Gimnasia y Esgrima Mendoza – Independiente Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Gimnasia y Esgrima Mendoza — Independiente, Τετ 25 Φεβ 03:00
Gimnasia y Esgrima Mendoza
Independiente11
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Agustín MódicaMódicaΚ. επιθ. | 24 | 13 | 1 | 13 | 54 | 25 | 7 | 30 | 9 | 0 | 0 | 68% | 15 | 4 | 26 | 3 | 120 | 41% | 6 | 0 | 0 | 37 | 32 | 0 | 0 | 8 | 18 | 0 | 7,03 |
Facundo LencioniLencioniΑρ. εξτρέμ | 27 | 4 | 7 | 4 | 67 | 21 | 4 | 42 | 58 | 11 | 33 | 75% | 39 | 12 | 19 | 5 | 125 | 46% | 5 | 0 | 0 | 20 | 30 | 0 | 0 | 8 | 30 | 0 | 7,18 |
Ezequiel MuñozMuñozΚ. αμυν. | 25 | 2 | 0 | 2 | 12 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 85% | 26 | 34 | 177 | 20 | 111 | 68% | 1 | 0 | 0 | 14 | 6 | 0 | 0 | 9 | 30 | 0 | 6,92 |
Esteban FernándezFernándezΕπ. χαφ | 20 | 2 | 3 | 2 | 11 | 5 | 1 | 25 | 29 | 2 | 8 | 85% | 27 | 10 | 6 | 0 | 85 | 51% | 4 | 0 | 0 | 13 | 26 | 0 | 0 | 7 | 13 | 0 | 6,98 |
| Luciano ParedesParedesΔεξ. οπισθ. | 24 | 1 | 0 | 1 | 14 | 3 | 1 | 15 | 10 | 1 | 9 | 68% | 34 | 26 | 66 | 6 | 83 | 50% | 2 | 0 | 0 | 18 | 11 | 0 | 0 | 8 | 25 | 0 | 6,65 |
Luciano CingolaniCingolaniΔεξ. εξτρέμ | 18 | 1 | 1 | 1 | 22 | 11 | 1 | 12 | 19 | 4 | 12 | 71% | 19 | 8 | 5 | 0 | 67 | 56% | 5 | 0 | 0 | 12 | 19 | 0 | 0 | 6 | 10 | 0 | 6,93 |
| Ignacio SabatiniSabatiniΔεξ. εξτρέμ | 14 | 1 | 2 | 1 | 19 | 6 | 3 | 6 | 10 | 2 | 4 | 73% | 5 | 0 | 19 | 2 | 50 | 36% | 1 | 0 | 1 | 14 | 23 | 0 | 0 | 5 | 11 | 0 | 6,60 |
Santiago RodríguezRodríguezΚ. επιθ. | 15 | 1 | 1 | 1 | 16 | 3 | 0 | 9 | 6 | 1 | 1 | 73% | 6 | 0 | 4 | 0 | 32 | 36% | 1 | 0 | 0 | 9 | 15 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 6,64 |
| Valentino SimoniSimoniΚ. επιθ. | 18 | 1 | 0 | 1 | 9 | 8 | 0 | 5 | 9 | 0 | 0 | 66% | 6 | 3 | 11 | 0 | 39 | 36% | 1 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 5 | 12 | 0 | 6,62 |
Blas ArmoaArmoaΑρ. εξτρέμ | 12 | 1 | 0 | 1 | 7 | 2 | 2 | 2 | 6 | 1 | 4 | — | 0 | 0 | 2 | 1 | 21 | 43% | 1 | 0 | 0 | 5 | 10 | 0 | 0 | 4 | 10 | 0 | 6,57 |
| César RigamontiRigamontiΤερμ. | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 66% | 1 | 0 | 14 | 0 | 9 | — | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 86 | 60 | 9 | 32 | 2 | 7,04 |
Diego MondinoMondinoΚ. αμυν. | 21 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 78% | 30 | 35 | 123 | 15 | 94 | 63% | 4 | 0 | 0 | 8 | 7 | 0 | 0 | 7 | 24 | 0 | 6,80 |
| Fermín AntoniniAntoniniΑμ. χαφ | 23 | 0 | 2 | 0 | 13 | 3 | 0 | 4 | 13 | 0 | 3 | 80% | 49 | 19 | 36 | 9 | 106 | 49% | 6 | 0 | 0 | 43 | 30 | 0 | 0 | 7 | 17 | 0 | 6,70 |
| Matías RecaldeRecaldeΑρ. οπισθ. | 23 | 0 | 0 | 0 | 12 | 4 | 1 | 8 | 11 | 0 | 4 | 75% | 45 | 27 | 47 | 3 | 87 | 51% | 4 | 0 | 0 | 21 | 25 | 0 | 0 | 7 | 22 | 0 | 6,72 |
| Franco Saavedra SaavedraΑρ. οπισθ. | 13 | 0 | 1 | 0 | 10 | 1 | 0 | 13 | 11 | 2 | 5 | 69% | 20 | 14 | 40 | 2 | 60 | 50% | 2 | 0 | 2 | 19 | 18 | 0 | 0 | 3 | 13 | 0 | 6,56 |
Ulises SánchezSánchezΔεξ. εξτρέμ | 17 | 0 | 0 | 0 | 21 | 6 | 0 | 12 | 15 | 1 | 4 | 74% | 25 | 2 | 13 | 3 | 60 | 47% | 3 | 0 | 0 | 14 | 17 | 0 | 0 | 3 | 17 | 0 | 6,72 |
| Nahuel BarbozaBarbozaΚ. μέσος | 20 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 87% | 12 | 16 | 14 | 3 | 27 | 41% | 4 | 0 | 0 | 20 | 8 | 0 | 0 | 8 | 17 | 0 | 6,57 |
| Julián CeballosCeballosΚ. μέσος | 13 | 0 | 1 | 0 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 1 | 6 | 82% | 25 | 9 | 8 | 2 | 41 | 46% | 2 | 0 | 0 | 13 | 6 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 6,72 |
Juan FrancoFrancoΔεξ. οπισθ. | 12 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 | 2 | 75% | 9 | 8 | 13 | 2 | 24 | 41% | 3 | 0 | 1 | 11 | 8 | 0 | 0 | 5 | 7 | 0 | 6,42 |
Nicolás LinaresLinaresΑμ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 76% | 14 | 11 | 17 | 5 | 28 | 41% | 2 | 0 | 0 | 14 | 2 | 0 | 0 | 2 | 7 | 0 | 6,63 |
Lautaro CarreraCarreraΚ. αμυν. | 14 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 68% | 20 | 10 | 51 | 5 | 39 | 53% | 1 | 0 | 0 | 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 9 | 0 | 6,60 |
| Imanol González GonzálezΚ. αμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 77% | 4 | 11 | 53 | 2 | 32 | 55% | 0 | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,92 |
Tomás O'ConnorO'ConnorΚ. μέσος | 10 | 0 | 2 | 0 | 4 | 1 | 1 | 3 | 7 | 2 | 1 | 83% | 11 | 8 | 3 | 0 | 25 | 43% | 2 | 0 | 0 | 12 | 9 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 6,71 |
| Brian AndradaAndradaΑρ. εξτρέμ | 9 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 6 | 7 | 1 | 4 | 80% | 7 | 5 | 4 | 0 | 18 | 49% | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,75 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Matías AbaldoAbaldoΑρ. εξτρέμ | 28 | 5 | 3 | 5 | 35 | 17 | 3 | 27 | 30 | 5 | 14 | 75% | 17 | 7 | 14 | 2 | 64 | 31% | 3 | 0 | 1 | 19 | 14 | 0 | 0 | 8 | 28 | 0 | 6,68 |
Santiago MontielMontielΔεξ. εξτρέμ | 24 | 4 | 5 | 4 | 51 | 19 | 3 | 40 | 35 | 5 | 20 | 71% | 25 | 11 | 8 | 2 | 109 | 48% | 5 | 0 | 1 | 14 | 36 | 0 | 0 | 9 | 19 | 0 | 7,03 |
Lautaro MillánMillánΕπ. χαφ | 24 | 3 | 1 | 3 | 23 | 9 | 3 | 9 | 24 | 1 | 11 | 86% | 28 | 5 | 3 | 2 | 71 | 58% | 4 | 0 | 0 | 14 | 22 | 0 | 0 | 6 | 17 | 0 | 6,88 |
Maximiliano MezaMezaΔεξ. εξτρέμ | 11 | 2 | 0 | 2 | 10 | 4 | 1 | 8 | 4 | 1 | 0 | 76% | 10 | 3 | 6 | 0 | 36 | 44% | 1 | 1 | 0 | 7 | 7 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 6,68 |
Iván Marcone MarconeΑμ. χαφ | 27 | 1 | 0 | 1 | 17 | 3 | 0 | 23 | 15 | 2 | 1 | 83% | 62 | 28 | 33 | 10 | 139 | 54% | 8 | 0 | 0 | 28 | 40 | 0 | 0 | 9 | 31 | 0 | 6,89 |
Juan FedorcoFedorcoΚ. αμυν. | 19 | 1 | 0 | 1 | 11 | 3 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 76% | 28 | 29 | 75 | 13 | 99 | 54% | 2 | 0 | 0 | 12 | 7 | 0 | 0 | 6 | 16 | 0 | 6,87 |
Leonardo GodoyGodoyΔεξ. οπισθ. | 19 | 1 | 1 | 1 | 12 | 2 | 0 | 2 | 14 | 1 | 6 | 75% | 21 | 7 | 48 | 7 | 54 | 48% | 5 | 0 | 0 | 18 | 20 | 0 | 0 | 8 | 16 | 0 | 6,73 |
Ignacio MalcorraMalcorraΕπ. χαφ | 15 | 1 | 3 | 1 | 29 | 9 | 0 | 5 | 25 | 1 | 21 | 73% | 12 | 3 | 13 | 3 | 42 | 46% | 3 | 0 | 0 | 8 | 19 | 0 | 0 | 4 | 15 | 0 | 6,93 |
| J. ArrayagoArrayagoΚ. αμυν. | 7 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 87% | 14 | 6 | 34 | 7 | 32 | 54% | 1 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 6,97 |
Ignacio PussettoPussettoΚ. επιθ. | 10 | 1 | 1 | 1 | 10 | 2 | 0 | 8 | 5 | 1 | 1 | 73% | 11 | 1 | 11 | 0 | 35 | 43% | 1 | 0 | 0 | 13 | 6 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 6,72 |
Luciano CabralCabralΕπ. χαφ | 13 | 1 | 0 | 1 | 12 | 4 | 1 | 2 | 4 | 0 | 2 | 81% | 7 | 1 | 1 | 0 | 15 | 35% | 1 | 0 | 1 | 2 | 6 | 0 | 0 | 7 | 4 | 0 | 6,47 |
Rodrigo ReyReyΤερμ. | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 62% | 2 | 0 | 20 | 0 | 15 | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 70 | 49 | 9 | 35 | 1 | 6,79 |
Facundo ZabalaZabalaΑρ. οπισθ. | 25 | 0 | 1 | 0 | 17 | 5 | 1 | 34 | 21 | 3 | 16 | 74% | 64 | 31 | 52 | 5 | 148 | 52% | 6 | 0 | 0 | 42 | 22 | 0 | 0 | 8 | 23 | 0 | 6,87 |
Sebastián ValdezValdezΚ. αμυν. | 17 | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 84% | 28 | 22 | 121 | 6 | 86 | 60% | 3 | 1 | 0 | 11 | 13 | 0 | 0 | 6 | 18 | 0 | 6,82 |
Santiago AriasAriasΔεξ. οπισθ. | 21 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | 10 | 0 | 9 | 75% | 41 | 25 | 36 | 3 | 82 | 61% | 3 | 0 | 0 | 14 | 26 | 0 | 0 | 7 | 19 | 0 | 6,74 |
| Mateo Pérez CurciCurciΕπ. χαφ | 20 | 0 | 1 | 0 | 11 | 1 | 0 | 11 | 15 | 2 | 0 | 84% | 27 | 12 | 23 | 0 | 73 | 40% | 3 | 0 | 0 | 21 | 20 | 0 | 0 | 6 | 15 | 0 | 6,58 |
R. CedrésCedrésΑμ. χαφ | 12 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | 75% | 15 | 9 | 17 | 5 | 25 | 43% | 2 | 0 | 0 | 13 | 4 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 6,64 |
| Josias PalaisPalaisΕπ. χαφ | 7 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 4 | — | 5 | 1 | 5 | 0 | 16 | 32% | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6,44 |
| Felipe TemponeTemponeΚ. επιθ. | 10 | 0 | 1 | 0 | 10 | 6 | 3 | 3 | 3 | 1 | 0 | — | 2 | 1 | 5 | 0 | 8 | 32% | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,62 |
Chimy ÁvilaÁvilaΚ. επιθ. | 5 | 0 | 0 | 0 | 8 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | — | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | 38% | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,71 |
Iván MoralesMoralesΚ. επιθ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 18% | 0 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,46 |
Walter MazzanttiMazzanttiΔεξ. εξτρέμ | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 2 | 0 | 8 | 40% | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6,50 |
| Nahuel BanegasBanegasΑρ. οπισθ. | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | — | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 | — | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,67 |
David MartínezMartínezΑμ. χαφ | 6 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 6 | 1 | 3 | 0 | 14 | 61% | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 6,60 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.

































