Farul Constanța – Sepsi Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Farul Constanța — Sepsi, Σάβ 16 Ιαν 02:00

Farul ConstanțaΙΙΝΗΝΙΙΝΗΝ
SepsiΝΗΝΗΗΝΗΝΗΗ

Παίκτες

Farul Constanța — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Ρουμανία22 ετώνE. RadaslavescuRadaslavescuΕπ. χαφ115352714213236782%63102738%200590031007,39
#70Μπενίν27 ετώνMattéo AhlinviAhlinviΚ. μέσος11414198113132283%2471135460%00011130031307,20
#53Ρουμανία19 ετώνIustin DoicaruDoicaruΔεξ. εξτρέμ6313191126510—41202034%00088001807,08
#7Ρουμανία35 ετώνDenis AlibecAlibecΚ. επιθ.7121231080733—30201239%00148003706,59
#2819 ετώνCristian SimaSimaΑρ. εξτρέμ7101540820182%144602347%10081002606,86
#11Ρουμανία34 ετώνCristian GaneaGaneaΑρ. οπισθ.5111810260381%247010—00004002507,06
#9917 ετώνRăzvan MarinceanMarinceanΑρ. εξτρέμ61015303100—00008—00012002206,70
#2917 ετώνAlexandru GoncearGoncearΕπ. χαφ51012205213—10108—00021002206,71
#12Ρουμανία20 ετώνR. MunteanuMunteanuΤερμ.11000000000067%011804—10000261531516,69
#23Γαλλία28 ετώνTony NjikéNjikéΑμ. χαφ110108105141291%21161364257%200850031407,02
#6Ρουμανία26 ετώνVictor DicanDicanΑμ. χαφ10000611100092%905982547%500850021406,65
#24Γαλλία26 ετώνS. BouzamouchaBouzamouchaΚ. αμυν.9000411431189%12104813557%0009110021106,76
#4Βραζιλία24 ετώνGustavo MarinsMarinsΚ. αμυν.9000201130090%9115072967%10062003706,96
#3Ρουμανία26 ετώνValentin ȚicuȚicuΑρ. οπισθ.9000610593382%1251022852%200960021206,77
#10Γαλλία27 ετώνEddy SylvestreSylvestreΕπ. χαφ100106321260382%62602948%000611003706,69
#22Ρουμανία23 ετώνDan SîrbuSîrbuΔεξ. οπισθ.70101003100385%1762422854%00064002806,91
#17Ρουμανία39 ετώνIonuț LarieLarieΚ. αμυν.6000200100189%2218011—00033001506,48
#5Γαλλία24 ετώνNabil AberdinAberdinΚ. αμυν.3000000000094%35656—00000001606,82
#71Ρουμανία23 ετώνRăzvan TănasăTănasăΑρ. εξτρέμ70106223500—53501441%10045002206,59
#8Ρουμανία31 ετώνIonuț VînăVînăΚ. μέσος30105205303—10216—00010000207,01
#30Αρμενία25 ετώνNarek GrigoryanGrigoryanΔεξ. εξτρέμ20004200312—12001—10010000107,03
#80Ρουμανία23 ετώνN. PopescuPopescuΑμ. χαφ60000002200—12206—00002001206,53
#9Κοσσυφοπέδιο25 ετώνMuhamet HyseniHyseniΚ. επιθ.10001010100—10113—00012000106,58
#18Ρουμανία21 ετώνLuca BanuBanuΑμ. χαφ30001110001—11101—00010001106,36
Sepsi — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#2318 ετώνHunor BatzulaBatzulaΕπ. χαφ1110120621160386%1751334543%1001070041006,81
#17Ρουμανία23 ετώνDoru AndreiAndreiΕπ. χαφ10111216013172783%74313747%0005130041007,05
#31Μαυρίκιος34 ετώνLindsay RoseRoseΚ. αμυν.6101110010087%232341144%10074002906,46
#20Ισπανία29 ετώνNacho HerasHerasΚ. επιθ.5111942481181%10601456%10045001706,95
#10Ρουμανία35 ετώνCosmin MateiMateiΕπ. χαφ3101410151190%32421037%10035001107,16
#25Ρουμανία24 ετώνBogdan OtelițăOtelițăΔεξ. οπισθ.9111510282471%941301461%00013003506,80
#9Μαυροβούνιο30 ετώνBoris CmiljanićCmiljanićΚ. επιθ.610111223500—0020931%10081001206,68
#91Ρουμανία35 ετώνDavid LazarLazarΤερμ.11000000000070%002508—00002422441217,26
#3Πορτογαλία28 ετώνFábio ViannaViannaΑρ. οπισθ.110006309101578%10123733048%100950041106,78
#4Γαλλία27 ετώνSetigui KaramokoKaramokoΚ. αμυν.10000210561085%16174883664%300670041006,89
#2Βραζιλία29 ετώνGustavo CascardoCascardoΔεξ. οπισθ.11010410192581%20184425550%1001723004806,89
#7Ρουμανία24 ετώνRobert SilaghiSilaghiΕπ. χαφ11000300020092%1161791946%10086004906,73
#6Ρουμανία27 ετώνNicolae PăunPăunΑμ. χαφ8000410450282%20132263757%1001360021107,06
#82Ρουμανία28 ετώνD. VîrtejVîrtejΚ. αμυν.6000300200088%644241847%00060003406,77
#14Νορβηγία30 ετώνM. MawaMawaΚ. επιθ.80006233200—10202048%000910004406,48
#11Ελβετία29 ετώνDimitri OberlinOberlinΚ. επιθ.700073113620—62102455%10045003006,82
#70Νιγηρία27 ετώνFunsho BamgboyeBamgboyeΔεξ. εξτρέμ50105333601—73102147%20059003206,57
#88Γκάνα26 ετώνCarl DavordzieDavordzieΚ. επιθ.60106104510—20001444%00035002606,72
#2721 ετώνRaul CîmpeanCîmpeanΔεξ. εξτρέμ8000200310089%74911456%10022004206,66
#28Γαλλία26 ετώνVictor DaguinDaguinΑμ. χαφ8000000150086%31715—10020002406,55
#21Ρουμανία31 ετώνA. DobrosavleviciDobrosavleviciΚ. αμυν.30000000100—331038—20151000106,10
#5Ρουμανία33 ετώνBogdan VătăjeluVătăjeluΑρ. οπισθ.60002001101—51308—00030003206,36
#67Κάτω Χώρες34 ετώνJoeri de Kampsde KampsΑμ. χαφ10001000000—10001—00010000006,57
#8Ακτή Ελεφαντοστού28 ετώνAboubakar KeitaKeitaΑμ. χαφ10000000000—00000—00000000006,50

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Farul Constanța11 αγώνεςSepsi11 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνεςSepsi5 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνεςSepsi6 αγώνες
1111Αγώνες1111
4-5-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-4-4
36%36%Νίκες27%27%
1,5517ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,340,647
1,0912ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,556
111Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,182
0,556Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,455
14,6161ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,611,6127
6,167Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,73,539
0,182ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,364
4,448ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,73,538
10,2112Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,611,6128
0,182ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1800
55Αγώνες55
4-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-1
80%80%Νίκες40%40%
2,412ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,7515
1,47ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,170,84
1,68Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,21
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,84
15,678ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,11470
840Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,226
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,63
420ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,34,221
12,261Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,110,452
0,42ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,3100
66Αγώνες66
0-4-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-3
0%0%Νίκες17%17%
0,835ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,332
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,332
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,171
0,332Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,171
13,883ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,19,557
4,527Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,82,213
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,171
4,728ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,12,817
8,551Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,112,776
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,273Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
1,3615Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,0912
14,3157ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,2156
7,684ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,39,3102
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,42
15Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,84
13,668ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,472
735ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,69,246
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,332
1,6710Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,338
14,889ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,91484
8,249ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 89,356
9,6105Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,612132
1,4516Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,21,7319
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,091
8,241Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,210,653
1,26Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,47
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
10,764Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,113,279
1,6710Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,42212
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,171

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Farul Constanța11 αγώνεςSepsi11 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνεςSepsi5 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνεςSepsi6 αγώνες

Γκολ ομάδας

73%Over 0,545%
45%Over 1,59%
27%Over 2,59%

Γκολ αγώνα

82%Over 1,545%
55%Over 2,518%
45%Over 3,518%
18%Over 4,59%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου18%
36%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
45%Over 0,5 β′ ημιχρόνου27%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

36%Νίκη & Over 1,59%
0%Νίκη & Under 1,518%
27%Νίκη & Over 2,59%
9%Νίκη & Under 2,518%
27%G/G & Νίκη9%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,560%
80%Over 1,520%
60%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,560%
60%Over 2,520%
60%Over 3,520%
40%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
60%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

80%Νίκη & Over 1,520%
0%Νίκη & Under 1,520%
60%Νίκη & Over 2,520%
20%Νίκη & Under 2,520%
60%G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

67%Over 0,533%
17%Over 1,50%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,533%
50%Over 2,517%
33%Over 3,517%
0%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου17%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,517%
0%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,517%
0%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

64%Γκολ/Γκολ27%

G/G ανά ημίχρονο

36%G/G α′ ημιχρόνου9%
27%G/G β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

27%G/G & Νίκη9%
9%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

60%G/G α′ ημιχρόνου0%
20%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

60%G/G & Νίκη20%
20%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ17%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου17%
33%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη27%
45%Ισοπαλία36%
82%Νίκη ή ισοπαλία64%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία43%
9%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη40%
20%Ισοπαλία40%
100%Νίκη ή ισοπαλία80%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη17%
67%Ισοπαλία33%
67%Νίκη ή ισοπαλία50%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Κόρνερ αγώνα

45%Over 9,545%
36%Over 10,545%
9%Over 11,536%
9%Over 12,536%

Κόρνερ ομάδας

45%Over 4,5 υπέρ27%
45%Over 5,5 υπέρ27%
9%Over 6,5 υπέρ9%
64%Over 4,5 κατά82%
9%Over 5,5 κατά64%
0%Over 6,5 κατά45%

Συνδυασμοί

64%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ55%
55%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,560%
40%Over 10,560%
0%Over 11,540%
0%Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ40%
60%Over 5,5 υπέρ40%
0%Over 6,5 υπέρ20%
60%Over 4,5 κατά100%
0%Over 5,5 κατά60%
0%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,533%
33%Over 10,533%
17%Over 11,533%
17%Over 12,533%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ17%
33%Over 5,5 υπέρ17%
17%Over 6,5 υπέρ0%
67%Over 4,5 κατά67%
17%Over 5,5 κατά67%
0%Over 6,5 κατά50%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
64%Over 2,582%
55%Over 3,555%
45%Over 4,527%
27%Over 5,59%
9%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

55%Over 15 πόντοι73%
18%Over 25 πόντοι27%
0%Over 35 πόντοι9%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

64%Over 15 πόντοι64%
36%Over 25 πόντοι45%
36%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
80%Over 2,580%
60%Over 3,560%
60%Over 4,540%
40%Over 5,50%
20%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

40%Over 15 πόντοι60%
0%Over 25 πόντοι20%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι80%
60%Over 25 πόντοι60%
60%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
50%Over 2,583%
50%Over 3,550%
33%Over 4,517%
17%Over 5,517%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι83%
33%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

33%Over 15 πόντοι50%
17%Over 25 πόντοι33%
17%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.