Farul Constanța – FCSB Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Farul Constanța — FCSB, Σάβ 05 Δεκ 02:00

Farul ConstanțaΙΙΝΗΝΙΙΝΗΝ
FCSBΗΗΙΗΝΗΗΙΗΝ

Παίκτες

Farul Constanța — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Ρουμανία22 ετώνE. RadaslavescuRadaslavescuΕπ. χαφ115352714213236782%63102738%200590031007,39
#70Μπενίν27 ετώνMattéo AhlinviAhlinviΚ. μέσος11414198113132283%2471135460%00011130031307,20
#53Ρουμανία19 ετώνIustin DoicaruDoicaruΔεξ. εξτρέμ6313191126510—41202034%00088001807,08
#7Ρουμανία35 ετώνDenis AlibecAlibecΚ. επιθ.7121231080733—30201239%00148003706,59
#2819 ετώνCristian SimaSimaΑρ. εξτρέμ7101540820182%144602347%10081002606,86
#11Ρουμανία34 ετώνCristian GaneaGaneaΑρ. οπισθ.5111810260381%247010—00004002507,06
#9917 ετώνRăzvan MarinceanMarinceanΑρ. εξτρέμ61015303100—00008—00012002206,70
#2917 ετώνAlexandru GoncearGoncearΕπ. χαφ51012205213—10108—00021002206,71
#12Ρουμανία20 ετώνR. MunteanuMunteanuΤερμ.11000000000067%011804—10000261531516,69
#23Γαλλία28 ετώνTony NjikéNjikéΑμ. χαφ110108105141291%21161364257%200850031407,02
#6Ρουμανία26 ετώνVictor DicanDicanΑμ. χαφ10000611100092%905982547%500850021406,65
#24Γαλλία26 ετώνS. BouzamouchaBouzamouchaΚ. αμυν.9000411431189%12104813557%0009110021106,76
#4Βραζιλία24 ετώνGustavo MarinsMarinsΚ. αμυν.9000201130090%9115072967%10062003706,96
#3Ρουμανία26 ετώνValentin ȚicuȚicuΑρ. οπισθ.9000610593382%1251022852%200960021206,77
#10Γαλλία27 ετώνEddy SylvestreSylvestreΕπ. χαφ100106321260382%62602948%000611003706,69
#22Ρουμανία23 ετώνDan SîrbuSîrbuΔεξ. οπισθ.70101003100385%1762422854%00064002806,91
#17Ρουμανία39 ετώνIonuț LarieLarieΚ. αμυν.6000200100189%2218011—00033001506,48
#5Γαλλία24 ετώνNabil AberdinAberdinΚ. αμυν.3000000000094%35656—00000001606,82
#71Ρουμανία23 ετώνRăzvan TănasăTănasăΑρ. εξτρέμ70106223500—53501441%10045002206,59
#8Ρουμανία31 ετώνIonuț VînăVînăΚ. μέσος30105205303—10216—00010000207,01
#30Αρμενία25 ετώνNarek GrigoryanGrigoryanΔεξ. εξτρέμ20004200312—12001—10010000107,03
#80Ρουμανία23 ετώνN. PopescuPopescuΑμ. χαφ60000002200—12206—00002001206,53
#9Κοσσυφοπέδιο25 ετώνMuhamet HyseniHyseniΚ. επιθ.10001010100—10113—00012000106,58
#18Ρουμανία21 ετώνLuca BanuBanuΑμ. χαφ30001110001—11101—00010001106,36
FCSB — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#11Ρουμανία26 ετώνDaniel BîrligeaBîrligeaΚ. επιθ.630322114591168%22412939%200108003507,19
#18Πράσινο Ακρωτήριο28 ετώνJoão PauloPauloΑμ. χαφ102021592430388%1171343558%3005130031206,82
#90Ρουμανία18 ετώνAlexandru StoianStoianΚ. επιθ.1020211224612—20411345%00040004606,77
#5Καμερούν30 ετώνJoyskim DawaDawaΚ. αμυν.91011133040088%1454623462%000750031406,62
#11Ρουμανία25 ετώνDavid MiculescuMiculescuΔεξ. εξτρέμ611111315211—52511647%00023001806,79
#33Μαυροβούνιο34 ετώνRisto RadunovicRadunovicΑρ. οπισθ.5101420150589%65901653%00023003307,02
#15Ισραήλ28 ετώνOfri AradAradΑμ. χαφ7101621360285%85402351%10035001706,70
#7Κοσσυφοπέδιο29 ετώνMeriton KorenicaKorenicaΑρ. εξτρέμ41011641170785%42201338%00025001807,01
#20Ρουμανία26 ετώνDennis PoliticPoliticΑρ. εξτρέμ61015301310—31101148%10032003106,78
#419 ετώνRicardo PădurariuPădurariuΑρ. οπισθ.11000731171311285%2441636456%30010170041706,84
#31Ιταλία33 ετώνJuri CisottiCisottiΚ. μέσος1102015434192877%881454045%10016190041606,84
#32Ρουμανία26 ετώνȘtefan TârnovanuTârnovanuΤερμ.8000000000062%01802—10012321631317,09
#3Πορτογαλία29 ετώνAndré DuarteDuarteΚ. αμυν.8000510131088%1354793971%001510004607,04
#21Κονγκό - Κινσάσα30 ετώνDylan BatubinsikaBatubinsikaΚ. αμυν.7000510211092%5112943370%100620011506,78
#2Ρουμανία37 ετώνValentin CrețuCrețuΔεξ. οπισθ.701052021101176%792242960%30057003507,02
#28Αλγερία25 ετώνAymen BoutoutaouBoutoutaouΔεξ. εξτρέμ800018301175782%113103556%1005130011006,88
#14Γαλλία31 ετώνArnold GaritaGaritaΚ. επιθ.60009333211—10302136%00086001806,50
#30Ρουμανία23 ετώνΟκτάβιαν ΠοπέσκουΠοπέσκουΑρ. εξτρέμ60207207135674%20101635%10017003206,97
#97Μαρτινίκα29 ετώνRonny LabonneLabonneΔεξ. οπισθ.5000111030386%6661945%20031002606,59
#1319 ετώνMatei PopaPopaΤερμ.30000000000—00400—00000741406,69
#8Γαλλία32 ετώνEddy GnahoréGnahoréΑμ. χαφ7000000260190%46411050%00012002506,72
#73Κροατία30 ετώνKarlo MuharMuharΑμ. χαφ3000200051192%40411246%10044001606,91
#22Ρουμανία19 ετώνMihai TomaTomaΑρ. μέσος50102000200—22515—10022003206,63
#98Ρουμανία19 ετώνDavid PopaPopaΔεξ. εξτρέμ30006312000—30106—00001002006,91

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Farul Constanța11 αγώνεςFCSB11 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνεςFCSB6 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνεςFCSB5 αγώνες
1111Αγώνες1111
4-5-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-3-4
36%36%Νίκες36%36%
1,5517ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,2714
1,0912ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,647
111Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,647
0,556Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,647
14,6161ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,617,6193
6,167Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,75,965
0,182ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,273
4,448ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,76,369
10,2112Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,613,6150
0,182ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,273
55Αγώνες66
4-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-1
80%80%Νίκες50%50%
2,412ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,751,8311
1,47ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,1716
1,68Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,835
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,9916
15,678ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,120,3122
840Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,66,539
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,332
420ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,37,746
12,261Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,113,581
0,42ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,53
66Αγώνες55
0-4-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-3
0%0%Νίκες20%20%
0,835ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,63
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,21
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,42
0,332Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,21
13,883ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,114,271
4,527Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,85,226
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
4,728ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,14,623
8,551Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,113,869
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,273Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
1,3615Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
14,3157ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,913,9153
7,684ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,37,583
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,332
15Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,911,59
13,668ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,912,575
735ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,67,243
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,42
1,6710Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,68
14,889ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,678
8,249ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8840
9,6105Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,610,4115
1,4516Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,1824
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,091
8,241Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,29,356
1,26Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 22,1713
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
10,764Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,111,859
1,6710Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,422,211
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,21

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Farul Constanța11 αγώνεςFCSB11 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνεςFCSB6 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνεςFCSB5 αγώνες

Γκολ ομάδας

73%Over 0,573%
45%Over 1,545%
27%Over 2,59%

Γκολ αγώνα

82%Over 1,573%
55%Over 2,555%
45%Over 3,545%
18%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου36%
36%Over 1,5 α′ ημιχρόνου27%
45%Over 0,5 β′ ημιχρόνου45%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

36%Νίκη & Over 1,527%
0%Νίκη & Under 1,59%
27%Νίκη & Over 2,59%
9%Νίκη & Under 2,527%
27%G/G & Νίκη9%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,5100%
80%Over 1,567%
60%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,583%
60%Over 2,567%
60%Over 3,567%
40%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
60%Over 1,5 α′ ημιχρόνου33%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

80%Νίκη & Over 1,533%
0%Νίκη & Under 1,517%
60%Νίκη & Over 2,517%
20%Νίκη & Under 2,533%
60%G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

67%Over 0,540%
17%Over 1,520%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,560%
50%Over 2,540%
33%Over 3,520%
0%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου20%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,520%
0%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,520%
0%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

64%Γκολ/Γκολ45%

G/G ανά ημίχρονο

36%G/G α′ ημιχρόνου18%
27%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

27%G/G & Νίκη9%
9%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

60%G/G α′ ημιχρόνου33%
20%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

60%G/G & Νίκη17%
20%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ20%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου0%
33%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη36%
45%Ισοπαλία27%
82%Νίκη ή ισοπαλία64%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία50%
9%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη50%
20%Ισοπαλία33%
100%Νίκη ή ισοπαλία83%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη20%
67%Ισοπαλία20%
67%Νίκη ή ισοπαλία40%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Κόρνερ αγώνα

45%Over 9,555%
36%Over 10,555%
9%Over 11,545%
9%Over 12,536%

Κόρνερ ομάδας

45%Over 4,5 υπέρ82%
45%Over 5,5 υπέρ55%
9%Over 6,5 υπέρ36%
64%Over 4,5 κατά45%
9%Over 5,5 κατά18%
0%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

64%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ91%
55%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ55%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,550%
40%Over 10,550%
0%Over 11,550%
0%Over 12,533%

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ100%
60%Over 5,5 υπέρ67%
0%Over 6,5 υπέρ50%
60%Over 4,5 κατά33%
0%Over 5,5 κατά0%
0%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ100%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ67%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,560%
33%Over 10,560%
17%Over 11,540%
17%Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ60%
33%Over 5,5 υπέρ40%
17%Over 6,5 υπέρ20%
67%Over 4,5 κατά60%
17%Over 5,5 κατά40%
0%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,591%
64%Over 2,582%
55%Over 3,573%
45%Over 4,555%
27%Over 5,536%
9%Over 6,59%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

55%Over 15 πόντοι82%
18%Over 25 πόντοι36%
0%Over 35 πόντοι18%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

64%Over 15 πόντοι73%
36%Over 25 πόντοι36%
36%Over 35 πόντοι27%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
80%Over 2,583%
60%Over 3,567%
60%Over 4,550%
40%Over 5,550%
20%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

40%Over 15 πόντοι83%
0%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι67%
60%Over 25 πόντοι33%
60%Over 35 πόντοι33%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,580%
50%Over 2,580%
50%Over 3,580%
33%Over 4,560%
17%Over 5,520%
0%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι80%
33%Over 25 πόντοι40%
0%Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

33%Over 15 πόντοι80%
17%Over 25 πόντοι40%
17%Over 35 πόντοι20%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.