Farul Constanța – Dinamo Bucureşti Στατιστικά αγώνα

Farul Constanța — Dinamo Bucureşti, Τετ 10 Φεβ 02:00

Farul ConstanțaΙΙΝΗΝΙΙΝΗΝ
Dinamo BucureştiΙΝΝΝΝΙΝΝΝΝ

Παίκτες

Farul Constanța — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Ρουμανία22 ετώνE. RadaslavescuRadaslavescuΕπ. χαφ115352714213236782%63102738%200590031007,39
#70Μπενίν27 ετώνMattéo AhlinviAhlinviΚ. μέσος11414198113132283%2471135460%00011130031307,20
#53Ρουμανία19 ετώνIustin DoicaruDoicaruΔεξ. εξτρέμ6313191126510—41202034%00088001807,08
#7Ρουμανία35 ετώνDenis AlibecAlibecΚ. επιθ.7121231080733—30201239%00148003706,59
#2819 ετώνCristian SimaSimaΑρ. εξτρέμ7101540820182%144602347%10081002606,86
#11Ρουμανία34 ετώνCristian GaneaGaneaΑρ. οπισθ.5111810260381%247010—00004002507,06
#9917 ετώνRăzvan MarinceanMarinceanΑρ. εξτρέμ61015303100—00008—00012002206,70
#2917 ετώνAlexandru GoncearGoncearΕπ. χαφ51012205213—10108—00021002206,71
#12Ρουμανία20 ετώνR. MunteanuMunteanuΤερμ.11000000000067%011804—10000261531516,69
#23Γαλλία28 ετώνTony NjikéNjikéΑμ. χαφ110108105141291%21161364257%200850031407,02
#6Ρουμανία26 ετώνVictor DicanDicanΑμ. χαφ10000611100092%905982547%500850021406,65
#24Γαλλία26 ετώνS. BouzamouchaBouzamouchaΚ. αμυν.9000411431189%12104813557%0009110021106,76
#4Βραζιλία24 ετώνGustavo MarinsMarinsΚ. αμυν.9000201130090%9115072967%10062003706,96
#3Ρουμανία26 ετώνValentin ȚicuȚicuΑρ. οπισθ.9000610593382%1251022852%200960021206,77
#10Γαλλία27 ετώνEddy SylvestreSylvestreΕπ. χαφ100106321260382%62602948%000611003706,69
#22Ρουμανία23 ετώνDan SîrbuSîrbuΔεξ. οπισθ.70101003100385%1762422854%00064002806,91
#17Ρουμανία39 ετώνIonuț LarieLarieΚ. αμυν.6000200100189%2218011—00033001506,48
#5Γαλλία24 ετώνNabil AberdinAberdinΚ. αμυν.3000000000094%35656—00000001606,82
#71Ρουμανία23 ετώνRăzvan TănasăTănasăΑρ. εξτρέμ70106223500—53501441%10045002206,59
#8Ρουμανία31 ετώνIonuț VînăVînăΚ. μέσος30105205303—10216—00010000207,01
#30Αρμενία25 ετώνNarek GrigoryanGrigoryanΔεξ. εξτρέμ20004200312—12001—10010000107,03
#80Ρουμανία23 ετώνN. PopescuPopescuΑμ. χαφ60000002200—12206—00002001206,53
#9Κοσσυφοπέδιο25 ετώνMuhamet HyseniHyseniΚ. επιθ.10001010100—10113—00012000106,58
#18Ρουμανία21 ετώνLuca BanuBanuΑμ. χαφ30001110001—11101—00010001106,36
Dinamo Bucureşti — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#44Ισπανία27 ετώνMartín PascualPascualΚ. αμυν.115051873020093%12135546467%3001610004707,37
#29Ισπανία27 ετώνAlberto SoroSoroΕπ. χαφ1142415713112288%1831033552%3001011004707,29
#77Ηνωμένο Βασίλειο29 ετώνDanny ArmstrongArmstrongΔεξ. εξτρέμ114104341221731112776%53303749%300714004607,78
#10Ρουμανία23 ετώνCătălin CîrjanCîrjanΚ. μέσος10222267471731087%114702435%210155004507,08
#7Ρουμανία22 ετώνA. MusiMusiΑρ. εξτρέμ72021544550072%40201738%21077002206,64
#9Γαλλία27 ετώνMamoudou KaramokoKaramokoΚ. επιθ.822218701672186%20603453%000311003207,16
#90Ρουμανία25 ετώνAndrei MărgineanMărgineanΑμ. χαφ1110118301132189%23122224958%200167004607,21
#97Κάτω Χώρες25 ετώνDean Zandbergen ZandbergenΚ. επιθ.41118412721—001010—00021002207,30
#18Σουηδία25 ετώνO. HintsaHintsaΚ. επιθ.91212101320—2021945%10034004206,77
#8Πορτογαλία27 ετώνDiogo PintoPintoΕπ. χαφ51017334521—12209—10023002206,85
#26Ρουμανία21 ετώνAdrian MaziluMaziluΔεξ. εξτρέμ51015201100—40205—10030002106,71
#36Μαρόκο24 ετώνAlaa BellaarouchBellaarouchΤερμ.11010000021084%0027010—3000334204707,29
#31Ρουμανία28 ετώνRaul OpruțOpruțΑρ. οπισθ.110007002183986%2683075362%100810004707,00
#15Ισραήλ21 ετώνNikita StoinovStoinovΚ. αμυν.10000000010093%573461752%00036003706,75
#20Ρουμανία20 ετώνDavid IrimiaIrimiaΔεξ. οπισθ.100102107100389%1871503655%200129004506,85
#6Βέλγιο28 ετώνMatthias VerrethVerrethΑμ. χαφ7000420010293%32724—00010003206,77
#23Ρουμανία20 ετώνIanis TârbăTârbăΔεξ. εξτρέμ70106015511—21001343%10043003006,62
#5Βόρεια Μακεδονία24 ετώνImran FetaiFetaiΚ. αμυν.20000000000—10702—10010001006,77
#22Ισπανία23 ετώνDarío BenavidesBenavidesΔεξ. οπισθ.60000000000—13402—00001003106,47
#30Ρουμανία20 ετώνMatteo DuțuDuțuΚ. αμυν.20000000000—00300—00000002006,49
#1920 ετώνRăzvan RaduRaduΑρ. οπισθ.20000000100—00000—00000000006,57
#21Ρουμανία22 ετώνC. MihaiMihaiΑμ. χαφ20001000000—11101—00000000006,48
#6619 ετώνStefan OprisOprisΔεξ. οπισθ.30000000000—00001—0000100000—

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Farul Constanța11 αγώνεςDinamo Bucureşti11 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνεςDinamo Bucureşti5 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνεςDinamo Bucureşti6 αγώνες
1111Αγώνες1111
4-5-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)8-2-1
36%36%Νίκες73%73%
1,5517ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,342,2725
1,0912ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,93222
111Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,591,1813
0,556Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,751,0912
14,6161ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,617,7195
6,167Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,75,864
0,182ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,556
4,448ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,75,560
10,2112Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,610,8119
0,182ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,273
55Αγώνες55
4-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-0-0
80%80%Νίκες100%100%
2,412ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,753,417
1,47ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,17315
1,68Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,761,47
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,99210
15,678ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,118,492
840Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,67,437
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
420ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,35,829
12,261Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,18,442
0,42ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,63
66Αγώνες66
0-4-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-1
0%0%Νίκες50%50%
0,835ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,338
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,681,177
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,4116
0,332Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,332
13,883ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,117,2103
4,527Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,84,527
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,835
4,728ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,15,231
8,551Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,112,877
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,273Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
1,3615Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,340,647
14,3157ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,912,6138
7,684ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,36,167
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,42
15Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,63
13,668ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,477
735ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6840
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,332
1,6710Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,740,674
14,889ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,910,261
8,249ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 84,527
9,6105Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,610,8119
1,4516Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,6429
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,182
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,182
8,241Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,210,452
1,26Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 23,216
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,42
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,070,42
10,764Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,111,267
1,6710Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,422,1713
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1800

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Farul Constanța11 αγώνεςDinamo Bucureşti11 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνεςDinamo Bucureşti5 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνεςDinamo Bucureşti6 αγώνες

Γκολ ομάδας

73%Over 0,591%
45%Over 1,564%
27%Over 2,536%

Γκολ αγώνα

82%Over 1,582%
55%Over 2,555%
45%Over 3,536%
18%Over 4,59%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου73%
36%Over 1,5 α′ ημιχρόνου36%
45%Over 0,5 β′ ημιχρόνου64%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

36%Νίκη & Over 1,564%
0%Νίκη & Under 1,59%
27%Νίκη & Over 2,555%
9%Νίκη & Under 2,518%
27%G/G & Νίκη36%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,5100%
80%Over 1,5100%
60%Over 2,560%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,5100%
60%Over 2,5100%
60%Over 3,560%
40%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου100%
60%Over 1,5 α′ ημιχρόνου40%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου100%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου60%

Συνδυασμοί

80%Νίκη & Over 1,5100%
0%Νίκη & Under 1,50%
60%Νίκη & Over 2,5100%
20%Νίκη & Under 2,50%
60%G/G & Νίκη60%

Γκολ ομάδας

67%Over 0,583%
17%Over 1,533%
0%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,567%
50%Over 2,517%
33%Over 3,517%
0%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου33%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,533%
0%Νίκη & Under 1,517%
0%Νίκη & Over 2,517%
0%Νίκη & Under 2,533%
0%G/G & Νίκη17%

Βασική αγορά

64%Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

36%G/G α′ ημιχρόνου9%
27%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

27%G/G & Νίκη36%
9%Νίκη χωρίς παθητικό36%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

60%G/G α′ ημιχρόνου0%
20%G/G β′ ημιχρόνου60%

Συνδυασμοί

60%G/G & Νίκη60%
20%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου17%
33%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη17%
0%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη73%
45%Ισοπαλία18%
82%Νίκη ή ισοπαλία91%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία89%
9%Νίκη χωρίς παθητικό36%

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη100%
20%Ισοπαλία0%
100%Νίκη ή ισοπαλία100%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία100%
20%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη50%
67%Ισοπαλία33%
67%Νίκη ή ισοπαλία83%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Κόρνερ αγώνα

45%Over 9,527%
36%Over 10,518%
9%Over 11,59%
9%Over 12,59%

Κόρνερ ομάδας

45%Over 4,5 υπέρ64%
45%Over 5,5 υπέρ45%
9%Over 6,5 υπέρ27%
64%Over 4,5 κατά18%
9%Over 5,5 κατά18%
0%Over 6,5 κατά9%

Συνδυασμοί

64%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ82%
55%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,520%
40%Over 10,520%
0%Over 11,520%
0%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ80%
60%Over 5,5 υπέρ40%
0%Over 6,5 υπέρ40%
60%Over 4,5 κατά20%
0%Over 5,5 κατά20%
0%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,533%
33%Over 10,517%
17%Over 11,50%
17%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ50%
33%Over 5,5 υπέρ50%
17%Over 6,5 υπέρ17%
67%Over 4,5 κατά17%
17%Over 5,5 κατά17%
0%Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ83%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
64%Over 2,582%
55%Over 3,555%
45%Over 4,536%
27%Over 5,527%
9%Over 6,527%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

55%Over 15 πόντοι64%
18%Over 25 πόντοι45%
0%Over 35 πόντοι18%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

64%Over 15 πόντοι73%
36%Over 25 πόντοι45%
36%Over 35 πόντοι27%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
80%Over 2,580%
60%Over 3,560%
60%Over 4,540%
40%Over 5,540%
20%Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

40%Over 15 πόντοι60%
0%Over 25 πόντοι40%
0%Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι100%
60%Over 25 πόντοι60%
60%Over 35 πόντοι40%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
50%Over 2,583%
50%Over 3,550%
33%Over 4,533%
17%Over 5,517%
0%Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι67%
33%Over 25 πόντοι50%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

33%Over 15 πόντοι50%
17%Over 25 πόντοι33%
17%Over 35 πόντοι17%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.