Halesowen Town – Stafford Rangers Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Halesowen Town — Stafford Rangers, Τρί 06 Οκτ 21:45

Halesowen TownΝΝΙΗΝΝΙΗ

Κύπελλο Αγγλίας

1–2

Ημίχρονο 0–1

Stafford RangersΝΝΝΙΝΝΝΝΙΝ

Ομάδες

Halesowen Town4 αγώνεςStafford Rangers6 αγώνες
Halesowen Town3 αγώνεςStafford Rangers5 αγώνες
Halesowen Town1 αγώναςStafford Rangers1 αγώνας
44Αγώνες66
2-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-1-0
—Νίκες83%83%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (4/6)2,6716
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/6)00
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,53
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,05κάτω από 5 αγώνες (4/6)2,1713
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,4κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/6)00
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,7κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/6)00
33Αγώνες55
2-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-1-0
—Νίκες80%80%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,62κάτω από 5 αγώνες (3/5)2,814
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,43κάτω από 5 αγώνες (3/5)0,42
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,2κάτω από 5 αγώνες (3/5)2,412
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,2κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,3κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,6κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
11Αγώνες11
0-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-0-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,37κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,02κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,4κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,332
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,835
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/6)00
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/6)00
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,21κάτω από 5 αγώνες (3/5)0,42
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (3/5)0,84
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,7κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,86κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/6)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,11κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,4κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,06κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (1/1)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Halesowen Town4 αγώνεςStafford Rangers6 αγώνες
Halesowen Town3 αγώνεςStafford Rangers5 αγώνες
Halesowen Town1 αγώναςStafford Rangers1 αγώνας

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,5100%
4 αγ.Over 1,583%
4 αγ.Over 2,550%

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,583%
4 αγ.Over 3,533%
4 αγ.Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου100%
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,583%
4 αγ.Νίκη & Under 1,50%
4 αγ.Νίκη & Over 2,583%
4 αγ.Νίκη & Under 2,50%
4 αγ.G/G & Νίκη50%

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,5100%
3 αγ.Over 1,580%
3 αγ.Over 2,560%

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,5100%
3 αγ.Over 2,580%
3 αγ.Over 3,540%
3 αγ.Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου100%
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου60%

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,580%
3 αγ.Νίκη & Under 1,50%
3 αγ.Νίκη & Over 2,580%
3 αγ.Νίκη & Under 2,50%
3 αγ.G/G & Νίκη40%

Γκολ ομάδας

1 αγ.Over 0,51 αγ.
1 αγ.Over 1,51 αγ.
1 αγ.Over 2,51 αγ.

Γκολ αγώνα

1 αγ.Over 1,51 αγ.
1 αγ.Over 2,51 αγ.
1 αγ.Over 3,51 αγ.
1 αγ.Over 4,51 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

1 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
1 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
1 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.
1 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Νίκη & Over 1,51 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 1,51 αγ.
1 αγ.Νίκη & Over 2,51 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 2,51 αγ.
1 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου0%
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου67%

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη50%
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου0%
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου60%

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη40%
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

1 αγ.Γκολ/Γκολ1 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

1 αγ.G/G α′ ημιχρόνου1 αγ.
1 αγ.G/G β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη83%
4 αγ.Ισοπαλία17%
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία100%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία100%
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη80%
3 αγ.Ισοπαλία20%
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία100%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

1 αγ.Νίκη1 αγ.
1 αγ.Ισοπαλία1 αγ.
1 αγ.Νίκη ή ισοπαλία1 αγ.
—Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,52 αγ.
2 αγ.Over 10,52 αγ.
2 αγ.Over 11,52 αγ.
2 αγ.Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ2 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ2 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ2 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά2 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά2 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,51 αγ.
1 αγ.Over 10,51 αγ.
1 αγ.Over 11,51 αγ.
1 αγ.Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 5,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 6,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 4,5 κατά1 αγ.
1 αγ.Over 5,5 κατά1 αγ.
1 αγ.Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,51 αγ.
1 αγ.Over 10,51 αγ.
1 αγ.Over 11,51 αγ.
1 αγ.Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 5,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 6,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 4,5 κατά1 αγ.
1 αγ.Over 5,5 κατά1 αγ.
1 αγ.Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,52 αγ.
2 αγ.Over 2,52 αγ.
2 αγ.Over 3,52 αγ.
2 αγ.Over 4,52 αγ.
2 αγ.Over 5,52 αγ.
2 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,51 αγ.
1 αγ.Over 2,51 αγ.
1 αγ.Over 3,51 αγ.
1 αγ.Over 4,51 αγ.
1 αγ.Over 5,51 αγ.
1 αγ.Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,51 αγ.
1 αγ.Over 2,51 αγ.
1 αγ.Over 3,51 αγ.
1 αγ.Over 4,51 αγ.
1 αγ.Over 5,51 αγ.
1 αγ.Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.