Farul Constanța – Voluntari Στατιστικά αγώνα

Farul Constanța — Voluntari, Σάβ 06 Μαρ 02:00

Farul ConstanțaΙΙΝΗΝΙΙΝΗΝ
VoluntariΙΝΗΗΗΙΝΗΗΗ

Παίκτες

Farul Constanța — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Ρουμανία22 ετώνE. RadaslavescuRadaslavescuΕπ. χαφ115352714213236782%63102738%200590031007,39
#70Μπενίν27 ετώνMattéo AhlinviAhlinviΚ. μέσος11414198113132283%2471135460%00011130031307,20
#53Ρουμανία19 ετώνIustin DoicaruDoicaruΔεξ. εξτρέμ6313191126510—41202034%00088001807,08
#7Ρουμανία35 ετώνDenis AlibecAlibecΚ. επιθ.7121231080733—30201239%00148003706,59
#2819 ετώνCristian SimaSimaΑρ. εξτρέμ7101540820182%144602347%10081002606,86
#11Ρουμανία34 ετώνCristian GaneaGaneaΑρ. οπισθ.5111810260381%247010—00004002507,06
#9917 ετώνRăzvan MarinceanMarinceanΑρ. εξτρέμ61015303100—00008—00012002206,70
#2917 ετώνAlexandru GoncearGoncearΕπ. χαφ51012205213—10108—00021002206,71
#12Ρουμανία20 ετώνR. MunteanuMunteanuΤερμ.11000000000067%011804—10000261531516,69
#23Γαλλία28 ετώνTony NjikéNjikéΑμ. χαφ110108105141291%21161364257%200850031407,02
#6Ρουμανία26 ετώνVictor DicanDicanΑμ. χαφ10000611100092%905982547%500850021406,65
#24Γαλλία26 ετώνS. BouzamouchaBouzamouchaΚ. αμυν.9000411431189%12104813557%0009110021106,76
#4Βραζιλία24 ετώνGustavo MarinsMarinsΚ. αμυν.9000201130090%9115072967%10062003706,96
#3Ρουμανία26 ετώνValentin ȚicuȚicuΑρ. οπισθ.9000610593382%1251022852%200960021206,77
#10Γαλλία27 ετώνEddy SylvestreSylvestreΕπ. χαφ100106321260382%62602948%000611003706,69
#22Ρουμανία23 ετώνDan SîrbuSîrbuΔεξ. οπισθ.70101003100385%1762422854%00064002806,91
#17Ρουμανία39 ετώνIonuț LarieLarieΚ. αμυν.6000200100189%2218011—00033001506,48
#5Γαλλία24 ετώνNabil AberdinAberdinΚ. αμυν.3000000000094%35656—00000001606,82
#71Ρουμανία23 ετώνRăzvan TănasăTănasăΑρ. εξτρέμ70106223500—53501441%10045002206,59
#8Ρουμανία31 ετώνIonuț VînăVînăΚ. μέσος30105205303—10216—00010000207,01
#30Αρμενία25 ετώνNarek GrigoryanGrigoryanΔεξ. εξτρέμ20004200312—12001—10010000107,03
#80Ρουμανία23 ετώνN. PopescuPopescuΑμ. χαφ60000002200—12206—00002001206,53
#9Κοσσυφοπέδιο25 ετώνMuhamet HyseniHyseniΚ. επιθ.10001010100—10113—00012000106,58
#18Ρουμανία21 ετώνLuca BanuBanuΑμ. χαφ30001110001—11101—00010001106,36
Voluntari — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#11Ρουμανία19 ετώνRemus GuțeaGuțeaΑρ. εξτρέμ11404241212071380%197716650%0005260022007,04
#90Ρουμανία34 ετώνMihai RomanRomanΚ. επιθ.92021543494171%63223741%201990011006,75
#9Κροατία28 ετώνMatko BabićBabićΚ. επιθ.1110124861060074%72514340%2009150021806,58
#19Ρουμανία30 ετώνMarvin SchiebSchiebΔεξ. εξτρέμ111014101642180%681413249%000160022206,41
#40Κροατία31 ετώνLovro CvekCvekΑμ. χαφ7101810141079%1531872246%000710011406,74
#10Ρουμανία26 ετώνCristian MerloiMerloiΔεξ. εξτρέμ91119303201—21201847%100413001606,73
#31Σλοβενία28 ετώνMetod JurharJurharΤερμ.11000000100062%002204—10010372222516,70
#27Ρουμανία30 ετώνRadu CrişanCrişanΚ. αμυν.11000501121182%181471134052%4001230022406,61
#30Ρουμανία22 ετώνAlexandru ȘuteuȘuteuΑρ. οπισθ.1101011209122575%27162365554%10010150022206,78
#8Ρουμανία27 ετώνIon GheorgheGheorgheΑρ. εξτρέμ11030157052551282%1191932643%20015100022007,04
#5Ρουμανία27 ετώνDenis HaruțHaruțΚ. αμυν.11000210241185%20112733256%100660022006,51
#44Ρουμανία26 ετώνMihael OnișaOnișaΑρ. οπισθ.10010411151279%1262572166%100510021406,71
#4Μολδαβία25 ετώνDaniel DumbrăvanuDumbrăvanuΚ. αμυν.10000202210079%8144442247%200820022006,37
#23Κροατία24 ετώνM. MamićMamićΔεξ. οπισθ.100102124101280%421101246%00000002906,57
#29Ρουμανία28 ετώνAdi Chică-RoșăChică-RoșăΚ. επιθ.80007301100—11001036%30025001806,60
#6Σερβία25 ετώνS. CesticCesticΚ. αμυν.10000001000—10408—00003000306,28
#25Μπενίν32 ετώνDavid KikiKikiΑρ. οπισθ.30000001102—32208—00021001306,72
#21Ρουμανία19 ετώνRobert PetculescuPetculescuΑρ. εξτρέμ30000000000—10002—00011001006,44
#22Πορτογαλία31 ετώνNuno RodriguesRodriguesΔεξ. εξτρέμ30001000000—00001—00001000105,91

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Farul Constanța11 αγώνεςVoluntari11 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνεςVoluntari6 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνεςVoluntari5 αγώνες
1111Αγώνες1111
4-5-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-7
36%36%Νίκες18%18%
1,5517ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,34111
1,0912ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,647
111Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,647
0,556Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,364
14,6161ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,612,3135
6,167Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,7444
0,182ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,364
4,448ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,73,437
10,2112Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,612,1133
0,182ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,091
55Αγώνες66
4-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-2
80%80%Νίκες33%33%
2,412ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,751,177
1,47ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,170,674
1,68Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,835
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,332
15,678ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,115,291
840Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,231
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,53
420ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,34,829
12,261Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,111,770
0,42ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,3100
66Αγώνες55
0-4-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-5
0%0%Νίκες0%0%
0,835ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,84
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,63
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,42
0,332Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,42
13,883ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,18,844
4,527Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,82,613
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
4,728ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,11,68
8,551Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,112,663
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,060,21
0,273Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,182
1,3615Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,342,2725
14,3157ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915165
7,684ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,38,695
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,332
15Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,911,338
13,668ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,788
735ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,67,746
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2100
1,6710Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,743,417
14,889ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,477
8,249ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 89,849
9,6105Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,69,4104
1,4516Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,222
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,11
8,241Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,29,758
1,26Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 22,412
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
10,764Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,19,246
1,6710Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,42210
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,21

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Farul Constanța11 αγώνεςVoluntari11 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνεςVoluntari6 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνεςVoluntari5 αγώνες

Γκολ ομάδας

73%Over 0,573%
45%Over 1,527%
27%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

82%Over 1,582%
55%Over 2,573%
45%Over 3,555%
18%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου55%
36%Over 1,5 α′ ημιχρόνου9%
45%Over 0,5 β′ ημιχρόνου36%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

36%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,518%
27%Νίκη & Over 2,50%
9%Νίκη & Under 2,518%
27%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,583%
80%Over 1,533%
60%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,567%
60%Over 2,550%
60%Over 3,533%
40%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
60%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

80%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,533%
60%Νίκη & Over 2,50%
20%Νίκη & Under 2,533%
60%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

67%Over 0,560%
17%Over 1,520%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,5100%
50%Over 2,5100%
33%Over 3,580%
0%Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,50%
0%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

64%Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

36%G/G α′ ημιχρόνου36%
27%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

27%G/G & Νίκη0%
9%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

60%G/G α′ ημιχρόνου50%
20%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

60%G/G & Νίκη0%
20%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου20%
33%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη18%
45%Ισοπαλία18%
82%Νίκη ή ισοπαλία36%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία22%
9%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη33%
20%Ισοπαλία33%
100%Νίκη ή ισοπαλία67%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη0%
67%Ισοπαλία0%
67%Νίκη ή ισοπαλία0%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

45%Over 9,536%
36%Over 10,527%
9%Over 11,527%
9%Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

45%Over 4,5 υπέρ27%
45%Over 5,5 υπέρ18%
9%Over 6,5 υπέρ18%
64%Over 4,5 κατά45%
9%Over 5,5 κατά36%
0%Over 6,5 κατά36%

Συνδυασμοί

64%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ45%
55%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,550%
40%Over 10,550%
0%Over 11,550%
0%Over 12,533%

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ50%
60%Over 5,5 υπέρ33%
0%Over 6,5 υπέρ33%
60%Over 4,5 κατά33%
0%Over 5,5 κατά33%
0%Over 6,5 κατά33%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,520%
33%Over 10,50%
17%Over 11,50%
17%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ0%
33%Over 5,5 υπέρ0%
17%Over 6,5 υπέρ0%
67%Over 4,5 κατά60%
17%Over 5,5 κατά40%
0%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ20%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,590%
64%Over 2,570%
55%Over 3,560%
45%Over 4,540%
27%Over 5,510%
9%Over 6,510%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

55%Over 15 πόντοι90%
18%Over 25 πόντοι30%
0%Over 35 πόντοι10%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

64%Over 15 πόντοι60%
36%Over 25 πόντοι20%
36%Over 35 πόντοι10%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,580%
80%Over 2,560%
60%Over 3,560%
60%Over 4,540%
40%Over 5,520%
20%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

40%Over 15 πόντοι80%
0%Over 25 πόντοι20%
0%Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι60%
60%Over 25 πόντοι40%
60%Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
50%Over 2,580%
50%Over 3,560%
33%Over 4,540%
17%Over 5,50%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι100%
33%Over 25 πόντοι40%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

33%Over 15 πόντοι60%
17%Over 25 πόντοι0%
17%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.