Katowice – Wisła Kraków Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Katowice — Wisła Kraków, Σάβ 12 Δεκ 02:00
Katowice
Wisła Kraków
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilya ShkurinShkurinΚ. επιθ. | 10 | 8 | 1 | 8 | 26 | 12 | 4 | 8 | 10 | 3 | 0 | 69% | 3 | 0 | 10 | 2 | 63 | 44% | 0 | 0 | 0 | 12 | 11 | 0 | 0 | 1 | 15 | 0 | 7,42 |
| Bartosz NowakNowakΕπ. χαφ | 10 | 4 | 8 | 4 | 21 | 11 | 1 | 9 | 39 | 10 | 26 | 75% | 6 | 6 | 7 | 2 | 21 | 45% | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 15 | 0 | 7,89 |
Arkadiusz Jędrych JędrychΚ. αμυν. | 9 | 2 | 0 | 2 | 6 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 89% | 11 | 2 | 40 | 6 | 37 | 65% | 1 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 11 | 0 | 6,82 |
Pau RestaRestaΚ. αμυν. | 10 | 1 | 0 | 1 | 17 | 3 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 84% | 18 | 9 | 53 | 15 | 65 | 53% | 1 | 0 | 0 | 16 | 2 | 0 | 0 | 1 | 15 | 0 | 7,06 |
Mateusz KowalczykKowalczykΑμ. χαφ | 8 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 0 | 6 | 5 | 1 | 1 | 84% | 17 | 6 | 17 | 0 | 35 | 53% | 1 | 0 | 0 | 9 | 4 | 0 | 0 | 1 | 9 | 0 | 6,79 |
| Mateusz WdowiakWdowiakΑρ. μέσος | 10 | 1 | 0 | 1 | 14 | 2 | 2 | 7 | 10 | 4 | 7 | 87% | 6 | 3 | 9 | 2 | 21 | 41% | 1 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 | 6,76 |
| Eman MarkovicMarkovicΕπ. χαφ | 8 | 1 | 0 | 1 | 20 | 7 | 3 | 10 | 4 | 0 | 2 | 82% | 8 | 1 | 3 | 1 | 27 | 51% | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 0 | 1 | 8 | 0 | 6,91 |
Borja GalánGalánΑρ. μέσος | 8 | 1 | 3 | 1 | 7 | 2 | 0 | 2 | 5 | 1 | 2 | 80% | 2 | 1 | 7 | 2 | 17 | 50% | 2 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,82 |
| Szymon BartlewiczBartlewiczΕπ. χαφ | 9 | 1 | 0 | 1 | 5 | 1 | 0 | 2 | 4 | 1 | 3 | — | 2 | 4 | 1 | 0 | 9 | 39% | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,65 |
| Jakub KokosińskiKokosińskiΚ. επιθ. | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,80 |
Gabriel KobylakKobylakΤερμ. | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 64% | 0 | 1 | 14 | 0 | 5 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 27 | 19 | 1 | 15 | 0 | 6,78 |
| Lukas KlemenzKlemenzΚ. αμυν. | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 2 | 1 | 8 | 0 | 1 | 82% | 9 | 9 | 40 | 3 | 51 | 61% | 5 | 0 | 0 | 14 | 7 | 0 | 0 | 1 | 12 | 0 | 6,70 |
Bartosz WolskiWolskiΑμ. χαφ | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 10 | 1 | 8 | 88% | 16 | 4 | 13 | 6 | 31 | 65% | 0 | 0 | 0 | 5 | 8 | 0 | 0 | 1 | 11 | 0 | 6,93 |
| Kacper LukasiakLukasiakΑμ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 | 5 | 8 | 0 | 0 | 87% | 14 | 2 | 11 | 4 | 40 | 61% | 1 | 0 | 0 | 6 | 12 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 6,87 |
Marcin WasielewskiWasielewskiΔεξ. μέσος | 9 | 0 | 1 | 0 | 7 | 1 | 2 | 1 | 5 | 0 | 4 | 83% | 8 | 5 | 14 | 3 | 21 | 38% | 2 | 0 | 0 | 18 | 9 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 | 6,56 |
| Alan CzerwinskiCzerwinskiΚ. αμυν. | 9 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 83% | 7 | 2 | 12 | 1 | 10 | 38% | 2 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 6,64 |
Erik JirkaJirkaΔεξ. μέσος | 8 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 1 | 5 | 3 | 1 | 6 | 69% | 9 | 8 | 12 | 0 | 21 | 42% | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 6,56 |
| M. WedrychowskiWedrychowskiΕπ. χαφ | 5 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | — | 7 | 1 | 1 | 1 | 13 | 37% | 2 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,64 |
Sebastian MilewskiMilewskiΑμ. χαφ | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,57 |
| Adam ZrelakZrelakΚ. επιθ. | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,49 |
| M. OlsenOlsenΚ. αμυν. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,52 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jordi SánchezSánchezΚ. επιθ. | 7 | 6 | 1 | 6 | 15 | 9 | 3 | 3 | 8 | 4 | 0 | — | 1 | 0 | 6 | 0 | 20 | 42% | 2 | 0 | 0 | 11 | 8 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 | 7,29 |
Ángel Rodado RodadoΚ. επιθ. | 10 | 4 | 1 | 4 | 34 | 7 | 3 | 6 | 10 | 1 | 3 | 80% | 10 | 2 | 7 | 1 | 32 | 43% | 1 | 0 | 0 | 14 | 7 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 7,03 |
Alan UrygaUrygaΚ. αμυν. | 10 | 2 | 1 | 2 | 17 | 3 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 89% | 12 | 10 | 52 | 5 | 51 | 61% | 3 | 0 | 0 | 8 | 5 | 0 | 0 | 2 | 14 | 0 | 7,09 |
Marko BozicBozicΑρ. εξτρέμ | 10 | 2 | 2 | 2 | 31 | 12 | 3 | 20 | 14 | 4 | 2 | 78% | 13 | 0 | 12 | 0 | 53 | 56% | 1 | 0 | 0 | 4 | 17 | 0 | 0 | 2 | 13 | 0 | 7,09 |
Élie YouanYouanΑρ. εξτρέμ | 8 | 1 | 0 | 1 | 12 | 5 | 3 | 13 | 4 | 0 | 3 | 78% | 9 | 5 | 1 | 0 | 32 | 54% | 1 | 0 | 0 | 7 | 4 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 6,87 |
Jérémy GuillemenotGuillemenotΚ. επιθ. | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,91 |
Marcel ŁubikŁubikΤερμ. | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 71% | 0 | 0 | 8 | 0 | 6 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 38 | 24 | 2 | 14 | 0 | 7,15 |
Jakub KrzyżanowskiKrzyżanowskiΑρ. οπισθ. | 10 | 0 | 0 | 0 | 12 | 1 | 1 | 6 | 16 | 1 | 5 | 82% | 25 | 11 | 26 | 4 | 40 | 52% | 0 | 0 | 0 | 7 | 6 | 0 | 0 | 2 | 14 | 0 | 6,87 |
Kacper DudaDudaΚ. μέσος | 10 | 0 | 1 | 0 | 9 | 4 | 0 | 4 | 15 | 2 | 5 | 85% | 41 | 7 | 7 | 2 | 71 | 58% | 3 | 0 | 0 | 13 | 19 | 0 | 0 | 2 | 13 | 0 | 7,00 |
| Julius ErtlthalerErtlthalerΕπ. χαφ | 10 | 0 | 1 | 0 | 14 | 4 | 0 | 5 | 25 | 3 | 20 | 79% | 10 | 3 | 5 | 0 | 38 | 44% | 2 | 0 | 0 | 15 | 21 | 0 | 0 | 2 | 12 | 0 | 7,05 |
| Raoul GigerGigerΔεξ. οπισθ. | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 2 | 88% | 23 | 9 | 28 | 1 | 43 | 68% | 1 | 0 | 0 | 9 | 7 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 6,94 |
James IgbekemeIgbekemeΑμ. χαφ | 10 | 0 | 0 | 0 | 7 | 2 | 0 | 7 | 8 | 0 | 1 | 86% | 17 | 14 | 9 | 2 | 39 | 53% | 1 | 0 | 0 | 14 | 9 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 6,78 |
Darijo GrujcicGrujcicΚ. αμυν. | 6 | 0 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 | 89% | 9 | 4 | 20 | 5 | 21 | 57% | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,89 |
Frederico DuarteDuarteΑρ. εξτρέμ | 7 | 0 | 0 | 0 | 8 | 3 | 0 | 5 | 6 | 2 | 3 | 85% | 4 | 1 | 0 | 0 | 22 | 44% | 0 | 0 | 0 | 8 | 11 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 | 6,67 |
M. MaisonneuveMaisonneuveΚ. αμυν. | 5 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 85% | 6 | 4 | 31 | 3 | 16 | 52% | 3 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 6,49 |
Julian LelieveldLelieveldΔεξ. οπισθ. | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 89% | 3 | 7 | 7 | 0 | 7 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6,56 |
| Maciej KuziemkaKuziemkaΔεξ. εξτρέμ | 7 | 0 | 0 | 0 | 11 | 3 | 0 | 10 | 3 | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 2 | 0 | 19 | 51% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,66 |
Rafał MikulecMikulecΑρ. οπισθ. | 7 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 4 | 0 | 8 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6,52 |
Marc CarbóCarbóΑμ. χαφ | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 1 | 0 | 8 | — | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,66 |
Víctor MeseguerMeseguerΕπ. χαφ | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,67 |
| Oliwier PławińskiPławińskiΔεξ. εξτρέμ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,52 |
Ervin OmicOmicΑμ. χαφ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.




























