Górnik Zabrze – Korona Kielce Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Górnik Zabrze — Korona Kielce, Σάβ 30 Ιαν 02:00

Górnik ZabrzeΝΝΝΙΝΝΝΝΙΝ

Εκστρακλάσα

Korona KielceΙΝΗΝΗΙΝΗΝΗ

Παίκτες

Górnik Zabrze — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#82Πολωνία22 ετώνKacper UrbańskiUrbańskiΕπ. χαφ10414188114103686%5161544249%100611003807,25
#19Ισπανία24 ετώνPeter FedericoFedericoΔεξ. εξτρέμ84041760261379%98502940%200216003607,12
#11Σλοβακία29 ετώνErik PrekopPrekopΚ. επιθ.102028303200—10612542%20069003206,84
#26Πολωνία34 ετώνRafał JanickiJanickiΚ. αμυν.10121623051086%12147656274%30088003907,11
#33Ουκρανία23 ετώνMaksym KhlanKhlanΑρ. εξτρέμ101013613313111174%941003539%1001710003906,96
#20Ισπανία30 ετώνJosemaJosemaΚ. αμυν.9111420621180%15205534162%20086003807,09
#14Πολωνία31 ετώνJaroslaw KubickiKubickiΑμ. χαφ7111410260087%551511429%200145003406,80
#7Γαλλία22 ετώνYvan Ikia DimiDimiΔεξ. εξτρέμ8101102091002—91312943%10078002206,76
#23Νορβηγία29 ετώνSondre LisethLisethΚ. επιθ.71218317920—32123556%210922002307,00
#18Τσεχία30 ετώνLukas SadilekSadilekΚ. μέσος8101210110183%55521558%00024002406,73
#9Γαλλία24 ετώνJanis AntisteAntisteΚ. επιθ.61014212300—43212044%20056003406,78
#1Γερμανία23 ετώνPhilipp SchulzeSchulzeΤερμ.10000000000060%101505—1001123133906,85
#61Τσεχία30 ετώνMichal SacekSacekΔεξ. οπισθ.8000100360586%24143013858%20098003706,87
#64Σλοβενία33 ετώνErik Janza JanzaΑρ. οπισθ.802011001721579%1492632754%00097002707,10
#8Πορτογαλία24 ετώνPaulo BernardoBernardoΕπ. χαφ9000941752385%134933245%100102003606,72
#21Τσεχία27 ετώνOndrej ZmrzlyZmrzlyΑρ. οπισθ.9000410251676%742231440%10052003306,83
#6Δανία25 ετώνMalthe HøjholtHøjholtΑμ. χαφ3000200100089%48108—10041002106,85
#66Γερμανία24 ετώνMaximilian DietzDietzΑμ. χαφ4000000150090%01103—10020000406,63
#4Πολωνία30 ετώνPawel BochniewiczBochniewiczΚ. αμυν.20000000000—22903—00010000106,65
#2Πολωνία23 ετώνPatryk WarczakWarczakΔεξ. οπισθ.20000000000—11002—00001000106,46
#2821 ετώνBastien DonioDonioΑμ. χαφ30000000000—53206—00011000006,69
#27Σουηδία24 ετώνZeidane InoussaInoussaΑρ. εξτρέμ20000001000—00000—00000001006,45
#34Κροατία18 ετώνBruno DurdovDurdovΔεξ. εξτρέμ10000000000—10001—00010000106,31
Korona Kielce — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#14Πολωνία31 ετώνMariusz StępińskiStępińskiΚ. επιθ.1060622106791066%831843630%0002210001706,96
#22Γερμανία27 ετώνMorgan FaßbenderFaßbenderΑρ. εξτρέμ1030318941131174%62202537%200132001606,81
#32Τσεχία28 ετώνOndrej LingrLingrΔεξ. εξτρέμ51017411210—33831331%00046000406,73
#30Κολομβία24 ετώνCamilo MenaMenaΔεξ. εξτρέμ41014104000—51201856%00029000506,85
#86Σουηδία31 ετώνSimon GustafsonGustafsonΕπ. χαφ51014210300—512010—00005000306,78
#1Πολωνία23 ετώνXavier DziekońskiDziekońskiΤερμ.10000000000063%00609—00006251911206,78
#18Τσεχία27 ετώνPatrik HellebrandHellebrandΑμ. χαφ100001320980195%19241524956%1009180011107,29
#71Πολωνία26 ετώνWiktor DługoszDługoszΔεξ. οπισθ.10050102072342178%31151815864%3007200011107,45
#6Πολωνία25 ετώνMarcel PięczekPięczekΑρ. οπισθ.90103002132884%1253222244%0001040011106,77
#23Σερβία26 ετώνSlobodan RubežićRubežićΚ. αμυν.90001021142082%11126866461%200960011106,95
#35Πολωνία22 ετώνKamil JakubczykJakubczykΜέσος10010410792090%2010635860%40015310011206,89
#2Πολωνία23 ετώνAriel MosórMosórΚ. αμυν.100001100140092%8865124464%100730011107,00
#8Βέλγιο29 ετώνMartin RemacleRemacleΕπ. χαφ90101240461180%1161002445%000105001506,79
#19Πολωνία26 ετώνMichael AmeyawAmeyawΑρ. εξτρέμ50006307617—23201048%00021000606,85
#44Κύπρος30 ετώνK. SotiriouSotiriouΚ. αμυν.4000100000083%341241038%00030001306,78
#9Σλοβενία21 ετώνStjepan DavidovicDavidovicΔεξ. εξτρέμ30001001100—1030630%00022000206,26
#99Πολωνία21 ετώνDaniel BąkBąkΚ. επιθ.100005021210—20501133%00093001606,48
#67Πολωνία21 ετώνNorbert BarczakBarczakΔεξ. οπισθ.40002111101—4140941%00032001206,40
#37Πολωνία22 ετώνHubert ZwoźnyZwoźnyΔεξ. οπισθ.20001100100—30505—00022000106,61
#10Ισπανία35 ετώνNono NonoΑμ. χαφ50001002202—50401348%00054001106,61
#7Πολωνία29 ετώνDawid BłanikBłanikΔεξ. εξτρέμ20004001303—20104—00021000006,58
#2119 ετώνKonrad CiszekCiszekΑρ. οπισθ.30000000000—10312—00011001106,41
#11Πολωνία25 ετώνKonrad MatuszewskiMatuszewskiΑρ. οπισθ.10000000000—00203—00011000106,09

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Górnik Zabrze10 αγώνεςKorona Kielce10 αγώνες
Górnik Zabrze4 αγώνεςKorona Kielce5 αγώνες
Górnik Zabrze6 αγώνεςKorona Kielce5 αγώνες
1010Αγώνες1010
8-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-3-3
80%80%Νίκες40%40%
1,919ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,511,212
0,99ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,88
0,66Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,88
1,313Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,44
13,7137ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,1141
550Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,64,343
0,66ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,66
5,252ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 54,848
13,8138Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,914,8148
0,33ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,22
44Αγώνες55
3-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-3-1
—Νίκες20%20%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (4/5)1,26
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,11κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,63
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,56κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,84
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,09κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,42
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)1365
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (4/5)4,422
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,46κάτω από 5 αγώνες (4/5)15
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,8κάτω από 5 αγώνες (4/5)5,628
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (4/5)14,673
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,19κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,42
66Αγώνες55
5-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-0-2
83%83%Νίκες60%60%
1,8311ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,361,26
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,7915
0,835Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,84
16Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,780,42
14,285ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,615,276
5,231Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,24,221
0,674ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,440,21
3,320ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3420
13,883Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 131575
0,332ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1400
0,33Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,11
0,99Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,51,212
15,1151ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,516160
12,4124ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,39,696
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,24κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,33κάτω από 5 αγώνες (4/5)1,47
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,2κάτω από 5 αγώνες (4/5)15,879
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8κάτω από 5 αγώνες (4/5)10,251
0,53Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,190,21
0,53Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,6315
15,392ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,816,281
1272ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6945
12,8128Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,913,8138
2,727Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,941,313
0,11Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
0,11Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)1365
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,7κάτω από 5 αγώνες (4/5)2,211
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
11,871Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,814,673
2,8317Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,130,42
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Górnik Zabrze10 αγώνεςKorona Kielce10 αγώνες
Górnik Zabrze4 αγώνεςKorona Kielce5 αγώνες
Górnik Zabrze6 αγώνεςKorona Kielce5 αγώνες

Γκολ ομάδας

90%Over 0,570%
80%Over 1,540%
20%Over 2,510%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,590%
70%Over 2,530%
30%Over 3,510%
10%Over 4,510%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
80%Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

70%Νίκη & Over 1,540%
10%Νίκη & Under 1,50%
60%Νίκη & Over 2,530%
20%Νίκη & Under 2,510%
60%G/G & Νίκη30%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,580%
4 αγ.Over 1,520%
4 αγ.Over 2,520%

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,520%
4 αγ.Over 3,520%
4 αγ.Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,520%
4 αγ.Νίκη & Under 1,50%
4 αγ.Νίκη & Over 2,520%
4 αγ.Νίκη & Under 2,50%
4 αγ.G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,560%
67%Over 1,560%
33%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,580%
50%Over 2,540%
33%Over 3,50%
0%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
33%Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

67%Νίκη & Over 1,560%
17%Νίκη & Under 1,50%
50%Νίκη & Over 2,540%
33%Νίκη & Under 2,520%
50%G/G & Νίκη40%

Βασική αγορά

70%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου20%
40%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

60%G/G & Νίκη30%
20%Νίκη χωρίς παθητικό10%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ80%

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου20%
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη20%
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου20%
33%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

50%G/G & Νίκη40%
33%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη40%
10%Ισοπαλία30%
90%Νίκη ή ισοπαλία70%
89%Νίκη χωρίς την ισοπαλία57%
20%Νίκη χωρίς παθητικό10%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη20%
4 αγ.Ισοπαλία60%
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία80%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

83%Νίκη60%
17%Ισοπαλία0%
100%Νίκη ή ισοπαλία60%
100%Νίκη χωρίς την ισοπαλία60%
33%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Κόρνερ αγώνα

20%Over 9,540%
20%Over 10,530%
20%Over 11,520%
20%Over 12,510%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ60%
30%Over 5,5 υπέρ50%
20%Over 6,5 υπέρ20%
20%Over 4,5 κατά50%
20%Over 5,5 κατά40%
0%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

80%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ70%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,540%
4 αγ.Over 10,540%
4 αγ.Over 11,520%
4 αγ.Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ80%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ60%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ20%
4 αγ.Over 4,5 κατά40%
4 αγ.Over 5,5 κατά20%
4 αγ.Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

0%Over 9,540%
0%Over 10,520%
0%Over 11,520%
0%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

0%Over 4,5 υπέρ40%
0%Over 5,5 υπέρ40%
0%Over 6,5 υπέρ20%
17%Over 4,5 κατά60%
17%Over 5,5 κατά60%
0%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
33%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κάρτες αγώνα

90%Over 1,570%
90%Over 2,550%
60%Over 3,530%
60%Over 4,520%
40%Over 5,520%
30%Over 6,510%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

70%Over 15 πόντοι40%
60%Over 25 πόντοι10%
50%Over 35 πόντοι10%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

70%Over 15 πόντοι50%
30%Over 25 πόντοι20%
20%Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,580%
4 αγ.Over 3,560%
4 αγ.Over 4,540%
4 αγ.Over 5,540%
4 αγ.Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι80%
4 αγ.Over 25 πόντοι20%
4 αγ.Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι60%
4 αγ.Over 25 πόντοι40%
4 αγ.Over 35 πόντοι40%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,540%
100%Over 2,520%
67%Over 3,50%
67%Over 4,50%
33%Over 5,50%
17%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι0%
67%Over 25 πόντοι0%
50%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

83%Over 15 πόντοι40%
33%Over 25 πόντοι0%
17%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.