Katowice – Motor Lublin Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Katowice — Motor Lublin, Σάβ 13 Φεβ 02:00

KatowiceΗΗΝΝΝΗΗΝΝΝ

Εκστρακλάσα

Motor LublinΗΗΗΙΝΗΗΗΙΝ

Παίκτες

Katowice — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#17Λευκορωσία27 ετώνIlya ShkurinShkurinΚ. επιθ.10818261248103069%301026344%00012110011507,42
#27Πολωνία33 ετώνBartosz NowakNowakΕπ. χαφ1048421111939102675%66722145%000340011507,89
#4Πολωνία34 ετώνArkadiusz Jędrych JędrychΚ. αμυν.9202620210089%1124063765%100540011106,82
#55Ισπανία25 ετώνPau RestaRestaΚ. αμυν.101011732130084%18953156553%1001620011507,06
#77Πολωνία22 ετώνMateusz KowalczykKowalczykΑμ. χαφ8101420651184%1761703553%10094001906,79
#7Πολωνία30 ετώνMateusz WdowiakWdowiakΑρ. μέσος1010114227104787%63922141%100460011006,76
#15Νορβηγία27 ετώνEman MarkovicMarkovicΕπ. χαφ810120731040282%81312751%10038001806,91
#8Ισπανία33 ετώνBorja GalánGalánΑρ. μέσος8131720251280%21721750%20028001306,82
#31Πολωνία20 ετώνSzymon BartlewiczBartlewiczΕπ. χαφ91015102413—2410939%00024001306,65
#21Πολωνία19 ετώνJakub KokosińskiKokosińskiΚ. επιθ.31011100000—00000—00000001106,80
#87Πολωνία24 ετώνGabriel KobylakKobylakΤερμ.10000000000064%011405—10002271911506,78
#6Πολωνία31 ετώνLukas KlemenzKlemenzΚ. αμυν.9000902180182%994035161%5001470011206,70
#68Πολωνία29 ετώνBartosz WolskiWolskiΑμ. χαφ90002001101888%1641363165%000580011106,93
#19Πολωνία23 ετώνKacper LukasiakLukasiakΑμ. χαφ8000810580087%1421144061%100612000906,87
#23Πολωνία32 ετώνMarcin WasielewskiWasielewskiΔεξ. μέσος9010712150483%851432138%2001890011006,56
#30Πολωνία33 ετώνAlan CzerwinskiCzerwinskiΚ. αμυν.9010400061583%721211038%20080000806,64
#97Σλοβακία29 ετώνErik JirkaJirkaΔεξ. μέσος8000711531669%981202142%10032001606,56
#10Πολωνία24 ετώνM. WedrychowskiWedrychowskiΕπ. χαφ50004203303—71111337%20081000406,64
#22Πολωνία28 ετώνSebastian MilewskiMilewskiΑμ. χαφ40000000000—12103—00022001006,57
#99Σλοβακία32 ετώνAdam ZrelakZrelakΚ. επιθ.20001100000—00002—00000000006,49
#14Νορβηγία25 ετώνM. OlsenOlsenΚ. αμυν.10000000000—01100—00000000006,52
Motor Lublin — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Πολωνία26 ετώνKarol CzubakCzubakΚ. επιθ.10606341484123054%1142326947%00014110021707,20
#30Σενεγάλη23 ετώνMbaye NdiayeNdiayeΔεξ. εξτρέμ10232298414105279%103504440%10019160021706,89
#8Σενεγάλη26 ετώνChristopher SimonSimonΕπ. χαφ101011352371483%1291433565%20077002906,95
#17Πολωνία24 ετώνKamil LukoszekLukoszekΔεξ. οπισθ.811182011341191%94921648%10067002806,99
#70Γαλλία25 ετώνMakan AïkoAïkoΑρ. εξτρέμ1011111415402—43301643%20076002706,62
#24Πολωνία21 ετώνFilip LubereckiLubereckiΑρ. οπισθ.10000410841688%28142144658%100790021706,78
#18Πολωνία34 ετώνB. BereszyńskiBereszyńskiΚ. αμυν.10000310140288%12102912954%200780021406,59
#39Σλοβακία30 ετώνMarek BartosBartosΚ. αμυν.9000922073083%955134463%2001260021206,81
#27Κομόρες28 ετώνYacine BourhaneBourhaneΑμ. χαφ8000421261392%1652743751%1001050021206,78
#6Πολωνία23 ετώνMateusz ŁęgowskiŁęgowskiΑμ. χαφ10000822241175%66741935%1001150021206,53
#11Πορτογαλία25 ετώνFábio RonaldoRonaldoΑρ. εξτρέμ1000096312113683%82233948%1009100021106,60
#29Δανία28 ετώνThomas SantosSantosΔεξ. οπισθ.7000400650479%20101323347%00063001806,61
#7Πορτογαλία31 ετώνIvo RodriguesRodriguesΕπ. χαφ60308104102681%47912747%2001017001906,88
#71Ρουμανία26 ετώνMihai PopaPopaΤερμ.5000000000064%00703—000021091806,46
#33Σλοβενία26 ετώνGasper TratnikTratnikΤερμ.5000000000070%00903—000011481906,76
#2Γερμανία21 ετώνPaskal MeyerMeyerΚ. αμυν.10000300110167%562751440%20033002606,51
#4Κροατία29 ετώνTin PlavoticPlavoticΚ. αμυν.6000100010085%731521556%00060000806,44
#9Πορτογαλία30 ετώνRony LopesLopesΔεξ. εξτρέμ30005102301—11107—00002001107,00
#23Κοσσυφοπέδιο24 ετώνFlorian HaxhaHaxhaΔεξ. εξτρέμ50001000000—00200—00000001106,44
#90Πολωνία20 ετώνDominik GregorskiGregorskiΚ. επιθ.20100000200—00000—00000001106,67

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Katowice10 αγώνεςMotor Lublin10 αγώνες
Katowice4 αγώνεςMotor Lublin5 αγώνες
Katowice6 αγώνεςMotor Lublin5 αγώνες
1010Αγώνες1010
6-0-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-3-5
60%60%Νίκες20%20%
2,222ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,511,212
19ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,898
0,55Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,33
1,717Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,99
16,9152ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,7132
5,247Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,64,238
0,444ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,333
4,742ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 53,935
10,191Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,912,1109
0,444ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1700
44Αγώνες55
4-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-3
—Νίκες20%20%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,84
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,11κάτω από 5 αγώνες (3/5)0,84
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,56κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,09κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,84
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (3/5)15,678
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (3/5)4,422
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,46κάτω από 5 αγώνες (3/5)0,21
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,8κάτω από 5 αγώνες (3/5)3,618
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (3/5)11,256
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,19κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
66Αγώνες55
2-0-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-2
33%33%Νίκες20%20%
1,59ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,361,68
0,53ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,332Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,63
1,177Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,7815
1590ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,6κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
4,829Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
4,728ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
1060Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,332ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,11Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,22
1,515Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,51,717
14,7132ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,515,7141
5,953ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,38,274
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,24κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,42
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,33κάτω από 5 αγώνες (4/5)1,47
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,2κάτω από 5 αγώνες (3/5)1680
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8κάτω από 5 αγώνες (3/5)7,638
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,1900
1,8311Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,63210
15,593ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,8κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
6,841ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
12,1109Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,912,8115
2,3321Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,941,4413
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,1κάτω από 5 αγώνες (3/5)12,864
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,7κάτω από 5 αγώνες (3/5)15
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
11,770Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
2,515Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,13κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (6/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Katowice10 αγώνεςMotor Lublin10 αγώνες
Katowice4 αγώνεςMotor Lublin5 αγώνες
Katowice6 αγώνεςMotor Lublin5 αγώνες

Γκολ ομάδας

80%Over 0,580%
60%Over 1,530%
50%Over 2,510%

Γκολ αγώνα

90%Over 1,580%
90%Over 2,560%
50%Over 3,540%
40%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου30%
10%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
80%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
50%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

60%Νίκη & Over 1,510%
0%Νίκη & Under 1,510%
60%Νίκη & Over 2,510%
0%Νίκη & Under 2,510%
50%G/G & Νίκη10%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,560%
4 αγ.Over 1,520%
4 αγ.Over 2,50%

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,560%
4 αγ.Over 2,540%
4 αγ.Over 3,520%
4 αγ.Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου0%
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,50%
4 αγ.Νίκη & Under 1,520%
4 αγ.Νίκη & Over 2,50%
4 αγ.Νίκη & Under 2,520%
4 αγ.G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

67%Over 0,5100%
33%Over 1,540%
33%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,5100%
83%Over 2,580%
33%Over 3,560%
33%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
33%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

33%Νίκη & Over 1,520%
0%Νίκη & Under 1,50%
33%Νίκη & Over 2,520%
0%Νίκη & Under 2,50%
33%G/G & Νίκη20%

Βασική αγορά

70%Γκολ/Γκολ70%

G/G ανά ημίχρονο

10%G/G α′ ημιχρόνου30%
50%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

50%G/G & Νίκη10%
10%Νίκη χωρίς παθητικό10%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου0%
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη0%
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ100%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου60%
50%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

33%G/G & Νίκη20%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

60%Νίκη20%
0%Ισοπαλία30%
60%Νίκη ή ισοπαλία50%
60%Νίκη χωρίς την ισοπαλία29%
10%Νίκη χωρίς παθητικό10%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη20%
4 αγ.Ισοπαλία20%
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία40%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη20%
0%Ισοπαλία40%
33%Νίκη ή ισοπαλία60%
33%Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

78%Over 9,522%
56%Over 10,511%
33%Over 11,511%
11%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ33%
33%Over 5,5 υπέρ0%
33%Over 6,5 υπέρ0%
56%Over 4,5 κατά22%
44%Over 5,5 κατά11%
22%Over 6,5 κατά11%

Συνδυασμοί

56%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ44%
44%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,520%
3 αγ.Over 10,50%
3 αγ.Over 11,50%
3 αγ.Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ40%
3 αγ.Over 5,5 υπέρ0%
3 αγ.Over 6,5 υπέρ0%
3 αγ.Over 4,5 κατά20%
3 αγ.Over 5,5 κατά0%
3 αγ.Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ20%
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

83%Over 9,54 αγ.
50%Over 10,54 αγ.
33%Over 11,54 αγ.
17%Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ4 αγ.
33%Over 5,5 υπέρ4 αγ.
33%Over 6,5 υπέρ4 αγ.
67%Over 4,5 κατά4 αγ.
50%Over 5,5 κατά4 αγ.
17%Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

83%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
67%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

89%Over 1,589%
78%Over 2,578%
56%Over 3,556%
33%Over 4,533%
22%Over 5,511%
22%Over 6,511%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

56%Over 15 πόντοι56%
44%Over 25 πόντοι11%
22%Over 35 πόντοι11%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι78%
22%Over 25 πόντοι56%
11%Over 35 πόντοι11%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,580%
3 αγ.Over 2,580%
3 αγ.Over 3,560%
3 αγ.Over 4,520%
3 αγ.Over 5,50%
3 αγ.Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι40%
3 αγ.Over 25 πόντοι0%
3 αγ.Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι80%
3 αγ.Over 25 πόντοι60%
3 αγ.Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

83%Over 1,54 αγ.
83%Over 2,54 αγ.
67%Over 3,54 αγ.
33%Over 4,54 αγ.
17%Over 5,54 αγ.
17%Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι4 αγ.
50%Over 25 πόντοι4 αγ.
17%Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι4 αγ.
17%Over 25 πόντοι4 αγ.
0%Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.