Εξέλσιορ – Τσβόλε Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Εξέλσιορ — Τσβόλε, Σάβ 03 Απρ 03:00
Εξέλσιορ
Τσβόλε
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Irakli YegoianYegoianΜέσος | 8 | 3 | 5 | 3 | 18 | 8 | 0 | 16 | 17 | 5 | 12 | 81% | 12 | 7 | 8 | 2 | 46 | 44% | 1 | 0 | 0 | 7 | 11 | 0 | 0 | 2 | 14 | 0 | 7,52 |
David GardenGardenΚ. επιθ. | 8 | 3 | 0 | 3 | 12 | 4 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 9 | 3 | 25 | 38% | 0 | 0 | 0 | 10 | 3 | 0 | 0 | 2 | 10 | 0 | 6,80 |
Aymen SlitiSlitiΔεξ. εξτρέμ | 8 | 3 | 1 | 3 | 17 | 6 | 0 | 2 | 5 | 1 | 1 | 75% | 5 | 2 | 2 | 0 | 19 | 58% | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | 2 | 11 | 0 | 7,01 |
Noah NaujoksNaujoksΕπ. χαφ | 1 | 2 | 0 | 2 | 5 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | — | 3 | 1 | 0 | 0 | 7 | 35% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8,36 |
Rick MeissenMeissenΚ. αμυν. | 8 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 82% | 14 | 15 | 35 | 8 | 32 | 48% | 1 | 0 | 0 | 7 | 2 | 0 | 0 | 2 | 14 | 0 | 6,91 |
Lennard HartjesHartjesΚ. μέσος | 8 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 87% | 9 | 11 | 23 | 1 | 23 | 40% | 1 | 0 | 0 | 11 | 4 | 0 | 0 | 2 | 13 | 0 | 6,74 |
Casper WidellWidellΚ. αμυν. | 8 | 1 | 0 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 82% | 6 | 13 | 56 | 10 | 43 | 61% | 0 | 0 | 0 | 8 | 4 | 0 | 0 | 2 | 14 | 0 | 6,83 |
Nesto GroenGroenΚ. επιθ. | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 6 | — | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6,65 |
V. SulzbacherSulzbacherΚ. μέσος | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | — | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,68 |
Jan PlugPlugΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 90% | 18 | 15 | 35 | 8 | 30 | 52% | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 14 | 0 | 6,91 |
Stijn van Gasselvan GasselΤερμ. | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 62% | 0 | 0 | 12 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 27 | 20 | 2 | 14 | 0 | 7,02 |
Simon JanssenJanssenΑρ. οπισθ. | 8 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 8 | 4 | 8 | 82% | 12 | 2 | 15 | 0 | 23 | 49% | 1 | 0 | 0 | 10 | 2 | 0 | 0 | 2 | 10 | 0 | 6,75 |
Á. ÞorsteinssonÞorsteinssonΑρ. εξτρέμ | 6 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 0 | — | 4 | 1 | 4 | 1 | 21 | 42% | 1 | 0 | 0 | 6 | 8 | 0 | 0 | 1 | 8 | 0 | 6,72 |
E. MoreiraMoreiraΔεξ. οπισθ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 73% | 8 | 10 | 7 | 1 | 19 | 59% | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,58 |
Daniel van Vianenvan VianenΑμ. χαφ | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | — | 4 | 2 | 10 | 0 | 20 | 63% | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 6,74 |
Ilano Silva TimasTimasΑρ. εξτρέμ | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 1 | — | 6 | 0 | 2 | 0 | 6 | 27% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6,58 |
Kasey Bos BosΑρ. οπισθ. | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | — | 8 | 3 | 8 | 2 | 16 | 59% | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,71 |
A. JahanbakhshJahanbakhshΔεξ. εξτρέμ | 6 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 3 | 0 | 6 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,58 |
Gyan de Regtde RegtΑρ. εξτρέμ | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,86 |
Mario DomínguezDomínguezΚ. επιθ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,47 |
Osman TurayTurayΑρ. οπισθ. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,30 |
Guilliano CairoCairoΚ. αμυν. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,49 |
Yacqub FineyFineyΕπ. χαφ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,40 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Koen KostonsKostonsΚ. επιθ. | 8 | 3 | 0 | 3 | 17 | 9 | 5 | 6 | 6 | 0 | 1 | 67% | 0 | 1 | 5 | 0 | 33 | 36% | 3 | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 0 | 1 | 19 | 0 | 6,68 |
Nick ViergeverViergeverΚ. αμυν. | 8 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 82% | 12 | 6 | 30 | 11 | 18 | 39% | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 21 | 0 | 6,47 |
Elias SørensenSørensenΑρ. εξτρέμ | 8 | 1 | 0 | 1 | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 66% | 9 | 3 | 5 | 1 | 20 | 43% | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 0 | 1 | 12 | 0 | 6,58 |
Ibrahim CissokoCissokoΑρ. εξτρέμ | 8 | 1 | 0 | 1 | 10 | 3 | 0 | 7 | 5 | 1 | 2 | — | 5 | 0 | 4 | 1 | 24 | 43% | 1 | 0 | 0 | 5 | 10 | 0 | 0 | 1 | 8 | 0 | 6,68 |
Jasper SchendelaarSchendelaarΤερμ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 65% | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 35 | 24 | 1 | 21 | 0 | 6,90 |
Simon GravesGravesΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 84% | 9 | 10 | 45 | 14 | 42 | 64% | 0 | 0 | 0 | 10 | 5 | 0 | 0 | 1 | 21 | 0 | 6,77 |
Tobias SommerSommerΚ. μέσος | 8 | 0 | 1 | 0 | 9 | 4 | 1 | 6 | 11 | 0 | 9 | 72% | 10 | 11 | 16 | 7 | 34 | 52% | 1 | 0 | 0 | 9 | 7 | 0 | 0 | 1 | 20 | 0 | 6,76 |
Olivier AertssenAertssenΔεξ. οπισθ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 4 | 1 | 2 | 70% | 27 | 10 | 34 | 5 | 39 | 59% | 1 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 21 | 0 | 6,49 |
Dylan MbayoMbayoΔεξ. εξτρέμ | 8 | 0 | 3 | 0 | 12 | 4 | 2 | 10 | 11 | 2 | 2 | 85% | 11 | 3 | 6 | 1 | 39 | 51% | 0 | 0 | 0 | 7 | 18 | 0 | 0 | 1 | 16 | 0 | 6,85 |
Ryan Thomas ThomasΑμ. χαφ | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 75% | 20 | 18 | 28 | 4 | 48 | 66% | 1 | 0 | 0 | 10 | 7 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 | 7,00 |
Thijs OostingOostingΕπ. χαφ | 8 | 0 | 1 | 0 | 9 | 4 | 0 | 1 | 7 | 3 | 0 | 82% | 10 | 5 | 9 | 1 | 17 | 37% | 0 | 0 | 0 | 15 | 6 | 0 | 0 | 1 | 8 | 0 | 6,77 |
Sherel FloranusFloranusΑρ. οπισθ. | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 79% | 9 | 6 | 12 | 0 | 15 | 52% | 3 | 0 | 1 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 6,24 |
D. van der Haarvan der HaarΑρ. οπισθ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 4 | — | 7 | 7 | 14 | 1 | 10 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 12 | 0 | 6,46 |
Nick FichtingerFichtingerΑμ. χαφ | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 6 | 6 | 7 | 2 | 8 | 38% | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6,46 |
Gabriël ReizigerReizigerΕπ. χαφ | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 2 | 2 | 4 | 0 | 6 | — | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 6,40 |
S. van Hooijdonkvan HooijdonkΚ. επιθ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | — | 2 | 0 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6,65 |
Odysseus VelanasVelanasΕπ. χαφ | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 3 | 0 | 8 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 6,41 |
Tijs VelthuisVelthuisΚ. αμυν. | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 5,97 |
Gilles van der Walvan der WalΕπ. χαφ | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,56 |
| Jan BürgerBürgerΔεξ. οπισθ. | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,54 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.











































