Φενέρμπαχτσε – Κόνιασπορ Στατιστικά αγώνα

Φενέρμπαχτσε — Κόνιασπορ, Σάβ 22 Αυγ 21:30

ΦενέρμπαχτσεΝΗΙΝΝΝΗΙΝΝ

Σούπερ Λιγκ Τουρκίας

4–2

Ημίχρονο 3–1

ΚόνιασπορΗΗΝΙΙΗΗΝΙΙ

Παίκτες

Φενέρμπαχτσε — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#19Κοσσυφοπέδιο32 ετώνVedat MuriqiMuriqiΚ. επιθ.761620114141077%00312445%100109004207,39
#11EN25 ετώνMason GreenwoodGreenwoodΔεξ. εξτρέμ7434281039112483%32102357%100410004307,66
#17Τουρκία31 ετώνİrfan Can KahveciKahveciΕπ. χαφ6232631452382%81121855%10054004307,24
#70Τουρκία25 ετώνOğuz AydınAydınΑρ. εξτρέμ72327413112585%53301648%10066004407,21
#10Ισπανία30 ετώνMarco AsensioAsensioΕπ. χαφ32023201713—00101—00000001307,21
#37Σλοβακία31 ετώνMilan Škriniar ŠkriniarΚ. αμυν.7101520230092%1572503174%10045004607,06
#6Γαλλία27 ετώνMattéo GuendouziGuendouziΚ. μέσος71015211104491%551421638%100127004606,96
#15Κάτω Χώρες31 ετώνNathan AkéAkéΚ. αμυν.7000210000095%652451444%00053004606,87
#31Βραζιλία33 ετώνEdersonEdersonΤερμ.6000000120073%00803—100012184407,35
#3EN24 ετώνArchie BrownBrownΑρ. οπισθ.6010631282587%11101042149%00064004307,14
#91Γαλλία35 ετώνN'Golo KantéKantéΑμ. χαφ7000400480189%206532761%00052004306,97
#27Πορτογαλία32 ετώνNélson SemedoSemedoΔεξ. οπισθ.7000220720085%122842359%00073004406,75
#7Τουρκία27 ετώνKerem AktürkoğluAktürkoğluΑρ. εξτρέμ6020101221144—23201442%10049003206,90
#5Τουρκία27 ετώνİsmail YüksekYüksekΑμ. χαφ7000842550089%162122751%00094004306,76
#9Βέλγιο33 ετώνRomelu LukakuLukakuΚ. επιθ.60107101410—3000930%20022004206,57
#18Τουρκία27 ετώνMert MüldürMüldürΔεξ. οπισθ.20001011201—53317—00000001206,79
#22Γερμανία25 ετώνLevent MercanMercanΑρ. οπισθ.40101001424—51209—00023002306,88
#13Τουρκία29 ετώνTarık ÇetinÇetinΤερμ.10000000000—00000—00000100206,25
#45Μάλι23 ετώνDorgeles Nene NeneΔεξ. εξτρέμ30000001100—41306—00001001206,61
#21Γκάνα22 ετώνKojo Peprah OppongOppongΚ. αμυν.20000000000—11103—00002002006,75
#28Τουρκία23 ετώνBartuğ ElmazElmazΑμ. χαφ30001100000—00000—00010002106,53
Κόνιασπορ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Τουρκία33 ετώνDeniz TürüçTürüçΔεξ. εξτρέμ7101155071321374%80212447%20052003507,17
#19Γκάμπια26 ετώνEbrima ColleyColleyΑρ. εξτρέμ61015213100—22101148%00023002506,58
#77Αυστρία26 ετώνMelih İbrahimoğluİbrahimoğluΚ. μέσος7000601230091%125722246%200117003706,79
#11Κονγκό - Κινσάσα27 ετώνJackson MulekaMulekaΚ. επιθ.7000820660472%40514848%1001417003806,72
#4Τουρκία28 ετώνAdil Demirbağ DemirbağΚ. αμυν.7000410120089%652561750%30064003806,77
#7Πορτογαλία29 ετώνDiogo GonçalvesGonçalvesΕπ. χαφ70107301112489%43401139%00066003606,88
#5Τουρκία27 ετώνUğurcan YazğılıYazğılıΚ. αμυν.6000310050182%83921941%000128003506,58
#8Σερβία33 ετώνMarko JevtovicJevtovicΑμ. χαφ7000420020083%1161142766%200610003306,92
#13Τουρκία30 ετώνBahadır GüngördüGüngördüΤερμ.5000000000074%00303—000021283107,30
#26Κονγκό - Κινσάσα32 ετώνArthur MasuakuMasuakuΑρ. οπισθ.6000100541282%741211853%00023003306,78
#17Κονγκό - Κινσάσα29 ετώνYhoan AndzouanaAndzouanaΔεξ. οπισθ.5010210382487%59101346%00033001806,77
#22Τυνησία27 ετώνRayyan BaniyaBaniyaΚ. αμυν.6000410000087%4102311257%20051003206,76
#15Νιγηρία29 ετώνChidozie AwaziemAwaziemΚ. αμυν.5000200100085%642251763%20014002706,73
#1Τουρκία21 ετώνDeniz ErtaşErtaşΤερμ.30000000000—00000—000001260717,07
#3Τουρκία23 ετώνArif BoşlukBoşlukΑρ. οπισθ.10000001000—50506—00020000106,80
#10Βόρεια Μακεδονία31 ετώνEnis BardhiBardhiΕπ. χαφ50001101111—20004—10131002106,26
#94Τουρκία24 ετώνEnis DestanDestanΚ. επιθ.30002001000—00104—00020000206,51
#42Αίγυπτος28 ετώνMostafa MohamedMohamedΚ. επιθ.40003000000—00015—00012003006,59
#91Γαλλία31 ετώνJean-Luc DompéDompéΑρ. εξτρέμ30001004203—01005—00001002006,68
#45Τουρκία21 ετώνEmir BarsBarsΑρ. εξτρέμ20001001000—10004—00001000106,69

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Φενέρμπαχτσε7 αγώνεςΚόνιασπορ7 αγώνες
Φενέρμπαχτσε3 αγώνεςΚόνιασπορ4 αγώνες
Φενέρμπαχτσε4 αγώνεςΚόνιασπορ3 αγώνες
77Αγώνες77
4-1-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-4
57%57%Νίκες14%14%
2,7119ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,470,574
214ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,292
1,7112Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,670,433
17Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,790,141
17,6123ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,111,379
7,351Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,73,424
0,715ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,460,715
6,646ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,72,618
11,480Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,71284
0,292ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1700
33Αγώνες44
2-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,06κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,86κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,2κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,3κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,53κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,1κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,3κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,26κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
44Αγώνες33
2-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-1-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,56κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,69κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,37κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13,2κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,09κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
0,574Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,433
0,866Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,471,148
17,3121ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 13,812,990
7,351ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,47,150
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,26κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 13,4κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,3κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,26κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,7κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,4κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
11,983Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,712,789
1,6710Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,112,6716
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,090,171
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,2κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,12κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,3κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,12κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (3/3)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Φενέρμπαχτσε7 αγώνεςΚόνιασπορ7 αγώνες
Φενέρμπαχτσε3 αγώνεςΚόνιασπορ4 αγώνες
Φενέρμπαχτσε4 αγώνεςΚόνιασπορ3 αγώνες

Γκολ ομάδας

86%Over 0,543%
57%Over 1,514%
43%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

86%Over 1,529%
71%Over 2,529%
29%Over 3,514%
29%Over 4,514%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

86%Over 0,5 α′ ημιχρόνου43%
29%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
57%Over 0,5 β′ ημιχρόνου14%
29%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

57%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,514%
43%Νίκη & Over 2,50%
14%Νίκη & Under 2,514%
14%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,54 αγ.
3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,53 αγ.
4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

43%Γκολ/Γκολ29%

G/G ανά ημίχρονο

43%G/G α′ ημιχρόνου14%
14%G/G β′ ημιχρόνου14%

Συνδυασμοί

14%G/G & Νίκη0%
43%Νίκη χωρίς παθητικό14%

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

57%Νίκη14%
14%Ισοπαλία29%
71%Νίκη ή ισοπαλία43%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία20%
43%Νίκη χωρίς παθητικό14%

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη4 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη3 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

57%Over 9,543%
43%Over 10,50%
43%Over 11,50%
29%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

86%Over 4,5 υπέρ0%
71%Over 5,5 υπέρ0%
43%Over 6,5 υπέρ0%
43%Over 4,5 κατά71%
43%Over 5,5 κατά57%
14%Over 6,5 κατά43%

Συνδυασμοί

43%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ71%
29%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ14%

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,54 αγ.
3 αγ.Over 10,54 αγ.
3 αγ.Over 11,54 αγ.
3 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,53 αγ.
4 αγ.Over 10,53 αγ.
4 αγ.Over 11,53 αγ.
4 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κάρτες αγώνα

67%Over 1,5100%
50%Over 2,5100%
33%Over 3,583%
33%Over 4,583%
33%Over 5,533%
33%Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

33%Over 15 πόντοι83%
33%Over 25 πόντοι83%
17%Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι67%
50%Over 25 πόντοι67%
17%Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.
3 αγ.Over 5,53 αγ.
3 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.
3 αγ.Over 5,53 αγ.
3 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.