Farul Constanța – Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα Στατιστικά αγώνα

Farul Constanța — Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα, Σάβ 20 Φεβ 02:00

Farul ConstanțaΟυνιβερσιτάτεα Κραϊόβα

Παίκτες

Farul Constanța — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Ρουμανία22 ετώνE. RadaslavescuRadaslavescuΕπ. χαφ115352714213236782%63102738%200590031007,39
#70Μπενίν27 ετώνMattéo AhlinviAhlinviΚ. μέσος11414198113132283%2471135460%00011130031307,20
#53Ρουμανία19 ετώνIustin DoicaruDoicaruΔεξ. εξτρέμ6313191126510—41202034%00088001807,08
#7Ρουμανία35 ετώνDenis AlibecAlibecΚ. επιθ.7121231080733—30201239%00148003706,59
#2819 ετώνCristian SimaSimaΑρ. εξτρέμ7101540820182%144602347%10081002606,86
#11Ρουμανία34 ετώνCristian GaneaGaneaΑρ. οπισθ.5111810260381%247010—00004002507,06
#9917 ετώνRăzvan MarinceanMarinceanΑρ. εξτρέμ61015303100—00008—00012002206,70
#2917 ετώνAlexandru GoncearGoncearΕπ. χαφ51012205213—10108—00021002206,71
#12Ρουμανία20 ετώνR. MunteanuMunteanuΤερμ.11000000000067%011804—10000261531516,69
#23Γαλλία28 ετώνTony NjikéNjikéΑμ. χαφ110108105141291%21161364257%200850031407,02
#6Ρουμανία26 ετώνVictor DicanDicanΑμ. χαφ10000611100092%905982547%500850021406,65
#24Γαλλία26 ετώνS. BouzamouchaBouzamouchaΚ. αμυν.9000411431189%12104813557%0009110021106,76
#4Βραζιλία24 ετώνGustavo MarinsMarinsΚ. αμυν.9000201130090%9115072967%10062003706,96
#3Ρουμανία26 ετώνValentin ȚicuȚicuΑρ. οπισθ.9000610593382%1251022852%200960021206,77
#10Γαλλία27 ετώνEddy SylvestreSylvestreΕπ. χαφ100106321260382%62602948%000611003706,69
#22Ρουμανία23 ετώνDan SîrbuSîrbuΔεξ. οπισθ.70101003100385%1762422854%00064002806,91
#17Ρουμανία39 ετώνIonuț LarieLarieΚ. αμυν.6000200100189%2218011—00033001506,48
#5Γαλλία24 ετώνNabil AberdinAberdinΚ. αμυν.3000000000094%35656—00000001606,82
#71Ρουμανία23 ετώνRăzvan TănasăTănasăΑρ. εξτρέμ70106223500—53501441%10045002206,59
#8Ρουμανία31 ετώνIonuț VînăVînăΚ. μέσος30105205303—10216—00010000207,01
#30Αρμενία25 ετώνNarek GrigoryanGrigoryanΔεξ. εξτρέμ20004200312—12001—10010000107,03
#80Ρουμανία23 ετώνN. PopescuPopescuΑμ. χαφ60000002200—12206—00002001206,53
#9Κοσσυφοπέδιο25 ετώνMuhamet HyseniHyseniΚ. επιθ.10001010100—10113—00012000106,58
#18Ρουμανία21 ετώνLuca BanuBanuΑμ. χαφ30001110001—11101—00010001106,36
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#22Γαλλία27 ετώνSimon ElisorElisorΚ. επιθ.660610800201—1001827%10045005107,19
#7Γαλλία30 ετώνSteven NsimbaNsimbaΚ. επιθ.9404148210801—00112146%10036004806,95
#9Παλαιστίνη25 ετώνAssad Al-HamlawiAl-HamlawiΚ. επιθ.7404291277510—11502651%10063004007,22
#20Ρουμανία29 ετώνAlexandru CicâldăuCicâldăuΚ. μέσος10202269381811687%85202660%00015006407,39
#12Νιγηρία27 ετώνMonday EtimEtimΔεξ. εξτρέμ922213633102287%32302348%200912005407,09
#10Ρουμανία23 ετώνȘtefan BaiaramBaiaramΑρ. εξτρέμ823216339143188%63203558%100712005207,27
#24Σερβία28 ετώνNikola StevanovicStevanovicΚ. αμυν.10101822030093%1686075367%00073006807,15
#6Ρουμανία26 ετώνVladimir ScreciuScreciuΚ. αμυν.10101310130090%15123304372%00059006207,20
#3Ουκρανία26 ετώνO. RomanchukRomanchukΚ. αμυν.9111610010086%1393652660%20052005407,03
#23Πορτογαλία29 ετώνSamuel TelesTelesΚ. μέσος81011130452082%95702745%20097003906,86
#11Ρουμανία34 ετώνNicușor Bancu BancuΑρ. οπισθ.11040821183382080%1992714550%200134006607,43
#17Κόστα Ρίκα25 ετώνCarlos MoraMoraΔεξ. μέσος11050820132091185%2291935360%00096006507,35
#8Ρουμανία27 ετώνTudor BăluțăBăluțăΑμ. χαφ903018501104282%15121653255%10081004507,21
#30Ρουμανία20 ετώνDavid MateiMateiΔεξ. εξτρέμ1001019635121582%195303451%20088006606,93
#90Ρουμανία24 ετώνRăzvan SavaSavaΤερμ.6000000000083%10302—10000822806,51
#21Ρουμανία29 ετώνLaurențiu PopescuPopescuΤερμ.5000000000073%00501—000001774107,26
#23Γεωργία25 ετώνA. MekvabishviliMekvabishviliΑμ. χαφ60109223111393%65411456%10054002507,05
#29Ρουμανία20 ετώνL. BăsceanuBăsceanuΑρ. εξτρέμ10010950472282%32301550%00009005206,77
#4Ρουμανία34 ετώνAlexandru CrețuCrețuΑμ. χαφ7000100020088%531501560%11044004506,32
#28Ρουμανία30 ετώνAdrian RusRusΚ. αμυν.3000200020188%4051838%10020001106,82
#19Πορτογαλία29 ετώνHeri TavaresTavaresΑρ. εξτρέμ50001000101—4120629%00032003406,15
#31Τζαμάικα25 ετώνRonaldo WebsterWebsterΑρ. οπισθ.10000000000—01003—00001000205,36
#16Πορτογαλία27 ετώνJoão LameiraLameiraΑμ. χαφ30000000100—30003—00030003006,56
#18Ρουμανία21 ετώνMihnea RădulescuRădulescuΔεξ. εξτρέμ10000001001—10002—00000000106,45

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Farul Constanța11 αγώνεςΟυνιβερσιτάτεα Κραϊόβα11 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνεςΟυνιβερσιτάτεα Κραϊόβα6 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνεςΟυνιβερσιτάτεα Κραϊόβα5 αγώνες
1111Αγώνες1111
4-5-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)7-2-2
36%36%Νίκες64%64%
1,5517ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,342,2725
1,0912ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,931,8220
111Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,556
0,556Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,751,7319
14,6161ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,619,2211
6,167Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,76,875
0,182ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,364
4,448ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,954
10,2112Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,69,6105
0,182ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,182
55Αγώνες66
4-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-0-1
80%80%Νίκες83%83%
2,412ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,753,3320
1,47ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,172,6716
1,68Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,835
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,992,515
15,678ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,122,2133
840Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,6848
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,53
420ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,36,338
12,261Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,1954
0,42ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,332
66Αγώνες55
0-4-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-1
0%0%Νίκες40%40%
0,835ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,9215
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,84
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,21
0,332Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,84
13,883ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,115,678
4,527Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,85,427
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
4,728ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,13,216
8,551Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,110,251
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,273Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,556
1,3615Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,340,829
14,3157ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,7173
7,684ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,38,290
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,674
15Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,332
13,668ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,392
735ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,68,249
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,42
1,6710Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,47
14,889ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,916,281
8,249ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 88,241
9,6105Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,610,2112
1,4516Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,21,8220
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,091
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,182
8,241Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,21166
1,26Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,59
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
10,764Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,19,246
1,6710Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,422,211
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,21
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,42

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Farul Constanța11 αγώνεςΟυνιβερσιτάτεα Κραϊόβα11 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνεςΟυνιβερσιτάτεα Κραϊόβα6 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνεςΟυνιβερσιτάτεα Κραϊόβα5 αγώνες

Γκολ ομάδας

73%Over 0,591%
45%Over 1,545%
27%Over 2,545%

Γκολ αγώνα

82%Over 1,573%
55%Over 2,555%
45%Over 3,555%
18%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου36%
36%Over 1,5 α′ ημιχρόνου18%
45%Over 0,5 β′ ημιχρόνου82%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου45%

Συνδυασμοί

36%Νίκη & Over 1,545%
0%Νίκη & Under 1,518%
27%Νίκη & Over 2,545%
9%Νίκη & Under 2,518%
27%G/G & Νίκη9%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,583%
80%Over 1,583%
60%Over 2,583%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,583%
60%Over 2,583%
60%Over 3,583%
40%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
60%Over 1,5 α′ ημιχρόνου33%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου83%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου83%

Συνδυασμοί

80%Νίκη & Over 1,583%
0%Νίκη & Under 1,50%
60%Νίκη & Over 2,583%
20%Νίκη & Under 2,50%
60%G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

67%Over 0,5100%
17%Over 1,50%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,560%
50%Over 2,520%
33%Over 3,520%
0%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου80%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,540%
0%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,540%
0%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

64%Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

36%G/G α′ ημιχρόνου0%
27%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

27%G/G & Νίκη9%
9%Νίκη χωρίς παθητικό55%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ17%

G/G ανά ημίχρονο

60%G/G α′ ημιχρόνου0%
20%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

60%G/G & Νίκη17%
20%Νίκη χωρίς παθητικό67%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου0%
33%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη64%
45%Ισοπαλία18%
82%Νίκη ή ισοπαλία82%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία78%
9%Νίκη χωρίς παθητικό55%

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη83%
20%Ισοπαλία0%
100%Νίκη ή ισοπαλία83%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία83%
20%Νίκη χωρίς παθητικό67%

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη40%
67%Ισοπαλία40%
67%Νίκη ή ισοπαλία80%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Κόρνερ αγώνα

45%Over 9,527%
36%Over 10,518%
9%Over 11,518%
9%Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

45%Over 4,5 υπέρ55%
45%Over 5,5 υπέρ27%
9%Over 6,5 υπέρ18%
64%Over 4,5 κατά27%
9%Over 5,5 κατά18%
0%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

64%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ36%
55%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ18%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,533%
40%Over 10,517%
0%Over 11,517%
0%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ67%
60%Over 5,5 υπέρ33%
0%Over 6,5 υπέρ33%
60%Over 4,5 κατά17%
0%Over 5,5 κατά0%
0%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ17%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,520%
33%Over 10,520%
17%Over 11,520%
17%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ40%
33%Over 5,5 υπέρ20%
17%Over 6,5 υπέρ0%
67%Over 4,5 κατά40%
17%Over 5,5 κατά40%
0%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,591%
64%Over 2,582%
55%Over 3,564%
45%Over 4,527%
27%Over 5,527%
9%Over 6,518%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

55%Over 15 πόντοι55%
18%Over 25 πόντοι45%
0%Over 35 πόντοι9%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

64%Over 15 πόντοι82%
36%Over 25 πόντοι36%
36%Over 35 πόντοι9%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,583%
80%Over 2,567%
60%Over 3,550%
60%Over 4,517%
40%Over 5,517%
20%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

40%Over 15 πόντοι50%
0%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι67%
60%Over 25 πόντοι17%
60%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
50%Over 2,5100%
50%Over 3,580%
33%Over 4,540%
17%Over 5,540%
0%Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι60%
33%Over 25 πόντοι60%
0%Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

33%Over 15 πόντοι100%
17%Over 25 πόντοι60%
17%Over 35 πόντοι20%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.