Gimnasia y Esgrima Mendoza – Platense Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Gimnasia y Esgrima Mendoza — Platense, Σάβ 24 Οκτ 00:30
Gimnasia y Esgrima Mendoza
Platense
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Agustín MódicaMódicaΚ. επιθ. | 24 | 13 | 1 | 13 | 54 | 25 | 7 | 30 | 9 | 0 | 0 | 68% | 15 | 4 | 26 | 3 | 120 | 41% | 6 | 0 | 0 | 37 | 32 | 0 | 0 | 8 | 18 | 0 | 7,03 |
Facundo LencioniLencioniΑρ. εξτρέμ | 27 | 4 | 7 | 4 | 67 | 21 | 4 | 42 | 58 | 11 | 33 | 75% | 39 | 12 | 19 | 5 | 125 | 46% | 5 | 0 | 0 | 20 | 30 | 0 | 0 | 8 | 30 | 0 | 7,18 |
Ezequiel MuñozMuñozΚ. αμυν. | 25 | 2 | 0 | 2 | 12 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 85% | 26 | 34 | 177 | 20 | 111 | 68% | 1 | 0 | 0 | 14 | 6 | 0 | 0 | 9 | 30 | 0 | 6,92 |
Esteban FernándezFernándezΕπ. χαφ | 20 | 2 | 3 | 2 | 11 | 5 | 1 | 25 | 29 | 2 | 8 | 85% | 27 | 10 | 6 | 0 | 85 | 51% | 4 | 0 | 0 | 13 | 26 | 0 | 0 | 7 | 13 | 0 | 6,98 |
| Luciano ParedesParedesΔεξ. οπισθ. | 24 | 1 | 0 | 1 | 14 | 3 | 1 | 15 | 10 | 1 | 9 | 68% | 34 | 26 | 66 | 6 | 83 | 50% | 2 | 0 | 0 | 18 | 11 | 0 | 0 | 8 | 25 | 0 | 6,65 |
Luciano CingolaniCingolaniΔεξ. εξτρέμ | 18 | 1 | 1 | 1 | 22 | 11 | 1 | 12 | 19 | 4 | 12 | 71% | 19 | 8 | 5 | 0 | 67 | 56% | 5 | 0 | 0 | 12 | 19 | 0 | 0 | 6 | 10 | 0 | 6,93 |
| Ignacio SabatiniSabatiniΔεξ. εξτρέμ | 14 | 1 | 2 | 1 | 19 | 6 | 3 | 6 | 10 | 2 | 4 | 73% | 5 | 0 | 19 | 2 | 50 | 36% | 1 | 0 | 1 | 14 | 23 | 0 | 0 | 5 | 11 | 0 | 6,60 |
Santiago RodríguezRodríguezΚ. επιθ. | 15 | 1 | 1 | 1 | 16 | 3 | 0 | 9 | 6 | 1 | 1 | 73% | 6 | 0 | 4 | 0 | 32 | 36% | 1 | 0 | 0 | 9 | 15 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 6,64 |
| Valentino SimoniSimoniΚ. επιθ. | 18 | 1 | 0 | 1 | 9 | 8 | 0 | 5 | 9 | 0 | 0 | 66% | 6 | 3 | 11 | 0 | 39 | 36% | 1 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 5 | 12 | 0 | 6,62 |
Blas ArmoaArmoaΑρ. εξτρέμ | 12 | 1 | 0 | 1 | 7 | 2 | 2 | 2 | 6 | 1 | 4 | — | 0 | 0 | 2 | 1 | 21 | 43% | 1 | 0 | 0 | 5 | 10 | 0 | 0 | 4 | 10 | 0 | 6,57 |
| César RigamontiRigamontiΤερμ. | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 66% | 1 | 0 | 14 | 0 | 9 | — | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 86 | 60 | 9 | 32 | 2 | 7,04 |
Diego MondinoMondinoΚ. αμυν. | 21 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 78% | 30 | 35 | 123 | 15 | 94 | 63% | 4 | 0 | 0 | 8 | 7 | 0 | 0 | 7 | 24 | 0 | 6,80 |
| Fermín AntoniniAntoniniΑμ. χαφ | 23 | 0 | 2 | 0 | 13 | 3 | 0 | 4 | 13 | 0 | 3 | 80% | 49 | 19 | 36 | 9 | 106 | 49% | 6 | 0 | 0 | 43 | 30 | 0 | 0 | 7 | 17 | 0 | 6,70 |
| Matías RecaldeRecaldeΑρ. οπισθ. | 23 | 0 | 0 | 0 | 12 | 4 | 1 | 8 | 11 | 0 | 4 | 75% | 45 | 27 | 47 | 3 | 87 | 51% | 4 | 0 | 0 | 21 | 25 | 0 | 0 | 7 | 22 | 0 | 6,72 |
| Franco Saavedra SaavedraΑρ. οπισθ. | 13 | 0 | 1 | 0 | 10 | 1 | 0 | 13 | 11 | 2 | 5 | 69% | 20 | 14 | 40 | 2 | 60 | 50% | 2 | 0 | 2 | 19 | 18 | 0 | 0 | 3 | 13 | 0 | 6,56 |
Ulises SánchezSánchezΔεξ. εξτρέμ | 17 | 0 | 0 | 0 | 21 | 6 | 0 | 12 | 15 | 1 | 4 | 74% | 25 | 2 | 13 | 3 | 60 | 47% | 3 | 0 | 0 | 14 | 17 | 0 | 0 | 3 | 17 | 0 | 6,72 |
| Nahuel BarbozaBarbozaΚ. μέσος | 20 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 87% | 12 | 16 | 14 | 3 | 27 | 41% | 4 | 0 | 0 | 20 | 8 | 0 | 0 | 8 | 17 | 0 | 6,57 |
| Julián CeballosCeballosΚ. μέσος | 13 | 0 | 1 | 0 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 1 | 6 | 82% | 25 | 9 | 8 | 2 | 41 | 46% | 2 | 0 | 0 | 13 | 6 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 6,72 |
Juan FrancoFrancoΔεξ. οπισθ. | 12 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 | 2 | 75% | 9 | 8 | 13 | 2 | 24 | 41% | 3 | 0 | 1 | 11 | 8 | 0 | 0 | 5 | 7 | 0 | 6,42 |
Nicolás LinaresLinaresΑμ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 76% | 14 | 11 | 17 | 5 | 28 | 41% | 2 | 0 | 0 | 14 | 2 | 0 | 0 | 2 | 7 | 0 | 6,63 |
Lautaro CarreraCarreraΚ. αμυν. | 14 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 68% | 20 | 10 | 51 | 5 | 39 | 53% | 1 | 0 | 0 | 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 9 | 0 | 6,60 |
| Imanol González GonzálezΚ. αμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 77% | 4 | 11 | 53 | 2 | 32 | 55% | 0 | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,92 |
Tomás O'ConnorO'ConnorΚ. μέσος | 10 | 0 | 2 | 0 | 4 | 1 | 1 | 3 | 7 | 2 | 1 | 83% | 11 | 8 | 3 | 0 | 25 | 43% | 2 | 0 | 0 | 12 | 9 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 6,71 |
| Brian AndradaAndradaΑρ. εξτρέμ | 9 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 6 | 7 | 1 | 4 | 80% | 7 | 5 | 4 | 0 | 18 | 49% | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,75 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Franco ZapiolaZapiolaΕπ. χαφ | 26 | 4 | 2 | 4 | 49 | 19 | 0 | 34 | 44 | 5 | 22 | 76% | 17 | 15 | 2 | 1 | 86 | 44% | 3 | 0 | 0 | 16 | 31 | 0 | 0 | 7 | 20 | 0 | 7,04 |
Nicolás RetamarRetamarΔεξ. εξτρέμ | 23 | 3 | 2 | 3 | 30 | 11 | 1 | 13 | 20 | 1 | 11 | 70% | 16 | 12 | 13 | 3 | 68 | 44% | 1 | 0 | 0 | 10 | 14 | 0 | 0 | 6 | 23 | 0 | 6,83 |
Bautista MerliniMerliniΑρ. εξτρέμ | 23 | 3 | 1 | 3 | 21 | 9 | 2 | 17 | 18 | 1 | 2 | 84% | 12 | 3 | 1 | 0 | 70 | 52% | 0 | 0 | 0 | 12 | 37 | 0 | 0 | 4 | 14 | 0 | 6,81 |
Guido MaineroMaineroΔεξ. εξτρέμ | 27 | 2 | 0 | 2 | 23 | 8 | 0 | 19 | 26 | 1 | 26 | 68% | 22 | 10 | 26 | 1 | 81 | 43% | 4 | 0 | 0 | 21 | 22 | 0 | 0 | 7 | 25 | 0 | 6,71 |
Tomás Nasif NasifΚ. επιθ. | 12 | 2 | 1 | 2 | 14 | 7 | 3 | 5 | 6 | 1 | 0 | 63% | 4 | 0 | 7 | 0 | 37 | 33% | 0 | 0 | 0 | 7 | 7 | 0 | 0 | 5 | 7 | 0 | 6,66 |
Ignacio Vázquez VázquezΚ. αμυν. | 19 | 1 | 0 | 1 | 15 | 5 | 0 | 6 | 4 | 1 | 0 | 77% | 35 | 30 | 104 | 14 | 110 | 61% | 4 | 0 | 0 | 13 | 25 | 0 | 0 | 6 | 19 | 0 | 6,97 |
Gonzalo LencinaLencinaΚ. επιθ. | 17 | 1 | 0 | 1 | 24 | 8 | 6 | 6 | 11 | 0 | 0 | 65% | 8 | 0 | 2 | 1 | 51 | 44% | 1 | 0 | 0 | 11 | 16 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 6,61 |
Tomás SilvaSilvaΑρ. οπισθ. | 23 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 22 | 18 | 2 | 11 | 72% | 63 | 32 | 63 | 7 | 126 | 51% | 5 | 0 | 0 | 23 | 20 | 0 | 0 | 7 | 19 | 0 | 6,82 |
J. SaboridoSaboridoΔεξ. οπισθ. | 22 | 0 | 0 | 0 | 22 | 4 | 2 | 17 | 10 | 1 | 11 | 70% | 50 | 22 | 53 | 9 | 101 | 48% | 1 | 0 | 0 | 17 | 12 | 0 | 0 | 7 | 22 | 0 | 6,65 |
Victor CuestaCuestaΚ. αμυν. | 18 | 0 | 0 | 0 | 8 | 3 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 85% | 30 | 42 | 126 | 10 | 99 | 71% | 6 | 0 | 0 | 14 | 16 | 0 | 0 | 5 | 21 | 0 | 6,98 |
| Matías BorgognoBorgognoΤερμ. | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 46% | 0 | 0 | 13 | 0 | 13 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | 50 | 29 | 6 | 15 | 0 | 6,93 |
M. AmarfilAmarfilΑμ. χαφ | 19 | 0 | 1 | 0 | 13 | 2 | 0 | 5 | 16 | 3 | 3 | 85% | 38 | 25 | 40 | 4 | 67 | 46% | 8 | 0 | 0 | 33 | 12 | 0 | 0 | 5 | 17 | 0 | 6,90 |
Juan Carlos GautoGautoΔεξ. εξτρέμ | 23 | 0 | 2 | 0 | 26 | 9 | 1 | 17 | 27 | 2 | 17 | 84% | 15 | 8 | 2 | 0 | 48 | 31% | 1 | 0 | 0 | 16 | 13 | 0 | 0 | 6 | 13 | 0 | 6,65 |
Martín BarriosBarriosΚ. μέσος | 18 | 0 | 1 | 0 | 16 | 2 | 0 | 7 | 8 | 1 | 6 | 89% | 28 | 16 | 19 | 0 | 52 | 49% | 2 | 0 | 0 | 17 | 12 | 0 | 0 | 5 | 13 | 0 | 6,82 |
Iván GómezGómezΑμ. χαφ | 16 | 0 | 0 | 0 | 11 | 2 | 0 | 6 | 5 | 0 | 1 | 88% | 24 | 19 | 17 | 3 | 53 | 46% | 4 | 0 | 0 | 18 | 9 | 0 | 0 | 1 | 15 | 0 | 6,72 |
Mateo MendíaMendíaΚ. αμυν. | 11 | 0 | 0 | 0 | 8 | 2 | 1 | 6 | 4 | 0 | 0 | 80% | 10 | 19 | 59 | 5 | 43 | 48% | 4 | 0 | 0 | 15 | 2 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | 6,63 |
Juan Pablo CozzaniCozzaniΤερμ. | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60% | 1 | 0 | 12 | 0 | 6 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 38 | 26 | 1 | 17 | 0 | 6,94 |
Agustín LagosLagosΔεξ. οπισθ. | 15 | 0 | 1 | 0 | 7 | 1 | 1 | 15 | 9 | 1 | 9 | 73% | 37 | 15 | 23 | 0 | 77 | 59% | 2 | 0 | 0 | 17 | 15 | 0 | 0 | 2 | 12 | 0 | 6,62 |
Leonardo HerediaHerediaΕπ. χαφ | 19 | 0 | 0 | 0 | 20 | 7 | 2 | 3 | 7 | 0 | 0 | 70% | 5 | 7 | 9 | 0 | 42 | 40% | 3 | 0 | 0 | 13 | 10 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6,57 |
| Eugenio RaggioRaggioΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 81% | 8 | 12 | 69 | 7 | 40 | 73% | 2 | 0 | 0 | 4 | 8 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 6,94 |
| Pablo FerreiraFerreiraΚ. μέσος | 10 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 6 | 6 | 1 | 0 | 82% | 24 | 15 | 9 | 1 | 46 | 56% | 1 | 1 | 0 | 12 | 8 | 0 | 0 | 2 | 11 | 0 | 6,86 |
Felipe BussioBussioΑμ. χαφ | 12 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 3 | 69% | 18 | 15 | 19 | 2 | 37 | 49% | 2 | 0 | 0 | 13 | 3 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 6,65 |
| Celías Ingenthron IngenthronΑρ. οπισθ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 80% | 13 | 4 | 13 | 0 | 24 | 51% | 0 | 0 | 1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 6,51 |
Gastón TogniTogniΑρ. εξτρέμ | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 5 | — | 2 | 6 | 8 | 0 | 10 | 33% | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,67 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.


































