Gimnasia y Esgrima Mendoza – Independiente Rivadavia Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Gimnasia y Esgrima Mendoza — Independiente Rivadavia, Σάβ 07 Νοε 20:00
Πιθανότητες 1Χ2
νίκη γηπεδούχου 1 38,7%ισοπαλία Χ 27,3%νίκη φιλοξενούμενου 2 34,0%
Gimnasia y Esgrima Mendoza
Independiente Rivadavia
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Módica AgustínMódicaΚ. επιθ. | 27 | 14 | 1 | 14 | 61 | 27 | 7 | 32 | 12 | 1 | 0 | 66% | 15 | 5 | 33 | 2 | 134 | 41% | 6 | 0 | 0 | 40 | 36 | 0 | 0 | 8 | 20 | 0 | 7,02 |
Lencioni FacundoLencioniΑρ. εξτρέμ | 30 | 4 | 7 | 4 | 72 | 21 | 4 | 46 | 67 | 13 | 35 | 76% | 42 | 14 | 19 | 6 | 135 | 46% | 5 | 0 | 0 | 20 | 33 | 0 | 0 | 8 | 33 | 0 | 7,17 |
Muñoz EzequielMuñozΚ. αμυν. | 26 | 2 | 0 | 2 | 12 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 84% | 26 | 35 | 182 | 23 | 113 | 66% | 1 | 0 | 0 | 14 | 6 | 0 | 0 | 9 | 31 | 0 | 6,93 |
Fernández EstebanFernándezΕπ. χαφ | 23 | 2 | 3 | 2 | 13 | 5 | 1 | 28 | 36 | 2 | 10 | 85% | 35 | 12 | 8 | 1 | 96 | 48% | 4 | 0 | 0 | 16 | 26 | 0 | 0 | 7 | 15 | 0 | 6,95 |
| Paredes LucianoParedesΔεξ. οπισθ. | 27 | 1 | 1 | 1 | 14 | 3 | 1 | 16 | 13 | 1 | 10 | 69% | 38 | 29 | 88 | 10 | 92 | 49% | 3 | 0 | 0 | 21 | 11 | 0 | 0 | 8 | 29 | 0 | 6,68 |
Cingolani LucianoCingolaniΔεξ. εξτρέμ | 21 | 1 | 1 | 1 | 30 | 12 | 1 | 15 | 22 | 4 | 13 | 71% | 23 | 8 | 8 | 0 | 78 | 56% | 5 | 0 | 0 | 14 | 21 | 0 | 0 | 6 | 10 | 0 | 6,94 |
| Sabatini IgnacioSabatiniΔεξ. εξτρέμ | 17 | 1 | 2 | 1 | 22 | 9 | 4 | 10 | 12 | 2 | 5 | 73% | 5 | 0 | 21 | 2 | 63 | 37% | 1 | 0 | 1 | 16 | 27 | 0 | 0 | 5 | 14 | 0 | 6,58 |
Rodríguez SantiagoRodríguezΚ. επιθ. | 16 | 1 | 1 | 1 | 17 | 3 | 0 | 9 | 6 | 1 | 1 | 75% | 6 | 0 | 4 | 0 | 32 | 36% | 1 | 0 | 0 | 9 | 15 | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 | 6,63 |
| Simoni ValentinoSimoniΚ. επιθ. | 19 | 1 | 0 | 1 | 9 | 8 | 0 | 5 | 10 | 0 | 0 | 66% | 6 | 3 | 11 | 0 | 39 | 36% | 1 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 5 | 13 | 0 | 6,62 |
Armoa BlasArmoaΑρ. εξτρέμ | 14 | 1 | 0 | 1 | 8 | 2 | 3 | 2 | 6 | 1 | 4 | — | 2 | 1 | 2 | 1 | 24 | 44% | 1 | 0 | 0 | 6 | 11 | 0 | 0 | 4 | 13 | 0 | 6,56 |
| Rigamonti CésarRigamontiΤερμ. | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 66% | 2 | 0 | 19 | 0 | 11 | — | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 102 | 68 | 9 | 36 | 2 | 7,08 |
Mondino DiegoMondinoΚ. αμυν. | 24 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 76% | 31 | 46 | 146 | 17 | 107 | 62% | 5 | 0 | 0 | 10 | 8 | 0 | 0 | 7 | 28 | 0 | 6,80 |
| Recalde MatíasRecaldeΑρ. οπισθ. | 26 | 0 | 0 | 0 | 17 | 5 | 1 | 10 | 12 | 0 | 7 | 75% | 54 | 38 | 56 | 5 | 103 | 54% | 4 | 0 | 0 | 22 | 29 | 0 | 0 | 7 | 26 | 0 | 6,79 |
| Antonini FermínAntoniniΑμ. χαφ | 25 | 0 | 2 | 0 | 13 | 3 | 0 | 4 | 13 | 0 | 3 | 80% | 50 | 24 | 40 | 11 | 109 | 47% | 7 | 0 | 0 | 47 | 30 | 0 | 0 | 7 | 18 | 0 | 6,69 |
| Saavedra FrancoSaavedraΑρ. οπισθ. | 13 | 0 | 1 | 0 | 10 | 1 | 0 | 13 | 11 | 2 | 5 | 69% | 20 | 14 | 40 | 2 | 60 | 50% | 2 | 0 | 2 | 19 | 18 | 0 | 0 | 3 | 13 | 0 | 6,56 |
| Barboza NahuelBarbozaΚ. μέσος | 23 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 87% | 17 | 23 | 19 | 3 | 35 | 44% | 5 | 0 | 0 | 23 | 10 | 0 | 0 | 8 | 21 | 0 | 6,59 |
Sánchez UlisesSánchezΔεξ. εξτρέμ | 18 | 0 | 0 | 0 | 22 | 6 | 0 | 12 | 15 | 1 | 4 | 73% | 26 | 4 | 16 | 3 | 61 | 45% | 3 | 0 | 0 | 15 | 17 | 0 | 0 | 3 | 17 | 0 | 6,70 |
Carrera LautaroCarreraΚ. αμυν. | 16 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 74% | 28 | 11 | 57 | 6 | 53 | 54% | 1 | 0 | 0 | 12 | 5 | 0 | 0 | 5 | 12 | 0 | 6,60 |
| Ceballos JuliánCeballosΚ. μέσος | 13 | 0 | 1 | 0 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 1 | 6 | 82% | 25 | 9 | 8 | 2 | 41 | 46% | 2 | 0 | 0 | 13 | 6 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 6,72 |
Franco JuanFrancoΔεξ. οπισθ. | 12 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 | 2 | 75% | 9 | 8 | 13 | 2 | 24 | 41% | 3 | 0 | 1 | 11 | 8 | 0 | 0 | 5 | 7 | 0 | 6,42 |
| González ImanolGonzálezΚ. αμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 77% | 4 | 11 | 53 | 2 | 32 | 55% | 0 | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,92 |
O'Connor TomásO'ConnorΚ. μέσος | 10 | 0 | 2 | 0 | 4 | 1 | 1 | 3 | 7 | 2 | 0 | 84% | 11 | 9 | 3 | 0 | 25 | 44% | 2 | 0 | 0 | 11 | 9 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 6,72 |
Vargas MatíasVargasΑρ. εξτρέμ | 10 | 0 | 1 | 0 | 15 | 3 | 0 | 5 | 9 | 0 | 2 | 72% | 6 | 4 | 2 | 0 | 22 | 45% | 0 | 0 | 0 | 9 | 9 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,79 |
| Andrada BrianAndradaΑρ. εξτρέμ | 10 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 1 | 6 | 7 | 1 | 4 | 82% | 7 | 6 | 4 | 0 | 19 | 46% | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,71 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Florentín JoséFlorentínΚ. μέσος | 31 | 9 | 1 | 9 | 59 | 22 | 5 | 10 | 28 | 7 | 3 | 80% | 74 | 55 | 73 | 10 | 223 | 52% | 6 | 0 | 0 | 60 | 37 | 0 | 0 | 7 | 36 | 0 | 7,24 |
Arce ÁlexArceΚ. επιθ. | 22 | 9 | 1 | 9 | 44 | 17 | 7 | 10 | 20 | 1 | 1 | 65% | 9 | 2 | 23 | 2 | 129 | 45% | 5 | 0 | 1 | 28 | 17 | 0 | 0 | 5 | 16 | 0 | 7,00 |
Sartori FabrizioSartoriΚ. επιθ. | 26 | 8 | 0 | 8 | 41 | 16 | 3 | 18 | 12 | 2 | 0 | 72% | 6 | 6 | 10 | 0 | 65 | 31% | 2 | 0 | 0 | 26 | 15 | 0 | 0 | 6 | 26 | 0 | 6,69 |
Fernández MatíasFernándezΕπ. χαφ | 26 | 4 | 5 | 4 | 57 | 20 | 6 | 20 | 32 | 7 | 16 | 78% | 20 | 12 | 7 | 1 | 70 | 37% | 9 | 0 | 0 | 23 | 27 | 0 | 0 | 6 | 27 | 0 | 6,84 |
Osella AlejoOsellaΚ. αμυν. | 21 | 4 | 0 | 4 | 25 | 10 | 2 | 10 | 6 | 1 | 3 | 71% | 29 | 22 | 80 | 12 | 99 | 57% | 2 | 0 | 0 | 9 | 7 | 0 | 0 | 2 | 20 | 0 | 6,90 |
Bucca LeonelBuccaΑμ. χαφ | 20 | 4 | 1 | 4 | 14 | 5 | 1 | 11 | 11 | 2 | 3 | 68% | 19 | 4 | 11 | 2 | 62 | 51% | 1 | 0 | 0 | 15 | 9 | 0 | 0 | 6 | 11 | 0 | 6,77 |
Ríos GonzaloRíosΕπ. χαφ | 30 | 3 | 5 | 3 | 23 | 10 | 1 | 19 | 24 | 7 | 21 | 76% | 18 | 11 | 12 | 1 | 83 | 39% | 3 | 0 | 0 | 19 | 31 | 0 | 0 | 6 | 24 | 0 | 6,70 |
Elordi JuanElordiΑρ. οπισθ. | 30 | 2 | 4 | 2 | 28 | 10 | 5 | 6 | 35 | 1 | 21 | 74% | 62 | 37 | 83 | 11 | 110 | 54% | 5 | 0 | 0 | 23 | 8 | 0 | 0 | 7 | 29 | 0 | 6,88 |
Studer SheykoStuderΚ. αμυν. | 23 | 2 | 0 | 2 | 9 | 5 | 0 | 5 | 10 | 1 | 1 | 76% | 29 | 36 | 120 | 13 | 95 | 70% | 4 | 0 | 0 | 16 | 26 | 0 | 0 | 6 | 26 | 0 | 6,86 |
Costa LeonardCostaΚ. αμυν. | 29 | 1 | 1 | 1 | 11 | 2 | 1 | 1 | 6 | 1 | 2 | 79% | 29 | 25 | 117 | 11 | 85 | 56% | 3 | 0 | 0 | 12 | 11 | 0 | 0 | 6 | 33 | 0 | 6,63 |
Gómez LucianoGómezΔεξ. οπισθ. | 19 | 1 | 3 | 1 | 7 | 3 | 0 | 16 | 15 | 4 | 19 | 75% | 18 | 7 | 15 | 3 | 59 | 57% | 2 | 0 | 0 | 15 | 20 | 0 | 0 | 6 | 10 | 0 | 6,79 |
| Bolcato NicolásBolcatoΤερμ. | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 46% | 1 | 1 | 30 | 0 | 21 | 84% | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | 85 | 47 | 7 | 36 | 0 | 6,81 |
Villalba IvánVillalbaΚ. αμυν. | 27 | 0 | 0 | 0 | 10 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 76% | 49 | 34 | 146 | 8 | 139 | 62% | 9 | 0 | 0 | 19 | 16 | 0 | 0 | 7 | 28 | 0 | 6,79 |
Bottari TomásBottariΚ. μέσος | 26 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 7 | 6 | 0 | 0 | 86% | 69 | 21 | 39 | 4 | 122 | 59% | 3 | 0 | 0 | 18 | 22 | 0 | 0 | 6 | 28 | 0 | 6,72 |
Villa SebastiánVillaΑρ. εξτρέμ | 14 | 0 | 6 | 0 | 31 | 9 | 3 | 32 | 49 | 9 | 42 | 77% | 11 | 4 | 0 | 0 | 63 | 56% | 2 | 0 | 0 | 10 | 17 | 0 | 0 | 4 | 13 | 0 | 7,56 |
Atencio RodrigoAtencioΔεξ. εξτρέμ | 21 | 0 | 4 | 0 | 16 | 2 | 1 | 14 | 18 | 5 | 12 | 82% | 9 | 2 | 1 | 0 | 38 | 36% | 0 | 0 | 0 | 9 | 12 | 0 | 0 | 5 | 8 | 0 | 6,75 |
Bonifacio EzequielBonifacioΔεξ. οπισθ. | 15 | 0 | 1 | 0 | 6 | 1 | 1 | 1 | 5 | 1 | 3 | 76% | 21 | 4 | 19 | 1 | 31 | 50% | 3 | 0 | 0 | 12 | 5 | 0 | 0 | 4 | 8 | 0 | 6,55 |
| Sequeira LuisSequeiraΕπ. χαφ | 13 | 0 | 0 | 0 | 14 | 3 | 0 | 10 | 17 | 4 | 13 | 80% | 11 | 4 | 2 | 0 | 32 | 52% | 0 | 0 | 0 | 10 | 7 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 6,96 |
Salas MaximilianoSalasΚ. επιθ. | 7 | 0 | 1 | 0 | 16 | 6 | 1 | 7 | 8 | 2 | 11 | 69% | 5 | 2 | 9 | 0 | 23 | 47% | 2 | 0 | 0 | 10 | 6 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 7,00 |
Vigo AlexVigoΔεξ. οπισθ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 3 | 74% | 15 | 10 | 20 | 2 | 25 | 56% | 1 | 0 | 0 | 8 | 3 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 6,66 |
Crego DiegoCregoΑρ. εξτρέμ | 11 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 69% | 13 | 11 | 10 | 1 | 29 | 51% | 2 | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 | 0 | 2 | 7 | 0 | 6,55 |
Vázquez KevinVázquezΑμ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 1 | 1 | 7 | 1 | 3 | 89% | 6 | 3 | 1 | 0 | 12 | 40% | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,68 |
Riep AlessandroRiepΔεξ. εξτρέμ | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 81% | 7 | 3 | 8 | 1 | 14 | 54% | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,64 |
Reali MatíasRealiΔεξ. εξτρέμ | 4 | 0 | 1 | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 0 | 5 | — | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 42% | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,82 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.




































