Farul Constanța – Universitatea Cluj Στατιστικά αγώνα

Farul Constanța — Universitatea Cluj, Σάβ 21 Νοε 02:00

Farul ConstanțaΙΙΝΗΝΙΙΝΗΝ
Universitatea ClujΗΝΝΝΗΗΝΝΝΗ

Παίκτες

Farul Constanța — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Ρουμανία22 ετώνE. RadaslavescuRadaslavescuΕπ. χαφ115352714213236782%63102738%200590031007,39
#70Μπενίν27 ετώνMattéo AhlinviAhlinviΚ. μέσος11414198113132283%2471135460%00011130031307,20
#53Ρουμανία19 ετώνIustin DoicaruDoicaruΔεξ. εξτρέμ6313191126510—41202034%00088001807,08
#7Ρουμανία35 ετώνDenis AlibecAlibecΚ. επιθ.7121231080733—30201239%00148003706,59
#2819 ετώνCristian SimaSimaΑρ. εξτρέμ7101540820182%144602347%10081002606,86
#11Ρουμανία34 ετώνCristian GaneaGaneaΑρ. οπισθ.5111810260381%247010—00004002507,06
#9917 ετώνRăzvan MarinceanMarinceanΑρ. εξτρέμ61015303100—00008—00012002206,70
#2917 ετώνAlexandru GoncearGoncearΕπ. χαφ51012205213—10108—00021002206,71
#12Ρουμανία20 ετώνR. MunteanuMunteanuΤερμ.11000000000067%011804—10000261531516,69
#23Γαλλία28 ετώνTony NjikéNjikéΑμ. χαφ110108105141291%21161364257%200850031407,02
#6Ρουμανία26 ετώνVictor DicanDicanΑμ. χαφ10000611100092%905982547%500850021406,65
#24Γαλλία26 ετώνS. BouzamouchaBouzamouchaΚ. αμυν.9000411431189%12104813557%0009110021106,76
#4Βραζιλία24 ετώνGustavo MarinsMarinsΚ. αμυν.9000201130090%9115072967%10062003706,96
#3Ρουμανία26 ετώνValentin ȚicuȚicuΑρ. οπισθ.9000610593382%1251022852%200960021206,77
#10Γαλλία27 ετώνEddy SylvestreSylvestreΕπ. χαφ100106321260382%62602948%000611003706,69
#22Ρουμανία23 ετώνDan SîrbuSîrbuΔεξ. οπισθ.70101003100385%1762422854%00064002806,91
#17Ρουμανία39 ετώνIonuț LarieLarieΚ. αμυν.6000200100189%2218011—00033001506,48
#5Γαλλία24 ετώνNabil AberdinAberdinΚ. αμυν.3000000000094%35656—00000001606,82
#71Ρουμανία23 ετώνRăzvan TănasăTănasăΑρ. εξτρέμ70106223500—53501441%10045002206,59
#8Ρουμανία31 ετώνIonuț VînăVînăΚ. μέσος30105205303—10216—00010000207,01
#30Αρμενία25 ετώνNarek GrigoryanGrigoryanΔεξ. εξτρέμ20004200312—12001—10010000107,03
#80Ρουμανία23 ετώνN. PopescuPopescuΑμ. χαφ60000002200—12206—00002001206,53
#9Κοσσυφοπέδιο25 ετώνMuhamet HyseniHyseniΚ. επιθ.10001010100—10113—00012000106,58
#18Ρουμανία21 ετώνLuca BanuBanuΑμ. χαφ30001110001—11101—00010001106,36
Universitatea Cluj — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#25Σουηδία30 ετώνAlibek AlievAlievΚ. επιθ.1162614830621—21301648%100510002607,06
#19Γαλλία27 ετώνIssouf MacalouMacalouΔεξ. εξτρέμ113132762211751576%133404240%300860021607,01
#7Γαλλία27 ετώνMouhamadou DrammehDrammehΑμ. χαφ1030317611060087%63512842%20012100021406,79
#29Γαλλία25 ετώνOucasse MendyMendyΑρ. εξτρέμ931317621193184%75103747%1008150021006,95
#17Βοσνία - Ερζεγοβίνη27 ετώνJovo LukićLukićΚ. επιθ.823214555125176%361003346%100520021207,09
#94Ρουμανία32 ετώνOvidiu BicBicΚ. μέσος1110110307130391%2313834853%20010150021707,22
#8Ρουμανία29 ετώνDorin CodreaCodreaΑμ. χαφ9101510130091%1893694459%4001070021307,01
#14Ρουμανία28 ετώνMarius ȘtefănescuȘtefănescuΔεξ. εξτρέμ810110421911083%53001335%20065002606,72
#6Ρουμανία32 ετώνIulian CristeaCristeaΚ. αμυν.11000811110089%11115773354%1001010021606,82
#27Ρουμανία37 ετώνAlexandru Chipciu ChipciuΑρ. οπισθ.10010102014142179%25121614954%3001050021706,83
#1Ρουμανία21 ετώνŞ. LefterLefterΤερμ.10000000000073%00804—00002281521606,74
#24Κροατία32 ετώνDino Mikanovic MikanovicΔεξ. οπισθ.100004104110486%2262543870%100970021606,80
#10Ρουμανία38 ετώνDan NistorNistorΕπ. χαφ10030144221841085%63101135%10022002806,95
#18Πορτογαλία26 ετώνPedro PinhoPinhoΑμ. χαφ9000621030082%1210402847%3001013002906,64
#33Σερβία27 ετώνJug StanojevStanojevΔεξ. εξτρέμ50005111511—01303—00011000406,53
#22Μαρτινίκα29 ετώνFlorent PouloloPouloloΚ. αμυν.4000200010087%111914—00010000506,41
#12Νιγηρία23 ετώνFriday AdamsAdamsΔεξ. οπισθ.70101103210—61401759%00066001306,73
#46Κύπρος32 ετώνNeofytos MichailMichailΤερμ.20000000000—00000—000001170207,54
#2Ρουμανία20 ετώνAlin ChinteșChinteșΔεξ. οπισθ.30000000213—61708—10021000106,87
#23Ιταλία30 ετώνElio CapradossiCapradossiΚ. αμυν.30000000000—20313—00000002206,50
#77Ρουμανία24 ετώνAndrei GheorghițăGheorghițăΑρ. εξτρέμ40002100000—00002—00112001206,26
#59Ρουμανία19 ετώνAlin TechereșTechereșΑρ. οπισθ.10000000000—10102—10001000105,90
#19Ρουμανία22 ετώνAtanas Ioan TricăTricăΚ. επιθ.10000000000—00100—00000000006,45

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Farul Constanța11 αγώνεςUniversitatea Cluj11 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνεςUniversitatea Cluj6 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνεςUniversitatea Cluj5 αγώνες
1111Αγώνες1111
4-5-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)6-0-5
36%36%Νίκες55%55%
1,5517ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,8220
1,0912ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,93110
111Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,455
0,556Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,751,3615
14,6161ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,615,2152
6,167Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,848
0,182ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,55
4,448ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,848
10,2112Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,611,1111
0,182ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,44
55Αγώνες66
4-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-0-2
80%80%Νίκες67%67%
2,412ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,752,3314
1,47ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,171,26
1,68Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,835
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,991,59
15,678ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,115,678
840Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,226
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,42
420ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,35,226
12,261Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,112,462
0,42ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,63
66Αγώνες55
0-4-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-3
0%0%Νίκες40%40%
0,835ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,26
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,84
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,4100
0,332Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,51,26
13,883ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,114,874
4,527Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,84,422
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,63
4,728ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,14,422
8,551Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,19,849
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,060,21
0,273Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,182
1,3615Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,6418
14,3157ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,916160
7,684ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,38,585
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,171
15Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,911,6710
13,668ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,678
735ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,68,442
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,21
1,6710Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,68
14,889ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,916,482
8,249ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 88,643
9,6105Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,611110
1,4516Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,323
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,11
8,241Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,21260
1,26Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,89
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,070,21
10,764Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,11050
1,6710Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,422,814
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1800

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Farul Constanța11 αγώνεςUniversitatea Cluj11 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνεςUniversitatea Cluj6 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνεςUniversitatea Cluj5 αγώνες

Γκολ ομάδας

73%Over 0,582%
45%Over 1,573%
27%Over 2,527%

Γκολ αγώνα

82%Over 1,591%
55%Over 2,582%
45%Over 3,536%
18%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
36%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
45%Over 0,5 β′ ημιχρόνου82%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου45%

Συνδυασμοί

36%Νίκη & Over 1,555%
0%Νίκη & Under 1,50%
27%Νίκη & Over 2,545%
9%Νίκη & Under 2,59%
27%G/G & Νίκη36%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,5100%
80%Over 1,5100%
60%Over 2,533%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,5100%
60%Over 2,5100%
60%Over 3,533%
40%Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου83%
60%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου100%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

80%Νίκη & Over 1,567%
0%Νίκη & Under 1,50%
60%Νίκη & Over 2,567%
20%Νίκη & Under 2,50%
60%G/G & Νίκη50%

Γκολ ομάδας

67%Over 0,560%
17%Over 1,540%
0%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,580%
50%Over 2,560%
33%Over 3,540%
0%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου0%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,540%
0%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,520%
0%Νίκη & Under 2,520%
0%G/G & Νίκη20%

Βασική αγορά

64%Γκολ/Γκολ64%

G/G ανά ημίχρονο

36%G/G α′ ημιχρόνου18%
27%G/G β′ ημιχρόνου45%

Συνδυασμοί

27%G/G & Νίκη36%
9%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ83%

G/G ανά ημίχρονο

60%G/G α′ ημιχρόνου33%
20%G/G β′ ημιχρόνου67%

Συνδυασμοί

60%G/G & Νίκη50%
20%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου0%
33%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη20%
0%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη55%
45%Ισοπαλία0%
82%Νίκη ή ισοπαλία55%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία55%
9%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη67%
20%Ισοπαλία0%
100%Νίκη ή ισοπαλία67%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία67%
20%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη40%
67%Ισοπαλία0%
67%Νίκη ή ισοπαλία40%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία40%
0%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Κόρνερ αγώνα

45%Over 9,540%
36%Over 10,530%
9%Over 11,520%
9%Over 12,510%

Κόρνερ ομάδας

45%Over 4,5 υπέρ40%
45%Over 5,5 υπέρ20%
9%Over 6,5 υπέρ20%
64%Over 4,5 κατά40%
9%Over 5,5 κατά20%
0%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

64%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
55%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,540%
40%Over 10,540%
0%Over 11,520%
0%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ40%
60%Over 5,5 υπέρ40%
0%Over 6,5 υπέρ40%
60%Over 4,5 κατά20%
0%Over 5,5 κατά20%
0%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,540%
33%Over 10,520%
17%Over 11,520%
17%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ40%
33%Over 5,5 υπέρ0%
17%Over 6,5 υπέρ0%
67%Over 4,5 κατά60%
17%Over 5,5 κατά20%
0%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ100%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ80%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
64%Over 2,580%
55%Over 3,570%
45%Over 4,540%
27%Over 5,520%
9%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

55%Over 15 πόντοι80%
18%Over 25 πόντοι50%
0%Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

64%Over 15 πόντοι70%
36%Over 25 πόντοι30%
36%Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
80%Over 2,5100%
60%Over 3,5100%
60%Over 4,540%
40%Over 5,520%
20%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

40%Over 15 πόντοι80%
0%Over 25 πόντοι40%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι100%
60%Over 25 πόντοι40%
60%Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
50%Over 2,560%
50%Over 3,540%
33%Over 4,540%
17%Over 5,520%
0%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι80%
33%Over 25 πόντοι60%
0%Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

33%Over 15 πόντοι40%
17%Over 25 πόντοι20%
17%Over 35 πόντοι20%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.