Guiseley – Sutton United Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Guiseley — Sutton United, Σάβ 07 Νοε 17:00

GuiseleyΙΝΝΝΝΙΝΝΝΝ

Κύπελλο Αγγλίας

Πιθανότητες 1Χ2

νίκη γηπεδούχου 1 38,7%ισοπαλία Χ 23,6%νίκη φιλοξενούμενου 2 37,7%

Ομάδες

Guiseley5 αγώνεςSutton United1 αγώνας
Guiseley2 αγώνεςSutton United1 αγώνας
Guiseley3 αγώνεςSutton United0 αγώνες
55Αγώνες11
4-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-0-0
80%80%Νίκες—
2,412ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
1,47Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,37κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
15Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,03κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,5κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
22Αγώνες11
2-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-0-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,62κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,45κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,17κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,7κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,1κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,5κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
33Αγώνες00
2-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)—
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,36κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,01κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,8κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
0,84Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,95κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,22κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,64κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,98κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,86κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,72κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,98κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,13κάτω από 5 αγώνες (1/0)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Guiseley5 αγώνεςSutton United1 αγώνας
Guiseley2 αγώνεςSutton United1 αγώνας
Guiseley3 αγώνεςSutton United0 αγώνες

Γκολ ομάδας

100%Over 0,51 αγ.
80%Over 1,51 αγ.
40%Over 2,51 αγ.

Γκολ αγώνα

80%Over 1,51 αγ.
80%Over 2,51 αγ.
40%Over 3,51 αγ.
20%Over 4,51 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

80%Over 0,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
40%Over 1,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

60%Νίκη & Over 1,51 αγ.
20%Νίκη & Under 1,51 αγ.
60%Νίκη & Over 2,51 αγ.
20%Νίκη & Under 2,51 αγ.
40%G/G & Νίκη1 αγ.

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,51 αγ.
2 αγ.Over 1,51 αγ.
2 αγ.Over 2,51 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,51 αγ.
2 αγ.Over 2,51 αγ.
2 αγ.Over 3,51 αγ.
2 αγ.Over 4,51 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,51 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,51 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,51 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,51 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,5—
3 αγ.Over 1,5—
3 αγ.Over 2,5—

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,5—
3 αγ.Over 2,5—
3 αγ.Over 3,5—
3 αγ.Over 4,5—

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου—
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου—
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου—
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,5—
3 αγ.Νίκη & Under 1,5—
3 αγ.Νίκη & Over 2,5—
3 αγ.Νίκη & Under 2,5—
3 αγ.G/G & Νίκη—

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ1 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου1 αγ.
40%G/G β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

40%G/G & Νίκη1 αγ.
40%Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ1 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου1 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ—

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου—
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη—
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό—

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη1 αγ.
20%Ισοπαλία1 αγ.
100%Νίκη ή ισοπαλία1 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
40%Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη1 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία1 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία1 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη—
3 αγ.Ισοπαλία—
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία—
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό—

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,51 αγ.
2 αγ.Over 10,51 αγ.
2 αγ.Over 11,51 αγ.
2 αγ.Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ1 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ1 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ1 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά1 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά1 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,51 αγ.
1 αγ.Over 10,51 αγ.
1 αγ.Over 11,51 αγ.
1 αγ.Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 5,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 6,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 4,5 κατά1 αγ.
1 αγ.Over 5,5 κατά1 αγ.
1 αγ.Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,5—
1 αγ.Over 10,5—
1 αγ.Over 11,5—
1 αγ.Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ—
1 αγ.Over 5,5 υπέρ—
1 αγ.Over 6,5 υπέρ—
1 αγ.Over 4,5 κατά—
1 αγ.Over 5,5 κατά—
1 αγ.Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,51 αγ.
2 αγ.Over 2,51 αγ.
2 αγ.Over 3,51 αγ.
2 αγ.Over 4,51 αγ.
2 αγ.Over 5,51 αγ.
2 αγ.Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,51 αγ.
1 αγ.Over 2,51 αγ.
1 αγ.Over 3,51 αγ.
1 αγ.Over 4,51 αγ.
1 αγ.Over 5,51 αγ.
1 αγ.Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,5—
1 αγ.Over 2,5—
1 αγ.Over 3,5—
1 αγ.Over 4,5—
1 αγ.Over 5,5—
1 αγ.Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι—
1 αγ.Over 25 πόντοι—
1 αγ.Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι—
1 αγ.Over 25 πόντοι—
1 αγ.Over 35 πόντοι—

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.