Hanley Town – Abbey Hulton United Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Hanley Town — Abbey Hulton United, Σάβ 05 Σεπ 17:00

Hanley TownΝΙΝΝΗΝΙΝΝΗ

Κύπελλο Αγγλίας

2–1

Ημίχρονο 0–0

Ομάδες

Hanley Town5 αγώνεςAbbey Hulton United3 αγώνες
Hanley Town2 αγώνεςAbbey Hulton United0 αγώνες
Hanley Town3 αγώνεςAbbey Hulton United3 αγώνες
55Αγώνες33
3-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-1
60%60%Νίκες—
1,89ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/2)—
0,21Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
1,68Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,05κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/2)—
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (5/2)—
22Αγώνες00
1-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)—
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,62κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,43κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,2κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
33Αγώνες33
2-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,37κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,02κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
0,21Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
1,47Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/2)—
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/2)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,21κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,86κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/2)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,11κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,06κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (1/1)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Hanley Town5 αγώνεςAbbey Hulton United3 αγώνες
Hanley Town2 αγώνεςAbbey Hulton United0 αγώνες
Hanley Town3 αγώνεςAbbey Hulton United3 αγώνες

Γκολ ομάδας

80%Over 0,53 αγ.
80%Over 1,53 αγ.
20%Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

100%Over 1,53 αγ.
60%Over 2,53 αγ.
20%Over 3,53 αγ.
20%Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

20%Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
80%Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
60%Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

60%Νίκη & Over 1,53 αγ.
0%Νίκη & Under 1,53 αγ.
40%Νίκη & Over 2,53 αγ.
20%Νίκη & Under 2,53 αγ.
40%G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,5—
2 αγ.Over 1,5—
2 αγ.Over 2,5—

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,5—
2 αγ.Over 2,5—
2 αγ.Over 3,5—
2 αγ.Over 4,5—

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου—
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου—
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου—
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,5—
2 αγ.Νίκη & Under 1,5—
2 αγ.Νίκη & Over 2,5—
2 αγ.Νίκη & Under 2,5—
2 αγ.G/G & Νίκη—

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,53 αγ.
3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
60%G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

40%G/G & Νίκη3 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ—

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου—
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη—
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό—

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

60%Νίκη3 αγ.
20%Ισοπαλία3 αγ.
80%Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη—
2 αγ.Ισοπαλία—
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία—
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό—

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη3 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,5—
—Over 10,5—
—Over 11,5—
—Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ—
—Over 5,5 υπέρ—
—Over 6,5 υπέρ—
—Over 4,5 κατά—
—Over 5,5 κατά—
—Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,5—
—Over 10,5—
—Over 11,5—
—Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ—
—Over 5,5 υπέρ—
—Over 6,5 υπέρ—
—Over 4,5 κατά—
—Over 5,5 κατά—
—Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,5—
—Over 10,5—
—Over 11,5—
—Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ—
—Over 5,5 υπέρ—
—Over 6,5 υπέρ—
—Over 4,5 κατά—
—Over 5,5 κατά—
—Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,51 αγ.
2 αγ.Over 2,51 αγ.
2 αγ.Over 3,51 αγ.
2 αγ.Over 4,51 αγ.
2 αγ.Over 5,51 αγ.
2 αγ.Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,5—
1 αγ.Over 2,5—
1 αγ.Over 3,5—
1 αγ.Over 4,5—
1 αγ.Over 5,5—
1 αγ.Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι—
1 αγ.Over 25 πόντοι—
1 αγ.Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι—
1 αγ.Over 25 πόντοι—
1 αγ.Over 35 πόντοι—

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,51 αγ.
1 αγ.Over 2,51 αγ.
1 αγ.Over 3,51 αγ.
1 αγ.Over 4,51 αγ.
1 αγ.Over 5,51 αγ.
1 αγ.Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.