Estudiantes de Río Cuarto – Atlético Tucumán Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Estudiantes de Río Cuarto — Atlético Tucumán, Δευ 17 Αυγ 20:45
Estudiantes de Río Cuarto
Atlético Tucumán01
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gabriel AlanísAlanísΑρ. μέσος | 25 | 2 | 1 | 2 | 36 | 10 | 1 | 20 | 19 | 6 | 17 | 75% | 34 | 12 | 29 | 2 | 100 | 50% | 0 | 0 | 1 | 13 | 19 | 0 | 0 | 5 | 27 | 0 | 6,81 |
| Martín GarneroneGarneroneΚ. επιθ. | 21 | 2 | 0 | 2 | 22 | 6 | 4 | 14 | 16 | 3 | 15 | 76% | 12 | 6 | 8 | 1 | 46 | 40% | 2 | 0 | 0 | 12 | 12 | 0 | 0 | 3 | 19 | 0 | 6,70 |
| Mauro ValienteValienteΑρ. εξτρέμ | 20 | 2 | 0 | 2 | 23 | 5 | 4 | 15 | 12 | 2 | 13 | 64% | 14 | 4 | 8 | 2 | 55 | 39% | 3 | 0 | 0 | 15 | 13 | 0 | 0 | 5 | 15 | 0 | 6,65 |
| Sergio OjedaOjedaΚ. αμυν. | 16 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 77% | 23 | 17 | 85 | 13 | 56 | 56% | 4 | 0 | 0 | 11 | 13 | 0 | 0 | 4 | 20 | 0 | 6,73 |
Mateo BajamichBajamichΚ. επιθ. | 20 | 1 | 0 | 1 | 21 | 9 | 4 | 3 | 12 | 1 | 3 | 65% | 11 | 2 | 8 | 1 | 47 | 37% | 0 | 0 | 0 | 7 | 12 | 0 | 0 | 4 | 18 | 0 | 6,58 |
| Facundo CobosCobosΑρ. οπισθ. | 13 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 5 | 10 | 0 | 16 | 72% | 29 | 12 | 20 | 2 | 54 | 62% | 1 | 0 | 0 | 8 | 10 | 0 | 0 | 3 | 14 | 0 | 6,71 |
Ibrahim HesarHesarΑρ. εξτρέμ | 10 | 1 | 0 | 1 | 8 | 1 | 0 | 4 | 10 | 2 | 0 | 69% | 11 | 3 | 8 | 2 | 52 | 46% | 3 | 0 | 0 | 14 | 19 | 0 | 0 | 2 | 11 | 0 | 6,84 |
| Gonzalo MaffiniMaffiniΚ. αμυν. | 23 | 0 | 1 | 0 | 13 | 3 | 1 | 3 | 5 | 1 | 0 | 70% | 44 | 44 | 175 | 18 | 154 | 61% | 4 | 0 | 1 | 25 | 16 | 0 | 0 | 5 | 34 | 0 | 6,86 |
| Tomás GonzálezGonzálezΕπ. χαφ | 26 | 0 | 0 | 0 | 21 | 4 | 1 | 22 | 30 | 4 | 11 | 74% | 52 | 19 | 28 | 5 | 142 | 46% | 8 | 0 | 0 | 46 | 36 | 0 | 0 | 6 | 29 | 0 | 6,71 |
Matías ValentiValentiΚ. αμυν. | 21 | 0 | 1 | 0 | 16 | 2 | 2 | 5 | 4 | 2 | 4 | 73% | 32 | 37 | 95 | 17 | 96 | 56% | 7 | 0 | 0 | 29 | 5 | 0 | 0 | 4 | 22 | 0 | 6,78 |
| Juan AntoniniAntoniniΚ. αμυν. | 17 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 1 | 2 | 6 | 0 | 5 | 70% | 24 | 37 | 80 | 6 | 62 | 53% | 1 | 0 | 1 | 11 | 5 | 0 | 0 | 2 | 24 | 0 | 6,60 |
Alejandro CabreraCabreraΑμ. χαφ | 18 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | 5 | 12 | 2 | 2 | 85% | 53 | 30 | 36 | 3 | 105 | 56% | 7 | 0 | 0 | 28 | 33 | 0 | 0 | 3 | 23 | 0 | 6,98 |
| Francisco RomeroRomeroΚ. μέσος | 15 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 3 | 19 | 0 | 17 | 81% | 21 | 30 | 38 | 3 | 65 | 62% | 1 | 0 | 0 | 8 | 11 | 0 | 0 | 3 | 19 | 0 | 7,02 |
| Nicolás TalponeTalponeΔεξ. μέσος | 21 | 0 | 0 | 0 | 17 | 4 | 1 | 9 | 22 | 2 | 10 | 81% | 22 | 9 | 12 | 4 | 46 | 39% | 1 | 0 | 0 | 13 | 14 | 0 | 0 | 6 | 19 | 0 | 6,73 |
Agustín LastraLastraΤερμ. | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 62% | 0 | 1 | 14 | 0 | 10 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 30 | 13 | 2 | 17 | 0 | 6,74 |
Siro RosanéRosanéΑμ. χαφ | 23 | 0 | 1 | 0 | 16 | 3 | 1 | 13 | 12 | 3 | 8 | 75% | 30 | 15 | 23 | 1 | 103 | 60% | 1 | 0 | 0 | 15 | 31 | 0 | 0 | 5 | 14 | 0 | 6,80 |
Gonzalo GonzálezGonzálezΔεξ. οπισθ. | 11 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 69% | 22 | 13 | 22 | 2 | 44 | 55% | 1 | 0 | 0 | 15 | 13 | 0 | 0 | 3 | 12 | 0 | 6,61 |
Lucas BrueraBrueraΤερμ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 62% | 0 | 0 | 5 | 0 | 3 | — | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 25 | 13 | 3 | 11 | 0 | 6,82 |
| Fernando RodríguezRodríguezΑρ. οπισθ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 1 | 9 | 6 | 1 | 5 | 72% | 14 | 15 | 26 | 1 | 32 | 48% | 4 | 0 | 0 | 12 | 1 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 6,68 |
Raúl LozanoLozanoΔεξ. οπισθ. | 11 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 10 | 4 | 1 | 7 | 77% | 14 | 6 | 14 | 1 | 30 | 47% | 0 | 0 | 0 | 9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 6,58 |
Javier FerreiraFerreiraΚ. επιθ. | 18 | 0 | 0 | 0 | 17 | 4 | 7 | 4 | 4 | 0 | 2 | 54% | 5 | 3 | 6 | 0 | 53 | 44% | 3 | 0 | 0 | 9 | 17 | 0 | 0 | 3 | 12 | 0 | 6,47 |
Agustín QuirogaQuirogaΚ. αμυν. | 5 | 0 | 0 | 0 | 8 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 74% | 6 | 5 | 43 | 3 | 20 | 44% | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,84 |
| Yeison MorenoMorenoΚ. επιθ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 7 | 0 | 25 | 33% | 1 | 0 | 0 | 11 | 4 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 6,59 |
Matías Ruiz Díaz DíazΔεξ. οπισθ. | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | — | 3 | 0 | 14 | 1 | 6 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,49 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Leandro DíazDíazΚ. επιθ. | 21 | 7 | 1 | 7 | 42 | 21 | 9 | 3 | 13 | 2 | 0 | 62% | 5 | 2 | 16 | 6 | 84 | 41% | 3 | 0 | 0 | 31 | 21 | 0 | 0 | 9 | 14 | 0 | 6,93 |
Clever FerreiraFerreiraΚ. αμυν. | 20 | 3 | 1 | 3 | 24 | 6 | 0 | 6 | 6 | 0 | 0 | 67% | 24 | 26 | 135 | 16 | 129 | 68% | 5 | 0 | 0 | 11 | 14 | 0 | 0 | 9 | 14 | 0 | 7,13 |
Renzo TesuriTesuriΔεξ. μέσος | 28 | 2 | 1 | 2 | 28 | 9 | 1 | 9 | 15 | 3 | 3 | 69% | 46 | 15 | 16 | 0 | 91 | 42% | 3 | 0 | 0 | 11 | 28 | 0 | 0 | 11 | 22 | 0 | 6,59 |
Nicolás LaméndolaLaméndolaΔεξ. εξτρέμ | 26 | 2 | 1 | 2 | 25 | 8 | 2 | 59 | 27 | 2 | 20 | 66% | 51 | 14 | 15 | 3 | 151 | 44% | 7 | 0 | 0 | 39 | 31 | 0 | 0 | 10 | 20 | 0 | 6,76 |
Franco NicolaNicolaΑρ. εξτρέμ | 25 | 2 | 1 | 2 | 29 | 8 | 0 | 15 | 28 | 4 | 28 | 76% | 31 | 7 | 12 | 4 | 104 | 39% | 2 | 0 | 1 | 34 | 30 | 0 | 0 | 10 | 15 | 0 | 6,68 |
Lautaro GodoyGodoyΕπ. χαφ | 25 | 2 | 2 | 2 | 36 | 12 | 1 | 41 | 24 | 4 | 19 | 77% | 39 | 22 | 9 | 3 | 101 | 42% | 2 | 1 | 0 | 27 | 18 | 0 | 0 | 10 | 16 | 0 | 6,87 |
Maximiliano VillaVillaΔεξ. οπισθ. | 18 | 2 | 1 | 2 | 11 | 4 | 1 | 4 | 13 | 2 | 6 | 74% | 23 | 29 | 28 | 5 | 47 | 44% | 4 | 0 | 0 | 21 | 9 | 0 | 0 | 7 | 16 | 0 | 6,80 |
| Luciano VallejoVallejoΚ. αμυν. | 18 | 1 | 0 | 1 | 9 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 71% | 30 | 13 | 106 | 14 | 83 | 64% | 2 | 1 | 0 | 9 | 6 | 0 | 0 | 8 | 15 | 0 | 6,85 |
R. RodríguezRodríguezΚ. επιθ. | 16 | 1 | 2 | 1 | 18 | 7 | 2 | 5 | 8 | 1 | 2 | 57% | 6 | 2 | 12 | 0 | 46 | 43% | 0 | 0 | 0 | 8 | 5 | 0 | 0 | 6 | 10 | 0 | 6,68 |
| Gabriel AbeldañoAbeldañoΚ. επιθ. | 9 | 1 | 0 | 1 | 13 | 3 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 2 | 0 | 33 | 35% | 2 | 0 | 0 | 7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 9 | 0 | 6,67 |
Martín BenítezBenítezΕπ. χαφ | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 4 | — | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,81 |
Luis IngolottiIngolottiΤερμ. | 28 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 44% | 0 | 0 | 45 | 0 | 14 | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 64 | 39 | 11 | 30 | 1 | 6,75 |
Ignacio GalvánGalvánΑρ. οπισθ. | 23 | 0 | 0 | 0 | 12 | 4 | 0 | 18 | 16 | 2 | 5 | 71% | 36 | 19 | 65 | 1 | 112 | 55% | 3 | 1 | 0 | 17 | 19 | 0 | 0 | 8 | 20 | 0 | 6,63 |
Gastón Suso SusoΚ. αμυν. | 16 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 76% | 20 | 20 | 80 | 13 | 79 | 72% | 2 | 0 | 0 | 11 | 8 | 0 | 0 | 5 | 20 | 0 | 6,83 |
Leonel Di PlácidoDi PlácidoΔεξ. οπισθ. | 17 | 0 | 1 | 0 | 9 | 2 | 0 | 13 | 13 | 2 | 10 | 70% | 31 | 20 | 49 | 2 | 91 | 52% | 5 | 0 | 0 | 19 | 11 | 0 | 0 | 6 | 15 | 0 | 6,71 |
| Leonel VegaVegaΑμ. χαφ | 15 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | 0 | 1 | 84% | 73 | 24 | 20 | 2 | 97 | 59% | 7 | 0 | 0 | 32 | 9 | 0 | 0 | 8 | 9 | 0 | 6,92 |
Gianluca FerrariFerrariΚ. αμυν. | 11 | 0 | 1 | 0 | 7 | 1 | 2 | 3 | 6 | 1 | 2 | 70% | 13 | 14 | 69 | 5 | 52 | 55% | 2 | 0 | 0 | 14 | 7 | 0 | 0 | 3 | 17 | 0 | 6,76 |
Kevin OrtizOrtizΑμ. χαφ | 15 | 0 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 | 6 | 7 | 1 | 2 | 73% | 33 | 15 | 14 | 2 | 71 | 63% | 1 | 1 | 0 | 14 | 16 | 0 | 0 | 8 | 13 | 0 | 6,84 |
Ezequiel HamHamΚ. μέσος | 17 | 0 | 1 | 0 | 13 | 1 | 1 | 6 | 11 | 2 | 11 | 78% | 11 | 9 | 8 | 2 | 20 | 50% | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5 | 14 | 0 | 6,67 |
G. CompagnucciCompagnucciΔεξ. μέσος | 18 | 0 | 2 | 0 | 9 | 0 | 1 | 4 | 11 | 3 | 7 | 71% | 5 | 6 | 1 | 2 | 20 | 56% | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 8 | 10 | 0 | 6,56 |
Julián FernándezFernándezΑμ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 64% | 13 | 10 | 10 | 6 | 37 | 64% | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 6,84 |
Manuel BrondoBrondoΚ. επιθ. | 12 | 0 | 0 | 0 | 7 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 4 | 0 | 17 | 37% | 0 | 0 | 0 | 7 | 7 | 0 | 0 | 8 | 4 | 0 | 6,52 |
Juan Infante InfanteΑρ. οπισθ. | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 1 | 4 | 7 | 2 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,61 |
Alexis CaneloCaneloΚ. επιθ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6,50 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.



































