Farul Constanța – Otelul Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Farul Constanța — Otelul, Κυρ 25 Οκτ 16:00

Farul ConstanțaΙΙΝΗΝΙΙΝΗΝ
OtelulΙΗΗΗΗΙΗΗΗΗ

Παίκτες

Farul Constanța — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Ρουμανία22 ετώνRadaslavescu E.RadaslavescuΕπ. χαφ115352714213236782%63102738%200590031007,39
#70Μπενίν27 ετώνAhlinvi MattéoAhlinviΚ. μέσος11414198113132283%2471135460%00011130031307,20
#79Ρουμανία19 ετώνDoicaru IustinDoicaruΔεξ. εξτρέμ6313191126510—41202034%00088001807,08
#7Ρουμανία35 ετώνAlibec DenisAlibecΚ. επιθ.7121231080733—30201239%00148003706,59
#2819 ετώνSima CristianSimaΑρ. εξτρέμ7101540820182%144602347%10081002606,86
#11Ρουμανία34 ετώνGanea CristianGaneaΑρ. οπισθ.5111810260381%247010—00004002507,06
#9917 ετώνMarincean RăzvanMarinceanΑρ. εξτρέμ61015303100—00008—00012002206,70
#2917 ετώνGoncear AlexandruGoncearΕπ. χαφ51012205213—10108—00021002206,71
#12Ρουμανία20 ετώνMunteanu R.MunteanuΤερμ.11000000000067%011804—10000261531516,69
#23Γαλλία28 ετώνNjiké TonyNjikéΑμ. χαφ110108105141291%21161364257%200850031407,02
#6Ρουμανία26 ετώνDican VictorDicanΑμ. χαφ10000611100092%905982547%500850021406,65
#24Γαλλία26 ετώνBouzamoucha S.BouzamouchaΚ. αμυν.9000411431189%12104813557%0009110021106,76
#4Βραζιλία24 ετώνMarins GustavoMarinsΚ. αμυν.9000201130090%9115072967%10062003706,96
#3Ρουμανία26 ετώνȚicu ValentinȚicuΑρ. οπισθ.9000610593382%1251022852%200960021206,77
#10Γαλλία27 ετώνSylvestre EddySylvestreΕπ. χαφ100106321260382%62602948%000611003706,69
#22Ρουμανία23 ετώνSîrbu DanSîrbuΔεξ. οπισθ.70101003100385%1762422854%00064002806,91
#17Ρουμανία39 ετώνLarie IonuțLarieΚ. αμυν.6000200100189%2218011—00033001506,48
#5Γαλλία24 ετώνAberdin NabilAberdinΚ. αμυν.3000000000094%35656—00000001606,82
#71Ρουμανία23 ετώνTănasă RăzvanTănasăΑρ. εξτρέμ70106223500—53501441%10045002206,59
#8Ρουμανία31 ετώνVînă IonuțVînăΚ. μέσος30105205303—10216—00010000207,01
#30Αρμενία25 ετώνGrigoryan NarekGrigoryanΔεξ. εξτρέμ20004200312—12001—10010000107,03
#80Ρουμανία23 ετώνPopescu N.PopescuΑμ. χαφ60000002200—12206—00002001206,53
#9Κοσσυφοπέδιο25 ετώνHyseni MuhametHyseniΚ. επιθ.10001010100—10113—00012000106,58
#18Ρουμανία21 ετώνBanu LucaBanuΑμ. χαφ30001110001—11101—00010001106,36
Otelul — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Πράσινο Ακρωτήριο32 ετώνFernandes PatrickFernandesΚ. επιθ.104042692750349%821316842%21021140011206,95
#16Πορτογαλία27 ετώνLameira JoãoLameiraΑμ. χαφ7202831252080%1771034056%2001010001807,09
#27Πορτογαλία31 ετώνNuno PedroNunoΕπ. χαφ111612610352451682%11824251%1006240011207,26
#10Πορτογαλία29 ετώνAndrézinhoAndrézinhoΑρ. εξτρέμ101118544111583%97504147%2005240011506,82
#24Ρουμανία21 ετώνBordun DenisBordunΔεξ. εξτρέμ11101720450167%93412138%10084001906,57
#39Μολδαβία31 ετώνLungu TeodorLunguΑμ. χαφ9101820350184%114812042%400134001606,72
#1Ρουμανία28 ετώνBozoanca C.BozoancaΤερμ.11000000010060%001004—00002341811606,86
#6Ρουμανία30 ετώνIacob PaulIacobΚ. αμυν.110001031231087%21136375459%100770011606,84
#5Ακτή Ελεφαντοστού27 ετώνSylla HabibSyllaΔεξ. οπισθ.10000310850084%2693545452%2011650011406,61
#17Ρουμανία28 ετώνCiobanu A.CiobanuΕπ. χαφ1001080091021083%195635365%110515001907,02
#3Ελλάδα26 ετώνChristopoulos G.ChristopoulosΚ. αμυν.8000300000089%863892874%100250011206,73
#2Βουλγαρία34 ετώνZhelev MilenZhelevΔεξ. οπισθ.7000100242290%1481742351%100111001706,70
#30Ρουμανία20 ετώνFrunza MateiFrunzaΔεξ. εξτρέμ7000510320077%70701940%00043001406,62
#88Βραζιλία26 ετώνKazuKazuΑρ. οπισθ.3000000100176%451021260%00024000406,63
#7Πράσινο Ακρωτήριο28 ετώνPaulino JoãoPaulinoΑρ. εξτρέμ80008003100—60102359%10015000706,53
#4Πορτογαλία26 ετώνLopes ManuelLopesΑμυν.20001010000—311115—00011000106,58
#11Γουινέα Μπισάου29 ετώνCorreia JoséCorreiaΚ. επιθ.40003000000—00101243%00025000206,55
#8Πορτογαλία24 ετώνBrito RafaelBritoΑμ. χαφ30000000100—32708—00012000406,56
#77Ρουμανία19 ετώνBălănică A.BălănicăΔεξ. εξτρέμ40000001000—21004—10040000306,43
#15Ρουμανία21 ετώνNeicu Dan-CristianNeicuΔεξ. εξτρέμ40001000000—20003—00140000006,08
#44Καναδάς32 ετώνZator DominickZatorΚ. αμυν.20000000000—22102—00010000306,31
#18ΡουμανίαAftene DragosAfteneΑμ. χαφ10000000000—10001—0000000000—
#16Ρουμανία24 ετώνNeicu Dan-EmilianNeicuΚ. αμυν.10000000000—01000—0001000000—

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Farul Constanța50 αγώνεςOtelul50 αγώνες
Farul Constanța25 αγώνεςOtelul26 αγώνες
Farul Constanța25 αγώνεςOtelul24 αγώνες
5050Αγώνες5050
15-15-20Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)17-14-19
30%30%Νίκες34%34%
1,2864ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,281,3467
0,6633ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,740,5427
0,735Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,6633
0,5829Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,70,6834
14,6729ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,413,3664
4,7234Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,34,1207
0,420ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,380,3618
5,4272ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,84,3217
11,1556Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,913,6679
0,2211ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,2613
2525Αγώνες2626
12-6-7Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)12-7-7
48%48%Νίκες46%46%
1,7243ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,491,6543
0,820ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,850,7319
1,0827Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,690,7720
0,6416Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,810,8823
15,8395ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,615,1392
5,4136Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,7123
0,6416ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,4612
5,2131ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,34,3112
11,3282Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,214,2370
0,369ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,220,277
2525Αγώνες2424
3-9-13Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-7-12
12%12%Νίκες21%21%
0,8421ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,05124
0,5213ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,610,338
0,328Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,460,5413
0,5213Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,4611
13,4334ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,211,3272
3,998Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,93,584
0,164ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,330,256
5,6141ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,34,4105
11274Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,612,9309
0,082ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,110,256
0,210Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,290,2814
1,2663Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,291,2663
16,6828ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1616,3814
9,3464ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,68,8439
0,246Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,320,318
1,1228Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,061,1931
16,8421ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1616,3424
8,7217ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,58,2212
0,164Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,240,256
1,435Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,51,3332
16,3407ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 15,916,3390
9,9247ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,69,5227
11,7585Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,912,8639
1,991Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,151,9698
0,042Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,040,084
0,084Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,10,2211
10,5263Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,612,6328
1,5736Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,031,9651
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,040,123
0,051Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,090,236
12,9322Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,113311
2,255Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,281,9547
0,082Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,040,041
0,123Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,215

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2025/2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Farul Constanța50 αγώνεςOtelul50 αγώνες
Farul Constanța25 αγώνεςOtelul26 αγώνες
Farul Constanța25 αγώνεςOtelul24 αγώνες

Γκολ ομάδας

72%Over 0,566%
38%Over 1,542%
14%Over 2,516%

Γκολ αγώνα

74%Over 1,568%
46%Over 2,550%
26%Over 3,534%
14%Over 4,514%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

44%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου12%
52%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
6%Over 1,5 β′ ημιχρόνου16%

Συνδυασμοί

28%Νίκη & Over 1,526%
2%Νίκη & Under 1,58%
20%Νίκη & Over 2,522%
10%Νίκη & Under 2,512%
18%G/G & Νίκη14%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,585%
56%Over 1,554%
28%Over 2,519%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,577%
52%Over 2,558%
32%Over 3,535%
24%Over 4,519%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

64%Over 0,5 α′ ημιχρόνου58%
32%Over 1,5 α′ ημιχρόνου15%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου69%
4%Over 1,5 β′ ημιχρόνου19%

Συνδυασμοί

48%Νίκη & Over 1,535%
0%Νίκη & Under 1,512%
36%Νίκη & Over 2,531%
12%Νίκη & Under 2,515%
32%G/G & Νίκη19%

Γκολ ομάδας

64%Over 0,546%
20%Over 1,529%
0%Over 2,513%

Γκολ αγώνα

68%Over 1,558%
40%Over 2,542%
20%Over 3,533%
4%Over 4,58%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

24%Over 0,5 α′ ημιχρόνου42%
8%Over 1,5 α′ ημιχρόνου8%
44%Over 0,5 β′ ημιχρόνου29%
8%Over 1,5 β′ ημιχρόνου13%

Συνδυασμοί

8%Νίκη & Over 1,517%
4%Νίκη & Under 1,54%
4%Νίκη & Over 2,513%
8%Νίκη & Under 2,58%
4%G/G & Νίκη8%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ46%

G/G ανά ημίχρονο

22%G/G α′ ημιχρόνου18%
30%G/G β′ ημιχρόνου24%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη14%
12%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

64%Γκολ/Γκολ58%

G/G ανά ημίχρονο

32%G/G α′ ημιχρόνου15%
28%G/G β′ ημιχρόνου38%

Συνδυασμοί

32%G/G & Νίκη19%
16%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Βασική αγορά

56%Γκολ/Γκολ33%

G/G ανά ημίχρονο

12%G/G α′ ημιχρόνου21%
32%G/G β′ ημιχρόνου8%

Συνδυασμοί

4%G/G & Νίκη8%
8%Νίκη χωρίς παθητικό13%

Αποτέλεσμα αγώνα

30%Νίκη34%
30%Ισοπαλία28%
60%Νίκη ή ισοπαλία62%
43%Νίκη χωρίς την ισοπαλία47%
12%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

48%Νίκη46%
24%Ισοπαλία27%
72%Νίκη ή ισοπαλία73%
63%Νίκη χωρίς την ισοπαλία63%
16%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Αποτέλεσμα αγώνα

12%Νίκη21%
36%Ισοπαλία29%
48%Νίκη ή ισοπαλία50%
19%Νίκη χωρίς την ισοπαλία29%
8%Νίκη χωρίς παθητικό13%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,540%
44%Over 10,536%
28%Over 11,524%
22%Over 12,512%

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ34%
48%Over 5,5 υπέρ22%
24%Over 6,5 υπέρ16%
46%Over 4,5 κατά52%
28%Over 5,5 κατά36%
20%Over 6,5 κατά24%

Συνδυασμοί

64%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ78%
44%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

44%Over 9,542%
40%Over 10,538%
28%Over 11,523%
20%Over 12,512%

Κόρνερ ομάδας

56%Over 4,5 υπέρ38%
40%Over 5,5 υπέρ27%
20%Over 6,5 υπέρ15%
32%Over 4,5 κατά54%
20%Over 5,5 κατά38%
20%Over 6,5 κατά27%

Συνδυασμοί

52%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ73%
36%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

56%Over 9,538%
48%Over 10,533%
28%Over 11,525%
24%Over 12,513%

Κόρνερ ομάδας

64%Over 4,5 υπέρ29%
56%Over 5,5 υπέρ17%
28%Over 6,5 υπέρ17%
60%Over 4,5 κατά50%
36%Over 5,5 κατά33%
20%Over 6,5 κατά21%

Συνδυασμοί

76%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ83%
52%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ54%

Κάρτες αγώνα

96%Over 1,592%
79%Over 2,582%
56%Over 3,560%
40%Over 4,546%
25%Over 5,532%
15%Over 6,522%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι68%
27%Over 25 πόντοι36%
17%Over 35 πόντοι26%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

65%Over 15 πόντοι72%
38%Over 25 πόντοι46%
23%Over 35 πόντοι24%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,592%
91%Over 2,585%
65%Over 3,569%
39%Over 4,550%
22%Over 5,542%
9%Over 6,531%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

57%Over 15 πόντοι65%
13%Over 25 πόντοι38%
9%Over 35 πόντοι27%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

91%Over 15 πόντοι77%
48%Over 25 πόντοι58%
35%Over 35 πόντοι35%

Κάρτες αγώνα

92%Over 1,592%
68%Over 2,579%
48%Over 3,550%
40%Over 4,542%
28%Over 5,521%
20%Over 6,513%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

64%Over 15 πόντοι71%
40%Over 25 πόντοι33%
24%Over 35 πόντοι25%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

40%Over 15 πόντοι67%
28%Over 25 πόντοι33%
12%Over 35 πόντοι13%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2025/2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.