Eynesbury Rovers – Fakenham Town Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Eynesbury Rovers — Fakenham Town, Σάβ 08 Αυγ 17:00

Κύπελλο Αγγλίας

2–3

Ημίχρονο 0–0

Fakenham TownΝΙΝΙΗΝΙΝΙΗ

Ομάδες

Eynesbury Rovers1 αγώναςFakenham Town5 αγώνες
Eynesbury Rovers1 αγώναςFakenham Town2 αγώνες
Eynesbury Rovers0 αγώνεςFakenham Town3 αγώνες
11Αγώνες55
0-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-1
—Νίκες40%40%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (1/5)2,211
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/5)00
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (1/5)0,42
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,05κάτω από 5 αγώνες (1/5)1,89
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/5)00
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (1/5)00
11Αγώνες22
0-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-0-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,62κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,43κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,2κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,3κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
00Αγώνες33
—Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,37κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,02κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (1/5)0,21
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (1/5)210
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/5)00
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/5)00
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,21κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,86κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/5)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,11κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (0/3)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Eynesbury Rovers1 αγώναςFakenham Town5 αγώνες
Eynesbury Rovers1 αγώναςFakenham Town2 αγώνες
Eynesbury Rovers0 αγώνεςFakenham Town3 αγώνες

Γκολ ομάδας

1 αγ.Over 0,5100%
1 αγ.Over 1,580%
1 αγ.Over 2,540%

Γκολ αγώνα

1 αγ.Over 1,5100%
1 αγ.Over 2,580%
1 αγ.Over 3,580%
1 αγ.Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

1 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
1 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
1 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου100%
1 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου60%

Συνδυασμοί

1 αγ.Νίκη & Over 1,540%
1 αγ.Νίκη & Under 1,50%
1 αγ.Νίκη & Over 2,520%
1 αγ.Νίκη & Under 2,520%
1 αγ.G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

1 αγ.Over 0,52 αγ.
1 αγ.Over 1,52 αγ.
1 αγ.Over 2,52 αγ.

Γκολ αγώνα

1 αγ.Over 1,52 αγ.
1 αγ.Over 2,52 αγ.
1 αγ.Over 3,52 αγ.
1 αγ.Over 4,52 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

1 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
1 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
1 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.
1 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Νίκη & Over 1,52 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 1,52 αγ.
1 αγ.Νίκη & Over 2,52 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 2,52 αγ.
1 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.

Γκολ ομάδας

—Over 0,53 αγ.
—Over 1,53 αγ.
—Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

—Over 1,53 αγ.
—Over 2,53 αγ.
—Over 3,53 αγ.
—Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

—Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
—Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
—Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
—Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

—Νίκη & Over 1,53 αγ.
—Νίκη & Under 1,53 αγ.
—Νίκη & Over 2,53 αγ.
—Νίκη & Under 2,53 αγ.
—G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

1 αγ.Γκολ/Γκολ80%

G/G ανά ημίχρονο

1 αγ.G/G α′ ημιχρόνου20%
1 αγ.G/G β′ ημιχρόνου80%

Συνδυασμοί

1 αγ.G/G & Νίκη20%
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

1 αγ.Γκολ/Γκολ2 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

1 αγ.G/G α′ ημιχρόνου2 αγ.
1 αγ.G/G β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Βασική αγορά

—Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

—G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
—G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

—G/G & Νίκη3 αγ.
—Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

1 αγ.Νίκη40%
1 αγ.Ισοπαλία40%
1 αγ.Νίκη ή ισοπαλία80%
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

1 αγ.Νίκη2 αγ.
1 αγ.Ισοπαλία2 αγ.
1 αγ.Νίκη ή ισοπαλία2 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

—Νίκη3 αγ.
—Ισοπαλία3 αγ.
—Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
—Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
—Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,52 αγ.
—Over 10,52 αγ.
—Over 11,52 αγ.
—Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ2 αγ.
—Over 5,5 υπέρ2 αγ.
—Over 6,5 υπέρ2 αγ.
—Over 4,5 κατά2 αγ.
—Over 5,5 κατά2 αγ.
—Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,52 αγ.
—Over 10,52 αγ.
—Over 11,52 αγ.
—Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ2 αγ.
—Over 5,5 υπέρ2 αγ.
—Over 6,5 υπέρ2 αγ.
—Over 4,5 κατά2 αγ.
—Over 5,5 κατά2 αγ.
—Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,5—
—Over 10,5—
—Over 11,5—
—Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ—
—Over 5,5 υπέρ—
—Over 6,5 υπέρ—
—Over 4,5 κατά—
—Over 5,5 κατά—
—Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κάρτες αγώνα

—Over 1,52 αγ.
—Over 2,52 αγ.
—Over 3,52 αγ.
—Over 4,52 αγ.
—Over 5,52 αγ.
—Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

—Over 15 πόντοι2 αγ.
—Over 25 πόντοι2 αγ.
—Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

—Over 15 πόντοι2 αγ.
—Over 25 πόντοι2 αγ.
—Over 35 πόντοι2 αγ.

Κάρτες αγώνα

—Over 1,52 αγ.
—Over 2,52 αγ.
—Over 3,52 αγ.
—Over 4,52 αγ.
—Over 5,52 αγ.
—Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

—Over 15 πόντοι2 αγ.
—Over 25 πόντοι2 αγ.
—Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

—Over 15 πόντοι2 αγ.
—Over 25 πόντοι2 αγ.
—Over 35 πόντοι2 αγ.

Κάρτες αγώνα

—Over 1,5—
—Over 2,5—
—Over 3,5—
—Over 4,5—
—Over 5,5—
—Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

—Over 15 πόντοι—
—Over 25 πόντοι—
—Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

—Over 15 πόντοι—
—Over 25 πόντοι—
—Over 35 πόντοι—

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.