%43401139%00066003606,88
#5Τουρκία27 ετώνUğurcan YazğılıYazğılıΚ. αμυν.6000310050182%83921941%000128003506,58
#8Σερβία33 ετώνMarko JevtovicJevtovicΑμ. χαφ7000420020083%1161142766%200610003306,92
#13Τουρκία30 ετώνBahadır GüngördüGüngördüΤερμ.5000000000074%00303—000021283107,30
#26Κονγκό - Κινσάσα32 ετώνArthur MasuakuMasuakuΑρ. οπισθ.6000100541282%741211853%00023003306,78
#17Κονγκό - Κινσάσα29 ετώνYhoan AndzouanaAndzouanaΔεξ. οπισθ.5010210382487%59101346%00033001806,77
#22Τυνησία27 ετώνRayyan BaniyaBaniyaΚ. αμυν.6000410000087%4102311257%20051003206,76
#15Νιγηρία29 ετώνChidozie AwaziemAwaziemΚ. αμυν.5000200100085%642251763%20014002706,73
#1Τουρκία21 ετώνDeniz ErtaşErtaşΤερμ.30000000000—00000—000001260717,07
#3Τουρκία23 ετώνArif BoşlukBoşlukΑρ. οπισθ.10000001000—50506—00020000106,80
#10Βόρεια Μακεδονία31 ετώνEnis BardhiBardhiΕπ. χαφ50001101111—20004—10131002106,26
#94Τουρκία24 ετώνEnis DestanDestanΚ. επιθ.30002001000—00104—00020000206,51
#42Αίγυπτος28 ετώνMostafa MohamedMohamedΚ. επιθ.40003000000—00015—00012003006,59
#91Γαλλία31 ετώνJean-Luc DompéDompéΑρ. εξτρέμ30001004203—01005—00001002006,68
#45Τουρκία21 ετώνEmir BarsBarsΑρ. εξτρέμ20001001000—10004—00001000106,69
Αλάνιασπορ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#42Γαλλία29 ετώνGaius MakoutaMakoutaΑμ. χαφ7202930562186%66842865%10065003607,16
#17Τουρκία20 ετώνArda UsluoğluUsluoğluΚ. επιθ.62027302200—20102239%1001510003306,85
#3Πορτογαλία25 ετώνNuno LimaLimaΚ. αμυν.7101210030089%883653256%100108003607,06
#11Βραζιλία21 ετώνRuanRuanΑρ. μέσος71111352411185%119802746%00089003406,82
#22Ισπανία28 ετώνΠάολο ΦερνάντεςΦερνάντεςΔεξ. εξτρέμ41018203301—71301545%00055002206,92
#48Βραζιλία39 ετώνPaulo VictorVictorΤερμ.7000000000054%10802—0000028163607,22
#94Κοσσυφοπέδιο32 ετώνF. HadergjonajHadergjonajΔεξ. μέσος702010022121774%431331753%10062003607,10
#5Κοσσυφοπέδιο33 ετώνFidan AlitiAlitiΚ. αμυν.7000000110088%5112532663%10089003606,77
#55Τουρκία21 ετώνBaran Ali GezekGezekΜέσος7000000200089%85852057%00044003306,75
#20Τουρκία28 ετώνFatih AksoyAksoyΚ. αμυν.4000201021083%461831252%00024002307,02
#16Νότια Κορέα34 ετώνUi-jo HwangHwangΕπ. χαφ70008314100—11201244%00046003206,66
#7Τουρκία25 ετώνİbrahim KayaKayaΕπ. χαφ60009202400—41202359%000312002306,79
#50Ρουμανία23 ετώνÜmit AkdağAkdağΚ. αμυν.3000000410168%92921963%10051001306,78
#12Κονγκό - Κινσάσα29 ετώνMeschack EliaEliaΕπ. χαφ60003114201—04006—20041003406,50
#19Ισπανία24 ετώνIván CédricCédricΚ. επιθ.30102100100—11011042%00067001106,77
#921 ετώνOmar Ben AliBen AliΕπιθ.50006100300—10411150%00030002206,72
#10Ρουμανία27 ετώνIanis HagiHagiΕπ. χαφ50106101300—300010—10045002306,65
#88Τουρκία25 ετώνYusuf ÖzdemirÖzdemirΑρ. μέσος50001000101—21504—00031002206,70
#58Αγκόλα23 ετώνMaestroMaestroΑμ. χαφ10001001100—01002—00020000106,52
#8Τουρκία25 ετώνEnes KeskinKeskinΔεξ. μέσος20001000200—00000—10020001006,27
#4Τουρκία23 ετώνBedirhan ÖzyurtÖzyurtΚ. αμυν.30000000000—00300—00000003006,48
#26Τουρκία22 ετώνİzzet ÇelikÇelikΚ. μέσος10000000000—01001—00001000006,64

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Κόνιασπορ7 αγώνεςΑλάνιασπορ7 αγώνες
Κόνιασπορ4 αγώνεςΑλάνιασπορ3 αγώνες
Κόνιασπορ3 αγώνεςΑλάνιασπορ4 αγώνες
77Αγώνες77
1-2-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-3-1
14%14%Νίκες43%43%
0,574ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,471,148
0,292ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,715
0,433Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,670,292
0,141Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,790,866
11,379ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,111,379
3,424Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,73,323
0,715ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,460,292
2,618ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,75,337
1284Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,713,494
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1700
44Αγώνες33
1-1-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,06κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,86κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,2κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,3κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,53κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,1κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,3κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,26κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
33Αγώνες44
0-1-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,56κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,69κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,37κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13,2κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,09κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
0,433Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,433
1,148Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,470,866
12,990ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 13,81177
7,150ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,48,157
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,26κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 13,4κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,3κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,26κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,7κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,4κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
12,789Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,714,3100
2,6716Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,111,6710
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0900
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,2κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,12κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,3κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,12κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (3/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Κόνιασπορ7 αγώνεςΑλάνιασπορ7 αγώνες
Κόνιασπορ4 αγώνεςΑλάνιασπορ3 αγώνες
Κόνιασπορ3 αγώνεςΑλάνιασπορ4 αγώνες

Γκολ ομάδας

43%Over 0,586%
14%Over 1,529%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

29%Over 1,557%
29%Over 2,543%
14%Over 3,514%
14%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

43%Over 0,5 α′ ημιχρόνου29%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
14%Over 0,5 β′ ημιχρόνου57%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,514%
14%Νίκη & Under 1,529%
0%Νίκη & Over 2,514%
14%Νίκη & Under 2,529%
0%G/G & Νίκη14%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,53 αγ.
4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,54 αγ.
3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

29%Γκολ/Γκολ57%

G/G ανά ημίχρονο

14%G/G α′ ημιχρόνου14%
14%G/G β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη14%
14%Νίκη χωρίς παθητικό29%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

14%Νίκη43%
29%Ισοπαλία43%
43%Νίκη ή ισοπαλία86%
20%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
14%Νίκη χωρίς παθητικό29%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη3 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη4 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

43%Over 9,543%
0%Over 10,543%
0%Over 11,543%
0%Over 12,529%

Κόρνερ ομάδας

0%Over 4,5 υπέρ57%
0%Over 5,5 υπέρ43%
0%Over 6,5 υπέρ43%
71%Over 4,5 κατά29%
57%Over 5,5 κατά29%
43%Over 6,5 κατά29%

Συνδυασμοί

71%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ71%
14%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ29%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,53 αγ.
4 αγ.Over 10,53 αγ.
4 αγ.Over 11,53 αγ.
4 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,54 αγ.
3 αγ.Over 10,54 αγ.
3 αγ.Over 11,54 αγ.
3 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,583%
83%Over 3,567%
83%Over 4,550%
33%Over 5,533%
17%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

83%Over 15 πόντοι50%
83%Over 25 πόντοι33%
33%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι67%
67%Over 25 πόντοι67%
17%Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,52 αγ.
3 αγ.Over 2,52 αγ.
3 αγ.Over 3,52 αγ.
3 αγ.Over 4,52 αγ.
3 αγ.Over 5,52 αγ.
3 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.
3 αγ.Over 5,54 αγ.
3 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.