Farul Constanța – Corvinul Hunedoara Στατιστικά αγώνα

Farul Constanța — Corvinul Hunedoara, Σάβ 25 Ιουλ 17:30

Farul ConstanțaΙΙΝΗΝΙΙΝΗΝ

Σουπερλίγκα Ρουμανίας

2–0

Ημίχρονο 0–0

Corvinul HunedoaraΙΗΗΝΝΙΗΗΝΝ

Παίκτες

Farul Constanța — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Ρουμανία22 ετώνE. RadaslavescuRadaslavescuΕπ. χαφ115352714213236782%63102738%200590031007,39
#70Μπενίν27 ετώνMattéo AhlinviAhlinviΚ. μέσος11414198113132283%2471135460%00011130031307,20
#53Ρουμανία19 ετώνIustin DoicaruDoicaruΔεξ. εξτρέμ6313191126510—41202034%00088001807,08
#7Ρουμανία35 ετώνDenis AlibecAlibecΚ. επιθ.7121231080733—30201239%00148003706,59
#2819 ετώνCristian SimaSimaΑρ. εξτρέμ7101540820182%144602347%10081002606,86
#11Ρουμανία34 ετώνCristian GaneaGaneaΑρ. οπισθ.5111810260381%247010—00004002507,06
#9917 ετώνRăzvan MarinceanMarinceanΑρ. εξτρέμ61015303100—00008—00012002206,70
#2917 ετώνAlexandru GoncearGoncearΕπ. χαφ51012205213—10108—00021002206,71
#12Ρουμανία20 ετώνR. MunteanuMunteanuΤερμ.11000000000067%011804—10000261531516,69
#23Γαλλία28 ετώνTony NjikéNjikéΑμ. χαφ110108105141291%21161364257%200850031407,02
#6Ρουμανία26 ετώνVictor DicanDicanΑμ. χαφ10000611100092%905982547%500850021406,65
#24Γαλλία26 ετώνS. BouzamouchaBouzamouchaΚ. αμυν.9000411431189%12104813557%0009110021106,76
#4Βραζιλία24 ετώνGustavo MarinsMarinsΚ. αμυν.9000201130090%9115072967%10062003706,96
#3Ρουμανία26 ετώνValentin ȚicuȚicuΑρ. οπισθ.9000610593382%1251022852%200960021206,77
#10Γαλλία27 ετώνEddy SylvestreSylvestreΕπ. χαφ100106321260382%62602948%000611003706,69
#22Ρουμανία23 ετώνDan SîrbuSîrbuΔεξ. οπισθ.70101003100385%1762422854%00064002806,91
#17Ρουμανία39 ετώνIonuț LarieLarieΚ. αμυν.6000200100189%2218011—00033001506,48
#5Γαλλία24 ετώνNabil AberdinAberdinΚ. αμυν.3000000000094%35656—00000001606,82
#71Ρουμανία23 ετώνRăzvan TănasăTănasăΑρ. εξτρέμ70106223500—53501441%10045002206,59
#8Ρουμανία31 ετώνIonuț VînăVînăΚ. μέσος30105205303—10216—00010000207,01
#30Αρμενία25 ετώνNarek GrigoryanGrigoryanΔεξ. εξτρέμ20004200312—12001—10010000107,03
#80Ρουμανία23 ετώνN. PopescuPopescuΑμ. χαφ60000002200—12206—00002001206,53
#9Κοσσυφοπέδιο25 ετώνMuhamet HyseniHyseniΚ. επιθ.10001010100—10113—00012000106,58
#18Ρουμανία21 ετώνLuca BanuBanuΑμ. χαφ30001110001—11101—00010001106,36
Corvinul Hunedoara — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Πορτογαλία30 ετώνSérgio RibeiroRibeiroΔεξ. εξτρέμ11202146021811289%85732441%3001110004906,96
#19Ρουμανία29 ετώνDaniel PîrvulescuPîrvulescuΑρ. εξτρέμ11212331068104780%95903141%3001012004806,86
#4721 ετώνG. GoodladGoodladΕπ. χαφ102028511200—41001345%10025004206,72
#99Γκάνα23 ετώνEmmanuel YeboahYeboahΕπιθ.11111256216142563%22121318047%30026100041106,91
#30Ρουμανία26 ετώνAntoniu ManolacheManolacheΚ. αμυν.10111310451086%1194443655%100550041006,88
#22Σλοβακία29 ετώνAndrej FabryFabryΕπ. χαφ11121215442341384%186202846%00082004707,04
#9Περού28 ετώνRenato EspinosaEspinosaΚ. επιθ.1110114434620—01712444%000811004806,60
#23Μολδαβία30 ετώνIon CărărușCărărușΑμ. χαφ9101331120089%1051662841%201119003706,58
#15Σερβία27 ετώνMihajlo IvančevićIvančevićΚ. αμυν.7101410231088%1294362754%20091003407,17
#32Αργεντινή24 ετώνÁ. GillardGillardΑρ. εξτρέμ1111113444921—41302136%100126004306,73
#41Ρουμανία24 ετώνMario BratuBratuΔεξ. εξτρέμ610111200402—21204—00031004106,73
#21Ρουμανία20 ετώνC. SanduSanduΤερμ.11000000020066%101004—00003362341117,08
#13Ρουμανία25 ετώνFlavius IacobIacobΔεξ. οπισθ.11000103181221381%3463975551%20017110041107,00
#10Ρουμανία35 ετώνAlexandru NeacșaNeacșaΑρ. οπισθ.110103007124978%18152814549%3001710004906,85
#97Ρουμανία24 ετώνDenis HrezdacHrezdacΑμ. χαφ7000312120081%1441652653%20056003406,67
#18Ρουμανία34 ετώνFlorin IlieIlieΚ. αμυν.8000410140086%224921048%10030003706,64
#5Ιορδανία25 ετώνMohammad AbualnadiAbualnadiΚ. αμυν.4000101100086%581201244%11071002306,27
#12Ρουμανία21 ετώνC. FrănculescuFrănculescuΤερμ.20000000000—00000—00000630007,24
#14Νιγηρία19 ετώνMuhammed HayatuHayatuΑρ. εξτρέμ60002002000—23007—00023001006,49
#70Ρουμανία29 ετώνRonaldo DeaconuDeaconuΕπ. χαφ40001101313—10102—00010001206,62
#11Βραζιλία30 ετώνR. FerreiraFerreiraΕπ. χαφ20001000100—20003—00001000006,72
#29Νίγηρας19 ετώνEmmanuel OkoroOkoroΚ. επιθ.10001000000—00001—00010000006,51
#8Ρουμανία25 ετώνDragoș AlbuAlbuΑμ. χαφ10000000000—10001—0000000000—

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Farul Constanța11 αγώνεςCorvinul Hunedoara11 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνεςCorvinul Hunedoara6 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνεςCorvinul Hunedoara5 αγώνες
1111Αγώνες1111
4-5-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-4-3
36%36%Νίκες36%36%
1,5517ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,2714
1,0912ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,647
111Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,556
0,556Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,738
14,6161ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,615,8174
6,167Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,853
0,182ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,273
4,448ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,853
10,2112Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,610,4114
0,182ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,182
55Αγώνες66
4-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-1
80%80%Νίκες50%50%
2,412ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,751,8311
1,47ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,170,835
1,68Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,835
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,9916
15,678ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,116,8101
840Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,734
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,332
420ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,34,527
12,261Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,1954
0,42ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,332
66Αγώνες55
0-4-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-2
0%0%Νίκες20%20%
0,835ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,63
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,42
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,21
0,332Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,42
13,883ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,114,673
4,527Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,83,819
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
4,728ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,15,226
8,551Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,11260
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,273Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
1,3615Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,34111
14,3157ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,916,1177
7,684ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,37,684
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,332
15Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,835
13,668ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,91590
735ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,68,752
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,42
1,6710Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,26
14,889ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,917,487
8,249ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 86,432
9,6105Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,614,4159
1,4516Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,3626
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,091
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,182
8,241Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,21378
1,26Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,338
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
10,764Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,116,281
1,6710Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,423,618
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,21
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,42

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Farul Constanța11 αγώνεςCorvinul Hunedoara11 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνεςCorvinul Hunedoara6 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνεςCorvinul Hunedoara5 αγώνες

Γκολ ομάδας

73%Over 0,555%
45%Over 1,536%
27%Over 2,536%

Γκολ αγώνα

82%Over 1,573%
55%Over 2,536%
45%Over 3,518%
18%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
36%Over 1,5 α′ ημιχρόνου9%
45%Over 0,5 β′ ημιχρόνου36%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

36%Νίκη & Over 1,536%
0%Νίκη & Under 1,50%
27%Νίκη & Over 2,536%
9%Νίκη & Under 2,50%
27%G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,583%
80%Over 1,550%
60%Over 2,550%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,583%
60%Over 2,550%
60%Over 3,517%
40%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
60%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

80%Νίκη & Over 1,550%
0%Νίκη & Under 1,50%
60%Νίκη & Over 2,550%
20%Νίκη & Under 2,50%
60%G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

67%Over 0,520%
17%Over 1,520%
0%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,560%
50%Over 2,520%
33%Over 3,520%
0%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου20%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,520%
0%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,520%
0%Νίκη & Under 2,50%
0%G/G & Νίκη20%

Βασική αγορά

64%Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

36%G/G α′ ημιχρόνου18%
27%G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

27%G/G & Νίκη18%
9%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

60%G/G α′ ημιχρόνου33%
20%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

60%G/G & Νίκη17%
20%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ20%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου0%
33%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη20%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη36%
45%Ισοπαλία36%
82%Νίκη ή ισοπαλία73%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία57%
9%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη50%
20%Ισοπαλία33%
100%Νίκη ή ισοπαλία83%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη20%
67%Ισοπαλία40%
67%Νίκη ή ισοπαλία60%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

45%Over 9,536%
36%Over 10,527%
9%Over 11,527%
9%Over 12,527%

Κόρνερ ομάδας

45%Over 4,5 υπέρ36%
45%Over 5,5 υπέρ36%
9%Over 6,5 υπέρ36%
64%Over 4,5 κατά45%
9%Over 5,5 κατά45%
0%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

64%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ55%
55%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,517%
40%Over 10,517%
0%Over 11,517%
0%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ33%
60%Over 5,5 υπέρ33%
0%Over 6,5 υπέρ33%
60%Over 4,5 κατά33%
0%Over 5,5 κατά33%
0%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,560%
33%Over 10,540%
17%Over 11,540%
17%Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ40%
33%Over 5,5 υπέρ40%
17%Over 6,5 υπέρ40%
67%Over 4,5 κατά60%
17%Over 5,5 κατά60%
0%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,582%
64%Over 2,582%
55%Over 3,564%
45%Over 4,564%
27%Over 5,536%
9%Over 6,527%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

55%Over 15 πόντοι64%
18%Over 25 πόντοι45%
0%Over 35 πόντοι36%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

64%Over 15 πόντοι73%
36%Over 25 πόντοι55%
36%Over 35 πόντοι27%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,567%
80%Over 2,567%
60%Over 3,533%
60%Over 4,533%
40%Over 5,50%
20%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

40%Over 15 πόντοι50%
0%Over 25 πόντοι17%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι50%
60%Over 25 πόντοι50%
60%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
50%Over 2,5100%
50%Over 3,5100%
33%Over 4,5100%
17%Over 5,580%
0%Over 6,560%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι80%
33%Over 25 πόντοι80%
0%Over 35 πόντοι80%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

33%Over 15 πόντοι100%
17%Over 25 πόντοι60%
17%Over 35 πόντοι60%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.