Farul Constanța – UTA Arad Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Farul Constanța — UTA Arad, Παρ 11 Σεπ 18:00

Farul ConstanțaΙΙΝΗΝΙΙΝΗΝ

Σουπερλίγκα Ρουμανίας

4–2

Ημίχρονο 3–1

UTA AradΝΝΗΝΗΝΝΗΝΗ

Παίκτες

Farul Constanța — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Ρουμανία22 ετώνE. RadaslavescuRadaslavescuΕπ. χαφ115352714213236782%63102738%200590031007,39
#70Μπενίν27 ετώνMattéo AhlinviAhlinviΚ. μέσος11414198113132283%2471135460%00011130031307,20
#53Ρουμανία19 ετώνIustin DoicaruDoicaruΔεξ. εξτρέμ6313191126510—41202034%00088001807,08
#7Ρουμανία35 ετώνDenis AlibecAlibecΚ. επιθ.7121231080733—30201239%00148003706,59
#2819 ετώνCristian SimaSimaΑρ. εξτρέμ7101540820182%144602347%10081002606,86
#11Ρουμανία34 ετώνCristian GaneaGaneaΑρ. οπισθ.5111810260381%247010—00004002507,06
#9917 ετώνRăzvan MarinceanMarinceanΑρ. εξτρέμ61015303100—00008—00012002206,70
#2917 ετώνAlexandru GoncearGoncearΕπ. χαφ51012205213—10108—00021002206,71
#12Ρουμανία20 ετώνR. MunteanuMunteanuΤερμ.11000000000067%011804—10000261531516,69
#23Γαλλία28 ετώνTony NjikéNjikéΑμ. χαφ110108105141291%21161364257%200850031407,02
#6Ρουμανία26 ετώνVictor DicanDicanΑμ. χαφ10000611100092%905982547%500850021406,65
#24Γαλλία26 ετώνS. BouzamouchaBouzamouchaΚ. αμυν.9000411431189%12104813557%0009110021106,76
#4Βραζιλία24 ετώνGustavo MarinsMarinsΚ. αμυν.9000201130090%9115072967%10062003706,96
#3Ρουμανία26 ετώνValentin ȚicuȚicuΑρ. οπισθ.9000610593382%1251022852%200960021206,77
#10Γαλλία27 ετώνEddy SylvestreSylvestreΕπ. χαφ100106321260382%62602948%000611003706,69
#22Ρουμανία23 ετώνDan SîrbuSîrbuΔεξ. οπισθ.70101003100385%1762422854%00064002806,91
#17Ρουμανία39 ετώνIonuț LarieLarieΚ. αμυν.6000200100189%2218011—00033001506,48
#5Γαλλία24 ετώνNabil AberdinAberdinΚ. αμυν.3000000000094%35656—00000001606,82
#71Ρουμανία23 ετώνRăzvan TănasăTănasăΑρ. εξτρέμ70106223500—53501441%10045002206,59
#8Ρουμανία31 ετώνIonuț VînăVînăΚ. μέσος30105205303—10216—00010000207,01
#30Αρμενία25 ετώνNarek GrigoryanGrigoryanΔεξ. εξτρέμ20004200312—12001—10010000107,03
#80Ρουμανία23 ετώνN. PopescuPopescuΑμ. χαφ60000002200—12206—00002001206,53
#9Κοσσυφοπέδιο25 ετώνMuhamet HyseniHyseniΚ. επιθ.10001010100—10113—00012000106,58
#18Ρουμανία21 ετώνLuca BanuBanuΑμ. χαφ30001110001—11101—00010001106,36
UTA Arad — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Ρουμανία30 ετώνMarius ComanComanΚ. επιθ.1140428951041073%85714740%00018100031606,87
#2Ρουμανία22 ετώνA. DorobanțuDorobanțuΔεξ. οπισθ.1021210314911273%3072835351%1001460031206,95
#11Μαδαγασκάρη28 ετώνHakim AbdallahAbdallahΚ. επιθ.11202237210163975%43713943%0007100031306,79
#5Ιαπωνία31 ετώνSota MinoMinoΚ. μέσος111011130191279%2815516057%30020200031406,92
#10Κύπρος25 ετώνMarinos TzionisTzionisΑρ. εξτρέμ11101145318112377%67013846%100811003706,74
#77Γαλλία30 ετώνJayson PapeauPapeauΑρ. εξτρέμ1112114101193261%711003946%2001512003906,76
#72Ιταλία30 ετώνAndrea PadulaPadulaΑρ. οπισθ.7101211240388%118501940%20093001906,46
#7Κοσσυφοπέδιο27 ετώνIsmet SinaniSinaniΚ. επιθ.1010111411210—10209—00014003106,65
#42Ρουμανία22 ετώνOmar El SawyEl SawyΔεξ. εξτρέμ31013311100—10003—00011001006,76
#8Ρουμανία32 ετώνAlin RomanRomanΕπ. χαφ110503181738103279%107403543%2009110031407,49
#4Ρουμανία37 ετώνAlexandru BengaBengaΚ. αμυν.10000503030084%1195373660%300970031506,68
#15Γαλλία28 ετώνPeter OuanehOuanehΚ. αμυν.8000401040181%8153553569%2006120031006,90
#3Βόρεια Μακεδονία29 ετώνDin AlomerovicAlomerovicΑρ. οπισθ.800032010110778%15151834363%2015110021106,90
#1Πράσινο Ακρωτήριο29 ετώνMárcio RosaRosaΤερμ.5000000000073%00403—0000120142707,16
#16Κένυα25 ετώνRichard OdadaOdadaΚ. μέσος6000600230082%182412351%10082002906,65
#33Ρουμανία25 ετώνAndrei GorceaGorceaΤερμ.4000000000065%00200—00000640806,09
#2018 ετώνDenis ȚăroiȚăroiΕπ. χαφ1000030110512—82102954%10067002906,54
#60Ουκρανία34 ετώνDmytro PospelovPospelovΚ. αμυν.5010300030090%262132061%30063001706,90
#96Ρουμανία29 ετώνÁrpád TordaiTordaiΤερμ.20000000000—00402—00001861207,30
#80Ρουμανία24 ετώνAlexi PituPituΕπ. χαφ40002102000—52101048%00043001406,54
#22Ρουμανία21 ετώνRobert BădescuBădescuΑρ. οπισθ.40001000000—904111—10020002206,44
#6Βουλγαρία31 ετώνAntoni IvanovIvanovΚ. μέσος30002000110—12302—00040000306,26
#8Ρουάντα26 ετώνSamuel GueuletteGueuletteΚ. μέσος20101000100—10225—10012000206,65
#26Ρουμανία28 ετώνRăzvan OaidăOaidăΑμ. χαφ10000000000—11001—00000000306,20

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Farul Constanța11 αγώνεςUTA Arad11 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνεςUTA Arad5 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνεςUTA Arad6 αγώνες
1111Αγώνες1111
4-5-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-3-5
36%36%Νίκες27%27%
1,5517ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,2714
1,0912ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,829
111Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,273
0,556Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,75111
14,6161ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,616,1177
6,167Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,347
0,182ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,556
4,448ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,75,662
10,2112Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,613143
0,182ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1800
55Αγώνες55
4-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-3-0
80%80%Νίκες40%40%
2,412ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,751,68
1,47ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,170,84
1,68Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,21
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,991,47
15,678ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,118,894
840Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,226
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,415
420ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,36,432
12,261Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,117,688
0,42ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,3100
66Αγώνες66
0-4-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-0-5
0%0%Νίκες17%17%
0,835ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,9216
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,835
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,332
0,332Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,674
13,883ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,113,883
4,527Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,83,521
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,171
4,728ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,1530
8,551Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,19,255
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,273Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,273
1,3615Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
14,3157ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,916,7184
7,684ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,39,6105
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,63
15Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,63
13,668ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,91680
735ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,68,844
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2100
1,6710Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,742,3314
14,889ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,917,3104
8,249ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 810,261
9,6105Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,613,9153
1,4516Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,2725
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,091
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,091
8,241Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,213,668
1,26Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 22,412
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,21
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,070,21
10,764Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,114,285
1,6710Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,422,1713
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1800

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Farul Constanța11 αγώνεςUTA Arad11 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνεςUTA Arad5 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνεςUTA Arad6 αγώνες

Γκολ ομάδας

73%Over 0,555%
45%Over 1,536%
27%Over 2,518%

Γκολ αγώνα

82%Over 1,564%
55%Over 2,555%
45%Over 3,545%
18%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου27%
36%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
45%Over 0,5 β′ ημιχρόνου55%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

36%Νίκη & Over 1,518%
0%Νίκη & Under 1,59%
27%Νίκη & Over 2,518%
9%Νίκη & Under 2,59%
27%G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,560%
80%Over 1,540%
60%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,540%
60%Over 2,540%
60%Over 3,540%
40%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
60%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

80%Νίκη & Over 1,520%
0%Νίκη & Under 1,520%
60%Νίκη & Over 2,520%
20%Νίκη & Under 2,520%
60%G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

67%Over 0,550%
17%Over 1,533%
0%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,583%
50%Over 2,567%
33%Over 3,550%
0%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,517%
0%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,517%
0%Νίκη & Under 2,50%
0%G/G & Νίκη17%

Βασική αγορά

64%Γκολ/Γκολ45%

G/G ανά ημίχρονο

36%G/G α′ ημιχρόνου9%
27%G/G β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

27%G/G & Νίκη18%
9%Νίκη χωρίς παθητικό9%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

60%G/G α′ ημιχρόνου0%
20%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

60%G/G & Νίκη20%
20%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου17%
33%G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη17%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη27%
45%Ισοπαλία27%
82%Νίκη ή ισοπαλία55%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία38%
9%Νίκη χωρίς παθητικό9%

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη40%
20%Ισοπαλία60%
100%Νίκη ή ισοπαλία100%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη17%
67%Ισοπαλία0%
67%Νίκη ή ισοπαλία17%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία17%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

45%Over 9,545%
36%Over 10,545%
9%Over 11,527%
9%Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

45%Over 4,5 υπέρ45%
45%Over 5,5 υπέρ36%
9%Over 6,5 υπέρ36%
64%Over 4,5 κατά27%
9%Over 5,5 κατά18%
0%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

64%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ73%
55%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ55%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,560%
40%Over 10,560%
0%Over 11,540%
0%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ40%
60%Over 5,5 υπέρ40%
0%Over 6,5 υπέρ40%
60%Over 4,5 κατά20%
0%Over 5,5 κατά20%
0%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ100%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,533%
33%Over 10,533%
17%Over 11,517%
17%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ50%
33%Over 5,5 υπέρ33%
17%Over 6,5 υπέρ33%
67%Over 4,5 κατά33%
17%Over 5,5 κατά17%
0%Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
64%Over 2,564%
55%Over 3,564%
45%Over 4,536%
27%Over 5,527%
9%Over 6,59%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

55%Over 15 πόντοι73%
18%Over 25 πόντοι36%
0%Over 35 πόντοι36%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

64%Over 15 πόντοι64%
36%Over 25 πόντοι27%
36%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
80%Over 2,560%
60%Over 3,560%
60%Over 4,560%
40%Over 5,540%
20%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

40%Over 15 πόντοι60%
0%Over 25 πόντοι60%
0%Over 35 πόντοι60%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι60%
60%Over 25 πόντοι20%
60%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
50%Over 2,567%
50%Over 3,567%
33%Over 4,517%
17%Over 5,517%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι83%
33%Over 25 πόντοι17%
0%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

33%Over 15 πόντοι67%
17%Over 25 πόντοι33%
17%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.