Ερζουρούμσπορ – Εγιούπσπορ Στατιστικά αγώνα

Ερζουρούμσπορ — Εγιούπσπορ, Σάβ 17 Οκτ 13:30

ΕρζουρούμσπορΙΝΗΝΙΙΝΗΝΙ
ΕγιούπσπορΝΗΗΗΗΝΗΗΗΗ

Παίκτες

Ερζουρούμσπορ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Τουρκία35 ετώνEren TozluTozluΚ. επιθ.72021563540079%411103352%1001014003906,92
#20Πορτογαλία32 ετώνMiguel Cardoso CardosoΑρ. εξτρέμ61017401502—51101439%10056003306,89
#4Κοσσυφοπέδιο24 ετώνAmar GerxhaliuGerxhaliuΚ. αμυν.7000300010089%873261365%100200031106,76
#6Βέλγιο25 ετώνBrandon BaiyeBaiyeΑμ. χαφ7000322260092%176512453%100940031106,73
#18Βοσνία - Ερζεγοβίνη28 ετώνNihad MujakicMujakicΚ. αμυν.7000100520185%1641532960%100550031006,63
#53Τουρκία37 ετώνOrhan OvacıklıOvacıklıΔεξ. οπισθ.7000210640478%2151124772%100515003906,98
#65Χιλή32 ετώνMartín RodríguezRodríguezΕπ. χαφ70009105103583%37101733%10078003906,74
#42Γκάνα28 ετώνElisha OwusuOwusuΑμ. χαφ6000100111086%89511338%200124003806,57
#22Τουρκία39 ετώνMustafa Yumlu YumluΚ. αμυν.5000400020086%262621461%10024003406,81
#1Τουρκία36 ετώνErtuğrul TaşkıranTaşkıranΤερμ.5000000000057%00404—0000415113407,00
#15Γεωργία30 ετώνGuram GiorbelidzeGiorbelidzeΑρ. οπισθ.5010210171287%971801639%00064003406,90
#99Τουρκία25 ετώνMustafa FettahoğluFettahoğluΑρ. εξτρέμ60006119511—42101740%00023002806,43
#3Τουρκία23 ετώνYakup KırtayKırtayΚ. αμυν.5000200010087%02632—00000001806,24
#31Κροατία26 ετώνMatija OrbanicOrbanicΤερμ.20000000000—00300—00000220705,68
#8Τουρκία26 ετώνSefa AkgünAkgünΚ. μέσος50001000406—20303—00011003306,62
#9Κάτω Χώρες30 ετώνGyrano KerkKerkΔεξ. εξτρέμ40001105211—20007—00051001506,58
#19Ακτή Ελεφαντοστού26 ετώνIbrahim DiabateDiabateΚ. επιθ.50007022000—01201042%00052003106,52
#2Ιρλανδία24 ετώνFesty EboseleEboseleΔεξ. οπισθ.50001101000—31205—00010001306,37
#90Αζερμπαϊτζάν22 ετώνNariman AkhundzadaAkhundzadaΚ. επιθ.30002101000—01103—10012000106,59
Εγιούπσπορ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#33Ηνωμένο Βασίλειο29 ετώνZak JulesJulesΚ. αμυν.7111632221193%14238143365%000700002006,96
#29Νιγηρία22 ετώνAhmed AbdullahiAbdullahiΚ. επιθ.71016315300—21213040%00112100001506,37
#88Κονγκό - Μπραζαβίλ27 ετώνChandrel MassangaMassangaΑμ. χαφ7000820440186%951322658%100480002006,71
#31Ρουμανία28 ετώνHorațiu MoldovanMoldovanΤερμ.7000000011067%001001—00000191101706,25
#7Τουρκία25 ετώνTalha ÜlvanÜlvanΔεξ. οπισθ.7000520391691%671101232%1001220001606,31
#77Πολωνία29 ετώνKonrad MichalakMichalakΑρ. εξτρέμ7000821630386%22301533%100470001806,27
#15Γαλλία24 ετώνC. YaoYaoΚ. μέσος70006107113285%43233456%2007210001206,89
#21Ιταλία24 ετώνSimone GiordanoGiordanoΑρ. οπισθ.6000300381785%531001958%0007100001706,38
#8Πορτογαλία22 ετώνDavid CostaCostaΕπ. χαφ6000400230083%43412158%2105120001706,32
#5Μαρόκο34 ετώνJawad El YamiqEl YamiqΚ. αμυν.5000820120086%561821155%00032000706,80
#98Γαλλία28 ετώνBilal BoutobbaBoutobbaΔεξ. εξτρέμ700013321030283%10001637%000740001206,50
#4Τουρκία24 ετώνAnıl YaşarYaşarΚ. αμυν.4000210000081%671541142%300320001406,31
#11Γαλλία26 ετώνLenny PintorPintorΑρ. εξτρέμ60004314100—13201448%00046000506,58
#9Κάτω Χώρες23 ετώνYusuf BarasıBarasıΚ. επιθ.70008232000—52001655%00038000606,50
#28Αζερμπαϊτζάν32 ετώνTaşkın İlterİlterΑμ. χαφ20001100311—32115—00002000706,76
#10Μαρόκο29 ετώνAbdelhamid SabiriSabiriΕπ. χαφ20001003102—41101867%000310000206,92
#18Τουρκία22 ετώνHamza Yiğit AkmanAkmanΚ. μέσος60001005100—02108—00001000206,55
#70Τουρκία28 ετώνMete DemirDemirΔεξ. εξτρέμ30001003213—00005—00011000406,61
#1Τουρκία22 ετώνEmre BilginBilginΤερμ.10000000000—00000—00000320306,27
#3Τουρκία20 ετώνA. YavuzYavuzΑρ. οπισθ.20000000000—00000—00000000106,23
#84Ακτή Ελεφαντοστού19 ετώνChrist SadiaSadiaΔεξ. εξτρέμ10000000000—00000—00000000006,51

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Ερζουρούμσπορ7 αγώνεςΕγιούπσπορ7 αγώνες
Ερζουρούμσπορ3 αγώνεςΕγιούπσπορ4 αγώνες
Ερζουρούμσπορ4 αγώνεςΕγιούπσπορ3 αγώνες
77Αγώνες77
2-2-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-0-6
29%29%Νίκες14%14%
0,433ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,470,292
0,141ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,171
0,292Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,670,141
0,141Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,790,141
9,969ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,11378
2,920Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,73,521
0,574ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,4600
3,122ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7424
12,185Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,71696
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1700
33Αγώνες44
2-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-0-3
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,06κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,86κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,3κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,53κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,1κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,3κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,26κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
44Αγώνες33
0-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-3
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,56κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,69κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,37κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13,2κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,09κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
0,433Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,3100
1,5711Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,472,8620
14,7103ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 13,810,261
8,962ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,46,539
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,26κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 13,4κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,3κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,26κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,7κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,4κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
11,379Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,712,776
1,4310Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,111,59
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,020,171
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,090,171
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,12κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,3κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,12κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (4/3)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Ερζουρούμσπορ7 αγώνεςΕγιούπσπορ7 αγώνες
Ερζουρούμσπορ3 αγώνεςΕγιούπσπορ4 αγώνες
Ερζουρούμσπορ4 αγώνεςΕγιούπσπορ3 αγώνες

Γκολ ομάδας

43%Over 0,514%
0%Over 1,514%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

57%Over 1,571%
43%Over 2,557%
14%Over 3,529%
0%Over 4,514%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

29%Over 0,5 α′ ημιχρόνου14%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
14%Over 0,5 β′ ημιχρόνου14%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,514%
29%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,514%
29%Νίκη & Under 2,50%
0%G/G & Νίκη14%

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,54 αγ.
3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,53 αγ.
4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

14%Γκολ/Γκολ14%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου14%
14%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη14%
29%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

29%Νίκη14%
29%Ισοπαλία0%
57%Νίκη ή ισοπαλία14%
40%Νίκη χωρίς την ισοπαλία14%
29%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη4 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη3 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

14%Over 9,567%
14%Over 10,533%
0%Over 11,517%
0%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

14%Over 4,5 υπέρ33%
0%Over 5,5 υπέρ33%
0%Over 6,5 υπέρ17%
43%Over 4,5 κατά50%
14%Over 5,5 κατά50%
14%Over 6,5 κατά50%

Συνδυασμοί

71%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
14%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,53 αγ.
3 αγ.Over 10,53 αγ.
3 αγ.Over 11,53 αγ.
3 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,53 αγ.
4 αγ.Over 10,53 αγ.
4 αγ.Over 11,53 αγ.
4 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κάρτες αγώνα

71%Over 1,5100%
71%Over 2,567%
57%Over 3,550%
57%Over 4,517%
14%Over 5,517%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

43%Over 15 πόντοι50%
29%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

71%Over 15 πόντοι50%
57%Over 25 πόντοι33%
14%Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.
3 αγ.Over 5,53 αγ.
3 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.
4 αγ.Over 5,53 αγ.
4 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.