Kalba – Al Ain Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Kalba — Al Ain, Παρ 04 Σεπ 16:45

KalbaΙΗΗΗΝΙΗΗΗΝ

Προ Λιγκ ΗΑΕ

0–2

Ημίχρονο 0–2

Al AinΝΝΝΝΙΝΝΝΝΙ

Παίκτες

Kalba — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Ιράν33 ετώνAhmad Nourollahi NourollahiΚ. μέσος51011370830186%41201853%000140001306,92
#7Ιράν33 ετώνSaman GhoddosGhoddosΕπ. χαφ5121720182786%55211862%1006110001107,18
#99Βραζιλία24 ετώνCarlos AlbertoAlbertoΑρ. εξτρέμ512110544521—1111939%00054000806,95
#41Βραζιλία24 ετώνNetoNetoΑμ. χαφ41016301610—51319—00052000706,90
#80Σερβία24 ετώνNemanja JovicJovicΑρ. εξτρέμ31013201110—30101354%00147000606,67
Γκάνα29 ετώνBenjamin TettehTettehΚ. επιθ.21114200210—00105—00012000207,39
#33Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα31 ετώνSultan Al-MantheriAl-MantheriΤερμ.5000000100072%00703—0000313801306,38
#19Ισπανία20 ετώνAlejandro VergazVergazΑρ. οπισθ.5000000030088%1021221747%000620001206,44
#6Αλβανία23 ετώνRejan AlivodaAlivodaΚ. μέσος5000000100094%442008—000400001106,10
#26Γαλλία30 ετώνIbrahim CisséCisséΚ. αμυν.5000000010093%231305—00032000706,39
#8Βραζιλία23 ετώνCaio EduardoEduardoΚ. μέσος4000100340088%3110936%00052000706,53
#96Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα27 ετώνMarwan FahadFahadΔεξ. οπισθ.40002000102—35915—10012000406,47
#23Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα24 ετώνWaleed RashidRashidΔεξ. οπισθ.50004101301—835010—10041000506,47
#5Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα31 ετώνAli SalminSalminΑμ. χαφ4000420110084%12303—00041000306,66
#42Παλαιστίνη27 ετώνA. AbunamousAbunamousΔεξ. εξτρέμ30004001102—315011—00005000506,61
#9Βραζιλία22 ετώνGuilherme BiroBiroΔεξ. εξτρέμ30003001302—10003—00011000606,51
#77Βραζιλία21 ετώνAdyson SoaresSoaresΑρ. εξτρέμ30003111410—511010—10023000506,72
#22Γερμανία32 ετώνKoray GünterGünterΚ. αμυν.30000000100—13212—00000000306,54
#94Βραζιλία26 ετώνAntonio JuniorJuniorΑρ. εξτρέμ20000001101—11005—10021000306,23
#3Ιράν23 ετώνA. SamdaliriSamdaliriΚ. αμυν.10000000000—21213—00000000405,49
#12Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα32 ετώνSalim RashidRashidΔεξ. οπισθ.10000000000—00102—00002000405,77
#34Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα26 ετώνY. Al-MheiriAl-MheiriΚ. αμυν.20000000000—00000—00000000106,19
#27Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα25 ετώνYaser Al-BlooshiAl-BlooshiΔεξ. εξτρέμ10000002000—00002—00000000206,57
Al Ain — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#70Μάλι21 ετώνA. TraoréTraoréΑμ. χαφ52021160000086%74612352%000810002507,13
#21Μαρόκο30 ετώνSoufiane RahimiRahimiΚ. επιθ.421217732911—32201028%00052001507,15
#13Μαρόκο24 ετώνH. RahimiRahimiΚ. επιθ.320213411411—00004—00021001007,41
#25Αίγυπτος33 ετώνRamy RabiaRabiaΚ. αμυν.5111721031093%352301045%00021002507,10
#19Αυστρία30 ετώνValentino LazaroLazaroΔεξ. μέσος51015102110684%53301461%00021002507,02
#10Παραγουάη31 ετώνKakuKakuΕπ. χαφ412191022241682%60009—10031002307,87
#7Ελλάδα31 ετώνG. GiakoumakisGiakoumakisΚ. επιθ.411114610300—30301747%000811001507,21
#1821 ετώνBaba Bello IlouIlouΚ. επιθ.41016200000—20208—00031002006,79
#17Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα37 ετώνKhalid EissaEissaΤερμ.50000000000—10503—000001252506,85
#20Αργεντινή24 ετώνM. PalaciosPalaciosΕπ. χαφ5000134021101189%73121354%10024002507,49
#4Μαρόκο25 ετώνY. Ben KhaleqBen KhaleqΚ. αμυν.5010200050290%961411652%00051002506,95
#14Σλοβενία22 ετώνM. RatnikRatnikΚ. αμυν.4000200040196%75431673%00022002307,20
#2Πορτογαλία24 ετώνRafa RodriguesRodriguesΑρ. οπισθ.5010411182583%42601042%00031002306,82
#15Βραζιλία25 ετώνErikErikΑρ. οπισθ.50002201424—622013—00005002206,82
#6Σερβία23 ετώνĐorđe SkokoSkokoΚ. αμυν.20001000102—30403—10020001206,34
#11Βραζιλία24 ετώνJonatas SantosSantosΑρ. εξτρέμ40006101201—12017—00004002006,87
#5621 ετώνA. NiangNiangΚ. αμυν.30000001101—21403—00020002006,55
#30Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα21 ετώνHazem MohammadMohammadΔεξ. εξτρέμ20000000000—00000—00000001006,50
#3Βραζιλία20 ετώνMarcos MaiaMaiaΚ. αμυν.10000000000—10001—0000000000—

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Kalba5 αγώνεςAl Ain5 αγώνες
Kalba2 αγώνεςAl Ain3 αγώνες
Kalba3 αγώνεςAl Ain2 αγώνες
55Αγώνες55
1-1-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-1-0
20%20%Νίκες80%80%
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,672,412
0,84ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,071,47
0,84Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,71,26
0,42Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,971,26
12,864ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,322,8114
4,824Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,47,638
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,430,84
3,618ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,510,653
1260Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,59,447
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,270,42
22Αγώνες33
0-0-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,61κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,01κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,67κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,94κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,5κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,42κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,4κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,18κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
33Αγώνες22
1-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,7κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,12κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,95κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,5κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,42κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,6κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,33κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,230,42
2,613Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,6715
12,663ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 11,114,472
6,231ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 6,7735
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,19κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,76κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 11,2κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 6,3κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,27κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,58κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 7,2κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
10,854Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,59,849
15Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,53κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 000
0,21Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,9κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,62κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,44κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (3/2)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Kalba5 αγώνεςAl Ain5 αγώνες
Kalba2 αγώνεςAl Ain3 αγώνες
Kalba3 αγώνεςAl Ain2 αγώνες

Γκολ ομάδας

60%Over 0,5100%
40%Over 1,5100%
20%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,5100%
80%Over 2,560%
60%Over 3,540%
40%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου80%
40%Over 1,5 α′ ημιχρόνου40%
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,580%
0%Νίκη & Under 1,50%
20%Νίκη & Over 2,540%
0%Νίκη & Under 2,540%
20%G/G & Νίκη40%

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,53 αγ.
2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.
2 αγ.Over 3,53 αγ.
2 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,52 αγ.
3 αγ.Over 1,52 αγ.
3 αγ.Over 2,52 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,52 αγ.
3 αγ.Over 2,52 αγ.
3 αγ.Over 3,52 αγ.
3 αγ.Over 4,52 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,52 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,52 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,52 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,52 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου40%
40%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη40%
0%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ2 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

20%Νίκη80%
20%Ισοπαλία20%
40%Νίκη ή ισοπαλία100%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη3 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη2 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία2 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,580%
40%Over 10,540%
0%Over 11,540%
0%Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ100%
20%Over 5,5 υπέρ80%
0%Over 6,5 υπέρ80%
60%Over 4,5 κατά0%
40%Over 5,5 κατά0%
40%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

80%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ20%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,53 αγ.
2 αγ.Over 10,53 αγ.
2 αγ.Over 11,53 αγ.
2 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,52 αγ.
3 αγ.Over 10,52 αγ.
3 αγ.Over 11,52 αγ.
3 αγ.Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ2 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ2 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ2 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά2 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά2 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κάρτες αγώνα

60%Over 1,54 αγ.
40%Over 2,54 αγ.
20%Over 3,54 αγ.
20%Over 4,54 αγ.
0%Over 5,54 αγ.
0%Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

40%Over 15 πόντοι4 αγ.
20%Over 25 πόντοι4 αγ.
0%Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

40%Over 15 πόντοι4 αγ.
0%Over 25 πόντοι4 αγ.
0%Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,52 αγ.
2 αγ.Over 2,52 αγ.
2 αγ.Over 3,52 αγ.
2 αγ.Over 4,52 αγ.
2 αγ.Over 5,52 αγ.
2 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,52 αγ.
3 αγ.Over 2,52 αγ.
3 αγ.Over 3,52 αγ.
3 αγ.Over 4,52 αγ.
3 αγ.Over 5,52 αγ.
3 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.