Kimberley Miners Welfare – AFC Rushden & Diamonds Στατιστικά αγώνα

Kimberley Miners Welfare — AFC Rushden & Diamonds, Σάβ 08 Αυγ 17:00

Κύπελλο Αγγλίας

0–5

Ημίχρονο 0–0

AFC Rushden & DiamondsΙΙΝΝΝΙΙΝΝΝ

Kimberley Miners WelfareAFC Rushden & Diamonds05

Ομάδες

Kimberley Miners Welfare1 αγώναςAFC Rushden & Diamonds6 αγώνες
Kimberley Miners Welfare1 αγώναςAFC Rushden & Diamonds3 αγώνες
Kimberley Miners Welfare0 αγώνεςAFC Rushden & Diamonds3 αγώνες
11Αγώνες66
0-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-2-0
—Νίκες67%67%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (1/6)2,515
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/6)00
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (1/6)0,53
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,05κάτω από 5 αγώνες (1/6)212
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,4κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/6)00
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (1/6)00
11Αγώνες33
0-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,62κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,43κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,2κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,2κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,3κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
00Αγώνες33
—Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,37κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,02κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (1/6)0,332
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (1/6)0,674
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/6)00
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/6)00
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,21κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,86κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/6)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,11κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,06κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (0/1)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Kimberley Miners Welfare1 αγώναςAFC Rushden & Diamonds6 αγώνες
Kimberley Miners Welfare1 αγώναςAFC Rushden & Diamonds3 αγώνες
Kimberley Miners Welfare0 αγώνεςAFC Rushden & Diamonds3 αγώνες

Γκολ ομάδας

1 αγ.Over 0,5100%
1 αγ.Over 1,567%
1 αγ.Over 2,550%

Γκολ αγώνα

1 αγ.Over 1,5100%
1 αγ.Over 2,567%
1 αγ.Over 3,533%
1 αγ.Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

1 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
1 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
1 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου100%
1 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

1 αγ.Νίκη & Over 1,567%
1 αγ.Νίκη & Under 1,50%
1 αγ.Νίκη & Over 2,567%
1 αγ.Νίκη & Under 2,50%
1 αγ.G/G & Νίκη33%

Γκολ ομάδας

1 αγ.Over 0,53 αγ.
1 αγ.Over 1,53 αγ.
1 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

1 αγ.Over 1,53 αγ.
1 αγ.Over 2,53 αγ.
1 αγ.Over 3,53 αγ.
1 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

1 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
1 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
1 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
1 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
1 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
1 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

—Over 0,53 αγ.
—Over 1,53 αγ.
—Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

—Over 1,53 αγ.
—Over 2,53 αγ.
—Over 3,53 αγ.
—Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

—Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
—Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
—Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
—Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

—Νίκη & Over 1,53 αγ.
—Νίκη & Under 1,53 αγ.
—Νίκη & Over 2,53 αγ.
—Νίκη & Under 2,53 αγ.
—G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

1 αγ.Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

1 αγ.G/G α′ ημιχρόνου33%
1 αγ.G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

1 αγ.G/G & Νίκη33%
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

1 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

1 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
1 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

—Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

—G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
—G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

—G/G & Νίκη3 αγ.
—Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

1 αγ.Νίκη67%
1 αγ.Ισοπαλία33%
1 αγ.Νίκη ή ισοπαλία100%
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

1 αγ.Νίκη3 αγ.
1 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
1 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

—Νίκη3 αγ.
—Ισοπαλία3 αγ.
—Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
—Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
—Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,52 αγ.
—Over 10,52 αγ.
—Over 11,52 αγ.
—Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ2 αγ.
—Over 5,5 υπέρ2 αγ.
—Over 6,5 υπέρ2 αγ.
—Over 4,5 κατά2 αγ.
—Over 5,5 κατά2 αγ.
—Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,51 αγ.
—Over 10,51 αγ.
—Over 11,51 αγ.
—Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ1 αγ.
—Over 5,5 υπέρ1 αγ.
—Over 6,5 υπέρ1 αγ.
—Over 4,5 κατά1 αγ.
—Over 5,5 κατά1 αγ.
—Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,51 αγ.
—Over 10,51 αγ.
—Over 11,51 αγ.
—Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ1 αγ.
—Over 5,5 υπέρ1 αγ.
—Over 6,5 υπέρ1 αγ.
—Over 4,5 κατά1 αγ.
—Over 5,5 κατά1 αγ.
—Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κάρτες αγώνα

—Over 1,52 αγ.
—Over 2,52 αγ.
—Over 3,52 αγ.
—Over 4,52 αγ.
—Over 5,52 αγ.
—Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

—Over 15 πόντοι2 αγ.
—Over 25 πόντοι2 αγ.
—Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

—Over 15 πόντοι2 αγ.
—Over 25 πόντοι2 αγ.
—Over 35 πόντοι2 αγ.

Κάρτες αγώνα

—Over 1,51 αγ.
—Over 2,51 αγ.
—Over 3,51 αγ.
—Over 4,51 αγ.
—Over 5,51 αγ.
—Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

—Over 15 πόντοι1 αγ.
—Over 25 πόντοι1 αγ.
—Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

—Over 15 πόντοι1 αγ.
—Over 25 πόντοι1 αγ.
—Over 35 πόντοι1 αγ.

Κάρτες αγώνα

—Over 1,51 αγ.
—Over 2,51 αγ.
—Over 3,51 αγ.
—Over 4,51 αγ.
—Over 5,51 αγ.
—Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

—Over 15 πόντοι1 αγ.
—Over 25 πόντοι1 αγ.
—Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

—Over 15 πόντοι1 αγ.
—Over 25 πόντοι1 αγ.
—Over 35 πόντοι1 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.