Independiente – Deportivo Riestra Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Independiente — Deportivo Riestra, Σάβ 07 Νοε 00:15
Πιθανότητες 1Χ2
νίκη γηπεδούχου 1 48,9%ισοπαλία Χ 28,9%νίκη φιλοξενούμενου 2 22,2%
Independiente
Deportivo Riestra
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Abaldo MatíasAbaldoΑρ. εξτρέμ | 30 | 5 | 3 | 5 | 35 | 17 | 3 | 29 | 33 | 5 | 15 | 74% | 19 | 8 | 14 | 2 | 71 | 32% | 3 | 0 | 1 | 20 | 16 | 0 | 0 | 8 | 29 | 0 | 6,68 |
Montiel SantiagoMontielΔεξ. εξτρέμ | 27 | 4 | 5 | 4 | 59 | 19 | 3 | 46 | 42 | 5 | 26 | 70% | 30 | 10 | 8 | 3 | 124 | 47% | 6 | 0 | 1 | 15 | 39 | 0 | 0 | 9 | 21 | 0 | 7,02 |
Meza MaximilianoMezaΔεξ. εξτρέμ | 14 | 4 | 0 | 4 | 22 | 12 | 3 | 11 | 5 | 1 | 0 | 72% | 14 | 8 | 11 | 0 | 59 | 48% | 1 | 1 | 0 | 11 | 12 | 0 | 0 | 4 | 5 | 0 | 6,91 |
Millán LautaroMillánΕπ. χαφ | 26 | 3 | 1 | 3 | 23 | 9 | 3 | 9 | 25 | 1 | 12 | 86% | 28 | 6 | 3 | 2 | 72 | 58% | 4 | 0 | 0 | 14 | 23 | 0 | 0 | 6 | 17 | 0 | 6,88 |
Marcone IvánMarconeΑμ. χαφ | 29 | 1 | 0 | 1 | 17 | 3 | 0 | 23 | 15 | 2 | 1 | 83% | 69 | 29 | 37 | 13 | 152 | 55% | 9 | 0 | 0 | 30 | 43 | 0 | 0 | 9 | 33 | 0 | 6,90 |
Fedorco JuanFedorcoΚ. αμυν. | 19 | 1 | 0 | 1 | 11 | 3 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 76% | 28 | 29 | 75 | 13 | 99 | 54% | 2 | 0 | 0 | 12 | 7 | 0 | 0 | 6 | 16 | 0 | 6,87 |
Godoy LeonardoGodoyΔεξ. οπισθ. | 20 | 1 | 1 | 1 | 12 | 2 | 0 | 2 | 14 | 1 | 6 | 74% | 21 | 7 | 49 | 7 | 55 | 48% | 6 | 0 | 0 | 19 | 20 | 0 | 0 | 8 | 16 | 0 | 6,71 |
| Arrayago J.ArrayagoΚ. αμυν. | 10 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 85% | 23 | 8 | 55 | 8 | 51 | 58% | 2 | 0 | 0 | 8 | 8 | 0 | 0 | 3 | 9 | 0 | 6,92 |
Cabral LucianoCabralΕπ. χαφ | 14 | 1 | 0 | 1 | 12 | 4 | 1 | 3 | 4 | 0 | 2 | 81% | 7 | 1 | 1 | 0 | 23 | 43% | 1 | 0 | 1 | 2 | 6 | 0 | 0 | 7 | 5 | 0 | 6,50 |
Rey RodrigoReyΤερμ. | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 63% | 2 | 0 | 20 | 0 | 18 | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 71 | 50 | 9 | 36 | 1 | 6,79 |
Zabala FacundoZabalaΑρ. οπισθ. | 27 | 0 | 1 | 0 | 17 | 5 | 1 | 34 | 22 | 3 | 17 | 74% | 65 | 31 | 52 | 5 | 150 | 52% | 6 | 0 | 0 | 42 | 22 | 0 | 0 | 8 | 23 | 0 | 6,84 |
Lomónaco KevinLomónacoΚ. αμυν. | 24 | 0 | 1 | 0 | 7 | 0 | 1 | 7 | 10 | 0 | 2 | 85% | 25 | 29 | 72 | 7 | 98 | 56% | 5 | 0 | 0 | 15 | 21 | 0 | 0 | 7 | 26 | 0 | 6,78 |
Valdez SebastiánValdezΚ. αμυν. | 20 | 0 | 0 | 0 | 8 | 3 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 83% | 34 | 30 | 136 | 7 | 101 | 63% | 4 | 1 | 0 | 12 | 15 | 0 | 0 | 6 | 21 | 0 | 6,82 |
Arias SantiagoAriasΔεξ. οπισθ. | 24 | 0 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0 | 4 | 11 | 0 | 10 | 75% | 45 | 34 | 42 | 3 | 96 | 60% | 4 | 0 | 0 | 15 | 32 | 0 | 0 | 7 | 22 | 0 | 6,74 |
| Curci MateoCurciΕπ. χαφ | 23 | 0 | 1 | 0 | 14 | 2 | 0 | 12 | 17 | 3 | 0 | 82% | 32 | 16 | 24 | 0 | 93 | 42% | 4 | 0 | 0 | 29 | 24 | 0 | 0 | 6 | 17 | 0 | 6,61 |
| Palais JosiasPalaisΕπ. χαφ | 9 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 1 | 3 | 4 | 1 | 6 | — | 5 | 1 | 6 | 0 | 19 | 28% | 0 | 0 | 0 | 9 | 7 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,37 |
Ávila ChimyÁvilaΚ. επιθ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 16 | 3 | 1 | 3 | 5 | 2 | 0 | 69% | 0 | 0 | 4 | 0 | 22 | 40% | 1 | 0 | 0 | 3 | 9 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,91 |
| Banegas NahuelBanegasΑρ. οπισθ. | 5 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 1 | 1 | 6 | 1 | 3 | 66% | 7 | 7 | 7 | 0 | 25 | 58% | 2 | 0 | 0 | 8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,83 |
| Tempone FelipeTemponeΚ. επιθ. | 12 | 0 | 1 | 0 | 10 | 6 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 | — | 2 | 1 | 6 | 0 | 9 | 35% | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 7 | 0 | 6,58 |
Morales IvánMoralesΚ. επιθ. | 7 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 1 | 0 | 7 | 22% | 1 | 0 | 0 | 8 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 6,43 |
Mele SantiagoMeleΤερμ. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 6 | 0 | 2 | 0 | 7,24 |
Martínez DavidMartínezΑμ. χαφ | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 6 | 1 | 3 | 0 | 15 | 63% | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 6,58 |
| Calderón FrancoCalderónΚ. αμυν. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 4 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 5,94 |
Tarzia DiegoTarziaΑρ. εξτρέμ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,45 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Alonso AntonyAlonsoΚ. επιθ. | 30 | 4 | 1 | 4 | 41 | 21 | 4 | 11 | 25 | 3 | 0 | 57% | 22 | 14 | 30 | 3 | 118 | 40% | 3 | 0 | 0 | 29 | 11 | 0 | 0 | 10 | 19 | 0 | 6,77 |
Díaz AlexanderDíazΚ. επιθ. | 24 | 2 | 0 | 2 | 23 | 10 | 4 | 13 | 20 | 1 | 6 | 63% | 19 | 6 | 2 | 3 | 103 | 41% | 2 | 0 | 0 | 31 | 43 | 0 | 0 | 7 | 16 | 0 | 6,71 |
Céliz MiltonCélizΚ. μέσος | 15 | 2 | 0 | 2 | 39 | 16 | 3 | 20 | 10 | 0 | 5 | 63% | 28 | 12 | 38 | 6 | 110 | 49% | 5 | 0 | 0 | 27 | 29 | 0 | 0 | 4 | 17 | 0 | 6,94 |
González TomásGonzálezΚ. επιθ. | 14 | 2 | 0 | 2 | 20 | 7 | 1 | 4 | 7 | 0 | 5 | 57% | 10 | 1 | 6 | 0 | 48 | 41% | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 0 | 0 | 4 | 7 | 0 | 6,69 |
Bracamonte MarianoBracamonteΔεξ. οπισθ. | 20 | 1 | 2 | 1 | 21 | 6 | 0 | 8 | 21 | 3 | 26 | 53% | 40 | 27 | 44 | 3 | 87 | 54% | 6 | 0 | 0 | 32 | 20 | 0 | 0 | 6 | 18 | 0 | 6,83 |
Ramírez PedroRamírezΑρ. οπισθ. | 22 | 1 | 0 | 1 | 19 | 4 | 1 | 17 | 11 | 0 | 11 | 62% | 41 | 18 | 39 | 7 | 85 | 40% | 3 | 0 | 0 | 22 | 12 | 0 | 0 | 9 | 11 | 0 | 6,59 |
Randazzo JuanRandazzoΚ. αμυν. | 16 | 1 | 0 | 1 | 6 | 2 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 62% | 10 | 14 | 78 | 6 | 49 | 48% | 3 | 0 | 0 | 23 | 9 | 0 | 0 | 6 | 13 | 0 | 6,66 |
Benegas NicolásBenegasΚ. επιθ. | 22 | 1 | 0 | 1 | 36 | 15 | 2 | 10 | 9 | 2 | 0 | 49% | 16 | 3 | 11 | 5 | 76 | 37% | 7 | 0 | 0 | 34 | 9 | 0 | 0 | 6 | 10 | 0 | 6,67 |
Sánchez BraianSánchezΕπ. χαφ | 11 | 1 | 0 | 1 | 8 | 3 | 1 | 22 | 4 | 1 | 1 | 66% | 23 | 8 | 4 | 2 | 64 | 51% | 1 | 0 | 0 | 9 | 8 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 6,79 |
Paz CristianPazΚ. αμυν. | 30 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 | 5 | 0 | 1 | 68% | 62 | 43 | 197 | 17 | 127 | 58% | 4 | 0 | 0 | 35 | 11 | 0 | 0 | 10 | 27 | 0 | 6,78 |
Arce IgnacioArceΤερμ. | 29 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 3 | 1 | 0 | 43% | 1 | 1 | 26 | 0 | 23 | 85% | 4 | 0 | 0 | 1 | 7 | 92 | 49 | 10 | 25 | 0 | 7,12 |
Sansotre NicolásSansotreΔεξ. οπισθ. | 26 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 2 | 2 | 17 | 4 | 11 | 62% | 27 | 24 | 93 | 5 | 66 | 53% | 3 | 0 | 0 | 17 | 3 | 0 | 0 | 8 | 22 | 0 | 6,60 |
Miño FacundoMiñoΚ. αμυν. | 26 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 4 | 0 | 1 | 56% | 45 | 37 | 101 | 12 | 90 | 56% | 10 | 0 | 0 | 31 | 16 | 0 | 0 | 10 | 20 | 0 | 6,64 |
Monje PabloMonjeΚ. μέσος | 25 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 4 | 26 | 5 | 17 | 59% | 30 | 23 | 30 | 1 | 65 | 52% | 1 | 0 | 0 | 18 | 7 | 0 | 0 | 9 | 17 | 0 | 6,68 |
Goitía YonatanGoitíaΑμ. χαφ | 27 | 0 | 1 | 0 | 20 | 2 | 0 | 4 | 3 | 1 | 4 | 61% | 35 | 18 | 28 | 3 | 72 | 48% | 7 | 0 | 1 | 36 | 21 | 0 | 0 | 9 | 6 | 0 | 6,59 |
| Watson NicolásWatsonΑμ. χαφ | 24 | 0 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 | 4 | 10 | 1 | 8 | 63% | 48 | 16 | 22 | 2 | 108 | 56% | 6 | 0 | 0 | 38 | 35 | 0 | 0 | 9 | 17 | 0 | 6,59 |
Obredor GabrielObredorΔεξ. εξτρέμ | 22 | 0 | 0 | 0 | 12 | 3 | 2 | 9 | 13 | 1 | 9 | 59% | 17 | 4 | 10 | 3 | 80 | 43% | 3 | 0 | 0 | 27 | 12 | 0 | 0 | 7 | 7 | 0 | 6,58 |
Quintana CarlosQuintanaΚ. αμυν. | 9 | 0 | 1 | 0 | 8 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | — | 11 | 11 | 41 | 5 | 33 | 55% | 3 | 0 | 0 | 9 | 4 | 0 | 0 | 2 | 7 | 0 | 6,72 |
Gallo RodrigoGalloΑρ. οπισθ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 2 | 7 | 59% | 6 | 9 | 20 | 1 | 15 | 39% | 2 | 0 | 0 | 9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,55 |
Gariglio IgnacioGariglioΚ. αμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 7 | 4 | 22 | 2 | 15 | 45% | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 6,49 |
Smarra MauroSmarraΕπ. χαφ | 5 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | — | 5 | 2 | 1 | 0 | 11 | 35% | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,53 |
Graneros AgustínGranerosΚ. επιθ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 3 | 0 | 9 | 24% | 1 | 0 | 0 | 7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,55 |
Arzamendia MarinoArzamendiaΤερμ. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,02 |
| Flores GonzaloFloresΚ. επιθ. | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 6 | 0 | 11 | 50% | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,57 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.
Διαιτητής
- ΔιαιτητήςJ. Pafundi
Ρεκόρ σεζόν 2024–2026 · 22 αγώνες
| Στοιχείο | Σύνολο | Ανά αγώνα | Εντός | Εκτός |
|---|---|---|---|---|
| Κίτρινες κάρτες | 101 | 4,59 | 1,91 | 2,68 |
| Δεύτερες κίτρινες | 1 | 0,05 | 0 | 0,05 |
| Κόκκινες κάρτες | 2 | 0,09 | 0,05 | 0,05 |
| Πέναλτι | 2 | 0,09 | 0,05 | 0,05 |
| Φάουλ | 544 | 24,73 | — | — |
| Παρεμβάσεις VAR | 6 | 0,27 | — | — |
Σύνολα και μέσοι όροι από 22 καταγεγραμμένους αγώνες σε 3 σεζόν.









































