Górnik Zabrze – Cracovia Kraków Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Górnik Zabrze — Cracovia Kraków, Σάβ 06 Μαρ 02:00

Górnik ZabrzeΝΝΝΙΝΝΝΝΙΝ

Εκστρακλάσα

Cracovia KrakówΗΗΗΗΝΗΗΗΗΝ

Παίκτες

Górnik Zabrze — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#82Πολωνία22 ετώνKacper UrbańskiUrbańskiΕπ. χαφ10414188114103686%5161544249%100611003807,25
#19Ισπανία24 ετώνPeter FedericoFedericoΔεξ. εξτρέμ84041760261379%98502940%200216003607,12
#11Σλοβακία29 ετώνErik PrekopPrekopΚ. επιθ.102028303200—10612542%20069003206,84
#26Πολωνία34 ετώνRafał JanickiJanickiΚ. αμυν.10121623051086%12147656274%30088003907,11
#33Ουκρανία23 ετώνMaksym KhlanKhlanΑρ. εξτρέμ101013613313111174%941003539%1001710003906,96
#20Ισπανία30 ετώνJosemaJosemaΚ. αμυν.9111420621180%15205534162%20086003807,09
#14Πολωνία31 ετώνJaroslaw KubickiKubickiΑμ. χαφ7111410260087%551511429%200145003406,80
#7Γαλλία22 ετώνYvan Ikia DimiDimiΔεξ. εξτρέμ8101102091002—91312943%10078002206,76
#23Νορβηγία29 ετώνSondre LisethLisethΚ. επιθ.71218317920—32123556%210922002307,00
#18Τσεχία30 ετώνLukas SadilekSadilekΚ. μέσος8101210110183%55521558%00024002406,73
#9Γαλλία24 ετώνJanis AntisteAntisteΚ. επιθ.61014212300—43212044%20056003406,78
#1Γερμανία23 ετώνPhilipp SchulzeSchulzeΤερμ.10000000000060%101505—1001123133906,85
#61Τσεχία30 ετώνMichal SacekSacekΔεξ. οπισθ.8000100360586%24143013858%20098003706,87
#64Σλοβενία33 ετώνErik Janza JanzaΑρ. οπισθ.802011001721579%1492632754%00097002707,10
#8Πορτογαλία24 ετώνPaulo BernardoBernardoΕπ. χαφ9000941752385%134933245%100102003606,72
#21Τσεχία27 ετώνOndrej ZmrzlyZmrzlyΑρ. οπισθ.9000410251676%742231440%10052003306,83
#6Δανία25 ετώνMalthe HøjholtHøjholtΑμ. χαφ3000200100089%48108—10041002106,85
#66Γερμανία24 ετώνMaximilian DietzDietzΑμ. χαφ4000000150090%01103—10020000406,63
#4Πολωνία30 ετώνPawel BochniewiczBochniewiczΚ. αμυν.20000000000—22903—00010000106,65
#2Πολωνία23 ετώνPatryk WarczakWarczakΔεξ. οπισθ.20000000000—11002—00001000106,46
#2821 ετώνBastien DonioDonioΑμ. χαφ30000000000—53206—00011000006,69
#27Σουηδία24 ετώνZeidane InoussaInoussaΑρ. εξτρέμ20000001000—00000—00000001006,45
#34Κροατία18 ετώνBruno DurdovDurdovΔεξ. εξτρέμ10000000000—10001—00010000106,31
Cracovia Kraków — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#14Βοσνία - Ερζεγοβίνη25 ετώνAjdin HasicHasicΔεξ. εξτρέμ1052532123112851375%149434640%1007150021407,36
#17Βουλγαρία25 ετώνMartin MinchevMinchevΑρ. εξτρέμ92021262682575%95813346%1001470021106,80
#90Βέλγιο24 ετώνMohamed BerteBerteΚ. επιθ.62029420610—21101031%10065000606,81
#39Κροατία23 ετώνMauro PerkovicPerkovicΑρ. οπισθ.91111451441276%21112834956%0001130021106,88
#79Πολωνία25 ετώνDominik PiłaPiłaΔεξ. οπισθ.9111612160275%1021422139%100920021006,43
#11Νορβηγία24 ετώνLasse NordåsNordåsΚ. επιθ.41017111100—11201538%00021000406,77
#61Γαλλία22 ετώνBrahim TraoréTraoréΚ. αμυν.10000111320191%18145994465%000160021506,80
#13Πολωνία29 ετώνSebastian MadejskiMadejskiΤερμ.10000000010065%001107—00003341721506,91
#6Ιράκ29 ετώνAmir Al-AmmariAl-AmmariΑμ. χαφ10000100271486%14122133141%3001680021506,64
#43Πολωνία36 ετώνMateusz KlichKlichΑμ. χαφ10020125112651981%1661313148%3009110021207,15
#4Σουηδία28 ετώνGustav HenrikssonHenrikssonΚ. αμυν.100001033020085%8115194360%100770021106,79
#25Γεωργία31 ετώνOtar KakabadzeKakabadzeΔεξ. οπισθ.100103009100381%2492205253%100810002906,65
#18Ηνωμένες Πολιτείες24 ετώνK. ZahiroleslamZahiroleslamΚ. επιθ.800013320500—00621534%00065002406,57
#70Αυστρία22 ετώνDijon KameriKameriΜέσος50001330430083%21201450%20037001506,78
#47Τυνησία26 ετώνSayfallah LtaiefLtaiefΑρ. εξτρέμ601061114425—62202650%20076000606,76
#20Πολωνία25 ετώνKarol KnapKnapΑμ. χαφ40001002300—12221243%00084001406,58
#28Βέλγιο21 ετώνVincent BurletBurletΑρ. οπισθ.5010400241284%43401448%00044002506,57
#5Σλοβενία21 ετώνBeno SelanSelanΑμ. χαφ30002101100—22425—00031001106,65
#22Αυστρία30 ετώνD. BaumgartnerBaumgartnerΚ. αμυν.40001002000—128111—21041000206,32
#7Πολωνία26 ετώνMateusz PraszelikPraszelikΕπ. χαφ50003000001—20103—00041002006,52
#29Πολωνία18 ετώνWiktor DejDejΑμ. χαφ10000000000—12103—00002000106,50
#10Πολωνία24 ετώνFilip MarchwińskiMarchwińskiΕπ. χαφ10000000000—00301—10020001006,32
#9Πολωνία22 ετώνWiktor Bogacz BogaczΚ. επιθ.10000000000—00001—00010000106,42
#21Πολωνία21 ετώνKacper ŚmiglewskiŚmiglewskiΚ. επιθ.30002000000—10003—00020001106,55

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Górnik Zabrze10 αγώνεςCracovia Kraków10 αγώνες
Górnik Zabrze4 αγώνεςCracovia Kraków5 αγώνες
Górnik Zabrze6 αγώνεςCracovia Kraków5 αγώνες
1010Αγώνες1010
8-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-5
80%80%Νίκες30%30%
1,919ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,511,212
0,99ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,99
0,66Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,11
1,313Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,111
13,7137ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,3153
550Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,64,646
0,66ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,66
5,252ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 55,858
13,8138Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,911,5115
0,33ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,33
44Αγώνες55
3-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-0-2
—Νίκες60%60%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (4/5)1,68
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,11κάτω από 5 αγώνες (4/5)15
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,56κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,21
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,09κάτω από 5 αγώνες (4/5)1,47
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)16,884
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (4/5)5,829
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,46κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,84
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,8κάτω από 5 αγώνες (4/5)6,231
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (4/5)13,467
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,19κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,63
66Αγώνες55
5-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-2-3
83%83%Νίκες0%0%
1,8311ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,360,84
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,790,84
0,835Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,5800
16Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,780,84
14,285ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,613,869
5,231Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,23,417
0,674ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,440,42
3,320ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,35,427
13,883Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 139,648
0,332ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1400
0,33Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,22
0,99Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,51,515
15,1151ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,515,4154
12,4124ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,38,888
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,24κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,33κάτω από 5 αγώνες (4/5)1,47
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,2κάτω από 5 αγώνες (4/5)14,472
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8κάτω από 5 αγώνες (4/5)8,844
0,53Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,190,42
0,53Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,631,68
15,392ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,816,482
1272ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,68,844
12,8128Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,913,4134
2,727Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,94220
0,11Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,020,11
0,11Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,11
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)12,864
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,7κάτω από 5 αγώνες (4/5)15
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
11,871Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,81470
2,8317Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,13315
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,020,21
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,21

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Górnik Zabrze10 αγώνεςCracovia Kraków10 αγώνες
Górnik Zabrze4 αγώνεςCracovia Kraków5 αγώνες
Górnik Zabrze6 αγώνεςCracovia Kraków5 αγώνες

Γκολ ομάδας

90%Over 0,560%
80%Over 1,540%
20%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,570%
70%Over 2,560%
30%Over 3,540%
10%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου10%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
80%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

70%Νίκη & Over 1,530%
10%Νίκη & Under 1,50%
60%Νίκη & Over 2,530%
20%Νίκη & Under 2,50%
60%G/G & Νίκη30%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,560%
4 αγ.Over 1,560%
4 αγ.Over 2,540%

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,580%
4 αγ.Over 2,560%
4 αγ.Over 3,540%
4 αγ.Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου60%

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,560%
4 αγ.Νίκη & Under 1,50%
4 αγ.Νίκη & Over 2,560%
4 αγ.Νίκη & Under 2,50%
4 αγ.G/G & Νίκη60%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,560%
67%Over 1,520%
33%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,560%
50%Over 2,560%
33%Over 3,540%
0%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου0%
33%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

67%Νίκη & Over 1,50%
17%Νίκη & Under 1,50%
50%Νίκη & Over 2,50%
33%Νίκη & Under 2,50%
50%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

70%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου10%
40%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

60%G/G & Νίκη30%
20%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου20%
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη60%
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
33%G/G β′ ημιχρόνου60%

Συνδυασμοί

50%G/G & Νίκη0%
33%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη30%
10%Ισοπαλία20%
90%Νίκη ή ισοπαλία50%
89%Νίκη χωρίς την ισοπαλία38%
20%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη60%
4 αγ.Ισοπαλία0%
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία60%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία60%
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

83%Νίκη0%
17%Ισοπαλία40%
100%Νίκη ή ισοπαλία40%
100%Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
33%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

20%Over 9,560%
20%Over 10,550%
20%Over 11,550%
20%Over 12,530%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ70%
30%Over 5,5 υπέρ60%
20%Over 6,5 υπέρ30%
20%Over 4,5 κατά50%
20%Over 5,5 κατά40%
0%Over 6,5 κατά30%

Συνδυασμοί

80%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,560%
4 αγ.Over 10,560%
4 αγ.Over 11,560%
4 αγ.Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ80%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ60%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ40%
4 αγ.Over 4,5 κατά60%
4 αγ.Over 5,5 κατά40%
4 αγ.Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

0%Over 9,560%
0%Over 10,540%
0%Over 11,540%
0%Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

0%Over 4,5 υπέρ60%
0%Over 5,5 υπέρ60%
0%Over 6,5 υπέρ20%
17%Over 4,5 κατά40%
17%Over 5,5 κατά40%
0%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
33%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κάρτες αγώνα

90%Over 1,580%
90%Over 2,580%
60%Over 3,550%
60%Over 4,530%
40%Over 5,50%
30%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

70%Over 15 πόντοι70%
60%Over 25 πόντοι40%
50%Over 35 πόντοι10%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

70%Over 15 πόντοι30%
30%Over 25 πόντοι20%
20%Over 35 πόντοι10%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,560%
4 αγ.Over 2,560%
4 αγ.Over 3,540%
4 αγ.Over 4,540%
4 αγ.Over 5,50%
4 αγ.Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι40%
4 αγ.Over 25 πόντοι0%
4 αγ.Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι40%
4 αγ.Over 25 πόντοι40%
4 αγ.Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,5100%
67%Over 3,560%
67%Over 4,520%
33%Over 5,50%
17%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι100%
67%Over 25 πόντοι80%
50%Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

83%Over 15 πόντοι20%
33%Over 25 πόντοι0%
17%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.