Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Górnik Zabrze — Zagłębie Lubin, Σάβ 08 Μαΐ 03:00

Górnik ZabrzeΝΝΝΙΝΝΝΝΙΝ

Εκστρακλάσα

Zagłębie LubinΙΝΝΗΗΙΝΝΗΗ

Παίκτες

Górnik Zabrze — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#82Πολωνία22 ετώνKacper UrbańskiUrbańskiΕπ. χαφ10414188114103686%5161544249%100611003807,25
#19Ισπανία24 ετώνPeter FedericoFedericoΔεξ. εξτρέμ84041760261379%98502940%200216003607,12
#11Σλοβακία29 ετώνErik PrekopPrekopΚ. επιθ.102028303200—10612542%20069003206,84
#26Πολωνία34 ετώνRafał JanickiJanickiΚ. αμυν.10121623051086%12147656274%30088003907,11
#33Ουκρανία23 ετώνMaksym KhlanKhlanΑρ. εξτρέμ101013613313111174%941003539%1001710003906,96
#20Ισπανία30 ετώνJosemaJosemaΚ. αμυν.9111420621180%15205534162%20086003807,09
#14Πολωνία31 ετώνJaroslaw KubickiKubickiΑμ. χαφ7111410260087%551511429%200145003406,80
#7Γαλλία22 ετώνYvan Ikia DimiDimiΔεξ. εξτρέμ8101102091002—91312943%10078002206,76
#23Νορβηγία29 ετώνSondre LisethLisethΚ. επιθ.71218317920—32123556%210922002307,00
#18Τσεχία30 ετώνLukas SadilekSadilekΚ. μέσος8101210110183%55521558%00024002406,73
#9Γαλλία24 ετώνJanis AntisteAntisteΚ. επιθ.61014212300—43212044%20056003406,78
#1Γερμανία23 ετώνPhilipp SchulzeSchulzeΤερμ.10000000000060%101505—1001123133906,85
#61Τσεχία30 ετώνMichal SacekSacekΔεξ. οπισθ.8000100360586%24143013858%20098003706,87
#64Σλοβενία33 ετώνErik Janza JanzaΑρ. οπισθ.802011001721579%1492632754%00097002707,10
#8Πορτογαλία24 ετώνPaulo BernardoBernardoΕπ. χαφ9000941752385%134933245%100102003606,72
#21Τσεχία27 ετώνOndrej ZmrzlyZmrzlyΑρ. οπισθ.9000410251676%742231440%10052003306,83
#6Δανία25 ετώνMalthe HøjholtHøjholtΑμ. χαφ3000200100089%48108—10041002106,85
#66Γερμανία24 ετώνMaximilian DietzDietzΑμ. χαφ4000000150090%01103—10020000406,63
#4Πολωνία30 ετώνPawel BochniewiczBochniewiczΚ. αμυν.20000000000—22903—00010000106,65
#2Πολωνία23 ετώνPatryk WarczakWarczakΔεξ. οπισθ.20000000000—11002—00001000106,46
#2821 ετώνBastien DonioDonioΑμ. χαφ30000000000—53206—00011000006,69
#27Σουηδία24 ετώνZeidane InoussaInoussaΑρ. εξτρέμ20000001000—00000—00000001006,45
#34Κροατία18 ετώνBruno DurdovDurdovΔεξ. εξτρέμ10000000000—10001—00010000106,31
Zagłębie Lubin — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#5Πολωνία27 ετώνAleks LawniczakLawniczakΚ. αμυν.102121952151281%6106995258%000690031207,14
#44Πολωνία19 ετώνM. RegułaRegułaΕπ. χαφ10202301041380367%2361307546%20026240031206,94
#39Πολωνία21 ετώνFilip KocabaKocabaΑμ. χαφ10101611440081%19101764360%20013160031006,88
#25Πολωνία33 ετώνMichał Nalepa NalepaΚ. αμυν.81111351131180%4104174260%200840011306,95
#4Πολωνία28 ετώνDamian MichalskiMichalskiΚ. αμυν.10101521061085%374941958%10044003806,89
#16Βοσνία - Ερζεγοβίνη31 ετώνJosip CorlukaCorlukaΔεξ. μέσος7121510551368%1482633254%100112002706,91
#7Πολωνία25 ετώνJakub SypekSypekΕπ. χαφ81118314413—31701832%00095003406,66
#9Ελλάδα24 ετώνMichalis KosidisKosidisΚ. επιθ.71017410210—10711939%10067003406,60
#7119 ετώνKamil NowogońskiNowogońskiΕπ. χαφ51014200201—50201757%10037002206,67
#17Ουγγαρία27 ετώνLevente SzabóSzabóΚ. επιθ.31012100000—11101045%10013001106,75
#33Σερβία35 ετώνZlatan AlomerovicAlomerovicΤερμ.9000000000068%00906—20002261731006,94
#3Ουκρανία25 ετώνRoman Yakuba YakubaΚ. αμυν.7020200074576%853023148%20063002906,79
#8Πολωνία34 ετώνDamian DąbrowskiDąbrowskiΑμ. χαφ800070011001083%781311037%200310011106,82
#13Πολωνία30 ετώνMateusz GrzybekGrzybekΔεξ. μέσος7010430262469%1181913052%200814003306,86
#18Πολωνία24 ετώνFilip SzymczakSzymczakΚ. επιθ.900010205301—62312640%200125003606,68
#37Γερμανία32 ετώνSebastian KerkKerkΕπ. χαφ90004110150977%931111343%00011003706,75
#6Κροατία26 ετώνDavid ColinaColinaΑρ. μέσος70003001101174%651101040%30062001706,63
#26Πολωνία22 ετώνJakub KolanKolanΑμ. χαφ8000510141278%731011844%10088003306,67
#31Πολωνία20 ετώνIgor OrlikowskiOrlikowskiΔεξ. μέσος40100001312—22717—00011000406,59
#1Βοσνία - Ερζεγοβίνη39 ετώνJasmin BuricBuricΤερμ.10000000000—00202—00000520307,29
#19Πολωνία20 ετώνSzymon ŁyczkoŁyczkoΔεξ. μέσος40001001000—510110—00014001406,38
#20Πολωνία19 ετώνM. DziewiatowskiDziewiatowskiΑμ. χαφ20001000000—02002—00021001106,48

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Górnik Zabrze10 αγώνεςZagłębie Lubin10 αγώνες
Górnik Zabrze4 αγώνεςZagłębie Lubin5 αγώνες
Górnik Zabrze6 αγώνεςZagłębie Lubin5 αγώνες
1010Αγώνες1010
8-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-3-3
80%80%Νίκες40%40%
1,919ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,511,212
0,99ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,88
0,66Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,33
1,313Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,99
13,7137ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,913,8138
550Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,64,242
0,66ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,22
5,252ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 53,636
13,8138Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,912,8128
0,33ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1700
44Αγώνες55
3-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-1-1
—Νίκες60%60%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (4/5)1,26
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,11κάτω από 5 αγώνες (4/5)15
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,56κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,21
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,09κάτω από 5 αγώνες (4/5)15
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)15,879
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (4/5)4,824
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,46κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,8κάτω από 5 αγώνες (4/5)5,226
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (4/5)1470
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,19κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
66Αγώνες55
5-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-2
83%83%Νίκες20%20%
1,8311ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,361,26
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,790,63
0,835Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,42
16Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,780,84
14,285ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,611,859
5,231Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,23,618
0,674ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,440,42
3,320ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3210
13,883Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 1311,658
0,332ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1400
0,33Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,33
0,99Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,51,313
15,1151ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,514,1141
12,4124ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,38,989
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,24κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,42
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,33κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,84
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,2κάτω από 5 αγώνες (4/5)10,854
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8κάτω από 5 αγώνες (4/5)9,447
0,53Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,190,21
0,53Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,631,89
15,392ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,817,487
1272ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,68,442
12,8128Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,913,7137
2,727Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,942,7825
0,11Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
0,11Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)13,266
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,7κάτω από 5 αγώνες (4/5)2,814
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
11,871Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,814,271
2,8317Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,13κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (6/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Górnik Zabrze10 αγώνεςZagłębie Lubin10 αγώνες
Górnik Zabrze4 αγώνεςZagłębie Lubin5 αγώνες
Górnik Zabrze6 αγώνεςZagłębie Lubin5 αγώνες

Γκολ ομάδας

90%Over 0,570%
80%Over 1,540%
20%Over 2,510%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,580%
70%Over 2,550%
30%Over 3,530%
10%Over 4,510%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου30%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
80%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου30%

Συνδυασμοί

70%Νίκη & Over 1,540%
10%Νίκη & Under 1,50%
60%Νίκη & Over 2,530%
20%Νίκη & Under 2,510%
60%G/G & Νίκη30%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,560%
4 αγ.Over 1,560%
4 αγ.Over 2,50%

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,580%
4 αγ.Over 2,540%
4 αγ.Over 3,50%
4 αγ.Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,560%
4 αγ.Νίκη & Under 1,50%
4 αγ.Νίκη & Over 2,540%
4 αγ.Νίκη & Under 2,520%
4 αγ.G/G & Νίκη40%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,580%
67%Over 1,520%
33%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,580%
50%Over 2,560%
33%Over 3,560%
0%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
33%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

67%Νίκη & Over 1,520%
17%Νίκη & Under 1,50%
50%Νίκη & Over 2,520%
33%Νίκη & Under 2,50%
50%G/G & Νίκη20%

Βασική αγορά

70%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου10%
40%G/G β′ ημιχρόνου30%

Συνδυασμοί

60%G/G & Νίκη30%
20%Νίκη χωρίς παθητικό10%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου0%
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη40%
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ80%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου20%
33%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

50%G/G & Νίκη20%
33%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη40%
10%Ισοπαλία30%
90%Νίκη ή ισοπαλία70%
89%Νίκη χωρίς την ισοπαλία57%
20%Νίκη χωρίς παθητικό10%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη60%
4 αγ.Ισοπαλία20%
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία80%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

83%Νίκη20%
17%Ισοπαλία40%
100%Νίκη ή ισοπαλία60%
100%Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
33%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

20%Over 9,550%
20%Over 10,540%
20%Over 11,530%
20%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ40%
30%Over 5,5 υπέρ20%
20%Over 6,5 υπέρ10%
20%Over 4,5 κατά60%
20%Over 5,5 κατά40%
0%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

80%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,540%
4 αγ.Over 10,520%
4 αγ.Over 11,520%
4 αγ.Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ80%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ40%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ20%
4 αγ.Over 4,5 κατά20%
4 αγ.Over 5,5 κατά20%
4 αγ.Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

0%Over 9,560%
0%Over 10,560%
0%Over 11,540%
0%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

0%Over 4,5 υπέρ0%
0%Over 5,5 υπέρ0%
0%Over 6,5 υπέρ0%
17%Over 4,5 κατά100%
17%Over 5,5 κατά60%
0%Over 6,5 κατά60%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ20%
33%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κάρτες αγώνα

90%Over 1,5100%
90%Over 2,589%
60%Over 3,556%
60%Over 4,544%
40%Over 5,533%
30%Over 6,522%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

70%Over 15 πόντοι89%
60%Over 25 πόντοι56%
50%Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

70%Over 15 πόντοι56%
30%Over 25 πόντοι22%
20%Over 35 πόντοι22%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,580%
4 αγ.Over 3,560%
4 αγ.Over 4,540%
4 αγ.Over 5,540%
4 αγ.Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι80%
4 αγ.Over 25 πόντοι60%
4 αγ.Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι60%
4 αγ.Over 25 πόντοι20%
4 αγ.Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,54 αγ.
100%Over 2,54 αγ.
67%Over 3,54 αγ.
67%Over 4,54 αγ.
33%Over 5,54 αγ.
17%Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι4 αγ.
67%Over 25 πόντοι4 αγ.
50%Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

83%Over 15 πόντοι4 αγ.
33%Over 25 πόντοι4 αγ.
17%Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.