Górnik Zabrze – Wisła Kraków Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Górnik Zabrze — Wisła Kraków, Κυρ 16 Αυγ 21:15

Górnik ZabrzeΝΝΝΙΝΝΝΝΙΝ

Εκστρακλάσα

2–1

Ημίχρονο 1–0

Wisła KrakówΝΙΝΝΗΝΙΝΝΗ

Παίκτες

Górnik Zabrze — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#82Πολωνία22 ετώνKacper UrbańskiUrbańskiΕπ. χαφ10414188114103686%5161544249%100611003807,25
#19Ισπανία24 ετώνPeter FedericoFedericoΔεξ. εξτρέμ84041760261379%98502940%200216003607,12
#11Σλοβακία29 ετώνErik PrekopPrekopΚ. επιθ.102028303200—10612542%20069003206,84
#26Πολωνία34 ετώνRafał JanickiJanickiΚ. αμυν.10121623051086%12147656274%30088003907,11
#33Ουκρανία23 ετώνMaksym KhlanKhlanΑρ. εξτρέμ101013613313111174%941003539%1001710003906,96
#20Ισπανία30 ετώνJosemaJosemaΚ. αμυν.9111420621180%15205534162%20086003807,09
#14Πολωνία31 ετώνJaroslaw KubickiKubickiΑμ. χαφ7111410260087%551511429%200145003406,80
#7Γαλλία22 ετώνYvan Ikia DimiDimiΔεξ. εξτρέμ8101102091002—91312943%10078002206,76
#23Νορβηγία29 ετώνSondre LisethLisethΚ. επιθ.71218317920—32123556%210922002307,00
#18Τσεχία30 ετώνLukas SadilekSadilekΚ. μέσος8101210110183%55521558%00024002406,73
#9Γαλλία24 ετώνJanis AntisteAntisteΚ. επιθ.61014212300—43212044%20056003406,78
#1Γερμανία23 ετώνPhilipp SchulzeSchulzeΤερμ.10000000000060%101505—1001123133906,85
#61Τσεχία30 ετώνMichal SacekSacekΔεξ. οπισθ.8000100360586%24143013858%20098003706,87
#64Σλοβενία33 ετώνErik Janza JanzaΑρ. οπισθ.802011001721579%1492632754%00097002707,10
#8Πορτογαλία24 ετώνPaulo BernardoBernardoΕπ. χαφ9000941752385%134933245%100102003606,72
#21Τσεχία27 ετώνOndrej ZmrzlyZmrzlyΑρ. οπισθ.9000410251676%742231440%10052003306,83
#6Δανία25 ετώνMalthe HøjholtHøjholtΑμ. χαφ3000200100089%48108—10041002106,85
#66Γερμανία24 ετώνMaximilian DietzDietzΑμ. χαφ4000000150090%01103—10020000406,63
#4Πολωνία30 ετώνPawel BochniewiczBochniewiczΚ. αμυν.20000000000—22903—00010000106,65
#2Πολωνία23 ετώνPatryk WarczakWarczakΔεξ. οπισθ.20000000000—11002—00001000106,46
#2821 ετώνBastien DonioDonioΑμ. χαφ30000000000—53206—00011000006,69
#27Σουηδία24 ετώνZeidane InoussaInoussaΑρ. εξτρέμ20000001000—00000—00000001006,45
#34Κροατία18 ετώνBruno DurdovDurdovΔεξ. εξτρέμ10000000000—10001—00010000106,31
Wisła Kraków — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#22Ισπανία31 ετώνJordi SánchezSánchezΚ. επιθ.761615933840—10602042%2001180011007,29
#9Ισπανία29 ετώνÁngel Rodado RodadoΚ. επιθ.1041434736101380%102713243%100147002907,03
#6Πολωνία32 ετώνAlan UrygaUrygaΚ. αμυν.102121733131089%12105255161%300850021407,09
#17Αυστρία28 ετώνMarko BozicBozicΑρ. εξτρέμ102223112320144278%1301205356%1004170021307,09
#27Γαλλία27 ετώνÉlie YouanYouanΑρ. εξτρέμ810112531340378%95103254%10074002406,87
#21Ελβετία28 ετώνJérémy GuillemenotGuillemenotΚ. επιθ.21011100000—00002—00012001006,91
#1Πολωνία22 ετώνMarcel ŁubikŁubikΤερμ.10000000041071%00806—00004382421407,15
#52Πολωνία20 ετώνJakub KrzyżanowskiKrzyżanowskiΑρ. οπισθ.1000012116161582%25112644052%000760021406,87
#41Πολωνία22 ετώνKacper DudaDudaΚ. μέσος100109404152585%417727158%30013190021307,00
#7Αυστρία29 ετώνJulius ErtlthalerErtlthalerΕπ. χαφ10010144052532079%103503844%20015210021207,05
#34Ελβετία28 ετώνRaoul GigerGigerΔεξ. οπισθ.8010000441288%2392814368%10097002906,94
#12Νιγηρία31 ετώνJames IgbekemeIgbekemeΑμ. χαφ10000720780186%1714923953%100149002906,78
#29Αυστρία27 ετώνDarijo GrujcicGrujcicΚ. αμυν.6000810140189%942052157%10032002606,89
#10Πορτογαλία27 ετώνFrederico DuarteDuarteΑρ. εξτρέμ7000830562385%41002244%0008110011006,67
#13Γαλλία27 ετώνM. MaisonneuveMaisonneuveΚ. αμυν.5010200010085%643131652%30090000806,49
#2Κάτω Χώρες28 ετώνJulian LelieveldLelieveldΔεξ. οπισθ.5000000040089%37707—00013000606,56
#5120 ετώνMaciej KuziemkaKuziemkaΔεξ. εξτρέμ7000113010300—51201951%00030001206,66
#4Πολωνία29 ετώνRafał MikulecMikulecΑρ. οπισθ.70103111100—10408—00033002006,52
#8Ισπανία32 ετώνMarc CarbóCarbóΑμ. χαφ30001001000—20108—00043000106,66
#23Ισπανία27 ετώνVíctor MeseguerMeseguerΕπ. χαφ20001100000—20003—10010000006,67
#32Πολωνία17 ετώνOliwier PławińskiPławińskiΔεξ. εξτρέμ10000000000—01001—00000000006,52
#18Αυστρία23 ετώνErvin OmicOmicΑμ. χαφ10000000000—10001—0000000000—

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Górnik Zabrze10 αγώνεςWisła Kraków10 αγώνες
Górnik Zabrze4 αγώνεςWisła Kraków5 αγώνες
Górnik Zabrze6 αγώνεςWisła Kraków5 αγώνες
1010Αγώνες1010
8-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-2-3
80%80%Νίκες50%50%
1,919ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,511,717
0,99ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,93110
0,66Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,77
1,313Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,92110
13,7137ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,918,6186
550Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,65,757
0,66ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,88
5,252ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 55,555
13,8138Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,913,3133
0,33ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,22
44Αγώνες55
3-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-0-0
—Νίκες100%100%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (4/5)210
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,11κάτω από 5 αγώνες (4/5)1,26
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,56κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,84
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,09κάτω από 5 αγώνες (4/5)1,26
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)18,693
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (4/5)5,427
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,46κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,84
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,8κάτω από 5 αγώνες (4/5)5,628
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (4/5)11,457
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,19κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,21
66Αγώνες55
5-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-2-3
83%83%Νίκες0%0%
1,8311ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,361,47
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,790,84
0,835Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,63
16Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,780,84
14,285ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,618,693
5,231Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2630
0,674ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,440,84
3,320ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,35,427
13,883Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 1315,276
0,332ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,140,21
0,33Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,22
0,99Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,51,414
15,1151ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,518,3183
12,4124ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,37,878
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,24κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,42
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,33κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,63
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,2κάτω από 5 αγώνες (4/5)18,894
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8κάτω από 5 αγώνες (4/5)8,844
0,53Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,1900
0,53Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,632,211
15,392ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,817,889
1272ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,66,834
12,8128Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,913,6136
2,727Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,942,121
0,11Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
0,11Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)14,271
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,7κάτω από 5 αγώνες (4/5)1,26
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
11,871Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,81365
2,8317Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,13315
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Górnik Zabrze10 αγώνεςWisła Kraków10 αγώνες
Górnik Zabrze4 αγώνεςWisła Kraków5 αγώνες
Górnik Zabrze6 αγώνεςWisła Kraków5 αγώνες

Γκολ ομάδας

90%Over 0,590%
80%Over 1,570%
20%Over 2,510%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,5100%
70%Over 2,560%
30%Over 3,520%
10%Over 4,510%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
80%Over 0,5 β′ ημιχρόνου70%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου30%

Συνδυασμοί

70%Νίκη & Over 1,550%
10%Νίκη & Under 1,50%
60%Νίκη & Over 2,530%
20%Νίκη & Under 2,520%
60%G/G & Νίκη30%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,5100%
4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,50%

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,560%
4 αγ.Over 3,50%
4 αγ.Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου80%
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,5100%
4 αγ.Νίκη & Under 1,50%
4 αγ.Νίκη & Over 2,560%
4 αγ.Νίκη & Under 2,540%
4 αγ.G/G & Νίκη60%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,580%
67%Over 1,540%
33%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,5100%
50%Over 2,560%
33%Over 3,540%
0%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
33%Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

67%Νίκη & Over 1,50%
17%Νίκη & Under 1,50%
50%Νίκη & Over 2,50%
33%Νίκη & Under 2,50%
50%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

70%Γκολ/Γκολ70%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου30%
40%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

60%G/G & Νίκη30%
20%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου20%
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη60%
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ80%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου40%
33%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

50%G/G & Νίκη0%
33%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη50%
10%Ισοπαλία20%
90%Νίκη ή ισοπαλία70%
89%Νίκη χωρίς την ισοπαλία63%
20%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη100%
4 αγ.Ισοπαλία0%
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία100%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία100%
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

83%Νίκη0%
17%Ισοπαλία40%
100%Νίκη ή ισοπαλία40%
100%Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
33%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

20%Over 9,550%
20%Over 10,550%
20%Over 11,530%
20%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ40%
30%Over 5,5 υπέρ30%
20%Over 6,5 υπέρ20%
20%Over 4,5 κατά50%
20%Over 5,5 κατά30%
0%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

80%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,560%
4 αγ.Over 10,560%
4 αγ.Over 11,540%
4 αγ.Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ40%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ20%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ20%
4 αγ.Over 4,5 κατά40%
4 αγ.Over 5,5 κατά40%
4 αγ.Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

0%Over 9,540%
0%Over 10,540%
0%Over 11,520%
0%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

0%Over 4,5 υπέρ40%
0%Over 5,5 υπέρ40%
0%Over 6,5 υπέρ20%
17%Over 4,5 κατά60%
17%Over 5,5 κατά20%
0%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
33%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

90%Over 1,590%
90%Over 2,580%
60%Over 3,570%
60%Over 4,550%
40%Over 5,520%
30%Over 6,510%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

70%Over 15 πόντοι60%
60%Over 25 πόντοι30%
50%Over 35 πόντοι30%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

70%Over 15 πόντοι70%
30%Over 25 πόντοι50%
20%Over 35 πόντοι10%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,580%
4 αγ.Over 2,560%
4 αγ.Over 3,540%
4 αγ.Over 4,520%
4 αγ.Over 5,50%
4 αγ.Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι40%
4 αγ.Over 25 πόντοι0%
4 αγ.Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι60%
4 αγ.Over 25 πόντοι40%
4 αγ.Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,5100%
67%Over 3,5100%
67%Over 4,580%
33%Over 5,540%
17%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι80%
67%Over 25 πόντοι60%
50%Over 35 πόντοι60%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

83%Over 15 πόντοι80%
33%Over 25 πόντοι60%
17%Over 35 πόντοι20%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.