Farul Constanța – Botoşani Στατιστικά αγώνα

Farul Constanța — Botoşani, Κυρ 30 Αυγ 16:00

Farul ConstanțaΙΙΝΗΝΙΙΝΗΝ

Σουπερλίγκα Ρουμανίας

0–0

Ημίχρονο 0–0

BotoşaniΙΝΙΗΝΙΝΙΗΝ

Παίκτες

Farul Constanța — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Ρουμανία22 ετώνE. RadaslavescuRadaslavescuΕπ. χαφ115352714213236782%63102738%200590031007,39
#70Μπενίν27 ετώνMattéo AhlinviAhlinviΚ. μέσος11414198113132283%2471135460%00011130031307,20
#53Ρουμανία19 ετώνIustin DoicaruDoicaruΔεξ. εξτρέμ6313191126510—41202034%00088001807,08
#7Ρουμανία35 ετώνDenis AlibecAlibecΚ. επιθ.7121231080733—30201239%00148003706,59
#2819 ετώνCristian SimaSimaΑρ. εξτρέμ7101540820182%144602347%10081002606,86
#11Ρουμανία34 ετώνCristian GaneaGaneaΑρ. οπισθ.5111810260381%247010—00004002507,06
#9917 ετώνRăzvan MarinceanMarinceanΑρ. εξτρέμ61015303100—00008—00012002206,70
#2917 ετώνAlexandru GoncearGoncearΕπ. χαφ51012205213—10108—00021002206,71
#12Ρουμανία20 ετώνR. MunteanuMunteanuΤερμ.11000000000067%011804—10000261531516,69
#23Γαλλία28 ετώνTony NjikéNjikéΑμ. χαφ110108105141291%21161364257%200850031407,02
#6Ρουμανία26 ετώνVictor DicanDicanΑμ. χαφ10000611100092%905982547%500850021406,65
#24Γαλλία26 ετώνS. BouzamouchaBouzamouchaΚ. αμυν.9000411431189%12104813557%0009110021106,76
#4Βραζιλία24 ετώνGustavo MarinsMarinsΚ. αμυν.9000201130090%9115072967%10062003706,96
#3Ρουμανία26 ετώνValentin ȚicuȚicuΑρ. οπισθ.9000610593382%1251022852%200960021206,77
#10Γαλλία27 ετώνEddy SylvestreSylvestreΕπ. χαφ100106321260382%62602948%000611003706,69
#22Ρουμανία23 ετώνDan SîrbuSîrbuΔεξ. οπισθ.70101003100385%1762422854%00064002806,91
#17Ρουμανία39 ετώνIonuț LarieLarieΚ. αμυν.6000200100189%2218011—00033001506,48
#5Γαλλία24 ετώνNabil AberdinAberdinΚ. αμυν.3000000000094%35656—00000001606,82
#71Ρουμανία23 ετώνRăzvan TănasăTănasăΑρ. εξτρέμ70106223500—53501441%10045002206,59
#8Ρουμανία31 ετώνIonuț VînăVînăΚ. μέσος30105205303—10216—00010000207,01
#30Αρμενία25 ετώνNarek GrigoryanGrigoryanΔεξ. εξτρέμ20004200312—12001—10010000107,03
#80Ρουμανία23 ετώνN. PopescuPopescuΑμ. χαφ60000002200—12206—00002001206,53
#9Κοσσυφοπέδιο25 ετώνMuhamet HyseniHyseniΚ. επιθ.10001010100—10113—00012000106,58
#18Ρουμανία21 ετώνLuca BanuBanuΑμ. χαφ30001110001—11101—00010001106,36
Botoşani — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#41Ρουμανία27 ετώνAndrei DumiterDumiterΚ. επιθ.1160629141012121076%51605645%20018270051007,06
#7Ρουμανία28 ετώνSebastian MailatMailatΑρ. εξτρέμ942420627114481%90102143%00045005707,13
#11Ρουμανία24 ετώνZoran MitrovMitrovΔεξ. εξτρέμ923216629153966%71202736%000510005406,99
#21Βραζιλία26 ετώνLucas de Vegade VegaΚ. μέσος101114209101091%117753558%300613005807,08
#22Ουκρανία31 ετώνMykola KovtalyukKovtalyukΚ. επιθ.71018412400—30011856%00048004206,88
#77Βραζιλία23 ετώνGabriel GamaGamaΔεξ. εξτρέμ51014203312—01107—00004003306,88
#9Ρουμανία25 ετώνJovan MarkovićMarkovićΚ. επιθ.81016344000—0010938%10040003206,41
#99Ελλάδα35 ετώνGiannis AnestisAnestisΤερμ.11000000000063%00707—10005412051217,07
#4Ρουμανία32 ετώνAndrei MironMironΚ. αμυν.11000420121085%1695084462%2001570051106,77
#73Ρουμανία19 ετώνNarcis Cosmin IlasIlasΔεξ. οπισθ.10000000561475%23163055860%3101518005906,83
#2Γαλλία26 ετώνBrian BayeyeBayeyeΔεξ. οπισθ.10000100771387%11121333649%30085005906,63
#94Γαλλία28 ετώνMamadou DiarraDiarraΚ. αμυν.9000412841086%1084373862%30096004906,93
#67Αλβανία33 ετώνEnriko PapaPapaΚ. μέσος90201210252077%186443747%200128005706,90
#26Γαλλία31 ετώνHervin OngendaOngendaΕπ. χαφ902013205215976%187713650%100510003907,16
#3Μαλάουι25 ετώνCharles PetroPetroΑμ. χαφ90001111221182%18132242854%20073004906,81
#10Ρουμανία23 ετώνȘtefan BodișteanuBodișteanuΑρ. εξτρέμ1100012007112976%52402445%300711005706,65
#23Σενεγάλη31 ετώνPape Djibril DiawDiawΚ. αμυν.30003100100—211417—10012001406,57
#5Ρουμανία20 ετώνRăzvan CrețCrețΑρ. οπισθ.40000000000—52208—00131001305,99
#37Ρουμανία34 ετώνMihai BordeianuBordeianuΚ. μέσος40004000000—03612—00020003206,29
#8Ιρλανδία24 ετώνRoland IdowuIdowuΚ. μέσος20000001100—10212—10020001006,45
#44Βοσνία - Ερζεγοβίνη26 ετώνRijad SadikuSadikuΚ. αμυν.10000000000—01100—00010000106,03
#90Ρουμανία20 ετώνMario PredaPredaΚ. επιθ.10000000100—10001—00000000006,66
#1420 ετώνGeorge SorodocSorodocΚ. επιθ.20000001000—00001—0000000000—
#30Ρουμανία36 ετώνAlexandru ȚigănașuȚigănașuΑρ. οπισθ.10000000000—00000—00000001006,50

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Farul Constanța11 αγώνεςBotoşani11 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνεςBotoşani5 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνεςBotoşani6 αγώνες
1111Αγώνες1111
4-5-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-5-3
36%36%Νίκες27%27%
1,5517ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,4516
1,0912ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,9110
111Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,829
0,556Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,647
14,6161ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,613,7151
6,167Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,145
0,182ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,647
4,448ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,954
10,2112Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,614154
0,182ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,647
55Αγώνες55
4-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-0
80%80%Νίκες60%60%
2,412ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,751,89
1,47ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,170,84
1,68Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,761,26
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,63
15,678ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,116,884
840Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,829
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,63
420ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,37,638
12,261Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,118,291
0,42ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,311,47
66Αγώνες66
0-4-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-3-3
0%0%Νίκες0%0%
0,835ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,177
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,6816
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,53
0,332Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,674
13,883ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,111,267
4,527Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,82,716
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,674
4,728ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,12,716
8,551Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,110,563
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,273Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,455
1,3615Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,0912
14,3157ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915165
7,684ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,37,785
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,84
15Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,21
13,668ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,874
735ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6840
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,171
1,6710Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,8311
14,889ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,291
8,249ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 87,545
9,6105Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,611,6127
1,4516Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,929
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,091
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,22
8,241Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,21260
1,26Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 22,613
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
10,764Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,111,267
1,6710Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,423,216
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,171
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,42

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Farul Constanța11 αγώνεςBotoşani11 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνεςBotoşani5 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνεςBotoşani6 αγώνες

Γκολ ομάδας

73%Over 0,582%
45%Over 1,536%
27%Over 2,59%

Γκολ αγώνα

82%Over 1,573%
55%Over 2,545%
45%Over 3,536%
18%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
36%Over 1,5 α′ ημιχρόνου18%
45%Over 0,5 β′ ημιχρόνου64%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

36%Νίκη & Over 1,518%
0%Νίκη & Under 1,59%
27%Νίκη & Over 2,59%
9%Νίκη & Under 2,518%
27%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,580%
80%Over 1,540%
60%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,560%
60%Over 2,520%
60%Over 3,520%
40%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
60%Over 1,5 α′ ημιχρόνου40%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

80%Νίκη & Over 1,540%
0%Νίκη & Under 1,520%
60%Νίκη & Over 2,520%
20%Νίκη & Under 2,540%
60%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

67%Over 0,583%
17%Over 1,533%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,583%
50%Over 2,567%
33%Over 3,550%
0%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,50%
0%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

64%Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

36%G/G α′ ημιχρόνου18%
27%G/G β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

27%G/G & Νίκη0%
9%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ20%

G/G ανά ημίχρονο

60%G/G α′ ημιχρόνου0%
20%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

60%G/G & Νίκη0%
20%Νίκη χωρίς παθητικό60%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ83%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου33%
33%G/G β′ ημιχρόνου67%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη27%
45%Ισοπαλία45%
82%Νίκη ή ισοπαλία73%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία50%
9%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη60%
20%Ισοπαλία40%
100%Νίκη ή ισοπαλία100%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό60%

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη0%
67%Ισοπαλία50%
67%Νίκη ή ισοπαλία50%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

45%Over 9,545%
36%Over 10,545%
9%Over 11,527%
9%Over 12,527%

Κόρνερ ομάδας

45%Over 4,5 υπέρ64%
45%Over 5,5 υπέρ36%
9%Over 6,5 υπέρ27%
64%Over 4,5 κατά55%
9%Over 5,5 κατά45%
0%Over 6,5 κατά27%

Συνδυασμοί

64%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ45%
55%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ36%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,560%
40%Over 10,560%
0%Over 11,540%
0%Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ100%
60%Over 5,5 υπέρ80%
0%Over 6,5 υπέρ60%
60%Over 4,5 κατά20%
0%Over 5,5 κατά20%
0%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,533%
33%Over 10,533%
17%Over 11,517%
17%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ33%
33%Over 5,5 υπέρ0%
17%Over 6,5 υπέρ0%
67%Over 4,5 κατά83%
17%Over 5,5 κατά67%
0%Over 6,5 κατά33%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
64%Over 2,5100%
55%Over 3,580%
45%Over 4,580%
27%Over 5,570%
9%Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

55%Over 15 πόντοι90%
18%Over 25 πόντοι60%
0%Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

64%Over 15 πόντοι80%
36%Over 25 πόντοι50%
36%Over 35 πόντοι40%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
80%Over 2,5100%
60%Over 3,580%
60%Over 4,580%
40%Over 5,580%
20%Over 6,560%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

40%Over 15 πόντοι80%
0%Over 25 πόντοι40%
0%Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι100%
60%Over 25 πόντοι80%
60%Over 35 πόντοι80%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
50%Over 2,5100%
50%Over 3,580%
33%Over 4,580%
17%Over 5,560%
0%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι100%
33%Over 25 πόντοι80%
0%Over 35 πόντοι60%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

33%Over 15 πόντοι60%
17%Over 25 πόντοι20%
17%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.