Γκαζιαντέπ – Ερζουρούμσπορ Στατιστικά αγώνα

Γκαζιαντέπ — Ερζουρούμσπορ, Σάβ 24 Οκτ 16:00

ΓκαζιαντέπΗΝΙΗΗΗΝΙΗΗ
ΕρζουρούμσπορΙΝΗΝΙΙΝΗΝΙ

Παίκτες

Γκαζιαντέπ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Πολωνία22 ετώνKacper KozłowskiKozłowskiΕπ. χαφ7202134210155383%43303551%1008150021007,17
#18Ρουμανία29 ετώνDeian SorescuSorescuΔεξ. εξτρέμ720218428134875%116823051%000610002907,20
#14Σουρινάμ31 ετώνMyenty AbenaAbenaΚ. αμυν.7101110010093%1493243959%3001030021006,86
#28Τουρκία26 ετώνHalil DervişoğluDervişoğluΚ. επιθ.51015124300—41002453%10043001306,73
#25Πολωνία23 ετώνKacper TobiaszTobiaszΤερμ.7000000010064%001101—00001171321016,81
#2Ισπανία31 ετώνLuis PérezPérezΔεξ. οπισθ.7000200121283%1253532554%00048002906,81
#6Ακτή Ελεφαντοστού27 ετώνUlrich MelekeMelekeΑμ. χαφ7000510520185%11162442753%10074002906,94
#44Ρουμανία36 ετώνAlexandru Maxim MaximΕπ. χαφ702061042041188%100452252%00017002807,41
#822 ετώνVictor GidadoGidadoΕπ. χαφ7000610120080%761001837%100106002606,53
#23Γερμανία24 ετώνKerim CalhanogluCalhanogluΑρ. οπισθ.5000110231174%38180832%00060001606,48
#4Τουρκία27 ετώνArda KızıldağKızıldağΚ. αμυν.4000200000083%4132962773%10035001407,16
#3Ακτή Ελεφαντοστού24 ετώνDrissa CamaraCamaraΚ. μέσος600011548101—63103055%100316002506,54
#9Τζαμάικα26 ετώνTrivante StewartStewartΚ. επιθ.40006013110—40101763%10025001206,62
#7Κουρασάο29 ετώνJuninho BacunaBacunaΚ. μέσος30104011100—62101550%10185001206,63
#19Γερμανία34 ετώνSerdar DursunDursunΚ. επιθ.50003010100—10108—10023001206,55
#21Ακτή Ελεφαντοστού23 ετώνAbakar SyllaSyllaΚ. αμυν.30000000200—311017—00011001406,52
#22Κουρασάο24 ετώνSontje HansenHansenΔεξ. εξτρέμ50001002201—10108—20003002306,46
#61Τουρκία27 ετώνOgün ÖzçiçekÖzçiçekΑμ. χαφ20001001000—12303—00000000206,67
#97Τουρκία26 ετώνFuat BavukBavukΚ. επιθ.20000000100—10006—00021001206,54
#17Γκάμπια21 ετώνKaramba GassamaGassamaΚ. μέσος20003120000—10102—00021001106,36
#27Βοσνία - Ερζεγοβίνη23 ετώνEnver KulasinKulasinΔεξ. εξτρέμ10002112000—00004—10012000006,66
#77Τουρκία26 ετώνSabahattin DesticiDesticiΔεξ. οπισθ.20000000000—01001—00001000006,54
Ερζουρούμσπορ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Τουρκία35 ετώνEren TozluTozluΚ. επιθ.72021563540079%411103352%1001014003906,92
#20Πορτογαλία32 ετώνMiguel Cardoso CardosoΑρ. εξτρέμ61017401502—51101439%10056003306,89
#4Κοσσυφοπέδιο24 ετώνAmar GerxhaliuGerxhaliuΚ. αμυν.7000300010089%873261365%100200031106,76
#6Βέλγιο25 ετώνBrandon BaiyeBaiyeΑμ. χαφ7000322260092%176512453%100940031106,73
#18Βοσνία - Ερζεγοβίνη28 ετώνNihad MujakicMujakicΚ. αμυν.7000100520185%1641532960%100550031006,63
#53Τουρκία37 ετώνOrhan OvacıklıOvacıklıΔεξ. οπισθ.7000210640478%2151124772%100515003906,98
#65Χιλή32 ετώνMartín RodríguezRodríguezΕπ. χαφ70009105103583%37101733%10078003906,74
#42Γκάνα28 ετώνElisha OwusuOwusuΑμ. χαφ6000100111086%89511338%200124003806,57
#22Τουρκία39 ετώνMustafa Yumlu YumluΚ. αμυν.5000400020086%262621461%10024003406,81
#1Τουρκία36 ετώνErtuğrul TaşkıranTaşkıranΤερμ.5000000000057%00404—0000415113407,00
#15Γεωργία30 ετώνGuram GiorbelidzeGiorbelidzeΑρ. οπισθ.5010210171287%971801639%00064003406,90
#99Τουρκία25 ετώνMustafa FettahoğluFettahoğluΑρ. εξτρέμ60006119511—42101740%00023002806,43
#3Τουρκία23 ετώνYakup KırtayKırtayΚ. αμυν.5000200010087%02632—00000001806,24
#31Κροατία26 ετώνMatija OrbanicOrbanicΤερμ.20000000000—00300—00000220705,68
#8Τουρκία26 ετώνSefa AkgünAkgünΚ. μέσος50001000406—20303—00011003306,62
#9Κάτω Χώρες30 ετώνGyrano KerkKerkΔεξ. εξτρέμ40001105211—20007—00051001506,58
#19Ακτή Ελεφαντοστού26 ετώνIbrahim DiabateDiabateΚ. επιθ.50007022000—01201042%00052003106,52
#2Ιρλανδία24 ετώνFesty EboseleEboseleΔεξ. οπισθ.50001101000—31205—00010001306,37
#90Αζερμπαϊτζάν22 ετώνNariman AkhundzadaAkhundzadaΚ. επιθ.30002101000—01103—10012000106,59

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Γκαζιαντέπ7 αγώνεςΕρζουρούμσπορ7 αγώνες
Γκαζιαντέπ4 αγώνεςΕρζουρούμσπορ3 αγώνες
Γκαζιαντέπ3 αγώνεςΕρζουρούμσπορ4 αγώνες
77Αγώνες77
2-2-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-3
29%29%Νίκες29%29%
17ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,470,433
0,433ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,141
0,574Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,670,292
0,433Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,790,141
1391ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,19,969
3,122Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,72,920
0,141ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,460,574
4,330ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,73,122
15,1106Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,712,185
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1700
44Αγώνες33
0-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,06κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,86κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,2κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,3κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,53κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,1κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,3κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,26κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
33Αγώνες44
2-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-2-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,56κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,69κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,37κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13,2κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,09κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
0,292Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,433
1,4310Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,471,5711
15105ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 13,814,7103
1177ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,48,962
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,26κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 13,4κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,3κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,26κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,7κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,4κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
12,185Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,711,379
2,1415Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,111,4310
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
0,141Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0900
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,2κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,12κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,3κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,12κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (3/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Γκαζιαντέπ7 αγώνεςΕρζουρούμσπορ7 αγώνες
Γκαζιαντέπ4 αγώνεςΕρζουρούμσπορ3 αγώνες
Γκαζιαντέπ3 αγώνεςΕρζουρούμσπορ4 αγώνες

Γκολ ομάδας

57%Over 0,543%
14%Over 1,50%
14%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

71%Over 1,557%
43%Over 2,543%
14%Over 3,514%
14%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

14%Over 0,5 α′ ημιχρόνου29%
14%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
43%Over 0,5 β′ ημιχρόνου14%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

14%Νίκη & Over 1,50%
14%Νίκη & Under 1,529%
14%Νίκη & Over 2,50%
14%Νίκη & Under 2,529%
14%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,53 αγ.
4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,54 αγ.
3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

43%Γκολ/Γκολ14%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
0%G/G β′ ημιχρόνου14%

Συνδυασμοί

14%G/G & Νίκη0%
14%Νίκη χωρίς παθητικό29%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

29%Νίκη29%
29%Ισοπαλία29%
57%Νίκη ή ισοπαλία57%
40%Νίκη χωρίς την ισοπαλία40%
14%Νίκη χωρίς παθητικό29%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη3 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη4 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

43%Over 9,514%
43%Over 10,514%
29%Over 11,50%
14%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

43%Over 4,5 υπέρ14%
43%Over 5,5 υπέρ0%
29%Over 6,5 υπέρ0%
43%Over 4,5 κατά43%
29%Over 5,5 κατά14%
14%Over 6,5 κατά14%

Συνδυασμοί

43%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ71%
29%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ14%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,53 αγ.
4 αγ.Over 10,53 αγ.
4 αγ.Over 11,53 αγ.
4 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,54 αγ.
3 αγ.Over 10,54 αγ.
3 αγ.Over 11,54 αγ.
3 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,571%
86%Over 2,571%
57%Over 3,557%
57%Over 4,557%
43%Over 5,514%
14%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

86%Over 15 πόντοι43%
43%Over 25 πόντοι29%
14%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

71%Over 15 πόντοι71%
57%Over 25 πόντοι57%
14%Over 35 πόντοι14%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.
4 αγ.Over 5,53 αγ.
4 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.
3 αγ.Over 5,54 αγ.
3 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.