Farul Constanța – Csikszereda Στατιστικά αγώνα

Farul Constanța — Csikszereda, Σάβ 08 Αυγ 18:30

Farul ConstanțaΙΙΝΗΝΙΙΝΗΝ

Σουπερλίγκα Ρουμανίας

3–2

Ημίχρονο 3–1

CsikszeredaΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Παίκτες

Farul Constanța — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Ρουμανία22 ετώνE. RadaslavescuRadaslavescuΕπ. χαφ115352714213236782%63102738%200590031007,39
#70Μπενίν27 ετώνMattéo AhlinviAhlinviΚ. μέσος11414198113132283%2471135460%00011130031307,20
#53Ρουμανία19 ετώνIustin DoicaruDoicaruΔεξ. εξτρέμ6313191126510—41202034%00088001807,08
#7Ρουμανία35 ετώνDenis AlibecAlibecΚ. επιθ.7121231080733—30201239%00148003706,59
#2819 ετώνCristian SimaSimaΑρ. εξτρέμ7101540820182%144602347%10081002606,86
#11Ρουμανία34 ετώνCristian GaneaGaneaΑρ. οπισθ.5111810260381%247010—00004002507,06
#9917 ετώνRăzvan MarinceanMarinceanΑρ. εξτρέμ61015303100—00008—00012002206,70
#2917 ετώνAlexandru GoncearGoncearΕπ. χαφ51012205213—10108—00021002206,71
#12Ρουμανία20 ετώνR. MunteanuMunteanuΤερμ.11000000000067%011804—10000261531516,69
#23Γαλλία28 ετώνTony NjikéNjikéΑμ. χαφ110108105141291%21161364257%200850031407,02
#6Ρουμανία26 ετώνVictor DicanDicanΑμ. χαφ10000611100092%905982547%500850021406,65
#24Γαλλία26 ετώνS. BouzamouchaBouzamouchaΚ. αμυν.9000411431189%12104813557%0009110021106,76
#4Βραζιλία24 ετώνGustavo MarinsMarinsΚ. αμυν.9000201130090%9115072967%10062003706,96
#3Ρουμανία26 ετώνValentin ȚicuȚicuΑρ. οπισθ.9000610593382%1251022852%200960021206,77
#10Γαλλία27 ετώνEddy SylvestreSylvestreΕπ. χαφ100106321260382%62602948%000611003706,69
#22Ρουμανία23 ετώνDan SîrbuSîrbuΔεξ. οπισθ.70101003100385%1762422854%00064002806,91
#17Ρουμανία39 ετώνIonuț LarieLarieΚ. αμυν.6000200100189%2218011—00033001506,48
#5Γαλλία24 ετώνNabil AberdinAberdinΚ. αμυν.3000000000094%35656—00000001606,82
#71Ρουμανία23 ετώνRăzvan TănasăTănasăΑρ. εξτρέμ70106223500—53501441%10045002206,59
#8Ρουμανία31 ετώνIonuț VînăVînăΚ. μέσος30105205303—10216—00010000207,01
#30Αρμενία25 ετώνNarek GrigoryanGrigoryanΔεξ. εξτρέμ20004200312—12001—10010000107,03
#80Ρουμανία23 ετώνN. PopescuPopescuΑμ. χαφ60000002200—12206—00002001206,53
#9Κοσσυφοπέδιο25 ετώνMuhamet HyseniHyseniΚ. επιθ.10001010100—10113—00012000106,58
#18Ρουμανία21 ετώνLuca BanuBanuΑμ. χαφ30001110001—11101—00010001106,36
Csikszereda — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#27Ουγγαρία34 ετώνMárton EppelEppelΚ. επιθ.1040422104091054%211414143%00013100012006,96
#17Ουγγαρία23 ετώνÁdám CzékusCzékusΚ. επιθ.9212530251276%114813146%20011130011606,76
#94Ρουμανία32 ετώνEduard PapPapΤερμ.11000000000061%001003—00002533712407,09
#6Ουγγαρία30 ετώνLóránd PászkaPászkaΑρ. οπισθ.11020103072052278%20122015352%20011170012406,86
#3Ρουμανία30 ετώνRaul Ioan PalmesPalmesΚ. αμυν.10000512440187%13135154868%10016130012206,68
#8Ρουμανία30 ετώνSzilard VeresVeresΚ. μέσος10000300361078%21141364950%4002270011606,65
#4Ουγγαρία28 ετώνAlex SzabóSzabóΚ. αμυν.8000210120377%1264842753%300810011806,47
#13Ρουμανία31 ετώνAttila CsurosCsurosΚ. αμυν.9000301110084%1221462140%2001540011006,51
#24Ουγγαρία30 ετώνJános HegedűsHegedűsΚ. αμυν.8010320141085%881941752%000330001806,51
#29Ρουμανία29 ετώνRăzvan Alin TrifTrifΑρ. οπισθ.8000642041568%1061902252%100670011406,50
#77Ρουμανία27 ετώνAlbert StahlStahlΔεξ. εξτρέμ100004206110—16201133%200540011106,45
#22Ουγγαρία25 ετώνMáté ÓdorÓdorΔεξ. οπισθ.7000000521376%541611937%201102001506,21
#55Ρουμανία17 ετώνDarius BotaBotaΕπ. χαφ90004002201—12101845%200311001606,44
#16Ρουμανία19 ετώνElőd Tóth-PálTóth-PálΚ. επιθ.60104102211—00106—20054001406,56
#11Ουγγαρία23 ετώνArtúr HorváthHorváthΑμ. χαφ50000000301—53219—00034000806,56
#79Ουγγαρία24 ετώνSzabolcs SzalaySzalayΚ. επιθ.70006402100—30101662%000490001106,64
#18Ουγγαρία28 ετώνMátyás TajtiTajtiΚ. μέσος60001104001—90201956%10073000706,50
#20Βραζιλία26 ετώνGabriel AraujoAraujoΔεξ. εξτρέμ30007308200—22101657%00035000406,93
#30Ουγγαρία25 ετώνZ. MagyarMagyarΕπ. χαφ30000000000—30104—00041001306,42
#9Σλοβενία25 ετώνN. KukovecKukovecΚ. επιθ.30000010000—10002—00011000106,44
#7Μαυροβούνιο23 ετώνDusan VukovicVukovicΕπ. χαφ20003100000—20003—00001000106,42

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Farul Constanța11 αγώνεςCsikszereda11 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνεςCsikszereda5 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνεςCsikszereda6 αγώνες
1111Αγώνες1111
4-5-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-1-10
36%36%Νίκες0%0%
1,5517ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,340,556
1,0912ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,364
111Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,273
0,556Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,273
14,6161ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,69,2101
6,167Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,73,538
0,182ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,182
4,448ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,72,629
10,2112Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,613,4147
0,182ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1800
55Αγώνες55
4-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-1-4
80%80%Νίκες0%0%
2,412ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,750,63
1,47ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,170,42
1,68Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,42
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,21
15,678ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,11155
840Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,63,417
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
420ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,3315
12,261Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,112,864
0,42ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,3100
66Αγώνες66
0-4-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-6
0%0%Νίκες0%0%
0,835ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,53
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,332
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,171
0,332Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,332
13,883ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,17,746
4,527Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,83,521
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,171
4,728ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,12,314
8,551Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,113,883
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,273Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,091
1,3615Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,342,1824
14,3157ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,913,3146
7,684ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,37,785
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,21
15Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,911,89
13,668ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,912,261
735ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,68,844
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2100
1,6710Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,742,515
14,889ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,285
8,249ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 86,841
9,6105Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,614,6161
1,4516Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,4527
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,091
8,241Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,213,266
1,26Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2210
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
10,764Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,115,895
1,6710Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,422,8317
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,171

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Farul Constanța11 αγώνεςCsikszereda11 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνεςCsikszereda5 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνεςCsikszereda6 αγώνες

Γκολ ομάδας

73%Over 0,536%
45%Over 1,518%
27%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

82%Over 1,564%
55%Over 2,545%
45%Over 3,536%
18%Over 4,527%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου27%
36%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
45%Over 0,5 β′ ημιχρόνου27%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

36%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,50%
27%Νίκη & Over 2,50%
9%Νίκη & Under 2,50%
27%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,540%
80%Over 1,520%
60%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,560%
60%Over 2,540%
60%Over 3,540%
40%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
60%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου20%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

80%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,50%
60%Νίκη & Over 2,50%
20%Νίκη & Under 2,50%
60%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

67%Over 0,533%
17%Over 1,517%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,567%
50%Over 2,550%
33%Over 3,533%
0%Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,50%
0%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

64%Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

36%G/G α′ ημιχρόνου27%
27%G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

27%G/G & Νίκη0%
9%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

60%G/G α′ ημιχρόνου40%
20%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

60%G/G & Νίκη0%
20%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ33%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου17%
33%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη0%
45%Ισοπαλία9%
82%Νίκη ή ισοπαλία9%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία0%
9%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη0%
20%Ισοπαλία20%
100%Νίκη ή ισοπαλία20%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη0%
67%Ισοπαλία0%
67%Νίκη ή ισοπαλία0%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

45%Over 9,518%
36%Over 10,518%
9%Over 11,50%
9%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

45%Over 4,5 υπέρ0%
45%Over 5,5 υπέρ0%
9%Over 6,5 υπέρ0%
64%Over 4,5 κατά36%
9%Over 5,5 κατά27%
0%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

64%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ36%
55%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,520%
40%Over 10,520%
0%Over 11,50%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ0%
60%Over 5,5 υπέρ0%
0%Over 6,5 υπέρ0%
60%Over 4,5 κατά60%
0%Over 5,5 κατά40%
0%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,517%
33%Over 10,517%
17%Over 11,50%
17%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ0%
33%Over 5,5 υπέρ0%
17%Over 6,5 υπέρ0%
67%Over 4,5 κατά17%
17%Over 5,5 κατά17%
0%Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ17%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,582%
64%Over 2,564%
55%Over 3,555%
45%Over 4,536%
27%Over 5,527%
9%Over 6,518%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

55%Over 15 πόντοι55%
18%Over 25 πόντοι45%
0%Over 35 πόντοι27%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

64%Over 15 πόντοι45%
36%Over 25 πόντοι9%
36%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
80%Over 2,580%
60%Over 3,560%
60%Over 4,520%
40%Over 5,50%
20%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

40%Over 15 πόντοι60%
0%Over 25 πόντοι40%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι60%
60%Over 25 πόντοι0%
60%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,567%
50%Over 2,550%
50%Over 3,550%
33%Over 4,550%
17%Over 5,550%
0%Over 6,533%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι50%
33%Over 25 πόντοι50%
0%Over 35 πόντοι50%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

33%Over 15 πόντοι33%
17%Over 25 πόντοι17%
17%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.