FC Santa Coloma – SK Rapid Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

FC Santa Coloma — SK Rapid, Πέμ 23 Ιουλ 20:00

FC Santa ColomaΝΝΗΗΝΝΗΗ

Κόνφερενς Λιγκ

1–3

Ημίχρονο 0–0

SK RapidΝΝΝΙΙΝΝΝΙΙ

Παίκτες

FC Santa Coloma — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Ισπανία29 ετώνPredrag MuñozMuñozΚ. επιθ.32023101301—01003—10021001706,65
#10Γαλλία27 ετώνGuillaume LopezLopezΚ. επιθ.41012000100—10003—00041002506,54
#4Ισπανία26 ετώνGutiGutiΚ. αμυν.31011101000—21617—00032001806,44
#11Ισπανία27 ετώνRoberto RodríguezRodríguezΕπ. χαφ31012111001—10103—00011001406,60
#16Μεξικό33 ετώνDavid AndradeAndradeΑρ. οπισθ.30001001101—31806—00012001906,31
#18Ισπανία30 ετώνAdrià ArjonaArjonaΕπ. χαφ3010100321087%1300939%10024001906,42
#6Ισπανία28 ετώνMiguel LópezLópezΑμ. χαφ30001002000—32418—10032001906,48
#2Ισπανία29 ετώνÁlex RasinesRasinesΔεξ. οπισθ.30000002110—42718—10000001906,35
#8Ισπανία32 ετώνÍñigo BarrenetxeaBarrenetxeaΚ. μέσος30100001100—12003—00011001506,40
#22Ισπανία23 ετώνAlejandro GómezGómezΑρ. εξτρέμ10000000000—00000—00000001006,50
#21Ισπανία24 ετώνAndy VillarVillarΑρ. εξτρέμ20000000000—31004—10031000406,39
Πράσινο Ακρωτήριο29 ετώνRaly CabralCabralΔεξ. εξτρέμ20002002000—10103—00010000206,65
#23Ανδόρα33 ετώνMoisés San NicolásSan NicolásΚ. αμυν.20000000000—00000—00010001106,37

Δεν έχουμε τερματοφύλακα με συμμετοχές σε αυτό το ρόστερ.

SK Rapid — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Αυστρία30 ετώνErcan KaraKaraΚ. επιθ.441410513720—41522048%00078000607,89
#43Μάλι20 ετώνMoulaye HaïdaraHaïdaraΔεξ. εξτρέμ631313412413—21108—00011001107,33
#55Σερβία30 ετώνNenad CvetkovicCvetkovicΚ. αμυν.6202420000091%391332063%00047001806,95
#6Γαλλία27 ετώνS. Raux-YaoRaux-YaoΚ. αμυν.6202421020095%441328—00023001806,86
#15Αυστρία20 ετώνNikolaus WurmbrandWurmbrandΔεξ. εξτρέμ621214515513—32001435%00046001506,93
#10Νορβηγία22 ετώνPetter Nosa DahlDahlΑρ. εξτρέμ62126404310—32101936%100611001306,76
#77Ουγγαρία26 ετώνBendegúz BollaBollaΔεξ. οπισθ.51317410133691%83711943%300114000807,39
#22Αυστρία23 ετώνYusuf DemirDemirΔεξ. εξτρέμ511119611391285%141003750%00099000607,51
#7Αυστραλία25 ετώνMarco TilioTilioΔεξ. εξτρέμ51118318412—10001260%00023001207,01
#21Αυστρία31 ετώνLouis SchaubSchaubΔεξ. μέσος4101530040191%63008—10041001207,14
#1Αυστρία25 ετώνNiklas HedlHedlΤερμ.6000000010082%20503—000011051806,59
#18Αυστρία25 ετώνMatthias Seidl SeidlΚ. μέσος6030711162093%125502056%10072001807,15
#8Ακτή Ελεφαντοστού23 ετώνRomeo AmaneAmaneΚ. μέσος4000410461192%124112560%10084001507,40
#8Δανία31 ετώνTonni AdamsenAdamsenΚ. επιθ.50101042181082%0130210%00051001406,67
#23Αυστρία26 ετώνJonas AuerAuerΑρ. οπισθ.4000210262591%33706—00011001307,00
#38Γερμανία29 ετώνJannes Horn HornΑρ. οπισθ.4010310152394%73311148%00051000506,91
#30Αυστρία22 ετώνNicolas BajliczBajliczΚ. μέσος6010100250095%60101155%10032001406,75
#8Νορβηγία23 ετώνTobias GulliksenGulliksenΕπ. χαφ30005013500—31017—00011001206,80
#2Αυστρία19 ετώνEaden RokaRokaΔεξ. οπισθ.20001000613—12102—00011001007,23
#4Αυστρία20 ετώνJakob SchöllerSchöllerΚ. αμυν.2000100000195%01111—10010001006,84
#20Ακτή Ελεφαντοστού22 ετώνAnge AhoussouAhoussouΚ. αμυν.10001000000—10002—10010000006,54

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

FC Santa Coloma4 αγώνεςSK Rapid6 αγώνες
FC Santa Coloma2 αγώνεςSK Rapid3 αγώνες
FC Santa Coloma2 αγώνεςSK Rapid3 αγώνες
44Αγώνες66
2-0-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-2-0
—Νίκες67%67%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,3κάτω από 5 αγώνες (4/6)3,1719
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (4/6)2,3314
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,52κάτω από 5 αγώνες (4/6)1,177
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,78κάτω από 5 αγώνες (4/6)212
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,3κάτω από 5 αγώνες (3/6)20,7124
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (3/6)7,545
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,53
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (4/6)6,237
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (4/6)1272
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,332
22Αγώνες33
1-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,49κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,39κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,6κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,89κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,4κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,13κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,2κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,5κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
22Αγώνες33
1-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,12κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,33κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,67κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,6κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,8κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,9κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,23κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,171
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,64κάτω από 5 αγώνες (4/6)1,338
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (4/6)15,895
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (4/6)7,746
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,46κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 4,6κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,19κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,81κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 4,4κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,1κάτω από 5 αγώνες (4/6)13,883
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,21κάτω από 5 αγώνες (3/5)210
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/6)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (3/5)00
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,3κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,13κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,03κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,13κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,28κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (2/2)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

FC Santa Coloma4 αγώνεςSK Rapid6 αγώνες
FC Santa Coloma2 αγώνεςSK Rapid3 αγώνες
FC Santa Coloma2 αγώνεςSK Rapid3 αγώνες

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,5100%
4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,550%

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,583%
4 αγ.Over 3,583%
4 αγ.Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου83%
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου100%
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,567%
4 αγ.Νίκη & Under 1,50%
4 αγ.Νίκη & Over 2,550%
4 αγ.Νίκη & Under 2,517%
4 αγ.G/G & Νίκη50%

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,53 αγ.
2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.
2 αγ.Over 3,53 αγ.
2 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,53 αγ.
2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.
2 αγ.Over 3,53 αγ.
2 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ83%

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου33%
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου67%

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη50%
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη67%
4 αγ.Ισοπαλία33%
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία100%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη3 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη3 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,517%
4 αγ.Over 10,517%
4 αγ.Over 11,517%
4 αγ.Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ83%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ33%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ33%
4 αγ.Over 4,5 κατά17%
4 αγ.Over 5,5 κατά17%
4 αγ.Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,53 αγ.
2 αγ.Over 10,53 αγ.
2 αγ.Over 11,53 αγ.
2 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,53 αγ.
2 αγ.Over 10,53 αγ.
2 αγ.Over 11,53 αγ.
2 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,5100%
3 αγ.Over 2,580%
3 αγ.Over 3,580%
3 αγ.Over 4,520%
3 αγ.Over 5,520%
3 αγ.Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι60%
3 αγ.Over 25 πόντοι40%
3 αγ.Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι60%
3 αγ.Over 25 πόντοι40%
3 αγ.Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,53 αγ.
1 αγ.Over 2,53 αγ.
1 αγ.Over 3,53 αγ.
1 αγ.Over 4,53 αγ.
1 αγ.Over 5,53 αγ.
1 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,52 αγ.
2 αγ.Over 2,52 αγ.
2 αγ.Over 3,52 αγ.
2 αγ.Over 4,52 αγ.
2 αγ.Over 5,52 αγ.
2 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.