Estudiantes de Río Cuarto – Independiente Rivadavia Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Estudiantes de Río Cuarto — Independiente Rivadavia, Τρί 10 Φεβ 02:30
Estudiantes de Río Cuarto
Independiente Rivadavia01
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gabriel AlanísAlanísΑρ. μέσος | 25 | 2 | 1 | 2 | 36 | 10 | 1 | 20 | 19 | 6 | 17 | 75% | 34 | 12 | 29 | 2 | 100 | 50% | 0 | 0 | 1 | 13 | 19 | 0 | 0 | 5 | 27 | 0 | 6,81 |
| Martín GarneroneGarneroneΚ. επιθ. | 21 | 2 | 0 | 2 | 22 | 6 | 4 | 14 | 16 | 3 | 15 | 76% | 12 | 6 | 8 | 1 | 46 | 40% | 2 | 0 | 0 | 12 | 12 | 0 | 0 | 3 | 19 | 0 | 6,70 |
| Mauro ValienteValienteΑρ. εξτρέμ | 20 | 2 | 0 | 2 | 23 | 5 | 4 | 15 | 12 | 2 | 13 | 64% | 14 | 4 | 8 | 2 | 55 | 39% | 3 | 0 | 0 | 15 | 13 | 0 | 0 | 5 | 15 | 0 | 6,65 |
| Sergio OjedaOjedaΚ. αμυν. | 16 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 77% | 23 | 17 | 85 | 13 | 56 | 56% | 4 | 0 | 0 | 11 | 13 | 0 | 0 | 4 | 20 | 0 | 6,73 |
Mateo BajamichBajamichΚ. επιθ. | 20 | 1 | 0 | 1 | 21 | 9 | 4 | 3 | 12 | 1 | 3 | 65% | 11 | 2 | 8 | 1 | 47 | 37% | 0 | 0 | 0 | 7 | 12 | 0 | 0 | 4 | 18 | 0 | 6,58 |
| Facundo CobosCobosΑρ. οπισθ. | 13 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 5 | 10 | 0 | 16 | 72% | 29 | 12 | 20 | 2 | 54 | 62% | 1 | 0 | 0 | 8 | 10 | 0 | 0 | 3 | 14 | 0 | 6,71 |
Ibrahim HesarHesarΑρ. εξτρέμ | 10 | 1 | 0 | 1 | 8 | 1 | 0 | 4 | 10 | 2 | 0 | 69% | 11 | 3 | 8 | 2 | 52 | 46% | 3 | 0 | 0 | 14 | 19 | 0 | 0 | 2 | 11 | 0 | 6,84 |
| Gonzalo MaffiniMaffiniΚ. αμυν. | 23 | 0 | 1 | 0 | 13 | 3 | 1 | 3 | 5 | 1 | 0 | 70% | 44 | 44 | 175 | 18 | 154 | 61% | 4 | 0 | 1 | 25 | 16 | 0 | 0 | 5 | 34 | 0 | 6,86 |
| Tomás GonzálezGonzálezΕπ. χαφ | 26 | 0 | 0 | 0 | 21 | 4 | 1 | 22 | 30 | 4 | 11 | 74% | 52 | 19 | 28 | 5 | 142 | 46% | 8 | 0 | 0 | 46 | 36 | 0 | 0 | 6 | 29 | 0 | 6,71 |
Matías ValentiValentiΚ. αμυν. | 21 | 0 | 1 | 0 | 16 | 2 | 2 | 5 | 4 | 2 | 4 | 73% | 32 | 37 | 95 | 17 | 96 | 56% | 7 | 0 | 0 | 29 | 5 | 0 | 0 | 4 | 22 | 0 | 6,78 |
| Juan AntoniniAntoniniΚ. αμυν. | 17 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 1 | 2 | 6 | 0 | 5 | 70% | 24 | 37 | 80 | 6 | 62 | 53% | 1 | 0 | 1 | 11 | 5 | 0 | 0 | 2 | 24 | 0 | 6,60 |
Alejandro CabreraCabreraΑμ. χαφ | 18 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | 5 | 12 | 2 | 2 | 85% | 53 | 30 | 36 | 3 | 105 | 56% | 7 | 0 | 0 | 28 | 33 | 0 | 0 | 3 | 23 | 0 | 6,98 |
| Francisco RomeroRomeroΚ. μέσος | 15 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 3 | 19 | 0 | 17 | 81% | 21 | 30 | 38 | 3 | 65 | 62% | 1 | 0 | 0 | 8 | 11 | 0 | 0 | 3 | 19 | 0 | 7,02 |
| Nicolás TalponeTalponeΔεξ. μέσος | 21 | 0 | 0 | 0 | 17 | 4 | 1 | 9 | 22 | 2 | 10 | 81% | 22 | 9 | 12 | 4 | 46 | 39% | 1 | 0 | 0 | 13 | 14 | 0 | 0 | 6 | 19 | 0 | 6,73 |
Agustín LastraLastraΤερμ. | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 62% | 0 | 1 | 14 | 0 | 10 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 30 | 13 | 2 | 17 | 0 | 6,74 |
Siro RosanéRosanéΑμ. χαφ | 23 | 0 | 1 | 0 | 16 | 3 | 1 | 13 | 12 | 3 | 8 | 75% | 30 | 15 | 23 | 1 | 103 | 60% | 1 | 0 | 0 | 15 | 31 | 0 | 0 | 5 | 14 | 0 | 6,80 |
Gonzalo GonzálezGonzálezΔεξ. οπισθ. | 11 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 69% | 22 | 13 | 22 | 2 | 44 | 55% | 1 | 0 | 0 | 15 | 13 | 0 | 0 | 3 | 12 | 0 | 6,61 |
Lucas BrueraBrueraΤερμ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 62% | 0 | 0 | 5 | 0 | 3 | — | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 25 | 13 | 3 | 11 | 0 | 6,82 |
| Fernando RodríguezRodríguezΑρ. οπισθ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 1 | 9 | 6 | 1 | 5 | 72% | 14 | 15 | 26 | 1 | 32 | 48% | 4 | 0 | 0 | 12 | 1 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 6,68 |
Raúl LozanoLozanoΔεξ. οπισθ. | 11 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 10 | 4 | 1 | 7 | 77% | 14 | 6 | 14 | 1 | 30 | 47% | 0 | 0 | 0 | 9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 6,58 |
Javier FerreiraFerreiraΚ. επιθ. | 18 | 0 | 0 | 0 | 17 | 4 | 7 | 4 | 4 | 0 | 2 | 54% | 5 | 3 | 6 | 0 | 53 | 44% | 3 | 0 | 0 | 9 | 17 | 0 | 0 | 3 | 12 | 0 | 6,47 |
Agustín QuirogaQuirogaΚ. αμυν. | 5 | 0 | 0 | 0 | 8 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 74% | 6 | 5 | 43 | 3 | 20 | 44% | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,84 |
| Yeison MorenoMorenoΚ. επιθ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 7 | 0 | 25 | 33% | 1 | 0 | 0 | 11 | 4 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 6,59 |
Matías Ruiz Díaz DíazΔεξ. οπισθ. | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | — | 3 | 0 | 14 | 1 | 6 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,49 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Álex ArceArceΚ. επιθ. | 20 | 9 | 1 | 9 | 39 | 17 | 6 | 10 | 18 | 1 | 1 | 64% | 9 | 2 | 23 | 2 | 117 | 47% | 5 | 0 | 1 | 25 | 16 | 0 | 0 | 5 | 14 | 0 | 7,05 |
Fabrizio SartoriSartoriΚ. επιθ. | 23 | 8 | 0 | 8 | 38 | 16 | 3 | 17 | 11 | 2 | 0 | 71% | 5 | 5 | 10 | 0 | 58 | 31% | 2 | 0 | 0 | 25 | 15 | 0 | 0 | 6 | 24 | 0 | 6,71 |
José FlorentínFlorentínΚ. μέσος | 28 | 6 | 1 | 6 | 52 | 19 | 5 | 9 | 24 | 6 | 3 | 81% | 61 | 50 | 60 | 10 | 194 | 52% | 5 | 0 | 0 | 54 | 32 | 0 | 0 | 7 | 32 | 0 | 7,17 |
Alejo OsellaOsellaΚ. αμυν. | 19 | 4 | 0 | 4 | 24 | 10 | 2 | 10 | 6 | 1 | 2 | 72% | 25 | 16 | 57 | 9 | 87 | 56% | 1 | 0 | 0 | 7 | 7 | 0 | 0 | 2 | 18 | 0 | 6,88 |
Leonel BuccaBuccaΑμ. χαφ | 17 | 4 | 0 | 4 | 14 | 5 | 1 | 9 | 9 | 2 | 3 | 70% | 13 | 3 | 8 | 1 | 52 | 52% | 0 | 0 | 0 | 11 | 9 | 0 | 0 | 6 | 8 | 0 | 6,81 |
Matías FernándezFernándezΕπ. χαφ | 23 | 3 | 5 | 3 | 50 | 19 | 6 | 17 | 29 | 7 | 16 | 79% | 17 | 12 | 7 | 1 | 58 | 35% | 8 | 0 | 0 | 22 | 21 | 0 | 0 | 6 | 25 | 0 | 6,82 |
Gonzalo RíosRíosΕπ. χαφ | 28 | 3 | 4 | 3 | 20 | 9 | 1 | 19 | 22 | 6 | 17 | 78% | 16 | 11 | 12 | 1 | 75 | 38% | 3 | 0 | 0 | 18 | 26 | 0 | 0 | 6 | 22 | 0 | 6,69 |
Juan ElordiElordiΑρ. οπισθ. | 27 | 2 | 2 | 2 | 26 | 10 | 5 | 4 | 29 | 0 | 18 | 74% | 58 | 34 | 76 | 9 | 100 | 55% | 3 | 0 | 0 | 18 | 8 | 0 | 0 | 7 | 25 | 0 | 6,87 |
Sheyko StuderStuderΚ. αμυν. | 22 | 2 | 0 | 2 | 9 | 5 | 0 | 5 | 10 | 1 | 1 | 76% | 29 | 34 | 112 | 12 | 94 | 70% | 4 | 0 | 0 | 16 | 26 | 0 | 0 | 6 | 24 | 0 | 6,88 |
Leonard CostaCostaΚ. αμυν. | 26 | 1 | 1 | 1 | 10 | 2 | 1 | 1 | 5 | 1 | 1 | 80% | 24 | 23 | 97 | 8 | 74 | 56% | 3 | 0 | 0 | 11 | 9 | 0 | 0 | 6 | 29 | 0 | 6,60 |
Luciano GómezGómezΔεξ. οπισθ. | 18 | 1 | 3 | 1 | 6 | 3 | 0 | 16 | 15 | 4 | 18 | 76% | 17 | 6 | 14 | 3 | 57 | 56% | 2 | 0 | 0 | 14 | 19 | 0 | 0 | 6 | 8 | 0 | 6,80 |
| Nicolás BolcatoBolcatoΤερμ. | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 48% | 1 | 1 | 26 | 0 | 20 | 83% | 1 | 0 | 0 | 0 | 8 | 77 | 43 | 7 | 32 | 0 | 6,87 |
Iván VillalbaVillalbaΚ. αμυν. | 25 | 0 | 0 | 0 | 10 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 77% | 44 | 33 | 131 | 8 | 126 | 61% | 8 | 0 | 0 | 18 | 16 | 0 | 0 | 7 | 25 | 0 | 6,81 |
Tomás BottariBottariΚ. μέσος | 23 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 7 | 6 | 0 | 0 | 87% | 55 | 20 | 36 | 4 | 104 | 57% | 2 | 0 | 0 | 18 | 20 | 0 | 0 | 6 | 25 | 0 | 6,70 |
Sebastián VillaVillaΑρ. εξτρέμ | 14 | 0 | 6 | 0 | 31 | 9 | 3 | 32 | 49 | 9 | 42 | 77% | 11 | 4 | 0 | 0 | 63 | 56% | 2 | 0 | 0 | 10 | 17 | 0 | 0 | 4 | 13 | 0 | 7,55 |
Rodrigo AtencioAtencioΔεξ. εξτρέμ | 20 | 0 | 4 | 0 | 16 | 2 | 1 | 14 | 17 | 5 | 12 | 82% | 9 | 2 | 1 | 0 | 38 | 36% | 0 | 0 | 0 | 9 | 12 | 0 | 0 | 5 | 8 | 0 | 6,77 |
Ezequiel BonifacioBonifacioΔεξ. οπισθ. | 15 | 0 | 1 | 0 | 6 | 1 | 1 | 1 | 5 | 1 | 3 | 76% | 21 | 5 | 19 | 1 | 31 | 50% | 3 | 0 | 0 | 12 | 5 | 0 | 0 | 4 | 8 | 0 | 6,55 |
Maximiliano SalasSalasΚ. επιθ. | 7 | 0 | 1 | 0 | 16 | 6 | 2 | 7 | 8 | 2 | 11 | 69% | 5 | 2 | 9 | 0 | 23 | 47% | 2 | 0 | 0 | 10 | 6 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 7,00 |
Diego CregoCregoΑρ. εξτρέμ | 11 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 69% | 13 | 11 | 10 | 1 | 29 | 51% | 2 | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 | 0 | 2 | 7 | 0 | 6,55 |
| Luis SequeiraSequeiraΕπ. χαφ | 10 | 0 | 0 | 0 | 13 | 3 | 0 | 8 | 14 | 4 | 11 | 80% | 10 | 4 | 2 | 0 | 27 | 55% | 0 | 0 | 0 | 7 | 6 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 7,05 |
Alex VigoVigoΔεξ. οπισθ. | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 83% | 8 | 6 | 12 | 1 | 15 | 58% | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 6,59 |
Kevin VázquezVázquezΑμ. χαφ | 7 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 7 | 1 | 3 | 89% | 6 | 4 | 1 | 0 | 12 | 40% | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6,78 |
Alessandro RiepRiepΔεξ. εξτρέμ | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 81% | 7 | 3 | 8 | 1 | 14 | 54% | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,65 |
| E. RigaRigaΤερμ. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 0 | 3 | 0 | 6,61 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.



































