Farul Constanța – Petrolul 52 Στατιστικά αγώνα

Farul Constanța — Petrolul 52, Κυρ 11 Οκτ 21:00

Farul ConstanțaΙΙΝΗΝΙΙΝΗΝ

Σουπερλίγκα Ρουμανίας

3–1

Ημίχρονο 2–1

Petrolul 52ΝΝΙΝΗΝΝΙΝΗ

Παίκτες

Farul Constanța — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Ρουμανία22 ετώνE. RadaslavescuRadaslavescuΕπ. χαφ115352714213236782%63102738%200590031007,39
#70Μπενίν27 ετώνMattéo AhlinviAhlinviΚ. μέσος11414198113132283%2471135460%00011130031307,20
#53Ρουμανία19 ετώνIustin DoicaruDoicaruΔεξ. εξτρέμ6313191126510—41202034%00088001807,08
#7Ρουμανία35 ετώνDenis AlibecAlibecΚ. επιθ.7121231080733—30201239%00148003706,59
#2819 ετώνCristian SimaSimaΑρ. εξτρέμ7101540820182%144602347%10081002606,86
#11Ρουμανία34 ετώνCristian GaneaGaneaΑρ. οπισθ.5111810260381%247010—00004002507,06
#9917 ετώνRăzvan MarinceanMarinceanΑρ. εξτρέμ61015303100—00008—00012002206,70
#2917 ετώνAlexandru GoncearGoncearΕπ. χαφ51012205213—10108—00021002206,71
#12Ρουμανία20 ετώνR. MunteanuMunteanuΤερμ.11000000000067%011804—10000261531516,69
#23Γαλλία28 ετώνTony NjikéNjikéΑμ. χαφ110108105141291%21161364257%200850031407,02
#6Ρουμανία26 ετώνVictor DicanDicanΑμ. χαφ10000611100092%905982547%500850021406,65
#24Γαλλία26 ετώνS. BouzamouchaBouzamouchaΚ. αμυν.9000411431189%12104813557%0009110021106,76
#4Βραζιλία24 ετώνGustavo MarinsMarinsΚ. αμυν.9000201130090%9115072967%10062003706,96
#3Ρουμανία26 ετώνValentin ȚicuȚicuΑρ. οπισθ.9000610593382%1251022852%200960021206,77
#10Γαλλία27 ετώνEddy SylvestreSylvestreΕπ. χαφ100106321260382%62602948%000611003706,69
#22Ρουμανία23 ετώνDan SîrbuSîrbuΔεξ. οπισθ.70101003100385%1762422854%00064002806,91
#17Ρουμανία39 ετώνIonuț LarieLarieΚ. αμυν.6000200100189%2218011—00033001506,48
#5Γαλλία24 ετώνNabil AberdinAberdinΚ. αμυν.3000000000094%35656—00000001606,82
#71Ρουμανία23 ετώνRăzvan TănasăTănasăΑρ. εξτρέμ70106223500—53501441%10045002206,59
#8Ρουμανία31 ετώνIonuț VînăVînăΚ. μέσος30105205303—10216—00010000207,01
#30Αρμενία25 ετώνNarek GrigoryanGrigoryanΔεξ. εξτρέμ20004200312—12001—10010000107,03
#80Ρουμανία23 ετώνN. PopescuPopescuΑμ. χαφ60000002200—12206—00002001206,53
#9Κοσσυφοπέδιο25 ετώνMuhamet HyseniHyseniΚ. επιθ.10001010100—10113—00012000106,58
#18Ρουμανία21 ετώνLuca BanuBanuΑμ. χαφ30001110001—11101—00010001106,36
Petrolul 52 — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Κόστα Ρίκα25 ετώνAlejandro BranBranΚ. μέσος103332480112161982%86913448%2009120031307,39
#71Αγκόλα25 ετώνBreston MalulaMalulaΚ. αμυν.9303740030084%5104782258%100360031307,02
#9EN27 ετώνDan NlunduluNlunduluΚ. επιθ.103032495690073%211004147%4009110031406,88
#7Πορτογαλία28 ετώνRodrigo MartinsMartinsΑρ. εξτρέμ11212231037132783%541013034%30013140041106,82
#4Ρουμανία36 ετώνPaul PappPappΚ. αμυν.101011240230080%797384056%4001060041006,89
#2222 ετώνM. ȚuțuȚuțuΔεξ. οπισθ.11101810290482%1452222851%30097004806,72
#98Ρουμανία23 ετώνR. JerdeaJerdeaΚ. επιθ.7101961741070%14401448%10025002606,74
#2Ρουμανία25 ετώνAndres DumitrescuDumitrescuΑρ. οπισθ.110101002132878%13214934369%2004140041506,90
#38Τσεχία32 ετώνDamián GonzálezGonzález11000000000068%00803—20000512941517,31
#19Πορτογαλία27 ετώνLéo TeixeiraTeixeiraΑρ. εξτρέμ1103062132155661%277619754%00017280041507,08
#20Ρουμανία34 ετώνSergiu HancaHancaΔεξ. μέσος9000300440086%1772053353%100114004806,78
#24Κάτω Χώρες22 ετώνAdam ZaianZaianΚ. αμυν.9000100000082%434661456%30033004706,58
#66Ρουμανία28 ετώνTiberiu CăpuşăCăpuşăΔεξ. οπισθ.11000300020473%472331858%00045004706,55
#8Αργεντινή27 ετώνL. VegaVegaΚ. μέσος7010601281182%42311755%10042002506,75
#99Νιγηρία24 ετώνDele IsraelIsraelΚ. μέσος5000110110080%56211250%20054002306,71
#80Ρουμανία19 ετώνM. IonițăIonițăΚ. μέσος70006001101—40208—10012002406,39
#18Αζερμπαϊτζάν23 ετώνCalal HüseynovHüseynovΑμ. χαφ7000100010180%41101050%00023002206,46
#29Γερμανία26 ετώνKilian LudewigLudewigΔεξ. οπισθ.50001100000—52306—00010002206,47
#2120 ετώνDaniel ParaschivParaschivΚ. μέσος30000002100—3210945%00032001306,51
#30Ρουμανία17 ετώνRareș LeescuLeescuΚ. επιθ.50004222000—00004—00020002206,30
#29Ρουμανία28 ετώνAdi Chică-RoșăChică-RoșăΚ. επιθ.10000002100—10003—00000001006,97
#26Ρουμανία16 ετώνLiviu ArgeșanuArgeșanuΑμ. χαφ10001000000—10101—00000001006,64
#4016 ετώνRareș ManolacheManolacheΚ. επιθ.10001000000—10001—00000000106,47

Δεν έχουμε τερματοφύλακα με συμμετοχές σε αυτό το ρόστερ.

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Farul Constanța11 αγώνεςPetrolul 5211 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνεςPetrolul 525 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνεςPetrolul 526 αγώνες
1111Αγώνες1111
4-5-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)6-1-4
36%36%Νίκες55%55%
1,5517ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,2714
1,0912ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,829
111Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,738
0,556Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,556
14,6161ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,613,2145
6,167Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,549
0,182ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,364
4,448ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,73,741
10,2112Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,612,6138
0,182ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,273
55Αγώνες55
4-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-0-1
80%80%Νίκες80%80%
2,412ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,751,26
1,47ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,170,84
1,68Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,63
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,63
15,678ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,11365
840Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,64,221
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
420ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,33,417
12,261Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,112,462
0,42ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,42
66Αγώνες66
0-4-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-3
0%0%Νίκες33%33%
0,835ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,338
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,835
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,835
0,332Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,53
13,883ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,113,380
4,527Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,84,728
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,53
4,728ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,1424
8,551Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,112,776
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,060,171
0,273Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
1,3615Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,3615
14,3157ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,912,6138
7,684ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,38,796
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,84
15Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,42
13,668ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,912,462
735ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,69,849
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2100
1,6710Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,742,1713
14,889ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,912,776
8,249ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 87,847
9,6105Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,610,6116
1,4516Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,7330
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1200
8,241Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,210,452
1,26Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 22,613
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
10,764Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,110,764
1,6710Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,422,8317
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1800

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Farul Constanța11 αγώνεςPetrolul 5211 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνεςPetrolul 525 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνεςPetrolul 526 αγώνες

Γκολ ομάδας

73%Over 0,573%
45%Over 1,545%
27%Over 2,59%

Γκολ αγώνα

82%Over 1,573%
55%Over 2,545%
45%Over 3,536%
18%Over 4,59%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου64%
36%Over 1,5 α′ ημιχρόνου9%
45%Over 0,5 β′ ημιχρόνου45%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

36%Νίκη & Over 1,536%
0%Νίκη & Under 1,518%
27%Νίκη & Over 2,518%
9%Νίκη & Under 2,536%
27%G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,580%
80%Over 1,540%
60%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,560%
60%Over 2,50%
60%Over 3,50%
40%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
60%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

80%Νίκη & Over 1,540%
0%Νίκη & Under 1,540%
60%Νίκη & Over 2,50%
20%Νίκη & Under 2,580%
60%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

67%Over 0,567%
17%Over 1,550%
0%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,583%
50%Over 2,583%
33%Over 3,567%
0%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,533%
0%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,533%
0%Νίκη & Under 2,50%
0%G/G & Νίκη33%

Βασική αγορά

64%Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

36%G/G α′ ημιχρόνου36%
27%G/G β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

27%G/G & Νίκη18%
9%Νίκη χωρίς παθητικό36%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ0%

G/G ανά ημίχρονο

60%G/G α′ ημιχρόνου0%
20%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

60%G/G & Νίκη0%
20%Νίκη χωρίς παθητικό80%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου67%
33%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη33%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη55%
45%Ισοπαλία9%
82%Νίκη ή ισοπαλία64%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία60%
9%Νίκη χωρίς παθητικό36%

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη80%
20%Ισοπαλία0%
100%Νίκη ή ισοπαλία80%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία80%
20%Νίκη χωρίς παθητικό80%

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη33%
67%Ισοπαλία17%
67%Νίκη ή ισοπαλία50%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία40%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

45%Over 9,536%
36%Over 10,527%
9%Over 11,518%
9%Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

45%Over 4,5 υπέρ27%
45%Over 5,5 υπέρ18%
9%Over 6,5 υπέρ9%
64%Over 4,5 κατά55%
9%Over 5,5 κατά45%
0%Over 6,5 κατά27%

Συνδυασμοί

64%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ64%
55%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ45%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,50%
40%Over 10,50%
0%Over 11,50%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ20%
60%Over 5,5 υπέρ20%
0%Over 6,5 υπέρ20%
60%Over 4,5 κατά60%
0%Over 5,5 κατά40%
0%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,567%
33%Over 10,550%
17%Over 11,533%
17%Over 12,533%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ33%
33%Over 5,5 υπέρ17%
17%Over 6,5 υπέρ0%
67%Over 4,5 κατά50%
17%Over 5,5 κατά50%
0%Over 6,5 κατά33%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ83%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ67%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,591%
64%Over 2,591%
55%Over 3,564%
45%Over 4,545%
27%Over 5,545%
9%Over 6,536%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

55%Over 15 πόντοι73%
18%Over 25 πόντοι45%
0%Over 35 πόντοι36%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

64%Over 15 πόντοι73%
36%Over 25 πόντοι64%
36%Over 35 πόντοι36%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,580%
80%Over 2,580%
60%Over 3,560%
60%Over 4,560%
40%Over 5,560%
20%Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

40%Over 15 πόντοι60%
0%Over 25 πόντοι60%
0%Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι80%
60%Over 25 πόντοι80%
60%Over 35 πόντοι40%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
50%Over 2,5100%
50%Over 3,567%
33%Over 4,533%
17%Over 5,533%
0%Over 6,533%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι83%
33%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

33%Over 15 πόντοι67%
17%Over 25 πόντοι50%
17%Over 35 πόντοι33%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.

Διαιτητής

  • ΔιαιτητήςHoratiu Fesnic
  • Α΄ βοηθόςV. Avram
  • Β΄ βοηθόςA. Cerei
  • ΤέταρτοςC. Moldoveanu

Δεν έχουμε καταγραφή σεζόν για τον διαιτητή του αγώνα.