Gimnasia y Esgrima Mendoza – San Lorenzo Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Gimnasia y Esgrima Mendoza — San Lorenzo, Τετ 28 Ιαν 01:00
Gimnasia y Esgrima Mendoza
San Lorenzo01
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Agustín MódicaMódicaΚ. επιθ. | 24 | 13 | 1 | 13 | 54 | 25 | 7 | 30 | 9 | 0 | 0 | 68% | 15 | 4 | 26 | 3 | 120 | 41% | 6 | 0 | 0 | 37 | 32 | 0 | 0 | 8 | 18 | 0 | 7,03 |
Facundo LencioniLencioniΑρ. εξτρέμ | 27 | 4 | 7 | 4 | 67 | 21 | 4 | 42 | 58 | 11 | 33 | 75% | 39 | 12 | 19 | 5 | 125 | 46% | 5 | 0 | 0 | 20 | 30 | 0 | 0 | 8 | 30 | 0 | 7,18 |
Ezequiel MuñozMuñozΚ. αμυν. | 25 | 2 | 0 | 2 | 12 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 85% | 26 | 34 | 177 | 20 | 111 | 68% | 1 | 0 | 0 | 14 | 6 | 0 | 0 | 9 | 30 | 0 | 6,92 |
Esteban FernándezFernándezΕπ. χαφ | 20 | 2 | 3 | 2 | 11 | 5 | 1 | 25 | 29 | 2 | 8 | 85% | 27 | 10 | 6 | 0 | 85 | 51% | 4 | 0 | 0 | 13 | 26 | 0 | 0 | 7 | 13 | 0 | 6,98 |
| Luciano ParedesParedesΔεξ. οπισθ. | 24 | 1 | 0 | 1 | 14 | 3 | 1 | 15 | 10 | 1 | 9 | 68% | 34 | 26 | 66 | 6 | 83 | 50% | 2 | 0 | 0 | 18 | 11 | 0 | 0 | 8 | 25 | 0 | 6,65 |
Luciano CingolaniCingolaniΔεξ. εξτρέμ | 18 | 1 | 1 | 1 | 22 | 11 | 1 | 12 | 19 | 4 | 12 | 71% | 19 | 8 | 5 | 0 | 67 | 56% | 5 | 0 | 0 | 12 | 19 | 0 | 0 | 6 | 10 | 0 | 6,93 |
| Ignacio SabatiniSabatiniΔεξ. εξτρέμ | 14 | 1 | 2 | 1 | 19 | 6 | 3 | 6 | 10 | 2 | 4 | 73% | 5 | 0 | 19 | 2 | 50 | 36% | 1 | 0 | 1 | 14 | 23 | 0 | 0 | 5 | 11 | 0 | 6,60 |
Santiago RodríguezRodríguezΚ. επιθ. | 15 | 1 | 1 | 1 | 16 | 3 | 0 | 9 | 6 | 1 | 1 | 73% | 6 | 0 | 4 | 0 | 32 | 36% | 1 | 0 | 0 | 9 | 15 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 6,64 |
| Valentino SimoniSimoniΚ. επιθ. | 18 | 1 | 0 | 1 | 9 | 8 | 0 | 5 | 9 | 0 | 0 | 66% | 6 | 3 | 11 | 0 | 39 | 36% | 1 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 5 | 12 | 0 | 6,62 |
Blas ArmoaArmoaΑρ. εξτρέμ | 12 | 1 | 0 | 1 | 7 | 2 | 2 | 2 | 6 | 1 | 4 | — | 0 | 0 | 2 | 1 | 21 | 43% | 1 | 0 | 0 | 5 | 10 | 0 | 0 | 4 | 10 | 0 | 6,57 |
| César RigamontiRigamontiΤερμ. | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 66% | 1 | 0 | 14 | 0 | 9 | — | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 86 | 60 | 9 | 32 | 2 | 7,04 |
Diego MondinoMondinoΚ. αμυν. | 21 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 78% | 30 | 35 | 123 | 15 | 94 | 63% | 4 | 0 | 0 | 8 | 7 | 0 | 0 | 7 | 24 | 0 | 6,80 |
| Fermín AntoniniAntoniniΑμ. χαφ | 23 | 0 | 2 | 0 | 13 | 3 | 0 | 4 | 13 | 0 | 3 | 80% | 49 | 19 | 36 | 9 | 106 | 49% | 6 | 0 | 0 | 43 | 30 | 0 | 0 | 7 | 17 | 0 | 6,70 |
| Matías RecaldeRecaldeΑρ. οπισθ. | 23 | 0 | 0 | 0 | 12 | 4 | 1 | 8 | 11 | 0 | 4 | 75% | 45 | 27 | 47 | 3 | 87 | 51% | 4 | 0 | 0 | 21 | 25 | 0 | 0 | 7 | 22 | 0 | 6,72 |
| Franco Saavedra SaavedraΑρ. οπισθ. | 13 | 0 | 1 | 0 | 10 | 1 | 0 | 13 | 11 | 2 | 5 | 69% | 20 | 14 | 40 | 2 | 60 | 50% | 2 | 0 | 2 | 19 | 18 | 0 | 0 | 3 | 13 | 0 | 6,56 |
Ulises SánchezSánchezΔεξ. εξτρέμ | 17 | 0 | 0 | 0 | 21 | 6 | 0 | 12 | 15 | 1 | 4 | 74% | 25 | 2 | 13 | 3 | 60 | 47% | 3 | 0 | 0 | 14 | 17 | 0 | 0 | 3 | 17 | 0 | 6,72 |
| Nahuel BarbozaBarbozaΚ. μέσος | 20 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 87% | 12 | 16 | 14 | 3 | 27 | 41% | 4 | 0 | 0 | 20 | 8 | 0 | 0 | 8 | 17 | 0 | 6,57 |
| Julián CeballosCeballosΚ. μέσος | 13 | 0 | 1 | 0 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 1 | 6 | 82% | 25 | 9 | 8 | 2 | 41 | 46% | 2 | 0 | 0 | 13 | 6 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 6,72 |
Juan FrancoFrancoΔεξ. οπισθ. | 12 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 | 2 | 75% | 9 | 8 | 13 | 2 | 24 | 41% | 3 | 0 | 1 | 11 | 8 | 0 | 0 | 5 | 7 | 0 | 6,42 |
Nicolás LinaresLinaresΑμ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 76% | 14 | 11 | 17 | 5 | 28 | 41% | 2 | 0 | 0 | 14 | 2 | 0 | 0 | 2 | 7 | 0 | 6,63 |
Lautaro CarreraCarreraΚ. αμυν. | 14 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 68% | 20 | 10 | 51 | 5 | 39 | 53% | 1 | 0 | 0 | 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 9 | 0 | 6,60 |
| Imanol González GonzálezΚ. αμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 77% | 4 | 11 | 53 | 2 | 32 | 55% | 0 | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,92 |
Tomás O'ConnorO'ConnorΚ. μέσος | 10 | 0 | 2 | 0 | 4 | 1 | 1 | 3 | 7 | 2 | 1 | 83% | 11 | 8 | 3 | 0 | 25 | 43% | 2 | 0 | 0 | 12 | 9 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 6,71 |
| Brian AndradaAndradaΑρ. εξτρέμ | 9 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 6 | 7 | 1 | 4 | 80% | 7 | 5 | 4 | 0 | 18 | 49% | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,75 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rodrigo AuzmendiAuzmendiΚ. επιθ. | 20 | 6 | 1 | 6 | 57 | 24 | 13 | 6 | 12 | 1 | 1 | 52% | 10 | 3 | 16 | 9 | 102 | 44% | 5 | 0 | 0 | 31 | 23 | 0 | 0 | 9 | 15 | 0 | 6,89 |
Alexis CuelloCuelloΚ. επιθ. | 28 | 5 | 3 | 5 | 53 | 14 | 6 | 52 | 28 | 4 | 6 | 66% | 28 | 7 | 18 | 5 | 202 | 44% | 10 | 1 | 0 | 37 | 57 | 0 | 0 | 14 | 23 | 0 | 6,87 |
Γ. ΡοντρίγκεςΡοντρίγκεςΔεξ. εξτρέμ | 14 | 2 | 1 | 2 | 6 | 3 | 0 | 5 | 4 | 1 | 3 | 79% | 19 | 7 | 6 | 0 | 26 | 37% | 0 | 0 | 0 | 9 | 2 | 0 | 0 | 8 | 4 | 0 | 6,69 |
Ezequiel HerreraHerreraΔεξ. οπισθ. | 24 | 1 | 0 | 1 | 9 | 3 | 0 | 19 | 8 | 3 | 2 | 75% | 42 | 22 | 83 | 9 | 95 | 52% | 6 | 0 | 0 | 21 | 19 | 0 | 0 | 13 | 17 | 0 | 6,81 |
| T. PaganoPaganoΑρ. οπισθ. | 17 | 1 | 0 | 1 | 11 | 2 | 0 | 19 | 7 | 3 | 7 | 68% | 23 | 10 | 37 | 3 | 69 | 51% | 1 | 0 | 0 | 13 | 15 | 0 | 0 | 9 | 11 | 0 | 6,66 |
M. InsaurraldeInsaurraldeΚ. μέσος | 13 | 1 | 0 | 1 | 7 | 2 | 0 | 6 | 6 | 0 | 0 | 84% | 29 | 14 | 11 | 4 | 59 | 63% | 1 | 0 | 1 | 9 | 12 | 0 | 0 | 7 | 5 | 0 | 6,84 |
Facundo FaríasFaríasΕπ. χαφ | 5 | 1 | 0 | 1 | 14 | 6 | 2 | 5 | 13 | 1 | 5 | 81% | 4 | 1 | 0 | 0 | 32 | 49% | 0 | 0 | 0 | 2 | 22 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 7,35 |
Nicolás TripichioTripichioΑμ. χαφ | 28 | 0 | 0 | 0 | 25 | 6 | 2 | 33 | 18 | 1 | 11 | 81% | 78 | 50 | 33 | 7 | 201 | 52% | 7 | 0 | 0 | 41 | 43 | 0 | 0 | 13 | 24 | 0 | 6,95 |
Orlando GillGillΤερμ. | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 48% | 1 | 0 | 8 | 0 | 5 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 80 | 45 | 10 | 17 | 0 | 7,26 |
Mathías De RitisDe RitisΑρ. οπισθ. | 20 | 0 | 2 | 0 | 7 | 2 | 0 | 11 | 14 | 4 | 14 | 69% | 36 | 28 | 75 | 2 | 82 | 49% | 6 | 0 | 0 | 19 | 17 | 0 | 0 | 8 | 15 | 0 | 6,75 |
Jhohan RomañaRomañaΚ. αμυν. | 15 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 85% | 24 | 23 | 96 | 8 | 78 | 62% | 4 | 0 | 0 | 11 | 15 | 0 | 0 | 8 | 15 | 0 | 6,87 |
| Ignacio PerruzziPerruzziΑμ. χαφ | 20 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | 82% | 31 | 14 | 35 | 1 | 89 | 59% | 6 | 0 | 0 | 30 | 35 | 0 | 0 | 9 | 19 | 0 | 6,66 |
| Facundo GulliGulliΕπ. χαφ | 25 | 0 | 3 | 0 | 20 | 8 | 0 | 30 | 13 | 3 | 14 | 81% | 19 | 7 | 5 | 0 | 67 | 46% | 4 | 0 | 0 | 11 | 14 | 0 | 0 | 11 | 12 | 0 | 6,72 |
José DevecchiDevecchiΤερμ. | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 58% | 0 | 0 | 11 | 0 | 3 | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 29 | 15 | 4 | 10 | 0 | 6,91 |
Matías RealiRealiΔεξ. εξτρέμ | 16 | 0 | 1 | 0 | 15 | 7 | 2 | 6 | 30 | 3 | 26 | 78% | 22 | 12 | 4 | 1 | 47 | 56% | 2 | 0 | 1 | 11 | 18 | 0 | 0 | 8 | 7 | 0 | 6,89 |
Danilo ArboledaArboledaΚ. αμυν. | 9 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 85% | 13 | 9 | 67 | 10 | 44 | 75% | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 9 | 0 | 7,13 |
Emiliano AmorAmorΚ. αμυν. | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 81% | 14 | 26 | 40 | 5 | 42 | 57% | 1 | 0 | 0 | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 7 | 0 | 6,92 |
Gastón Hernández HernándezΚ. αμυν. | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 82% | 27 | 19 | 73 | 7 | 70 | 67% | 2 | 0 | 0 | 8 | 10 | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 | 7,25 |
Gonzalo AbregoAbregoΚ. μέσος | 12 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 7 | 4 | 1 | 3 | 77% | 8 | 3 | 7 | 0 | 39 | 54% | 1 | 0 | 0 | 8 | 6 | 0 | 0 | 7 | 4 | 0 | 6,65 |
| Agustín LadstatterLadstatterΔεξ. εξτρέμ | 16 | 0 | 0 | 0 | 13 | 3 | 1 | 12 | 9 | 1 | 5 | 77% | 5 | 0 | 6 | 0 | 27 | 39% | 0 | 0 | 1 | 10 | 8 | 0 | 0 | 9 | 5 | 0 | 6,51 |
| Alejo CórdobaCórdobaΚ. αμυν. | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 83% | 18 | 12 | 31 | 4 | 30 | 56% | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 7 | 0 | 6,84 |
Guzmán CorujoCorujoΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 80% | 10 | 3 | 24 | 8 | 15 | 45% | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 13 | 0 | 6,55 |
Ezequiel Cerutti CeruttiΔεξ. εξτρέμ | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 | 2 | 5 | 0 | 6 | 70% | 4 | 1 | 3 | 0 | 23 | 41% | 1 | 0 | 0 | 11 | 15 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 6,61 |
Mauricio CardilloCardilloΚ. μέσος | 10 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 79% | 9 | 7 | 5 | 0 | 19 | 50% | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 6,62 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.

































