Farul Constanța – Argeş Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Farul Constanța — Argeş, Σάβ 19 Δεκ 02:00

Farul ConstanțaΙΙΝΗΝΙΙΝΗΝ
ArgeşΗΗΙΗΗΗΗΙΗΗ

Παίκτες

Farul Constanța — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Ρουμανία22 ετώνE. RadaslavescuRadaslavescuΕπ. χαφ115352714213236782%63102738%200590031007,39
#70Μπενίν27 ετώνMattéo AhlinviAhlinviΚ. μέσος11414198113132283%2471135460%00011130031307,20
#53Ρουμανία19 ετώνIustin DoicaruDoicaruΔεξ. εξτρέμ6313191126510—41202034%00088001807,08
#7Ρουμανία35 ετώνDenis AlibecAlibecΚ. επιθ.7121231080733—30201239%00148003706,59
#2819 ετώνCristian SimaSimaΑρ. εξτρέμ7101540820182%144602347%10081002606,86
#11Ρουμανία34 ετώνCristian GaneaGaneaΑρ. οπισθ.5111810260381%247010—00004002507,06
#9917 ετώνRăzvan MarinceanMarinceanΑρ. εξτρέμ61015303100—00008—00012002206,70
#2917 ετώνAlexandru GoncearGoncearΕπ. χαφ51012205213—10108—00021002206,71
#12Ρουμανία20 ετώνR. MunteanuMunteanuΤερμ.11000000000067%011804—10000261531516,69
#23Γαλλία28 ετώνTony NjikéNjikéΑμ. χαφ110108105141291%21161364257%200850031407,02
#6Ρουμανία26 ετώνVictor DicanDicanΑμ. χαφ10000611100092%905982547%500850021406,65
#24Γαλλία26 ετώνS. BouzamouchaBouzamouchaΚ. αμυν.9000411431189%12104813557%0009110021106,76
#4Βραζιλία24 ετώνGustavo MarinsMarinsΚ. αμυν.9000201130090%9115072967%10062003706,96
#3Ρουμανία26 ετώνValentin ȚicuȚicuΑρ. οπισθ.9000610593382%1251022852%200960021206,77
#10Γαλλία27 ετώνEddy SylvestreSylvestreΕπ. χαφ100106321260382%62602948%000611003706,69
#22Ρουμανία23 ετώνDan SîrbuSîrbuΔεξ. οπισθ.70101003100385%1762422854%00064002806,91
#17Ρουμανία39 ετώνIonuț LarieLarieΚ. αμυν.6000200100189%2218011—00033001506,48
#5Γαλλία24 ετώνNabil AberdinAberdinΚ. αμυν.3000000000094%35656—00000001606,82
#71Ρουμανία23 ετώνRăzvan TănasăTănasăΑρ. εξτρέμ70106223500—53501441%10045002206,59
#8Ρουμανία31 ετώνIonuț VînăVînăΚ. μέσος30105205303—10216—00010000207,01
#30Αρμενία25 ετώνNarek GrigoryanGrigoryanΔεξ. εξτρέμ20004200312—12001—10010000107,03
#80Ρουμανία23 ετώνN. PopescuPopescuΑμ. χαφ60000002200—12206—00002001206,53
#9Κοσσυφοπέδιο25 ετώνMuhamet HyseniHyseniΚ. επιθ.10001010100—10113—00012000106,58
#18Ρουμανία21 ετώνLuca BanuBanuΑμ. χαφ30001110001—11101—00010001106,36
Argeş — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#99Ρουμανία27 ετώνRobert MoldoveanuMoldoveanuΑρ. εξτρέμ73031650260055%54303949%10049003207,05
#92Γαλλία27 ετώνTaylor LuvamboLuvamboΑρ. εξτρέμ101112143861372%94204250%300615003806,70
#11Ρουμανία19 ετώνYanis PîrvuPîrvuΑρ. εξτρέμ1011118101361062%162403349%100107003906,81
#26Ρουμανία29 ετώνDorinel OanceaOanceaΔεξ. οπισθ.911141012131866%1541314254%3001211002806,77
#23Ρουμανία27 ετώνFlorin BorțaBorțaΑρ. οπισθ.1100015203103779%18144423751%3001170031006,89
#22Μολδαβία33 ετώνVadim RațăRațăΚ. μέσος11000911440178%238814646%2002240031006,60
#34Ρουμανία30 ετώνCătălin CăbuzCăbuzΤερμ.9000000000050%001107—0000523123706,89
#3Κοσσυφοπέδιο25 ετώνLeard SadriuSadriuΚ. αμυν.8000700120086%10114774360%400105003806,94
#2Ρουμανία30 ετώνCostinel TofanTofanΔεξ. οπισθ.90001102431466%8153433048%200129003706,67
#6Ρουμανία21 ετώνM. TudoseTudoseΚ. αμυν.8000410140083%9124624155%10067003606,91
#27Ισπανία30 ετώνRober SierraSierraΑμ. χαφ6000200751075%7101912560%10022003306,96
#69Νιγηρία26 ετώνO. AlagbeAlagbeΑμ. χαφ9000510461174%1081742651%00031002506,86
#15Βραζιλία32 ετώνGuilherme GaruttiGaruttiΑμυν.7000200010076%4124023465%00035003406,91
#17Πορτογαλία26 ετώνRicardo MatosMatosΚ. επιθ.600015113512—21301226%00153001606,59
#96Ρουμανία30 ετώνSilviu BalaureBalaureΔεξ. μέσος8000412181677%102301444%10033002506,57
#16Ρουμανία31 ετώνIonuț RădescuRădescuΚ. μέσος90005002203—83252041%10087003406,54
#25Πορτογαλία26 ετώνTiago GonçalvesGonçalvesΑρ. οπισθ.300021141026—84511452%00001000507,05
#19Ρουμανία27 ετώνClaudiu MicovschiMicovschiΔεξ. εξτρέμ80007123608—26108—00021002406,60
#20Ρουμανία21 ετώνP. DulceaDulceaΕπ. χαφ40003005301—50001648%10042000106,66
#77Μαυροβούνιο26 ετώνIgor NikicNikicΤερμ.20000000000—00201—00000950406,90
#7Νιγηρία19 ετώνMichael IdowuIdowuΔεξ. εξτρέμ40005217614—21001040%00041001106,82
#80Βέλγιο27 ετώνXian EmmersEmmersΕπ. χαφ30100000623—00003—00033001206,70
#9Γαλλία27 ετώνG. CharpentierCharpentierΚ. επιθ.40005002310—2000931%00021000206,58
#1Ρουμανία37 ετώνCătălin StratonStratonΤερμ.10000000000—00200—00000201006,93

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Farul Constanța11 αγώνεςArgeş11 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνεςArgeş6 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνεςArgeş5 αγώνες
1111Αγώνες1111
4-5-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-6
36%36%Νίκες27%27%
1,5517ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,340,556
1,0912ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,44
111Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,273
0,556Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,273
14,6161ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,613,8138
6,167Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,72,828
0,182ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,77
4,448ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,444
10,2112Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,69,696
0,182ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,11
55Αγώνες66
4-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-2
80%80%Νίκες33%33%
2,412ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,750,674
1,47ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,170,63
1,68Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,332
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,332
15,678ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,112,261
840Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,63,216
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,42
420ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,3420
12,261Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,111,256
0,42ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,21
66Αγώνες55
0-4-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-0-4
0%0%Νίκες20%20%
0,835ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,42
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,21
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,21
0,332Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,21
13,883ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,115,477
4,527Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,82,412
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,415
4,728ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,14,824
8,551Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,1840
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,273Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,273
1,3615Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,34111
14,3157ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,916,2162
7,684ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,39,999
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,332
15Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,674
13,668ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,917,286
735ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,611,256
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,21
1,6710Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,47
14,889ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,276
8,249ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 88,643
9,6105Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,612,1121
1,4516Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,323
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,11
8,241Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,213,266
1,26Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 22,211
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,070,21
10,764Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,11155
1,6710Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,422,412
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1800

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Farul Constanța11 αγώνεςArgeş11 αγώνες
Farul Constanța5 αγώνεςArgeş6 αγώνες
Farul Constanța6 αγώνεςArgeş5 αγώνες

Γκολ ομάδας

73%Over 0,555%
45%Over 1,50%
27%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

82%Over 1,536%
55%Over 2,59%
45%Over 3,59%
18%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου27%
36%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
45%Over 0,5 β′ ημιχρόνου27%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

36%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,527%
27%Νίκη & Over 2,50%
9%Νίκη & Under 2,527%
27%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,567%
80%Over 1,50%
60%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,533%
60%Over 2,50%
60%Over 3,50%
40%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
60%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

80%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,533%
60%Νίκη & Over 2,50%
20%Νίκη & Under 2,533%
60%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

67%Over 0,540%
17%Over 1,50%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,540%
50%Over 2,520%
33%Over 3,520%
0%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου20%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,520%
0%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,520%
0%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

64%Γκολ/Γκολ27%

G/G ανά ημίχρονο

36%G/G α′ ημιχρόνου9%
27%G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

27%G/G & Νίκη0%
9%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ33%

G/G ανά ημίχρονο

60%G/G α′ ημιχρόνου17%
20%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

60%G/G & Νίκη0%
20%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ20%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου0%
33%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη27%
45%Ισοπαλία18%
82%Νίκη ή ισοπαλία45%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία33%
9%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη33%
20%Ισοπαλία33%
100%Νίκη ή ισοπαλία67%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη20%
67%Ισοπαλία0%
67%Νίκη ή ισοπαλία20%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία20%
0%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Κόρνερ αγώνα

45%Over 9,550%
36%Over 10,540%
9%Over 11,540%
9%Over 12,530%

Κόρνερ ομάδας

45%Over 4,5 υπέρ30%
45%Over 5,5 υπέρ20%
9%Over 6,5 υπέρ20%
64%Over 4,5 κατά40%
9%Over 5,5 κατά40%
0%Over 6,5 κατά30%

Συνδυασμοί

64%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
55%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,520%
40%Over 10,50%
0%Over 11,50%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ20%
60%Over 5,5 υπέρ20%
0%Over 6,5 υπέρ20%
60%Over 4,5 κατά20%
0%Over 5,5 κατά20%
0%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ20%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,580%
33%Over 10,580%
17%Over 11,580%
17%Over 12,560%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ40%
33%Over 5,5 υπέρ20%
17%Over 6,5 υπέρ20%
67%Over 4,5 κατά60%
17%Over 5,5 κατά60%
0%Over 6,5 κατά60%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
64%Over 2,590%
55%Over 3,580%
45%Over 4,550%
27%Over 5,540%
9%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

55%Over 15 πόντοι70%
18%Over 25 πόντοι50%
0%Over 35 πόντοι10%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

64%Over 15 πόντοι70%
36%Over 25 πόντοι40%
36%Over 35 πόντοι30%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
80%Over 2,580%
60%Over 3,580%
60%Over 4,560%
40%Over 5,560%
20%Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

40%Over 15 πόντοι60%
0%Over 25 πόντοι40%
0%Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι60%
60%Over 25 πόντοι60%
60%Over 35 πόντοι60%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
50%Over 2,5100%
50%Over 3,580%
33%Over 4,540%
17%Over 5,520%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι80%
33%Over 25 πόντοι60%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

33%Over 15 πόντοι80%
17%Over 25 πόντοι20%
17%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.