FCSB – Farul Constanța Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

FCSB — Farul Constanța, Δευ 03 Αυγ 21:30

FCSBΗΗΙΗΝΗΗΙΗΝ

Σουπερλίγκα Ρουμανίας

2–2

Ημίχρονο 0–2

Farul ConstanțaΙΙΝΗΝΙΙΝΗΝ

Παίκτες

FCSB — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#11Ρουμανία26 ετώνDaniel BîrligeaBîrligeaΚ. επιθ.630322114591168%22412939%200108003507,19
#18Πράσινο Ακρωτήριο28 ετώνJoão PauloPauloΑμ. χαφ102021592430388%1171343558%3005130031206,82
#90Ρουμανία18 ετώνAlexandru StoianStoianΚ. επιθ.1020211224612—20411345%00040004606,77
#5Καμερούν30 ετώνJoyskim DawaDawaΚ. αμυν.91011133040088%1454623462%000750031406,62
#11Ρουμανία25 ετώνDavid MiculescuMiculescuΔεξ. εξτρέμ611111315211—52511647%00023001806,79
#33Μαυροβούνιο34 ετώνRisto RadunovicRadunovicΑρ. οπισθ.5101420150589%65901653%00023003307,02
#15Ισραήλ28 ετώνOfri AradAradΑμ. χαφ7101621360285%85402351%10035001706,70
#7Κοσσυφοπέδιο29 ετώνMeriton KorenicaKorenicaΑρ. εξτρέμ41011641170785%42201338%00025001807,01
#20Ρουμανία26 ετώνDennis PoliticPoliticΑρ. εξτρέμ61015301310—31101148%10032003106,78
#419 ετώνRicardo PădurariuPădurariuΑρ. οπισθ.11000731171311285%2441636456%30010170041706,84
#31Ιταλία33 ετώνJuri CisottiCisottiΚ. μέσος1102015434192877%881454045%10016190041606,84
#32Ρουμανία26 ετώνȘtefan TârnovanuTârnovanuΤερμ.8000000000062%01802—10012321631317,09
#3Πορτογαλία29 ετώνAndré DuarteDuarteΚ. αμυν.8000510131088%1354793971%001510004607,04
#21Κονγκό - Κινσάσα30 ετώνDylan BatubinsikaBatubinsikaΚ. αμυν.7000510211092%5112943370%100620011506,78
#2Ρουμανία37 ετώνValentin CrețuCrețuΔεξ. οπισθ.701052021101176%792242960%30057003507,02
#28Αλγερία25 ετώνAymen BoutoutaouBoutoutaouΔεξ. εξτρέμ800018301175782%113103556%1005130011006,88
#14Γαλλία31 ετώνArnold GaritaGaritaΚ. επιθ.60009333211—10302136%00086001806,50
#30Ρουμανία23 ετώνΟκτάβιαν ΠοπέσκουΠοπέσκουΑρ. εξτρέμ60207207135674%20101635%10017003206,97
#97Μαρτινίκα29 ετώνRonny LabonneLabonneΔεξ. οπισθ.5000111030386%6661945%20031002606,59
#1319 ετώνMatei PopaPopaΤερμ.30000000000—00400—00000741406,69
#8Γαλλία32 ετώνEddy GnahoréGnahoréΑμ. χαφ7000000260190%46411050%00012002506,72
#73Κροατία30 ετώνKarlo MuharMuharΑμ. χαφ3000200051192%40411246%10044001606,91
#22Ρουμανία19 ετώνMihai TomaTomaΑρ. μέσος50102000200—22515—10022003206,63
#98Ρουμανία19 ετώνDavid PopaPopaΔεξ. εξτρέμ30006312000—30106—00001002006,91
Farul Constanța — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Ρουμανία22 ετώνE. RadaslavescuRadaslavescuΕπ. χαφ115352714213236782%63102738%200590031007,39
#70Μπενίν27 ετώνMattéo AhlinviAhlinviΚ. μέσος11414198113132283%2471135460%00011130031307,20
#53Ρουμανία19 ετώνIustin DoicaruDoicaruΔεξ. εξτρέμ6313191126510—41202034%00088001807,08
#7Ρουμανία35 ετώνDenis AlibecAlibecΚ. επιθ.7121231080733—30201239%00148003706,59
#2819 ετώνCristian SimaSimaΑρ. εξτρέμ7101540820182%144602347%10081002606,86
#11Ρουμανία34 ετώνCristian GaneaGaneaΑρ. οπισθ.5111810260381%247010—00004002507,06
#9917 ετώνRăzvan MarinceanMarinceanΑρ. εξτρέμ61015303100—00008—00012002206,70
#2917 ετώνAlexandru GoncearGoncearΕπ. χαφ51012205213—10108—00021002206,71
#12Ρουμανία20 ετώνR. MunteanuMunteanuΤερμ.11000000000067%011804—10000261531516,69
#23Γαλλία28 ετώνTony NjikéNjikéΑμ. χαφ110108105141291%21161364257%200850031407,02
#6Ρουμανία26 ετώνVictor DicanDicanΑμ. χαφ10000611100092%905982547%500850021406,65
#24Γαλλία26 ετώνS. BouzamouchaBouzamouchaΚ. αμυν.9000411431189%12104813557%0009110021106,76
#4Βραζιλία24 ετώνGustavo MarinsMarinsΚ. αμυν.9000201130090%9115072967%10062003706,96
#3Ρουμανία26 ετώνValentin ȚicuȚicuΑρ. οπισθ.9000610593382%1251022852%200960021206,77
#10Γαλλία27 ετώνEddy SylvestreSylvestreΕπ. χαφ100106321260382%62602948%000611003706,69
#22Ρουμανία23 ετώνDan SîrbuSîrbuΔεξ. οπισθ.70101003100385%1762422854%00064002806,91
#17Ρουμανία39 ετώνIonuț LarieLarieΚ. αμυν.6000200100189%2218011—00033001506,48
#5Γαλλία24 ετώνNabil AberdinAberdinΚ. αμυν.3000000000094%35656—00000001606,82
#71Ρουμανία23 ετώνRăzvan TănasăTănasăΑρ. εξτρέμ70106223500—53501441%10045002206,59
#8Ρουμανία31 ετώνIonuț VînăVînăΚ. μέσος30105205303—10216—00010000207,01
#30Αρμενία25 ετώνNarek GrigoryanGrigoryanΔεξ. εξτρέμ20004200312—12001—10010000107,03
#80Ρουμανία23 ετώνN. PopescuPopescuΑμ. χαφ60000002200—12206—00002001206,53
#9Κοσσυφοπέδιο25 ετώνMuhamet HyseniHyseniΚ. επιθ.10001010100—10113—00012000106,58
#18Ρουμανία21 ετώνLuca BanuBanuΑμ. χαφ30001110001—11101—00010001106,36

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

FCSB11 αγώνεςFarul Constanța11 αγώνες
FCSB6 αγώνεςFarul Constanța5 αγώνες
FCSB5 αγώνεςFarul Constanța6 αγώνες
1111Αγώνες1111
4-3-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-5-2
36%36%Νίκες36%36%
1,2714ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
0,647ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,931,0912
0,647Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,59111
0,647Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,556
17,6193ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,614,6161
5,965Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,76,167
0,273ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,182
6,369ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,448
13,6150Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,610,2112
0,273ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,182
66Αγώνες55
3-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-1-0
50%50%Νίκες80%80%
1,8311ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,752,412
16ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,171,47
0,835Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,761,68
16Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,84
20,3122ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,115,678
6,539Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,6840
0,332ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
7,746ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,3420
13,581Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,112,261
0,53ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,42
55Αγώνες66
1-1-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-4-2
20%20%Νίκες0%0%
0,63ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,835
0,21ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,835
0,42Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,53
0,21Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,332
14,271ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,113,883
5,226Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,84,527
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,171
4,623ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,14,728
13,869Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,18,551
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,364Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,273
1,5517Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,3615
13,9153ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,3157
7,583ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,37,684
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,42
1,59Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,9115
12,575ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,913,668
7,243ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6735
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,171
1,68Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,6710
15,678ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,889
840ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 88,249
10,4115Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,69,6105
2,1824Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,21,4516
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,091
9,356Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,28,241
2,1713Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,26
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
11,859Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,110,764
2,211Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,421,6710
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,21Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,171

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

FCSB11 αγώνεςFarul Constanța11 αγώνες
FCSB6 αγώνεςFarul Constanța5 αγώνες
FCSB5 αγώνεςFarul Constanța6 αγώνες

Γκολ ομάδας

73%Over 0,573%
45%Over 1,545%
9%Over 2,527%

Γκολ αγώνα

73%Over 1,582%
55%Over 2,555%
45%Over 3,545%
18%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

36%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
27%Over 1,5 α′ ημιχρόνου36%
45%Over 0,5 β′ ημιχρόνου45%
18%Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

27%Νίκη & Over 1,536%
9%Νίκη & Under 1,50%
9%Νίκη & Over 2,527%
27%Νίκη & Under 2,59%
9%G/G & Νίκη27%

Γκολ ομάδας

100%Over 0,580%
67%Over 1,580%
17%Over 2,560%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,580%
67%Over 2,560%
67%Over 3,560%
17%Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
33%Over 1,5 α′ ημιχρόνου60%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
33%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

33%Νίκη & Over 1,580%
17%Νίκη & Under 1,50%
17%Νίκη & Over 2,560%
33%Νίκη & Under 2,520%
17%G/G & Νίκη60%

Γκολ ομάδας

40%Over 0,567%
20%Over 1,517%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,583%
40%Over 2,550%
20%Over 3,533%
20%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

20%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
20%Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,50%
20%Νίκη & Under 2,50%
0%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

45%Γκολ/Γκολ64%

G/G ανά ημίχρονο

18%G/G α′ ημιχρόνου36%
27%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

9%G/G & Νίκη27%
27%Νίκη χωρίς παθητικό9%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

33%G/G α′ ημιχρόνου60%
33%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη60%
33%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

20%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου17%
20%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη0%
20%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη36%
27%Ισοπαλία45%
64%Νίκη ή ισοπαλία82%
50%Νίκη χωρίς την ισοπαλία67%
27%Νίκη χωρίς παθητικό9%

Αποτέλεσμα αγώνα

50%Νίκη80%
33%Ισοπαλία20%
83%Νίκη ή ισοπαλία100%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
33%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

20%Νίκη0%
20%Ισοπαλία67%
40%Νίκη ή ισοπαλία67%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

55%Over 9,545%
55%Over 10,536%
45%Over 11,59%
36%Over 12,59%

Κόρνερ ομάδας

82%Over 4,5 υπέρ45%
55%Over 5,5 υπέρ45%
36%Over 6,5 υπέρ9%
45%Over 4,5 κατά64%
18%Over 5,5 κατά9%
18%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

91%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ64%
55%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ55%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,560%
50%Over 10,540%
50%Over 11,50%
33%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

100%Over 4,5 υπέρ60%
67%Over 5,5 υπέρ60%
50%Over 6,5 υπέρ0%
33%Over 4,5 κατά60%
0%Over 5,5 κατά0%
0%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

100%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
67%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,533%
60%Over 10,533%
40%Over 11,517%
40%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ33%
40%Over 5,5 υπέρ33%
20%Over 6,5 υπέρ17%
60%Over 4,5 κατά67%
40%Over 5,5 κατά17%
40%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

80%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κάρτες αγώνα

91%Over 1,5100%
82%Over 2,564%
73%Over 3,555%
55%Over 4,545%
36%Over 5,527%
9%Over 6,59%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

82%Over 15 πόντοι55%
36%Over 25 πόντοι18%
18%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

73%Over 15 πόντοι64%
36%Over 25 πόντοι36%
27%Over 35 πόντοι36%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
83%Over 2,580%
67%Over 3,560%
50%Over 4,560%
50%Over 5,540%
0%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

83%Over 15 πόντοι40%
33%Over 25 πόντοι0%
17%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι100%
33%Over 25 πόντοι60%
33%Over 35 πόντοι60%

Κάρτες αγώνα

80%Over 1,5100%
80%Over 2,550%
80%Over 3,550%
60%Over 4,533%
20%Over 5,517%
20%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι67%
40%Over 25 πόντοι33%
20%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι33%
40%Over 25 πόντοι17%
20%Over 35 πόντοι17%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.