FCSB – Argeş Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
FCSB — Argeş, Παρ 17 Ιουλ 21:30
FCSB
Argeş20
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Daniel BîrligeaBîrligeaΚ. επιθ. | 6 | 3 | 0 | 3 | 22 | 11 | 4 | 5 | 9 | 1 | 1 | 68% | 2 | 2 | 4 | 1 | 29 | 39% | 2 | 0 | 0 | 10 | 8 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 7,19 |
João PauloPauloΑμ. χαφ | 10 | 2 | 0 | 2 | 15 | 9 | 2 | 4 | 3 | 0 | 3 | 88% | 11 | 7 | 13 | 4 | 35 | 58% | 3 | 0 | 0 | 5 | 13 | 0 | 0 | 3 | 12 | 0 | 6,82 |
| Alexandru StoianStoianΚ. επιθ. | 10 | 2 | 0 | 2 | 11 | 2 | 2 | 4 | 6 | 1 | 2 | — | 2 | 0 | 4 | 1 | 13 | 45% | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 6,77 |
Joyskim DawaDawaΚ. αμυν. | 9 | 1 | 0 | 1 | 11 | 3 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 88% | 14 | 5 | 46 | 2 | 34 | 62% | 0 | 0 | 0 | 7 | 5 | 0 | 0 | 3 | 14 | 0 | 6,62 |
David MiculescuMiculescuΔεξ. εξτρέμ | 6 | 1 | 1 | 1 | 11 | 3 | 1 | 5 | 2 | 1 | 1 | — | 5 | 2 | 5 | 1 | 16 | 47% | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 8 | 0 | 6,79 |
Risto RadunovicRadunovicΑρ. οπισθ. | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 0 | 1 | 5 | 0 | 5 | 89% | 6 | 5 | 9 | 0 | 16 | 53% | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 7,02 |
Ofri AradAradΑμ. χαφ | 7 | 1 | 0 | 1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 0 | 2 | 85% | 8 | 5 | 4 | 0 | 23 | 51% | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,70 |
| Meriton KorenicaKorenicaΑρ. εξτρέμ | 4 | 1 | 0 | 1 | 16 | 4 | 1 | 1 | 7 | 0 | 7 | 85% | 4 | 2 | 2 | 0 | 13 | 38% | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 1 | 8 | 0 | 7,01 |
| Dennis PoliticPoliticΑρ. εξτρέμ | 6 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | — | 3 | 1 | 1 | 0 | 11 | 48% | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 6,78 |
| Ricardo PădurariuPădurariuΑρ. οπισθ. | 11 | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 1 | 17 | 13 | 1 | 12 | 85% | 24 | 4 | 16 | 3 | 64 | 56% | 3 | 0 | 0 | 10 | 17 | 0 | 0 | 4 | 17 | 0 | 6,84 |
Juri CisottiCisottiΚ. μέσος | 11 | 0 | 2 | 0 | 15 | 4 | 3 | 4 | 19 | 2 | 8 | 77% | 8 | 8 | 14 | 5 | 40 | 45% | 1 | 0 | 0 | 16 | 19 | 0 | 0 | 4 | 16 | 0 | 6,84 |
Ștefan TârnovanuTârnovanuΤερμ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 62% | 0 | 1 | 8 | 0 | 2 | — | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 32 | 16 | 3 | 13 | 1 | 7,09 |
André DuarteDuarteΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 88% | 13 | 5 | 47 | 9 | 39 | 71% | 0 | 0 | 1 | 5 | 10 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 7,04 |
Dylan BatubinsikaBatubinsikaΚ. αμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 92% | 5 | 11 | 29 | 4 | 33 | 70% | 1 | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 1 | 15 | 0 | 6,78 |
Valentin CrețuCrețuΔεξ. οπισθ. | 7 | 0 | 1 | 0 | 5 | 2 | 0 | 2 | 11 | 0 | 11 | 76% | 7 | 9 | 22 | 4 | 29 | 60% | 3 | 0 | 0 | 5 | 7 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 7,02 |
Aymen BoutoutaouBoutoutaouΔεξ. εξτρέμ | 8 | 0 | 0 | 0 | 18 | 3 | 0 | 11 | 7 | 5 | 7 | 82% | 11 | 3 | 1 | 0 | 35 | 56% | 1 | 0 | 0 | 5 | 13 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 | 6,88 |
Arnold GaritaGaritaΚ. επιθ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 9 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | — | 1 | 0 | 3 | 0 | 21 | 36% | 0 | 0 | 0 | 8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 8 | 0 | 6,50 |
Οκτάβιαν ΠοπέσκουΠοπέσκουΑρ. εξτρέμ | 6 | 0 | 2 | 0 | 7 | 2 | 0 | 7 | 13 | 5 | 6 | 74% | 2 | 0 | 1 | 0 | 16 | 35% | 1 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,97 |
Ronny LabonneLabonneΔεξ. οπισθ. | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 86% | 6 | 6 | 6 | 1 | 9 | 45% | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,59 |
| Matei PopaPopaΤερμ. | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 4 | 1 | 4 | 0 | 6,69 |
Eddy GnahoréGnahoréΑμ. χαφ | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 1 | 90% | 4 | 6 | 4 | 1 | 10 | 50% | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 6,72 |
| Karlo MuharMuharΑμ. χαφ | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 1 | 92% | 4 | 0 | 4 | 1 | 12 | 46% | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 6,91 |
Mihai TomaTomaΑρ. μέσος | 5 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 5 | 1 | 5 | — | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,63 |
| David PopaPopaΔεξ. εξτρέμ | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6,91 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Robert MoldoveanuMoldoveanuΑρ. εξτρέμ | 7 | 3 | 0 | 3 | 16 | 5 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0 | 55% | 5 | 4 | 3 | 0 | 39 | 49% | 1 | 0 | 0 | 4 | 9 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 7,05 |
Taylor LuvamboLuvamboΑρ. εξτρέμ | 10 | 1 | 1 | 1 | 21 | 4 | 3 | 8 | 6 | 1 | 3 | 72% | 9 | 4 | 2 | 0 | 42 | 50% | 3 | 0 | 0 | 6 | 15 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 6,70 |
| Yanis PîrvuPîrvuΑρ. εξτρέμ | 10 | 1 | 1 | 1 | 18 | 10 | 1 | 3 | 6 | 1 | 0 | 62% | 16 | 2 | 4 | 0 | 33 | 49% | 1 | 0 | 0 | 10 | 7 | 0 | 0 | 3 | 9 | 0 | 6,81 |
| Dorinel OanceaOanceaΔεξ. οπισθ. | 9 | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 12 | 13 | 1 | 8 | 66% | 15 | 4 | 13 | 1 | 42 | 54% | 3 | 0 | 0 | 12 | 11 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 6,77 |
Florin BorțaBorțaΑρ. οπισθ. | 11 | 0 | 0 | 0 | 15 | 2 | 0 | 3 | 10 | 3 | 7 | 79% | 18 | 14 | 44 | 2 | 37 | 51% | 3 | 0 | 0 | 11 | 7 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0 | 6,89 |
Vadim RațăRațăΚ. μέσος | 11 | 0 | 0 | 0 | 9 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1 | 78% | 23 | 8 | 8 | 1 | 46 | 46% | 2 | 0 | 0 | 22 | 4 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0 | 6,60 |
| Cătălin CăbuzCăbuzΤερμ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50% | 0 | 0 | 11 | 0 | 7 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 23 | 12 | 3 | 7 | 0 | 6,89 |
Leard SadriuSadriuΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 86% | 10 | 11 | 47 | 7 | 43 | 60% | 4 | 0 | 0 | 10 | 5 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 6,94 |
| Costinel TofanTofanΔεξ. οπισθ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 2 | 4 | 3 | 1 | 4 | 66% | 8 | 15 | 34 | 3 | 30 | 48% | 2 | 0 | 0 | 12 | 9 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | 6,67 |
| M. TudoseTudoseΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 83% | 9 | 12 | 46 | 2 | 41 | 55% | 1 | 0 | 0 | 6 | 7 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 6,91 |
Rober SierraSierraΑμ. χαφ | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7 | 5 | 1 | 0 | 75% | 7 | 10 | 19 | 1 | 25 | 60% | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6,96 |
O. AlagbeAlagbeΑμ. χαφ | 9 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 1 | 1 | 74% | 10 | 8 | 17 | 4 | 26 | 51% | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 6,86 |
| Guilherme GaruttiGaruttiΑμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 76% | 4 | 12 | 40 | 2 | 34 | 65% | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,91 |
| Ricardo MatosMatosΚ. επιθ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 15 | 1 | 1 | 3 | 5 | 1 | 2 | — | 2 | 1 | 3 | 0 | 12 | 26% | 0 | 0 | 1 | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 6,59 |
Silviu BalaureBalaureΔεξ. μέσος | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 1 | 6 | 77% | 10 | 2 | 3 | 0 | 14 | 44% | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 6,57 |
| Ionuț RădescuRădescuΚ. μέσος | 9 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | — | 8 | 3 | 2 | 5 | 20 | 41% | 1 | 0 | 0 | 8 | 7 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,54 |
Tiago GonçalvesGonçalvesΑρ. οπισθ. | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | 10 | 2 | 6 | — | 8 | 4 | 5 | 1 | 14 | 52% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 7,05 |
| Claudiu MicovschiMicovschiΔεξ. εξτρέμ | 8 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 2 | 3 | 6 | 0 | 8 | — | 2 | 6 | 1 | 0 | 8 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 6,60 |
| P. DulceaDulceaΕπ. χαφ | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 1 | — | 5 | 0 | 0 | 0 | 16 | 48% | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,66 |
Igor NikicNikicΤερμ. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 5 | 0 | 4 | 0 | 6,90 |
| Michael IdowuIdowuΔεξ. εξτρέμ | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 | 4 | — | 2 | 1 | 0 | 0 | 10 | 40% | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,82 |
| Xian EmmersEmmersΕπ. χαφ | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,70 |
G. CharpentierCharpentierΚ. επιθ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 31% | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,58 |
Cătălin StratonStratonΤερμ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,93 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.





























