Inter Turku – Sarajevo Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Inter Turku — Sarajevo, Πέμ 16 Ιουλ 18:00

Inter TurkuΝΝΙΙΗΝΝΙΙΗ

Κόνφερενς Λιγκ

2–1

Ημίχρονο 0–1

SarajevoΙΗΙΗ

Παίκτες

Inter Turku — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#1619 ετώνClinton JephtaJephtaΑρ. εξτρέμ83037314511—50311544%10045002906,82
#10Σιέρα Λεόνε21 ετώνAlie ContehContehΚ. επιθ.831312844100—10302452%10078002906,76
#9Φινλανδία30 ετώνJasse TuominenTuominenΚ. επιθ.83138313103—31821333%30064002706,62
#4Γκάνα27 ετώνProsper AhiabuAhiabuΑμ. χαφ81211001000—33119—00004002406,58
#1Φινλανδία23 ετώνEetu HuuhtanenHuuhtanenΤερμ.8000000000067%001003—00002171021006,65
#2Φινλανδία24 ετώνJussi NiskaNiskaΑρ. οπισθ.8000000520188%771211544%100130021006,38
#18Φινλανδία25 ετώνSeth SaarinenSaarinenΔεξ. οπισθ.8000000131281%841211548%00003002906,40
#22Φινλανδία23 ετώνLuka KuittinenKuittinenΚ. αμυν.7000310000091%112641141%20052002906,41
#14Φινλανδία25 ετώνJanne-Pekka LaineLaineΚ. μέσος7010100251580%771111547%21042002906,66
#77Καμερούν22 ετώνLoic EssombaEssombaΔεξ. εξτρέμ80201004736—41601652%00043002806,61
#17Γκάνα24 ετώνBismark AmpofoAmpofoΚ. μέσος7000100320191%95631858%00034002706,67
#3Φινλανδία32 ετώνJuuso Hämäläinen HämäläinenΚ. αμυν.3000000010094%68719—00010001406,75
#28Φινλανδία21 ετώνLauri LaineLaineΔεξ. εξτρέμ30001001000—00003—00012001106,54
#11Μπουρκίνα Φάσο24 ετώνJean BotuéBotuéΚ. επιθ.60001100101—10003—00002001206,51
#24Φινλανδία25 ετώνJulius TauriainenTauriainenΔεξ. οπισθ.30000000101—10101—00020001106,32
#19Φινλανδία29 ετώνIiro JärvinenJärvinenΚ. μέσος50000000000—00000—00010001106,43
#3518 ετώνEeli KiiskiläKiiskiläΚ. μέσος10000000000—00000—00000000106,37
#30Γκάνα25 ετώνYeboah AmankwahAmankwahΚ. αμυν.50001001000—00312—00010002106,40
#8Φινλανδία25 ετώνJohannes Yli-KokkoYli-KokkoΕπ. χαφ20000000101—00001—00000001106,55
#5Φινλανδία37 ετώνAlbin GranlundGranlundΔεξ. οπισθ.10000000000—00000—0000000000—
Sarajevo — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#11Γκάνα29 ετώνFrancis KyeremehKyeremehΔεξ. εξτρέμ21010000000—00000—00000000306,42
#99Κροατία23 ετώνBartol BarisicBarisicΚ. επιθ.11010000000—00000—00000000106,46
#31Κροατία32 ετώνIvan BanicBanicΤερμ.20000000000—00000—00000000306,00
#22Βοσνία - Ερζεγοβίνη26 ετώνAmar BeganovicBeganovicΔεξ. οπισθ.20000000000—00000—00000000306,15
#20Βόρεια Μακεδονία25 ετώνAgon EleziEleziΚ. μέσος20000000000—00000—00000000206,37
#77Κροατία25 ετώνMihael KupresakKupresakΑρ. εξτρέμ20000000000—00000—10000000206,35
#22Σερβία35 ετώνAdem Ljajic LjajicΕπ. χαφ20000000000—00000—00000000206,37
#30Κροατία25 ετώνLuka DajcerDajcerΑρ. οπισθ.10000000000—00000—10000000206,04
#2EN22 ετώνShane MaroodzaMaroodzaΚ. αμυν.10000000000—00000—00000000306,15
#3820 ετώνSouleymane MéitéMéitéΚ. αμυν.10000000000—00000—10000000206,05
#9Κροατία29 ετώνLeo MikicMikicΑρ. εξτρέμ10100000000—00000—00000000206,43
#59Βοσνία - Ερζεγοβίνη33 ετώνGojko CimirotCimirotΑμ. χαφ20000000000—00000—00000000206,37
#8Κροατία23 ετώνAntonio GalesicGalesicΑμ. χαφ10000000000—00000—00000000106,37
#2320 ετώνJonathan AgyekumAgyekumΚ. επιθ.10000000000—00000—00000000106,46
#27Κροατία27 ετώνLuka HujberHujberΔεξ. οπισθ.10000000000—00000—00000000006,50

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Inter Turku8 αγώνεςSarajevo2 αγώνες
Inter Turku4 αγώνεςSarajevo1 αγώνας
Inter Turku4 αγώνεςSarajevo1 αγώνας
88Αγώνες22
3-4-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-1-1
38%38%Νίκες—
1,3811ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,3κάτω από 5 αγώνες (8/2)—
0,54ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (8/2)—
0,635Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,52κάτω από 5 αγώνες (8/2)—
0,756Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,78κάτω από 5 αγώνες (8/2)—
8,752ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,3κάτω από 5 αγώνες (6/1)—
4,431Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (7/1)—
0,131ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (8/2)—
3,326ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (8/2)—
13,5108Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (8/2)—
0,131ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (8/2)—
44Αγώνες11
3-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,49κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,39κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,6κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,89κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,4κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,13κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,2κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,5κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
44Αγώνες11
0-3-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,12κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,33κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,67κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,6κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,8κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,9κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
0,252Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,23κάτω από 5 αγώνες (8/2)—
1,2510Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,64κάτω από 5 αγώνες (8/2)—
7,358ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (8/2)—
5,141ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (8/2)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,46κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 4,6κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,19κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,81κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 4,4κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
10,886Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,1κάτω από 5 αγώνες (8/2)—
1,5711Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,21κάτω από 5 αγώνες (7/2)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (8/2)—
0,141Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (7/2)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,3κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,13κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,03κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,13κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,28κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/1)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (4/1)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Inter Turku8 αγώνεςSarajevo2 αγώνες
Inter Turku4 αγώνεςSarajevo1 αγώνας
Inter Turku4 αγώνεςSarajevo1 αγώνας

Γκολ ομάδας

88%Over 0,52 αγ.
50%Over 1,52 αγ.
0%Over 2,52 αγ.

Γκολ αγώνα

88%Over 1,52 αγ.
50%Over 2,52 αγ.
25%Over 3,52 αγ.
13%Over 4,52 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

63%Over 0,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
63%Over 0,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.
13%Over 1,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

38%Νίκη & Over 1,52 αγ.
0%Νίκη & Under 1,52 αγ.
25%Νίκη & Over 2,52 αγ.
13%Νίκη & Under 2,52 αγ.
25%G/G & Νίκη2 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,51 αγ.
4 αγ.Over 1,51 αγ.
4 αγ.Over 2,51 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,51 αγ.
4 αγ.Over 2,51 αγ.
4 αγ.Over 3,51 αγ.
4 αγ.Over 4,51 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,51 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,51 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,51 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,51 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,51 αγ.
4 αγ.Over 1,51 αγ.
4 αγ.Over 2,51 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,51 αγ.
4 αγ.Over 2,51 αγ.
4 αγ.Over 3,51 αγ.
4 αγ.Over 4,51 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,51 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,51 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,51 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,51 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.

Βασική αγορά

75%Γκολ/Γκολ2 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

13%G/G α′ ημιχρόνου2 αγ.
38%G/G β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

25%G/G & Νίκη2 αγ.
13%Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ1 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου1 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ1 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου1 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

38%Νίκη2 αγ.
50%Ισοπαλία2 αγ.
88%Νίκη ή ισοπαλία2 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
13%Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη1 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία1 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία1 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη1 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία1 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία1 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

38%Over 9,52 αγ.
13%Over 10,52 αγ.
13%Over 11,52 αγ.
13%Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

25%Over 4,5 υπέρ2 αγ.
25%Over 5,5 υπέρ2 αγ.
13%Over 6,5 υπέρ2 αγ.
75%Over 4,5 κατά2 αγ.
63%Over 5,5 κατά2 αγ.
63%Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
13%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,51 αγ.
4 αγ.Over 10,51 αγ.
4 αγ.Over 11,51 αγ.
4 αγ.Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ1 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ1 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ1 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά1 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά1 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,51 αγ.
4 αγ.Over 10,51 αγ.
4 αγ.Over 11,51 αγ.
4 αγ.Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ1 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ1 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ1 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά1 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά1 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,52 αγ.
57%Over 2,52 αγ.
29%Over 3,52 αγ.
29%Over 4,52 αγ.
14%Over 5,52 αγ.
0%Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

57%Over 15 πόντοι2 αγ.
29%Over 25 πόντοι2 αγ.
14%Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

57%Over 15 πόντοι2 αγ.
0%Over 25 πόντοι2 αγ.
0%Over 35 πόντοι2 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,51 αγ.
3 αγ.Over 2,51 αγ.
3 αγ.Over 3,51 αγ.
3 αγ.Over 4,51 αγ.
3 αγ.Over 5,51 αγ.
3 αγ.Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,51 αγ.
4 αγ.Over 2,51 αγ.
4 αγ.Over 3,51 αγ.
4 αγ.Over 4,51 αγ.
4 αγ.Over 5,51 αγ.
4 αγ.Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.