Farul Constanța – Otelul Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Farul Constanța — Otelul, Δευ 26 Οκτ 18:00

Farul ConstanțaΙΙΝΗΝΙΙΝΗΝ
OtelulΙΗΗΗΗΙΗΗΗΗ

Παίκτες

Farul Constanța — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Ρουμανία22 ετώνE. RadaslavescuRadaslavescuΕπ. χαφ115352714213236782%63102738%200590031007,39
#70Μπενίν27 ετώνMattéo AhlinviAhlinviΚ. μέσος11414198113132283%2471135460%00011130031307,20
#53Ρουμανία19 ετώνIustin DoicaruDoicaruΔεξ. εξτρέμ6313191126510—41202034%00088001807,08
#7Ρουμανία35 ετώνDenis AlibecAlibecΚ. επιθ.7121231080733—30201239%00148003706,59
#2819 ετώνCristian SimaSimaΑρ. εξτρέμ7101540820182%144602347%10081002606,86
#11Ρουμανία34 ετώνCristian GaneaGaneaΑρ. οπισθ.5111810260381%247010—00004002507,06
#9917 ετώνRăzvan MarinceanMarinceanΑρ. εξτρέμ61015303100—00008—00012002206,70
#2917 ετώνAlexandru GoncearGoncearΕπ. χαφ51012205213—10108—00021002206,71
#12Ρουμανία20 ετώνR. MunteanuMunteanuΤερμ.11000000000067%011804—10000261531516,69
#23Γαλλία28 ετώνTony NjikéNjikéΑμ. χαφ110108105141291%21161364257%200850031407,02
#6Ρουμανία26 ετώνVictor DicanDicanΑμ. χαφ10000611100092%905982547%500850021406,65
#24Γαλλία26 ετώνS. BouzamouchaBouzamouchaΚ. αμυν.9000411431189%12104813557%0009110021106,76
#4Βραζιλία24 ετώνGustavo MarinsMarinsΚ. αμυν.9000201130090%9115072967%10062003706,96
#3Ρουμανία26 ετώνValentin ȚicuȚicuΑρ. οπισθ.9000610593382%1251022852%200960021206,77
#10Γαλλία27 ετώνEddy SylvestreSylvestreΕπ. χαφ100106321260382%62602948%000611003706,69
#22Ρουμανία23 ετώνDan SîrbuSîrbuΔεξ. οπισθ.70101003100385%1762422854%00064002806,91
#17Ρουμανία39 ετώνIonuț LarieLarieΚ. αμυν.6000200100189%2218011—00033001506,48
#5Γαλλία24 ετώνNabil AberdinAberdinΚ. αμυν.3000000000094%35656—00000001606,82
#71Ρουμανία23 ετώνRăzvan TănasăTănasăΑρ. εξτρέμ70106223500—53501441%10045002206,59
#8Ρουμανία31 ετώνIonuț VînăVînăΚ. μέσος30105205303—10216—00010000207,01
#30Αρμενία25 ετώνNarek GrigoryanGrigoryanΔεξ. εξτρέμ20004200312—12001—10010000107,03
#80Ρουμανία23 ετώνN. PopescuPopescuΑμ. χαφ60000002200—12206—00002001206,53
#9Κοσσυφοπέδιο25 ετώνMuhamet HyseniHyseniΚ. επιθ.10001010100—10113—00012000106,58
#18Ρουμανία21 ετώνLuca BanuBanuΑμ. χαφ30001110001—11101—00010001106,36
Otelul — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Πράσινο Ακρωτήριο32 ετώνPatrick FernandesFernandesΚ. επιθ.104042692750349%821316842%21021140011206,95
#16Πορτογαλία27 ετώνJoão LameiraLameiraΑμ. χαφ7202831252080%1771034056%2001010001807,09
#27Πορτογαλία31 ετώνPedro NunoNunoΕπ. χαφ111612610352451682%11824251%1006240011207,26
#10Πορτογαλία29 ετώνAndrézinhoAndrézinhoΑρ. εξτρέμ101118544111583%97504147%2005240011506,82
#24Ρουμανία21 ετώνDenis BordunBordunΔεξ. εξτρέμ11101720450167%93412138%10084001906,57
#28Πορτογαλία30 ετώνMiguel SilvaSilvaΑρ. οπισθ.6111611392482%881723151%10066001806,99
#39Μολδαβία31 ετώνTeodor LunguLunguΑμ. χαφ9101820350184%114812042%400134001606,72
#1Ρουμανία28 ετώνC. BozoancaBozoancaΤερμ.11000000010060%001004—00002341811606,86
#6Ρουμανία30 ετώνPaul IacobIacobΚ. αμυν.110001031231087%21136375459%100770011606,84
#5Ακτή Ελεφαντοστού27 ετώνHabib SyllaSyllaΔεξ. οπισθ.10000310850084%2693545452%2011650011406,61
#17Ρουμανία28 ετώνA. CiobanuCiobanuΕπ. χαφ1001080091021083%195635365%110515001907,02
#3Ελλάδα26 ετώνG. ChristopoulosChristopoulosΚ. αμυν.8000300000089%863892874%100250011206,73
#2Βουλγαρία34 ετώνMilen ZhelevZhelevΔεξ. οπισθ.7000100242290%1481742351%100111001706,70
#30Ρουμανία20 ετώνMatei FrunzaFrunzaΔεξ. εξτρέμ7000510320077%70701940%00043001406,62
#88Βραζιλία26 ετώνKazuKazuΑρ. οπισθ.3000000100176%451021260%00024000406,63
#7Πράσινο Ακρωτήριο28 ετώνJoão PaulinoPaulinoΑρ. εξτρέμ80008003100—60102359%10015000706,53
#4Πορτογαλία26 ετώνManuel LopesLopesΑμυν.20001010000—311115—00011000106,58
#11Γουινέα Μπισάου29 ετώνJosé CorreiaCorreiaΚ. επιθ.40003000000—00101243%00025000206,55
#8Πορτογαλία24 ετώνRafael BritoBritoΑμ. χαφ30000000100—32708—00012000406,56
#77Ρουμανία19 ετώνA. BălănicăBălănicăΔεξ. εξτρέμ40000001000—21004—10040000306,43
#15Ρουμανία21 ετώνDan-Cristian NeicuNeicuΔεξ. εξτρέμ40001000000—20003—00140000006,08
#44Καναδάς32 ετώνDominick ZatorZatorΚ. αμυν.20000000000—22102—00010000306,31
#18ΡουμανίαDragos AfteneAfteneΑμ. χαφ10000000000—10001—0000000000—
#16Ρουμανία24 ετώνDan-Emilian NeicuNeicuΚ. αμυν.10000000000—01000—0001000000—

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Farul Constanța11 αγώνεςOtelul11 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνεςOtelul6 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνεςOtelul5 αγώνες
1111Αγώνες1111
4-5-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-4-5
36%36%Νίκες18%18%
1,5517ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,34111
1,0912ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,829
111Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,364
0,556Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,647
14,6161ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,612132
6,167Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,73,437
0,182ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,182
4,448ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,448
10,2112Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,613,3146
0,182ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,182
55Αγώνες66
4-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-2
80%80%Νίκες33%33%
2,412ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,751,177
1,47ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,1716
1,68Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,171
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,9916
15,678ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,114,587
840Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,64,527
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,171
420ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,3424
12,261Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,114,285
0,42ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,3100
66Αγώνες55
0-4-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-2-3
0%0%Νίκες0%0%
0,835ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,84
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,63
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,63
0,332Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,21
13,883ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,1945
4,527Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,8210
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
4,728ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,14,824
8,551Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,112,261
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,060,42
0,273Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,091
1,3615Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,4516
14,3157ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,916,2178
7,684ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,37,684
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,171
15Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,911,177
13,668ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,918,5111
735ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,67,243
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2100
1,6710Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,89
14,889ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,913,467
8,249ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 88,241
9,6105Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,611,9131
1,4516Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,0923
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,182
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,364
8,241Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,29,758
1,26Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2212
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,171
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,070,171
10,764Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,114,673
1,6710Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,422,211
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,21
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,63

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Farul Constanța11 αγώνεςOtelul11 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνεςOtelul6 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνεςOtelul5 αγώνες

Γκολ ομάδας

73%Over 0,564%
45%Over 1,536%
27%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

82%Over 1,564%
55%Over 2,545%
45%Over 3,527%
18%Over 4,59%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου27%
36%Over 1,5 α′ ημιχρόνου9%
45%Over 0,5 β′ ημιχρόνου55%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

36%Νίκη & Over 1,59%
0%Νίκη & Under 1,59%
27%Νίκη & Over 2,59%
9%Νίκη & Under 2,59%
27%G/G & Νίκη9%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,583%
80%Over 1,533%
60%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,567%
60%Over 2,533%
60%Over 3,517%
40%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
60%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου83%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

80%Νίκη & Over 1,517%
0%Νίκη & Under 1,517%
60%Νίκη & Over 2,517%
20%Νίκη & Under 2,517%
60%G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

67%Over 0,540%
17%Over 1,540%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,560%
50%Over 2,560%
33%Over 3,540%
0%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου20%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,50%
0%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

64%Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

36%G/G α′ ημιχρόνου9%
27%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

27%G/G & Νίκη9%
9%Νίκη χωρίς παθητικό9%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

60%G/G α′ ημιχρόνου0%
20%G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

60%G/G & Νίκη17%
20%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου20%
33%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη18%
45%Ισοπαλία36%
82%Νίκη ή ισοπαλία55%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία29%
9%Νίκη χωρίς παθητικό9%

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη33%
20%Ισοπαλία33%
100%Νίκη ή ισοπαλία67%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη0%
67%Ισοπαλία40%
67%Νίκη ή ισοπαλία40%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

45%Over 9,536%
36%Over 10,527%
9%Over 11,518%
9%Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

45%Over 4,5 υπέρ36%
45%Over 5,5 υπέρ27%
9%Over 6,5 υπέρ18%
64%Over 4,5 κατά45%
9%Over 5,5 κατά45%
0%Over 6,5 κατά36%

Συνδυασμοί

64%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ73%
55%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ45%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,533%
40%Over 10,517%
0%Over 11,517%
0%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ33%
60%Over 5,5 υπέρ33%
0%Over 6,5 υπέρ17%
60%Over 4,5 κατά33%
0%Over 5,5 κατά33%
0%Over 6,5 κατά33%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,540%
33%Over 10,540%
17%Over 11,520%
17%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ40%
33%Over 5,5 υπέρ20%
17%Over 6,5 υπέρ20%
67%Over 4,5 κατά60%
17%Over 5,5 κατά60%
0%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ100%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,582%
64%Over 2,582%
55%Over 3,573%
45%Over 4,555%
27%Over 5,545%
9%Over 6,527%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

55%Over 15 πόντοι73%
18%Over 25 πόντοι45%
0%Over 35 πόντοι45%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

64%Over 15 πόντοι73%
36%Over 25 πόντοι45%
36%Over 35 πόντοι27%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,583%
80%Over 2,583%
60%Over 3,567%
60%Over 4,533%
40%Over 5,533%
20%Over 6,533%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

40%Over 15 πόντοι67%
0%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι67%
60%Over 25 πόντοι50%
60%Over 35 πόντοι33%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,580%
50%Over 2,580%
50%Over 3,580%
33%Over 4,580%
17%Over 5,560%
0%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι80%
33%Over 25 πόντοι60%
0%Over 35 πόντοι60%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

33%Over 15 πόντοι80%
17%Over 25 πόντοι40%
17%Over 35 πόντοι20%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.